New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

A maffia família és mások
TémanyitásA maffia família és mások
A maffia família és mások  EmptyKedd Márc. 17 2020, 19:59
Mielőtt megnéznéd a karaktereket elmondanám, hogy igazából ezt a családod hatalmas nagyra képzelem el. Hisz tudjátok egy maffia család igencsak nagy Smile Szóval a meghirdetett embereken kívül, bárki lehetsz: barát, rokon, örökbefogadott gyerek, befogadott nő/férfi, távoli rokon, ismerős vagy akárki. A lényeg, hogy valamilyen kapcsolatban légy a Solis családdal. Gyere bármilyen ötlettel, karakterrel várlak szívesen Smile A maffia família és mások  1404455205  


Kedves Solis

Play by:
Angelina Jolie vagy más
Születési hely:
Anglia vagy Olaszország
Kor:
40-43
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
Törvényszegő
Történetünk:

Az anyám vagy, akit nagyon szeretek. Te segítettél nekem abban, hogy apa megengedje, hogy Angliában tanulhassak. Onnan már könnyedén megtudtam szökni Amerikába. Tudtad, hogy téged apa nem bántana és engem se hisz mindennél jobban szeret minket.
Tudod, hogy milyen gonosz, érzéketlen apa és hogy mekkora hatalma van, de azzal is tisztában vagy, hogy téged és engem nem bántana. Ügyesen forgatod a kártyákat ha arról van szó. Mikor megtudtad, hogy apa mivel foglalkozik, már késő volt hisz terhes lettél velem. Ő pedig nem engedett el. Így hát maradnod kellett mellette. De azért téged sem kell félteni. Meg van a magadhoz való eszed, tudod mit kell tenni és mondani, hogy úgy alakuljanak a dolgok ahogyan te szeretnéd. Így azt tudod csinálni jó formán amit csak szeretnél és azzal akivel csak szeretnéd. Azt is elérted, hogy Amerikába gyere valamilyen okból, de tulajdonképpen engem akarsz megtalálni.

// A Pb csak egy opció, változtatható csak előtte jelezd. Igazából azt is rád bízom, hogy mitől lett törvényszegő, azon kívül, hogy egy maffia főnők felesége. Szinte mindent a megalkotóra bízok a fentieken kívül. Szeretném ha jó sok izgalmas játékunk lenne. Nagyon várlak már és ha a többiek megjönnek ők is fognak várni  A maffia família és mások  2624752903  // 



........ Solis

Play by:
Russel Crow, Bruce Willis, vagy más
Születési hely:
Olaszország
Kor:
45-50
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
nős
Csoport:
Törvényszegő
Történetünk:

Az apám vagy és Olaszország legelrettentőbb maffiája. Mindenki fél tőled és mindenki a kegyeid közt szeretne lenni, mert akkor talán megkíméled őket ha arra kerülne a sor. Legalább is ezt hiszik, pedig ölted te már meg a saját emberedet is.
Érzéketlen, konok, agresszív, szívtelen emberként jellemeznek az emberek. Olyan vagy, akitől még a rendfenntartó szervek is félnek. Nem riadsz vissza a morbid, kínzó, kegyetlen eszközöktől sem. Ha bárki ujjat húz veled azt rögtön megbünteted a legkegyetlenebb módszerekkel. Ezért is teszi mindenki azt, amit csak kérsz és ezért nem kaptak mg sohasem el.
Egyedül anya és én tudjuk megváltoztatni az elképzeléseidet, egyedül mi vagyunk képesek kihozni belőled némi jóságot. Ám ezt is pusztán csak felénk és csak úgy, hogy az neked is jó legyen. Szinte kalitkába zártál amióta csak megszülettem. Én vagyok a legféltettebb kincsed és azt szeretted volna ha az is maradok. Ezért elgondoltad, hogy hozzá adsz a legjobb embered fiához, akit majd az utódodként ként képzeltél el. Csak hogy én megszöktem és áthúztam a számításaidat.
Azóta is engem keresel és vissza akarsz vinni Olaszországba, hogy megtartsuk a frigyet. Anya után jöttél te magad, mert ezt a te feladatod elintézni és úgy gondolod anya utánam jött.
// A Pb csak egy opció, változtatható csak előtte jelezd. Az hogy mit fogsz csinálni velem ha megtalálsz vagy egyáltalán megtalálsz-e rád bízom, ahogy azt is hogy anyával találkoztok- e itt New Yorkban.  Szeretném ha jó sok izgalmas játékunk lenne. Nagyon várlak már és ha a többiek megjönnek ők is fognak várni  A maffia família és mások  2624752903  //



Csodás neved

Play by:
Torrey DeVitto esetleg más
Születési hely:
Olaszország
Kor:
20-28
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális azt hiszem
Családi állapot:
talán egyedülálló
Csoport:
ide
Történetünk:

Az unokatestvérem vagy. Kiskorunkban elég sokszor voltunk együtt, anyád folyamatosan az anyám gondjaira bízott. Ki nem állhattalak, mert szép voltál okos és Istenien kitudtad használni az adottságaidat. Már kisgyerek korunkban is a lábaid előtt hevert mindenki, lesték minden kívánságodat. Ez később sem változott lecsaptad a kezeimről a fiúkat, akik nekem tetszettek, Hisz téged nem tiltottak el senkitől, mint engem apa. Én meg naivan elmondtam neked ha tetszik egy srác te meg rögtön elhappoltad előlem. Hogy miért tetted? Nem tudom. Egy az ízlésünk vagy tényleg ennyire utáltál, hogy azt akartad elérni, hogy szomorú, csalódott és megbántott legyek? Gőzöm sincs.
Hogy mivel foglalkozol most, fogalmam sincs. Már nagyon kicsiként látszott rajtad, hogy sok mindenhez értesz. Nem úgy mint én. 14 éves korunk óta nem találkoztunk egymással. Most mégis valahogyan észrevettelek New Yorkban.

// A Pb csak egy opció, változtatható csak előtte jelezd. Tulajdonképpen mindent a megalkotóra bízok, a fent említett történet csak egy opció. A lényeg, hogy régen nem éppen kedveltük egymást. Az hogy most hogyan viszonyulunk egymáshoz a te dolgod. Ahogyan az is, hogy miért utálsz, mit tanulsz, mit csinálsz New Yorkban. Szeretném ha jó sok izgalmas játékod lenne. Nagyon várlak már és ha a többiek megjönnek ők is fognak várni  A maffia família és mások  2624752903  //



Csodás neved

Play by:
Zac Efron, Taylor Lautner, Beau Mirchoff, Jensen Ackles vagy más
Születési hely:
ide
Kor:
23-27
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló tudomásom szerint
Csoport:
ide
Történetünk:

Apám egyik legjobb emberének a fia vagy. Sokat segített neked, hogy elvégezhesd a tanulmányaidat. Tulajdonképpen neki köszönhetitek, hogy nem lettetek földön futok. Persze ennek árra is volt, nem is kevés. Apádnak kérdezés nélkül végre kellett hajtania apám kéréseit, amik nem voltak mindig éppen kellemesek. Különben titeket büntetett volna meg. Anyád nem bírta elviselni ezt az életmódot és azt, hogy apád eladta magát és titeket a maffiának. Hamar megbetegedett és bele is hallt a betegségébe. Te ezt sohasem tudtad megbocsátani neki és a szüleimnek sem. Bosszút esküdtél.
Már kiskorunk óta ismerjük egymást. Sokat játszadoztunk együtt, mikor megengedték azt. Ha jól sejtem te szerelmes voltál belém, csak sosem mertél lépni, hisz féltetted a szüleidet. Tudtad, hogy az apám sosem engedné ezt meg. Féltékenyen tekintettél minden egyes udvarlómra és titkon örültél mikor megleckéztették őket a szüleim. Az unokatesóm rád is kivetette a hálóját, arról viszont fogalmam sincs, hogy bedőltél-e neki. Lehet, hogy igen, de az is meglehet, hogy nem. Hisz nagyon jól tudom, biztos forrásból, hogy még mindig rám fáj a fogad. Ám azzal is tisztában vagyok, hogy te is férfiból vagy Smile

// A Pb csak egy opció, változtatható csak előtte jelezd. Tulajdonképpen mindent a megalkotóra bízok, a fent említett történet csak egy opció. egyedül ahhoz ragaszkodom, hogy tiniként belém voltál zúgva. Hogy most, hogy érzel irántam az a te dolgod. Vagy tényleg beleszerettél az unokatestvérembe? Te tudod. Mit keresel New Yorkban? Bosszút akarsz állni anyád miatt, azért jöttél ide? Ehhez pedig engem akarsz felhasználni? Netán csak erre hozott a sors? Ezekre a kérdésekre te tudod a választ. Nagyon várlak már és ha a többiek megjönnek ők is fognak várni  A maffia família és mások  2624752903  //




Drága Solis

Play by:
Camilla Mendes, bárki más
Születési hely:
Olaszország
Kor:
20-25
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero/bi
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
Törvényszegő
Történetünk:

Apám öccsének a lánya vagy. Igazi Solis vér csörgedezik az ereidben. Bátor vagy, vakmerő és kemény szívű. Habár azt hinné az ember ha rád néz, hogy ez a bájos külső egy kedves lányt takar. Éppen ezért vagy te a legjobb hírszerző a csapatban. Imádod ezt csinálni és szeretnél apám büszkesége lenni, ha már én ellenálltam neki. Az is vagy. Hisz mindent megenged neked, még azt is, hogy magad intézd el a dolgokat éppen úgy ahogyan te akarod. Legyen az egy gyilkosság, megvesztegelés vagy bármi más. A lényeg csak, hogy megbízható és fontos információval lásd el apát és ne bukj le.
Isteni képességed van ujjad köré csavarni mind a férfiakat, mind pedig a nőket ha kell és úgy forgatni a szálakat mintha egy marionettbábut mozgatnál. Fogalmam sincs hogyan csinálod, de mindig irigyeltem ezen képességedet. Nem igazán vagyunk jóban és nem is nagyon beszélgetünk, hisz te elakarod venni a helyemet az apámnál. Azt hiszem azt mondogatod, hogy te is az ő lánya vagy igazából, hogy ez mennyire igaz arról fogalmam sincs. Sejtéseim szerint az egyik megbízásod az, hogy megtalálj engem.

// A Pb csak egy opció, változtatható csak előtte jelezd. Tulajdonképpen mindent a megalkotóra bízok, a fent említett történeten kívül. Annyit kell még tudni, hogy a lány bele van zúgva a vőlegényembe, aki szintén a keresettek között van. Nagyon várlak már és ha a többiek megjönnek ők is fognak várni  A maffia família és mások  2624752903  //   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
A maffia família és mások
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» a burkhart família
» La familia Alvarez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: