New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 1:51 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 1:42 pm-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 1:38 pm-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 1:17 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 1:15 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35 pm-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27 pm-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Marco Antonio Ventimiglia
TémanyitásMarco Antonio Ventimiglia
Marco Antonio Ventimiglia EmptyHétf. Márc. 09, 2020 8:36 pm
Marco Antonio Ventimiglia

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Marco Antonio Ventimiglia
Becenevek:
Nem sűrűn becézgetik
Születési hely, idő:
New York, 1985. július 8.
Kor:
34
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
single
Csoport:
Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia University, International Relations, már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
a bronxi olasz maffia feje
Ha dolgozik//Munkahely:
Strip bar tulaj
Hobbi:
a munkájának él
Play by:
Milo Anthony Ventimiglia

Jellem
- Fonok, mi legyen vele? Megoljuk? – kerdezte az egyik huseges emberem.
- Ugyan mar, az tul egyszeru lenne – pillantottam le az elottem terdelo ferfire.
- Hozzatok a feleseget es a lanyat – szivtam mely slukkot a cigarettambol.
- Megerte elarulnod engem? – kerdeztem komoly arccal. A ferfi epp szora nyitotta a szajat, amikor behoztak a nejet es a korulbelul tizenhat eves lanyat.
- Remelem igen – zartam le ezzel a temat.
- Teljesen felesleges ellenkezni – mertem vegig mindket not, mikozben az embereim a parancsomra vartak.
- Hasznaljatok oket kedvetek szerint, utana vagjatok el a torkukat, es csak az utan vegezzetek a szerencsetlennel – poccintettem foldre a csikket. Bar szivesen vegigneztem volna a musort, sajnos mas dolgom volt.

***

A nagy szexualis etvagyamnak koszonhetoen eleg sok novel volt mar dolgom eddigi eletem soran. Akadtak koztuk luxus prostik, jo baratok, naiv nok, es kevesbe naivak is. Igazabol reggelig sorolhatnam oket, azonban egyikbol sem lett komoly kapcsolat. Sok ferfivel ellentetben en nem hitegettem oket azzal, hogy lehorgonyzom majd mellettuk, tehat pontosan tudtak, mibe mennek bele. Egy nap megis beallitott hozzam varatlanul az egyik csinos nocske.  
Miutan megmondtam az embereimnek, hogy nyugodtan beengedhetik, kenyelmesen elhelyezkedtem a fotelben, majd ragyujtottam egy fuves cigire.
- Mit szeretnel? – neztem egyenesen a no szemeibe, amint a szobaba lepett. Jol tudja, hogy nem szeretem, ha feleslegesen huzzak a draga idomet, megsem szolalt meg. Helyette viszont a taskajaban kotoraszott. Mar eppen elfogyott a turelmem, amikor kisse remego kezekkel atnyujtott egy boritekot.
- Mi a fene ez? – kerdeztem a notol, mikozben kibontottam a boritekot es elohuztam belole egy ultrahang felvetelt. Feloldalas vigyorra huzodott a szam, majd melyet slukkoltam a minosegi spanglimbol.
- Azt akarod mondani, hogy az enyem? – nyultam az asztalon hevero poharamert, hogy leoblitsem a torkomat egy korty whiskyvel.
- Igen – felelte tomoren.
- Rendben, semmi gond. Azonnal hivok valakit, aki itt helyben kikaparja beloled – huztam is ki a telefonomat a nadragom zsebebol.
- Ne! Kerlek Marco, hadd tartsam meg. Legalabb gondold at, nagyon kerlek  - a konyorgo szemeit latva mas ferfi talan mar megsajnalta volna, en azonban maskepp mukodom.
- Jol ismerem a fajtad. Szerinted te vagy az elso, aki ezzel probalkozik? – az igazsag az, hogy ha nem keres fel, valoszinuleg sosem tudom meg, hogy nehany honap mulva gyermekem szuletik. Igy tehat megtarthatta volna. Most viszont finoman szolva rabaszott.
- Tehat mindenkepp ragaszkodsz hozza? – nyomtam el a csikkemet a hamuzoba, majd lehuztam a poharam tartalmat.
- Mindenkepp.. – felelte, en pedig maris tudtam, mi lesz ennek a vege.
- Hat jo, ugy tunik nem tudlak meggyozni – alltam fel a fotelembol. Az egyik fiokhoz setaltam, amibol elokaptam egy fegyvert.
- Sajnalom – fullentettem, majd a fejere celozva azonnal meghuztam a ravaszt. Ezt kovetoen hivtam az embereimet, hogy lehetoleg minel hamarabb takaritsanak fel, gyorsan lezuhanyoztam, aztan reggelig aludtam bekesen.


Múlt
Marco egy nem eppen atlagos, ugyanakkor rendkivul befolyasos csaladba szuletett. Mar apja es nagybatyja is reszt vett a szervezet bunozesben, igy nem volt kerdes, hogy mi lesz az ifjabb Ventimiglia sorsa. Edesanyja gyonyoru, gondoskodo no volt, es csak Isten tudja miert ment hozza egy olyan emberhez, mint Marco apja, aki sosem becsulte meg ot igazan. A ferfi gyakran lepett felre, sokat ivott, ilyenkor pedig agresszivva valt, ezzel tokeletes peldat mutatva egyetlen fianak. Igaz, apanak ritka szar volt, tanarnak viszont annal jobb. Idosebb fiverevel, aki a csalad feje volt, konnyen es hamar megtanitottak Marconak, hogyan is mukodik a vilaguk.
Egyetemi evei alatt a fiu egyre kevesebb idot toltott a csaladjaval. Haza mar csak azert sem jart szivesen, mert ott folyton csak a balhe ment. Harmadeves volt, amikor egy ejjel az apja felhivta, majd kozolte, hogy az edesanyja balesetet szenvedett es mar nem tudtak megmenteni az eletet. Marco ezt kicsit megsinylette, de az ido ugye minden sebet begyogyit. Pontosan ket evvel anyja halala utan, a konkurencia vegzett az apjaval. Ezt termeszetes megtorlas kovette, de ez nem hozta vissza a ferfit. Oszinten szolva a fiat nem igazan hatotta meg a halala.
Ezt kovetoen egyre tobb idot toltott nagybatyja mellett es kivette a reszet a munkabol. Hamarosan megkapta az egykor apja altal vezetett sztriptiz clubbot, ahol nem keves penzt mosnak tisztara. Idovel mindez azonban mar nem volt eleg Marconak, ennel tobbet akart. Egyszeru volt a keplet: meg kell olnie a nagybatyjat. Egy nap alatt eltervezte, hogyan is fogja eltenni lab alol az oreget, masnap este pedig cselekedett. Vegul az egeszet ugy allitotta be, mintha ez is az egyik konkurencia muve lenne, amit termeszetesen szinten meg kell torolni, akarcsak apja halalat. Ha valakit az erdekelne, vannak e emiatt almatlan ejszakai, hat nincsenek, sot nagyon is jol alszik.
Tehat igy tortent, hogy Marco Ventimiglia sikeresen a tronra kerult, elfoglalva melto helyet.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Marco Antonio Ventimiglia
Marco Antonio Ventimiglia EmptyCsüt. Márc. 12, 2020 11:28 am
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Marco Antonio!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Huhh, hát bevallom neked sok olyan dolgot láttam az előtörténetedben amit korábban nem. Rolling Eyes  Voltak már errefelé történetek, főleg a maffia köreiből (francia, olasz, ír,orosz) de nem emlékszem olyanra, ahol egy történeten belül ennyire sok és ilyen kegyetlen gyilkosságot láttam volna. Shocked  Kezdve azzal ahogyan az árulónak vélt férfi családját meghurcoltad. Tény, hogy az olaszok ott vágnak alá az őket megkárosítóknak ahol a legjobban fáj: a családon keresztül. De olyat, hogy rögtön ki is végzik azokat, ilyenről ritkán hall az ember.Mindezt úgy, hogy éppen csak rágyújtottál.Nem tudom mivel árult el téged az illető, de az biztos, hogy elég komoly retorziót hajtottál végre ahhoz, hogy mások is esetleg megpróbálkozzanak vele.

És ha azt hittem, hogy na itt aztán megmutattad a kegyetlenséged, akkor jött a második fele az egész sztorinak, amikor megjelent nálad egy terhes nő. Tény, hogy naivitás volt azt gondolnia, hogy majd elér ezzel bármit is nálad. Nem derül ki, hogy szándékosan esett teherbe vagy így sikerült, de ugye ehhez is ketten kellenek….Az teljesen biztos, hogy a felelősség vállalása ebből a szempontból tökéletesen távol áll tőled. Marco Antonio Ventimiglia 2081954265  Bár azért az meg sem fordult a fejemben, hogy a végén egyszerűen főbe lövöd szerencsétlen nőt. Azért itt nyeltem egy nagyot. Marco Antonio Ventimiglia 2122324058  Vajon mi minden történt a te életedben, hogy ilyen jellegű nihilizmus, ilyen jellegű kegyetlenség, az emberi élet semmibevétele jellemez? Ezt már a hatalommal együtt kaptad, vagy a gyermekkorodban ért téged olyasmi, ami ebbe az irányba terelt? Marco Antonio Ventimiglia 2624752903

A történet részedben aztán erre is választ kapunk: valóban az apád terelt téged olyan irányba, aminek következtében most ott vagy ahol. És nem feltétlenül a bronxi olasz maffia élén. Az édesanyád, ha meg is próbált volna segíteni neked, vagy védelmezni, minden bizonnyal elnyomta a hangját az a közeg amiben éltetek. Apád halálát követően pedig világosan megmutatkozott mi is lett belőled, amikor a nagybátyádat is megöletted. Vajon tényleg ennyire fontos a hatalom neked? A válasz egyértelmű, de tudod erre mondják, hogy ez az a világ, amiben az ember nem öregszik meg szépen. Vajon te is felkészültél erre? Vajon nem azért nincs se feleséged se családod, mert nem akarod, hogy esetleg később majd éppen a saját fiad taszítson le a mostani helyedről? Rengeteg érdekes és izgalmas kérdés rejlik a történetedben.Úgyhogy én most utadra is engedlek, hogy kibontakozhasson.

A Tara-Plecsnit némi távolságtartással adom most át neked, fő a biztonság. Színt admin ad majd neked.


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Marco Antonio Ventimiglia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marco Antonio Ventimiglia
» Antonio
» antonio manuel garcia
» Marco Right
» Marco&Rosemarie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: