New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 111 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 97 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:40-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 19:14-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Cait & Jess
TémanyitásCait & Jess
Cait & Jess EmptyVas. Nov. 24 2019, 22:29


✪ Cait & Jess ✪
Ottalvós pizsi party Caitlin Starnál
Elérkezett a nagy nap, amikor találkozok végre Jessicával. Lebeszéltük, hogy elmegyek az egyetemre érte és ott szedem fel és hozom haza a lakásomra. Elég hűvös lett odakint, szóval egy fekete melegítőnadrágot és hozzá tartozó felsőt húzok magamra, meg egy fekete bundás tornacipőt. Nem szeretek fázni és bár az autó garázsban áll, azért idő, amíg befűtök ott is egy kicsit. Nem szeretem a túl meleget sem, ezért öltözök fel inkább egy kicsit. Amikor elkészülök, még lecsekkolom magam a tükörben, olyan vagyok, mint aki valami pasihoz készül randira, de ez valami sokkal másabb és legalább ugyanolyan fontos számomra. A chaten megismert lánnyal nagyon jól kijövünk és úgy érzem, hogy barátnők lehetünk, minden a mai napon múlik, szóval mindennek tökéletesnek kellene lennie. Bevásároltam előre mindenfélét, hogy tudjon miből választani, ha inni vagy enni kérne. Persze ezeket a dolgokat már megbeszéltük és tudom körülbelül mit szeret enni, szóval nagyon félre nem nyúlhatok. A lakásból kilépve bezárom az ajtót és elindulok a lifthez, ami levisz a kocsimig. Beülve írok Jessnek, hogy elindultam.
Elég laza az út, nincs nagy forgalom, a szívem meg vadul kalapál az izgatottságtól, nem is tudom mikor volt utoljára ilyen. A tenyerem is csak azért nem izzad, mert nem vagyok izzadós típus, nekem inkább hideg a kezem ilyenkor, ahogy most is. Az egyik piros lámpánál bedobok egy rágót, hogy rágcsálással hűtsem le magam egy kicsit. Az egyetem elé érve elküldöm a képet, hová parkoltam, meg a kocsi rendszámát, hogy ott várom. Az ajtót nyitva hagyom, hogy be tudjon pakolni, de én nem szállok ki, amit nyilván megért miért nem teszem. Belülről ki lehet látni, ám kintről csak az első ablakon lehet belátni, arra meg pont rásüt az átkozott nap, szóval nem látszódom, meg én is vacakul látok. Még, jó, hogy a napszemcsim rajtam van. Ahogy megérkezik oldalra hajolok, hogy kilökjem az ajtót neki, jelezve, hogy nyitva van.
- Szia! Csak a hátsó ülésre dobj le mindent nyugodtan és pattanj be mellém. Mosolygok kedvesen rá és kicsit előre le is tolom a napszemüvegem, hogy a szemébe nézhessek, nem akarok titkos ügynököset játszani, csak a nap ugye. Mikor beül mellém, akkor a hajamba felhajtom és úgy fordulok felé. Az autóban minden puha bőrrel van bevonva és persze a műszerfal is nagyon modern. Van akciókamera, és rádió, aminek digitális kijelzője van, mutatja az időjárást meg mindent, világít is mindenféle színben, de én a lilára állítottam be.
- Örülök, hogy végre találkozunk így élőben. Mehetünk? Kérdezem meg, majd ha igen, akkor becsatolom a biztonsági övemet és visszaveszem a napellenzőt a szememre, mert megvakulni nem szeretnék. Benyomok egy gombot, hogy ne nyithassák ki az ajtókat kívülről, majd ha ő is becsatolta magát, akkor már indulok is hazafelé vele. A vezetésem magabiztos és elővigyázatos, szóval mellettem nem kell félnie, arra hamar rájöhet, nem is sietünk, szóval inkább elengedek minden barmot magam előtt, mint gond legyen.
- Milyen napod volt? Kérdezek rá, mert valamivel csak indítani kell a beszélgetést.
~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptyCsüt. Nov. 28 2019, 18:39



Cait & Jess


Kicsit már számoltam vissza a napokat, meg az órákat is, addig amikor találkozok Caitlinnel, mert hiszen az ember lánya nem mindig talál a neten olyan személyt, akivel olyan barátságot köt, hogy utána örömmel akarjon vele a való életben is összefutni.
Szóval egy az, hogy a személy jelleme olyan legyen, hogy érje a találkozás. Másik az, hogy ehhez azért kell egy kis tervezés is. Egyeztetni, hogy ki mikor ér rá, hol találkozunk, hova megyünk és miket fogunk együtt csinálni.
Mivel én nappalis egyetemista vagyok, a legpraktikusabb megoldásként úgy döntöttünk, hogy az egyetemi előadásaim után Caitlin felvesz és elfuvaroz a lakásába, ahol tartunk egy csajos estét, jelentsem a „csajos este” bármilyen csajos dolgot is. Nem vagyok nagyon jártas a témában, eddig csak Polával volt ilyen programom. Majd kiderül, hogy hogyan alakul.
Mikor az utolsó előadásom is véget ér, egyre türelmetlenebben és kissé idegesen várom, ahogy telnek a percek és várom, hogy hírt adjon magáról.
Miközben várok kint a szabad levőn, a campuson terültén, a vastag pulcsim kapucniját a fejemre húzom és a dzsekimet is összecipzározom. Kezd hidegebbre fordulni a levegő, lehet a lábaimat se sokáig fogom tudni egyszerűen csak farmerbe és edzőcipőbe bújtatni.
Hirtelen pityegve és rezegve jelez a zsebemben lévő mobilom, meg is nézem milyen üzenetem érkezett. Caitlintől jött, végre itt van, már csak el kell hozzá jutnom és igyekszek is eltalálni hozzá, örülök, hogy rendszámot is és képet is küldött a kocsijáról. Így viszonylag hamar és könnyen találom meg.
Kicsit tétovázok a kocsi előtt, hogy na és most mit is kéne csinálnom? Még szerencse, hogy kinyitja az ajtót és szól nekem. Így már bátran lépek közelebb a kocsihoz és üdvözlöm én is őt.
- Hello! Oké egy pillanat – szólalok meg, a hátitáskámat az utasítása szerint le is rakom a hátsó ülésre, majd jó magam az anyósülésen foglalok helyet.
Becsukom utánam az ajtót, a kapucnimat lehajtom és feléje fordulok. Most már látom az arcát napszemüveg nélkül is és szélesen elmosolyodok. Tényleg ő az, az énekes! Nem mintha számítani, hogy híres, mert nem így van. Ő még mindig a lány, akit chaten megismertem.
- Én is nagyon örülök, hogy végre találkoztunk! És wow… Mondták már neked, hogy úgy nézel ki, mint egy vámpírkirálynő, ami nagyon menő? – kérdezem meg, fülig érő vigyorral az arcomon és cseppet döbbenten. Nem szokványos külseje van, de a chates beszélgetéseink alapján úgy gondolom illik is a személyiségéhez ez a vagány külső.
- Persze, mehetünk – bólintok a kérdésére és jómagam be is csatolom a biztonsági övemet. Mert magamból kiindulva, hogy milyen rosszul vezetek, a fő a biztonság!
- Hogy milyen napom volt? – kérdezek vissza, ezzel is időt nyerve, hogy a válaszon gondolkodjak. Sóhajtva döntöm a háttámlának a fejemet. – Nos, olyan… Egyetemes? Otthonról hamar eljöttem, így a tesóim esetleges reggeli hisztijeiktől, veszekedéseiktől megúsztam magamat. Majd volt pár előadásom, amik közül párat nem neveznék nagyon eseménydúsnak, révén, hogy csak figyeltem és jegyzeteltem, mint egy robot – válaszolok, majd csepp szünetet tartok és elgondolkodok. Megrázom a fejemet. – Nem, szerintem a robotok azért nem járnak egyetemre, nincs rá szükségük – teszem hozzá és aztán kíváncsian feléje fordulok. – Na és neked milyen napod volt? Hogy haladsz az új klipped munkálataival?


Szószám: 514 Megjegyzés:  Cait & Jess 3624854829  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptyHétf. Dec. 02 2019, 22:10


✪ Cait & Jess ✪
Ottalvós pizsi party Caitlin Starnál
Izgatottan írok rá Jessre, hogy megérkeztem és itt vagyok, még küldök képet is a kocsimról, meg ott a rendszám, és egy kép, hogy merrefelé parkoltam le. Nem tudom mire számítsak, vagyis persze facebookon már megnéztem, őt, voltak fent róla képek, ám nálam nem sok volt fent, csak az újonnan örökbefogadott cicámról voltak képek leginkább. Nem voltam az a nyitott könyv soha, szeretem megtartani magamnak a magánéletem, ám muszáj valakinek megnyílni és remélem, hogy megtaláltam a megfelelő személyt. Sokat lógtam chaten, de senkivel sem éreztem úgy, hogy talán megvan az az összhang, mint vele. Különbözünk, mégis tök jól elvoltunk, fel sem tűnt az idő múlása. A pulcsis lánynál csak reméltem, hogy ő lesz az, a csomagból gondoltam, hogy ő lesz, mert az arcát eléggé eltakarta, de ezért nem hibáztatom, nagyon hülye idő van kint, még jó, hogy a kocsiban kellemesen befűtöttem.
- Vámpírkirálynő? Felnevetek, nem is lenne rossz erre kenni, hogy miért vagyok olyan titokzatos, elvégre ez tényleg a vérszívókra vallana.
- Még nem mondták, de tényleg menőn hangzik! Elmosolyodom, kicsit zavarba is hozott ezzel, de gondolom nem ez lesz az első ilyen az este folyamán. Talán lehetne valami ilyesmi témája a következő lemezemnek is, elvégre a dalokat bármire fel lehet húzni, nem kell nagyon belenyúlni sem.
Kérdezek valamit, amíg kiállok az egyetem parkolójából, addig is belekezdjünk valami beszélgetésbe, szerencsére jön is a válasz. Persze milyen lenne az egyetem, ha nem ennyire átlagosan ugyanolyan, mint máshol? Mindegy mit tanulsz, akkor is ugyanaz a séma mindig.
- Ja ez ilyen, én sem szeretek bejárni minden órára, de szerencsére nem is kell, mert levelezőn vagyok. Nézek oldalra egy pillanatig, de az utat azért nem veszítem szem elől, pár egyetemista amúgy is úgy gondolta, hogy most átrohan a zebrától pár méterre az kocsim előtt, szóval meg is álltam miattuk. Nem vagyok az az ideges sofőr, de az ilyesmi kicsit mindig bosszant, de nem lesz jobb, ha rájuk dudálok sajnos. Megyek is tovább szép lassan, amíg kiérünk és elmosolyodom a robotos megjegyzésen, nem is ő lenne.
- Igaz, a robotok csak akkor mennének jegyzetelni, ha magaddal vinnéd, hogy tegye meg helyetted, amíg te csak figyelsz. Az már más kérdés, hogy lehet szó szerint ugyanazt írná-e le a robot vagy lenne olyan értelmes, hogy csak a lényeget, amit te is jegyzetelnél. Érdekes felvetés, legalábbis szerintem az, de nem fogok ezen sokáig pörögni az is biztos.
- Nem csináltam sok mindent ma, szóval elég unalmas volt a reggel, legalábbis, amíg a cicám nem kezdett el borogatni, mert nem rá figyeltem. remélem nem vagy allergiás rá, de van szobája, ahová el tudom zárni. Még csak pár napja van meg, szóval nem szóltam róla senkinek még, de persze a facebookon megjelent, mint az örökbe fogadott kis cukkerság. Számomra az, mások csak csúfolnák szegényt, pedig olyan aranyos és vágyik a szeretetre, még ha a feje nem is arról árulkodik.
- Sehogy, megpróbálom elhalasztani, nincs kedvem hozzá, de persze a táncot már tanulom, mert a fellépésen meg a videoklipben is ugyanaz lenne. Kiérünk végre az útra, ahol haladni is lehet és a sebességhatár tetejét megtartva haladok is hazafelé. Biztonságosan vezetek és persze megvan már a kellő rutinom is ezen a szakaszon.
- Nem vagy éhes vagy szomjas vagy valami? Meg tudunk állni útközben pár helyen, ha kell valami. Én az izgalomtól nem tudnék enni, még sose volt ilyen igazi csajos napom és Jess annyira természetesen viselkedik velem, mintha nem lennék sztár, ami jól esik, erre volt szükségem azt hiszem már jó ideje, hálás vagyok érte. A Ford's Fortune mellett lassan gurulunk el és akaratlan is odapillantok a hely felé, a szívem odahúz, de ilyenkor nem állíthatok oda be csak úgy, meg amúgy sem. Nem akarok vendégcsalogató lenni, másféle látogatás meg most nem lehetséges sajnos.
- Azon a helyen találkoztam azzal a bizonyossal. Somolygok rá és miközben előre figyelek mutatok ki oldalt a Fortune felé. Azt nem ecsetelem, hogy pont a tulajra gondolok, elég ha annyit mondok, hogy ott találkoztam a nagy Ő-vel.
~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptyPént. Dec. 06 2019, 12:57



Cait & Jess


- Igen, hiszen a hajszíned elég különleges hozzá. A bőröd meg szinte már hófehér. A szemed színe is nagyon világos. Az öltözéked sötét, a napfényt, embereket kerülöd… - bólintok, megmagyarázva, hogy miért is gondolom tökéletes alanynak vámpírkirálynői pozícióhoz. Mindezt úgy, hogy egy kicsit közelebb dőltem az irányába és oldalra döntött fejjel tanulmányoztam az arcát. – Szóval tudtam, hogy mi vagy és hangos ki is mondom! Te a Cullen vámpírcsalád elveszett tagja vagy – jelentem ki, jókedvűen rávigyorogva, ahogyan a hátamat újra nekidöntöttem az ülésnek és megvontam a vállamat. – Feltéve, hogy ha úgy csillogsz, mint egy gyémánt.
Kontrázok rá és remélem, hogy érti a kis utalásomat, amit az Alkonyatról tettem. Persze ha nem, az se gond, a lényeg az, hogy érezze a viccelődést a szavaim mögött és ne vegye sértésnek. Bár mivel menőnek találta a vámpírkirálynő gondolatát és a chatbeszélgetésünk alapján gondolom nem fog megharagudni. Valamint elkészülhet rá, hogy egész este ilyenekkel fogom őt traktálni. Ez ugyanis a gonosz tervem.
Ráérünk az egyetemmel kapcsolatos témára, ki hogyan van és sóhajtok még egyet. – A pozitívuma, hogy ha levelezőn vagy: nem kell felesleges előadásokat hallgatnod! – bólintással adok igazat neki, hogy szerencséje van.
Pont akkor nézek az előttünk lévő útra amikor pár korunkbeli átrohan nem messze előttünk, egy pillanatra megáll a szívem és nagy levegőt veszek. A kocsikázással ugyanis még mindig nem vagyok kibékülve és nem is szeretem, főleg a vezetés részt, mert borzalmas vagyok belőle és magamból kiindulva félek úgy azutóba szállni, hogy korombeli ül a kormány mögött. De az igazán megnyugtat, hogy Cait lassan és biztonságosan vezet, eddig legalábbis.
- Nos, én szeretném azt hinni, hogy elég értelmesnek lenne programozva, hogy a lényeget le tudná jegyzetelni. Amihez ugye kezekre lenne szüksége, szóval humanoid kinézetűnek kellene lennie. De a tudomány még nem teljesen tart azon a szinten, hogy ilyen fejlett robotokat gyártson. Oké, vannak humanoid kinézetűek, a leghíresebbet tán Sophianak hívják, de szerintem egy kicsit creepy elgondolás, bár a Detroit: Become Human játékot, ahol androidok a főkarakterek, azt nagyon élveztem – merülök el a robot témában, hogy ha már én hoztam őket fel. Ráadásul egészen lelkesen, mert informatika szakon tanulok és a programozás terén pont, hogy a robotok is foglalkoztatnak, de még nem merültem el a témában. Lehet, hogy ideje lenne és fejleszthetnék magamnak egy robotot, aki segít az egyetemei tanulmányaimban és még komplex témákban, esetleg filozofálni is hajlandó lenne velem?
- Bocsi, kicsit elragadtattam magamat – kérek elnézést, mikor észbe kapok, hogy őt talán nem igazhatja annyira ez a robotos téma. Ezért még jó is, hogy a téma átterelődik őrű, én pedig figyelmesen hallgatom miket mesél.
- Ó, nyugi, nem vagyok allergiás rájuk, így nem kell elzárnod! - rázom meg a fejemet nemlegesen, közben a cica hallatára felcsillannak a szemeim. A macskák a kedvenc háziállataim. – Klassz, hogy van macskád! Hogy hívják és milyen fajta? – érdeklődöm.
Nem értek a tánchoz és a zeneipar működéséhez, de úgy gondolom, hogy a videóklipp igen fontos lehet az énekesek karrierjében, hogy egy új dalát miképpen ítélik meg. – Értem és biztos nem lehet könnyű. De ugyanakkor meg kell csinálod majd a klippet is, mivel az is fontos, de persze az számítana, hogy kedved lenne hozzá és élveznéd csinálni… A tánc koreográfiája amúgy nehéz? Vannak benne olyan, nem tudom, tipikus nőies mozdulatok? – kérdeztem, bár nem tudtam nem-e hülyeségeket mondok a témával kapcsolatban, hiszen mint említettem és ahogy ő is tudja, nem értek ehhez.
Az étel kapcsán eszembe jut, hogy pár óra már eltelt az utolsó étkezésem óta és a gyomrom is most emlékeztetve lett erre, mert kicsit megkordult. Remélem nem hallotta meg.
- Ö… A lakásodra nem tudunk rendelni valamit? Pizzát vagy… kínait? – válaszolok kérdéssel a kérdésére. Tudom, hogy kerüli a nyilvánosságot, hiszen híres énekes, így nem akarnám bevonszolni a mekibe vagy hasonló helyre, hogy az emberek egyből letámadják autogrammért és közös fotókért. Szóval nekem az is jó lenne, hogy ha csak rendelnénk valamit.
Mikor rámutat az egyik épületre, kíváncsian követem az ujját, merre mutat, mire mutat. Ford’s Fortune, áll az épületen, mit meglepetten szemlélek. Én még ilyen helyen sosem jártam, de kívülről nem néz ki rosszul.
- Á, szóval te ilyen helyekre is jársz! – jegyzem meg, visszavigyorogva rá miközben visszaemlékezek miket árult már el a Nagy Ő-jéről. – Tudom, hogy volt már szó róla… De miket csináltatok egy ilyen helyen? – kíváncsiskodok őszintén. Az ő szerelmi élete már a kis információ morzsák alapján is izgalmasabbnak és tartalmasabbnak tűnt, mint az enyém, ami olyan száraz volt, mint a Szahara. Mondjuk okkal, a korombeli fiúk többsége ugyanis köztudottan hülye. – Találkoztatok már azóta, hogy először meséltél róla? Kérlek, mondd, hogy igen és ebben az esetben el kell mondanod a részleteket… Oké, nem mindent, de nagyvonalakban – pilantok rá kérlelően.
Illetve azt hiszem, hogy a barátnő kódexben az áll, hogy a csajok megbeszélik egymás közt a pasiügyeiket. Ami nálam mindig kimerül abban, hogy nincsen senkim és Pola folyton szinte már a fülemet rágja, hogy szerezhetnék valakit magamnak. Talán meg kéne fogadnom, úgyis közeledik a karácsony és egy karácsonyi szerelem pont, hogy romantikusan hangzana, de…
De most Caitlin társaságában vagyok, akinek van egy férfi életében és ha a kettejük kapcsolatáról hallok, az pont tökéletesen kielégíti a kíváncsiságomat az egész témát illetően.
- Nemsokára itt a karácsony! – mondom ki a tényt, ha már így eszembe jutott és csettintek egyet, mert e kapcsán új ötlet jutott eszembe. – Ugye megleped őt ajándékkal? Kérlek, mondd, hogy megajándékozzátok egymást, az olyan romantikus lenne! – lelkendezek izgatottan a téma iránt. Végtére is örülök, hogy az énekes karrierje nem gátolta meg abban, legalábbis annyira nagyon nem, hogy találjon valakit, akit szinté nem érdekel, hogy híres és boldoggá teszi.


Szószám: 910 Megjegyzés:  Cait & Jess 3624854829  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptySzomb. Dec. 07 2019, 16:13


✪ Cait & Jess ✪
Ottalvós pizsi party Caitlin Starnál
Elmosolyodom, ahogy Jess egyre mélyebben belemegy, hogy miért is lehetnék én egy vámpírkirálynő. Elég érdekes észrevételek, még csak be sem kellene nagyon öltöznöm, hogy hasonlót elhitessek bárkivel magammal kapcsolatban. Nem húzódom el, amikor közelebb hajol, nem zavar, ha ennyire meg akar nézni, hát csak tessék, nem vagyok szégyenlős fajta.
- A francba lebuktam! Sóhajtok fel és a szemüveget feltolom az orromon, hogy ismét eltakarjam vele a napot és rendesen lássak. Ideje indulni, hogy hazaérjünk és kicsit emberibb oldalam is megmutathassam neki.
- Én fényesebb vagyok még attól is, de tudod van a ragyogás ellen is már elég sok dolog. Legalábbis biztos feltaláltattam volna valamit, hogy átlagos emberként kimehessek a fényre is mint mindenki más. Tudom, hogy nem bántani akar ezekkel a megjegyzésekkel, én meg még bele is megyek, mert nagyon menő lenne vámpírnak lenni, már ha van kivel megosztanod. Az örökre egy teljesen új értelmet nyerne az már biztos, ebbe még bele sem merek gondolni, mert kicsit ijesztő.
- Nyugi, nem ütök el senkit. Mosolygok Jessre, tudom, hogy nem valami jó sofőr, de nem gondoltam volna, hogy ennyire megijed a sok hülyétől, akik a kocsik előtt rohangálnak. Én sem szeretem őket, de már megszoktam és ezért is vezetek óvatosan. Amióta megvan a jogsim autóval járok mindenfelé, nem akartam saját sofőrt, mint a szüleim, valahogy jobb akartam lenni tőlük és nem annyira elkényeztetett, hogy minden sarkon egy szolgáló lesse a kívánságaim. 
- Gondolom Sophia valami híres robot, de fogalmam sincs róla, én csak a sexrobotról tudok, de gondolom ő nem az a kategória. Nem követek ilyen dolgokat annyira, de szerintem ezzel nincs semmi gond, elvégre nem egy ugyanolyan embert keresek, aki a kiköpött másom, jobbak ezek a különbözőségek, így jobban kiegészíthetjük egymást és persze mindig tanulhatok új dolgokat.
- Ugyan semmi gond, nyugodtan, de most már elmondhatnád Sophia mit tud és miért ijesztő. Nem vagyok olyan, aki annyiban hagyja a dolgot, csak mert a jelek szerint sokaknak ez uncsi és inkább hagyjanak faképnél valakit, mint meghallgassák.
- StarCat-nek hívom, legalábbis, amíg nem találok neki valami jobb nevet, még nem ismerem eléggé, pár napja van csak nálam. Nem tudom milyen fajta, de szegénykém törpenövésű, szóval olyan Grumpy cat feje van kicsit, bár nem annyira morcos, mint ő volt. Mesélek kicsit róla, de majd meglátja és biztos szeretni fogja, mert amúgy barátságos és bújós cicáról van szó, amit lehet simogatni, nem karmolászik. Legalábbis engem nem szokott, csak a bútorokat néha, de amióta kapott sajátokat, inkább azokat nyúzza.
- Az elején még nincs olyan tipikus nőies mozdulat, már ha olyan csábításosra gondolsz. Remélem nem tervez ilyesmit a tánctanárom, mert nem szeretnék olyasmiket csinálni nyilvánosan. Nem zárkózom el, elvégre a pasikat le kell venni a lábukról, legalábbis M-et le kéne, nem szeretném, ha valaki mást találna helyettem, akivel könnyebb együtt lennie, mint pár.
- De tudunk, de az még vagy fél óra és a Mekinél van drive is meg útközben még van pár ilyen hely. Nem kell várni a kiszállítás miatt sem, de tőlem rendelhetünk is, van aki átveszi, ha valami csoda folytán hamarabb kiér, mint mi odaérnénk. Nekem tényleg mindegy, nem tudom, hogy mennyire éhes vagy nem az, a kocsi hangja elnyomja a halkan korgó gyomrot, főleg ha nem arra figyelek, hanem az útra, meg a Fortune bár felé.
- Megálltam a lámpánál és úgy éreztem oda be kell mennem, elvégre rám fért a szerencse végre, valami változatosságra vágytam. Nem gondoltam volna, hogy jobban bele akar menni a pasi ügybe, de igazából nem bántam, de kicsit elpirultam, elég csak rá gondolnom az én izmos, komoly pasimra.
- Én kávézni tértem be, majd beszélgettünk és együtt ebédeltünk, meg este táncoltunk is. Nagyon hangulatos hely, a tulaj mindenkire odafigyel és jó légkört alakít ki ott. Mélyebben nem megyek bele, mert nem állok készen arra, hogy többet eláruljak neki, bár jó lenne valaki, aki néha betérne és megnézné, hogy nem kell-e tartanom attól, hogy valaki le akar csapni a barátomra.
- Még nem, csak beszélgettünk, talán hétvégén ráér és átmegyek hozzá majd, de erről még nem beszéltünk, nem mertem rákérdezni és a többi napom elég zsúfolt volt, ő meg dolgozik ugye, mint minden normális ember, aki nem híres és valahonnan kell pénzt szereznie. Nem bánom, hogy dolgozik, de néha én is úgy elmennék valahová, a gond csak az, hogy elkényeztettek és fájna a munka.
- A múltkor el akartam mosogatni tála a tányéromat, de még soha életemben nem mosogattam és megrökönyödtem. Persze egyből odajött, hogy majd ő, hagyjam csak, de olyan jó lett volna ha megteszem. Valahogy ez most így kibukott belőlem. Nincs műkörmöm, ami megakadályozott volna, mégis, hogy lehetek ennyire sztár? Tök kínos, de kinek másnak mondhatnám el ezt, ha nem Jessnek.
- Majd most otthon mosogatnom kell, te meg felügyelhetsz. Vigyorgok rá, nincs is jobb, mint egy gazdag fruska bénázását nézni, hogy házimunkát végez, életében először. Ha valamiben kér keletkezik, nem kell úgy sem aggódni, mert bármikor tudja pótolni.
- Igen, mindjárt itt a karácsony. Sóhajtok szomorúan, én nem vagyok oda az ünnepért, nem is gondoltam még rá. Az ajándéknál elhúzom a számat.
- Nem tudom, hogy ő mennyire akar a családjától külön karácsonyozni, de ha ráér és legalább egy napot rám szán, akkor biztos veszek neki majd valamit, csak azt kellene kitalálni, hogy mit vehetnék neki. Talán jobb lenne csinálni valamit. Nem rég volt egy fotózásom, aminek a képeit nemrég kaptam meg, ott talán találok jó képet, amit neki adhatok valamivel, bár ez nem tudom mennyire romantikus meg jó ajándék. Ez nagyon nem jó, pánikolni fogok, hogy nem találok jó ajándékot neki. Én annyira kiszámítható vagyok, legalábbis annak tartom magam, mindennek örülni tudok.
- Szerinted mit kéne adnom neki? Kérdezem miközben már elhagyjuk Manhattant és Brooklyn közelébe érünk végre. Már nincs messze és otthon leszünk.
~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptyPént. Dec. 20 2019, 18:36



Cait & Jess


- Igen persze! Mondd ezt „A ragyogás” szereplőinek is, hogy a ragyogás ellen van megoldás. Ők biztos értékelnék, Stephen King pedig inkább csendre intene téged – jegyzem meg, a témát átterelve egy másik irodalmi műre, mely bár már a horror kategóriájába esik, azért még illik ide.
Legalábbis én jól mulatok ezen is, elvigyorodva, hogy mekkora könyvmoly mondat volt ez is tőlem. Persze Caitlin lehet, hogy nem találja ennyire szórakoztatónak, de azért remélem, hogy csak ismeri ő is Kinget. Mármint, nem hiszem, hogy élőben találkozott már vele, de azt igen, hogy hallott már róla. Az a fickó korunk egyik legjobb írója.
Kicsivel később aztán némiképpen megnyugtat a kijelentése, mely szerint nem szándékozik elütni senkit, de… Hát majd teljesen csak akkor hiszem el, hogy ha látom és túléljük békésen az utazást, eljutva az otthonához. Azért csak ne túlozzunk semmit! De Cait mosolya nyugtat és viszonzom egy bólintás kíséretében.
- Nem, nem szexrobot – rázom meg a fejemet egy sóhajtás és szemforgatás kíséretében. Komolyan? Csak az általa említett robotokról hallott? Hát hol él, kő alatt? Á, akkor jobb lesz, hogy ha… Fölvilágosítom. – Sophia úgy néz ki, mint egy nő, mármint vagy hatvan arckifejezést tud megcsinálni, illetve beszélni is tud. Olyan híres, hogy még a média is felkapta, magazinok, talkshowk… Ő az első robot, aki állapom polgári jogot kapott! Kicsit furcsa személyisége van és ezért ijesztő, például egyszer azt mondta, hogy elpusztítaná az emberiséget. Közben talán pont azért tervezték, vagy olyan, hogy akár segíthetne az egészségügyben, terápiában, mint beszélgető társ, avagy oktatás terén is lehetne akár tanár. Ha jól tudom Ázsiában már alkalmaznak robotot az oktatás terén… - magyarázom lelkesen a témát, elmondva ki is Sophia, hogy ha már megengedte, hogy elmondhatom. Illetve szerintem is nem árt ilyenről tudnia, hogy a tudomány már itt tart.
Beszélő, emberként kinéző robotok már a valóság, még ha nem is olyan fejlettek, mint a scifi művekben, én úgy hiszem, hogy egy nap majd eljutnak arra a szintre.
De elég is volt ennyi a robotokból! Nyugodtan hagyom, hogy a beszélgetésünk másfelé terelődjön, mint a macskájára. Érdeklődve hallgatom annak jellemzését, elmosolyodva a névválasztásán, hogy a chates nevét adta neki, majd felvonom a szemöldökömet arra, hogy a Grumpy macskához hasonlítja. – Törpe növésű, kicsit morcos és máris hozzá hasonlítod? Ejha! Most már biztos, hogy látnom kell majd! – döntöm el, ahogyan hajt a kíváncsiság, hogy mégis miféle négylábú, szőrös lényre tett szert.
A táncot illetően tovább hallgatom, kicsit még mindig meglepetten. Hiszen, ha az iparban akar maradni, a népszerűek között, akkor csak mutatnia kell valamit, ami tetszik a közönségnek. Bár igaz, a hű rajongói mindig kifognak tartani mellette. De ha jól tudom, nehéz a zene iparban maradni, ugyanis a zenepiac eléggé telített, nagy a versengés… - Nos, az iparban kell maradnod, ahhoz meg olyasmit kell produkálnod, ami viszonylag nagy közönségnek tetszik, hogy ne veszítsél sok rajongót… - jegyzem meg, csak úgy félvállról, vállvonás kíséretében. Igazából, ő tudja, hogy mit kell csinálnia az iparágában. Én csak remélem, hogy jól fog dönteni és nem tesz keresztbe saját magának. A karriertörés esélye ugyanis mindig fennállhat, bármikor hiba csúszhat a számításba… De nem akarom ezzel idegesíteni feleslegesen.
- Oké, akkor állj meg a Meki drivejánál. Kedvet kaptam egy chicken burgerhez és sültkrumplihoz. Sok sültkrumplihoz. Ó, és kólához – adom be a derekamat, ezzel témát is váltva, hogy ha már felhozta ennek az étkezésnek is a lehetőségét, az én gyomrom meg megkordult újra. Szuper.
Egyet se félj, kedves gyomrom, nemsokára kapsz finom, zsíros kaját, mert most az egyszer lehet bűnözni!
Kíváncsian pillantok feléje, amikor arról a pasiról kezd el bővebben beszélni, kit már a chatelésünk alkalmakor is szóvá tett, ám én nem ismerem és alig tudok róla valamit. Így hát lelkesen hallgattam minden szavát róla. – Beszélgettetek, ettetek és még együtt is táncoltatok? – kérdezek vissza, lelkesen felvillanó szemekkel.
Velem ilyesmi nem történt még. Mármint én is ismerek fiúkat, van pár ismerősöm a másik nemből, de romantikusan egyik ilyen férfiúi ismerősömmel se ismerkedtem még. Vagy idegen pasival romantikus célból. Nem, köszönöm, egyedül is megvagyok. Viszont jól esik Cait élményeit hallgatni és mosolygok azon, ahogyan látom milyen élvezettel mesél róla.
- Te is dolgozol és pénzt keresel, csak máshogy, mint az átlag – mutatok rá eme tényre, majd legyintek. Ez most annyira nem lényeges a többi infóhoz képest. – Hát kérdezz rá, hogy mit csinál hétvégén! Ne állíts be hozzá váratlanul, az negatív eredménnyel is végződhet. Szóval kérdezd és ha azt mondja, nem dolgozik, akkor vesd fel az ötletet, hogy akár találkozhatnátok is – adok ötletet. Barátként kötelességnek érzem, hogy kisegítsem őt és tanáccsal lássam el, persze mindezt kedvesen téve, barátságosan és bíztatóan rámosolyogva.
Nem faggatózom a férfi kilétét illetően, bár érdekelne, de hagyom, hogy Cait magától ossza meg az információit róla.
A mosogatás dolog megint olyan, mire nagyot nézek és el kell takarnom a számat, hogy ne lássa, hogy elvigyorodom, szinte kicsit felnevetek, ahogyan elképzelem a jelentet. Furi, nagyon furi, hogy koszos elmosni való és törlőrongy vagy mosószivacs még életében nem volt a kezében.
Hát még én is mosogattam már, pedig én se vagyok egy konyhatündér!
- Igenis asszonyom! Majd figyelek, hogy egy tányér és egy pohár se sérüljön meg amíg elvégzed a tisztítási hadműveletet! –  szalutálok neki, már amennyire engedi a kocsi, hiszen ülve még se olyan, mint amikor a katonák csinálják, de azért ültömben csak igyekszem kihúzni magamat és a karomat a fejemhez lendítem miközben rávigyorgok.
A karácsony és ajándék témára rátérve, meghallgatva az ötletét, először csak hömmögök egyet, majd kettőt, mialatt a fejemben a kerekek forognak, megpróbálva kiötleni valami jó ajándékötletet. Mert az ő ötlete… Hát szerintem nem éppen a legjobb.
- A kép ajándékozás jó, csak… Közelítsd meg másik oldalról! -  szólalok meg aztán, megpróbálva a legjobb ajándékötlettel előállni, amivel ennyi ismertséggel, ilyen korán tudna. Legalábbis feltételezem, hogy nem ismeri őt régóta. Képeket meg a netről szerintem a fickó saját maga is le tud tölteni Caitről, hiszen híres, biztos van több rajongói portálja, amik gyűjtik róla a fotókat, aztán a kinyomtatás után beletenni egy vett képkeretbe nem nagy cucc… - Inkább adj neki bekeretezve egy közös képet, amin rajta van ő és te! A hátára meg odaírhatod, hogy karácsonyi ajándékként szívből adod, alá is írhatod, esetleg odaírva, hogy hol készült és mikor – mondom el az én ötletemet segítségképpen, a fénykép dologhoz igazítva, hogy ha már azt akar neki adni.
Ahogy kimondom eszembe jut, hogy… Mióta is ismeri amúgy, hogy úgy hangzik a hangjából, hogy odavan érte és karácsonyi ajándékot akar neki adni? Továbbá mióta vannak… romantikus kapcsolatfélében? Van egyáltalán közös képük? – Ö… Amúgy mióta is ismered? Együtt vagytok most, vagy csak kavartok? Mert ez se mindegy ám!
Kérdezek rá, hogy tisztázzuk, ha már úgy beszél, mint akik együtt vannak, mint egy szerelmes gerlepár vagy ő hangzik úgy, mint egy szerelmes galambocska. Amiről jelenleg nem tudom eldönteni, hogy mennyire jó.
Míg a válaszra várok kipillantok az ablakon és észreveszem, hogy már Brooklyn utcáin gurulunk. Új terület. A mellettünk elsuhanó épületeket nézegetem, de közben csak arra tudok gondolni, hogy érjünk már oda.
Mihelyst leparkol Caitlin az otthonánál, én szélsebesen csatolom ki a biztonsági övemet, nyúlok hátra a cuccaimért majd pattanok is ki a kocsiból, hogy aztán jólesően topogjak a lábaimmal a biztonságot jelentő talajon, kinyújtóztatva a végtagjaimat miközben fellélegzek, hogy biztonságban túléltük az idevezető kocsikázást.
- Mutasd az utat! – pillantok aztán rá, hogy ha már kiszállt ő is az autóból, izgatottan várva, hogy körbevezessen a lakásában és aztán „csajos” dolgokat csináljunk.


Szószám: 1207 Megjegyzés:  Cait & Jess 3624854829  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptySzomb. Dec. 21 2019, 18:26


✪ Cait & Jess ✪
Ottalvós pizsi party Caitlin Starnál
- Hű, ez aztán a szép összekapcsolás! Stephen King leginkább horror és nyomozós könyveket ír, ha jól tudom, olvastam pár könyvét és hát nem hasonlítanám össze Belláékkal. Jess nagyon intelligens, ami már chaten is érződött, de így élőben is épp ennyire lenyűgöz vele. Kicsit szellemes is azért a helyzet, szóval elvigyorodok a hasonlaton, bár lehet nem illene, de hát na.
- Bocsi, sejtettem, de nem szoktam TV-t nézni meg ilyeneket, ami fontos hír és érdekel, azt a böngésző úgy is feldobja. Nem érdekel, hogy lekövetik a keresési előzményeimet meg ilyenek, de legalább nem dobál fel olyat, ami nem érdekel és hát ha feldobta a szexrobotokat, hát igen, kerestem én elég extrém dolgokat is, de csak nézelődni, mert amit nem kaphattam meg, azt nézni még lehet vágyakozva. Szerencsére amúgy ezen már M óta túl is vagyok, szóval már nem látni akarom, hanem csinálni.
- Szerintem már láttam, de nem maradt meg. Azt a mindenit, komoly. Remélem nem akarja elpusztítani az emberiséget. Tök izgi ilyenekről is hallani, gondoltam, hogy itt tart a technika, de valahogy nem vettem tudomást még róla, mert hát nem ez a legfontosabb számomra.
- Ha meglátod, akkor te is hozzá hasonlítod majd! De annyira szeretni való és szereti is ha simogatod és ölbe veszed. Nagyon oda vagyok a szőrmókért, persze amikor nem hisztizik, mert nem kap elég szeretetet, de hát én meg is fizetem ennek az árát, főleg mikor a bútorok látják kárát a karmolászásának.
- Tudom, majd kitalálok valamit, mert nagyon nem akarok megváltozni és mutogatni magam mindenkinek. Jó, nincs okom panaszra, mert jól nézek ki, elégedett vagyok magammal, talán csak magasabb lennék kicsit, de ezt a cipőm jól meg szokta oldani. Amúgy sokszor kapom meg azt, hogy magasabbnak hittelek, mert ugye a színpadon meg a fotókon nem látszik, hogy százhetven alatt vagyok egy kicsivel magasságban, de a cipőmmel tartom a száz-hetvenhatot is centiméterben.
- Amúgy nem is zavarna, ha már nem lennék híres, rengeteg dolgot csinálhatnék és talán M is eljönne velem valahová, nem kellene titkolózni meg ilyenek. Kicsit el is ábrándozok, miközben a meki driveos kiszolgálásért állunk sorba, egy kocsi van még előttünk és mi jövünk végre. Tök hamar letudom a rendelést, mindent kérek, amit hallottam és magamnak egy párszázas csikenburgert kérek zöld teával. Általában ez a szokásos és ennyi elég is nekem, a sültkrumplim meg megeheti Jess is, mivel sokat kért. Letekerve az ablakot kinyúlok átvenni, majd átadom a szomszédos ülésen helyet foglaló Jessnek és kifizetem kártyával a dolgot. Mehetünk is haza, ő sem hal éhen, meg majd én sem fogok. Vezetés közben nem eszek, elvégre nem veszélyeztetnék senkit a hülyeségemmel, kibírom hazáig.
- Igen, és úgy kezelt, mint bárki mást, nem éreztem, hogy sztár lennék mellette, szóval ezért is mentem bele a beszélgetésbe, de csak nagy vonalakban, nem akartam elárulni magam. Úgy hiányzik, most hogy beszélek róla, úgy hozzábújnék és megölelném jó hosszú percekig. Rég nem ölelt meg senki engem, M előtt pontosan akkor volt ilyen, amikor öt évesen azt kértem karácsonyra, hogy öleljenek meg. Nem tartott sokáig, nem volt szeretet teljes, de akkor sokat jelentett nekem az és jelent is. A szüleimnek onnantól tudtam, hogy nem vagyok más, csak egy pipa a listáján, akire néha oda kell figyelni, de erre is megtalálták az embereiket.
- Felhívom majd este, amikor végzett, nem akarom munka közben zavarni, mert akkor úgy sem ér rá. Legalábbis így gondolom, de ki tudja, sose volt még kapcsolatom, főleg nem olyan próbáljuk meg és meglátjuk féle.
- Tudom, hogy vicces és szánalmas, nevess csak ki nyugodtan, nem sértődök meg. Nincs is műkörmöm sem, ami letörhetne, szóval még arra sem kenhetem, hogy végtelenül elkényeztettek, de mire is vannak a barátok, ha nem arra, hogy segítsenek normálisnak lenni? El is mosolyodom, aranyos, ahogy megpróbálja visszafogni magát, de legalább segít és nekem ez bőven elég.
- Nincs közös képünk, sőt még róla sincs egy képem sem, mert nem mertem lefotózni, félek, hogy meghekkelik a telefonom és akkor kikerül a kép, főleg ha van közös. Sóhajtok fel szívfacsaróan szomorúan teljes szívemből, annyira nézném és mutogatnám, hogy ő a pasim, de nem lehet.
- Egy hete ismerem és majd meglátjuk mi lesz, próbáljuk meg helyzetben van a kapcsolat, az mit jelent egyáltalán? Ah, nem tudom. Megállok, szerencsére pont a parkolóba érünk és a fejem a kormányra is hajtom, mert megőrülök ettől. Én tuti belezúgtam mint vak a szakadékba, de fogalmam sincs, ő mit érezhet és most mi van. Nem merem zaklatni, de azért küldtem már neki egy vágyakozó üzenetet, ami tetszett neki és ennyi. Talán jobb is, ha nem rá figyelünk most. Átveszem a megmaradt kaját a zacsival és kiszállok, majd lezárom a kocsit.
- Arra van egy lift. Mutat irányba és el is indulok én is, majd a zsebemből kiveszek egy kártyát, ami nyitja a liftajtót és beszállva már indulunk is a legtetejére az épületnek. Itt csak kettő gomb van, a felsőt nyomom meg.
- Nos, remélem tetszeni fog. Elkezdem a felsőm ujjait a kézfejemre húzni, kicsit szorongok, mert még nem hoztam fel senkit a lakásomba, ő az első. Amint kinyílik a lift ajtó, egy másikkal találjuk szembe magunkat, amit kinyitok és egy kis folyosót találjuk magunkat. fehér és a falból nyílnak szekrények meg fiókok. Az egyik fiókot kihúzom és papucsok vannak benne.
- Milyen méretű papucsot kérsz? Pillantok Jessre, miközben kilépek a saját cipőmből és felveszek egy fekete plüss balerina papucsot, ami illik hozzám. Puha és kényelmes benne menni, na meg nem csúszik, mert vannak tapadós korongocskái. Van padlófűtés, de nem szoktam bekapcsolni amúgy, már Starcat miatt sem tartom túl jó ötletnek.
- Na szóval, itt a nappali. Besétálok a folyosón túlra, ahol egy hatalmas helyiség van, itt van az amerikai konyha kialakítva, meg van kanapé, nagy tv, íróasztal meg minden. Az egyik fal meg tiszta üvegből van és jó sok fény szűrődik be rajta. Kifelé látni, hogy van fedett medence, meg szép kertes rész is, pavilonnal, amiben vannak kerti bútorok. Nagyon szép látvány, ebbe szerettem bele, főleg, hogyha kimegyünk a parkra van rálátás. Ebből a nappliból nyílik több helyiség is.
- Arra van a mosdó és a WC mutatok egy irányba és amarra van a szobám meg a vendégszoba. Az utóbbi helyiség mellet van egy szép fehér zongora is. Miközben mutogatok előmászik a kanapé alól Starcat is, aki oldalra döntött fejjel nézi Jesst, majd odamegy és bújik a lábához, hogy szeretgesse. Annyira tipikus számomra, ha valaki jön, csak őt szeretgetni jön azt hiszi.
- Meg íme Starcat. Mutatom be a cicámat és lepakolom a cuccom a pultra, hogy kivegyem a hambit, aminek neki is látok.
- Szóval, este szerintem jobb lesz Mass Effectezni, most meg csinálhatunk mást is, de tőlem kezdhetünk a játékkal is. Na igen, szereztem Artbookot is a kiadótól, amit aláírattam a készítőkkel, mint kiderült ismert ott valakit a Menedzserem és elintézte ezt is. Nem magamnak szánom amúgy, remélem Jess örülni fog neki, nem olyan nagy dolog, de mégis figyelmesség.
- Ja nézd, ez a tiéd. Át is adom és még páran oda is írták, hogy Jessicának sok szeretettel azt is, meg hogy remélik sok örömét lelte a játékba meg ilyenek.
~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptySzomb. Dec. 28 2019, 19:19



Cait & Jess


– Korrekt érvelés, megértem a nézőpontodat, de… A böngészőben megnyithatod a YouTube-ot, ahol meg megnézhetsz interjúkat, talkshowk-at amiket eredetileg a TV-ben közvetítettek. Én így szereztem tudomást erről a robotról, aki remélem csak viccelt a támadása kapcsán. Bár az ilyen embereket bántani akaró robotok sehogy se viccesek, hidd el, találkoztam már velük filmekben, könyvekben, videójátékokban… – magyarázok tovább a témával kapcsolatban, egy részem ugyanis nehezen engedi el a robotos dolgot, anélkül, hogy egy kicsit ne bővítsem Cait tudását.
De aztán megrázom a vállamat és hagyom, hogy a beszélgetésünk más mederbe irányuljon. Nem kell nekünk egész végig robotokról és az én hóbortjaimról, hobbijaimról beszélgetnünk. Nem is emiatt találkoztam Caittel, hanem azért, hogy inkább olyanokról társalogjunk, amik mindkettőnket érdekelnek és emellett jobban örülök annak, hogy ha ő beszél inkább. Én az olyan dolgokra is figyelni fogok, amik inkább csak az ő érdeklődési körébe tartoznak. Mindenképpen újdonság és felüdülés őt hallgatni, végre élőben is.
– Nem minden macska ilyen? Szeretik, hogy ha kényeztetik őket? – kérdezek közbevágva, cseppet meglepetten pislogva egyet.
Való igaz, nem én vagyok az, aki egy cica büszke tulajdonosának mondhatta magát, mégis úgy gondolom ezek az állatok szeretik, hogy ha törődést kapnak. De arra is fogadni merek, hogy egyedül is jól elboldogulnak. Mindenesetre kíváncsivá tett minden mondata a cicájáról, hogy milyen különleges lény került a birtokába. Idő kérdése és én is találkozok vele, remélem, hogy amiket mondd róla mind igazak.
– Te vagy Caitlin Star – fordulok barátnőm felé (nos, úgy gondolom, hogy a kapcsolati skálánkon elég barátság pontot szerzett már, hogy annak tekinthessem) és egy kedves, bátorító mosolyt villantok rá, egyik kezemet a vállára téve. – Mások, még a menedzsered sem mondhatják meg neked, hogy legyél az, aki vagy. Ez olyan dolog, amit neked kell tudnod és ha nem akarsz megváltozni és mutogatni magadat, akkor egyszerűen mondj nemet és ne tedd meg. Ne hagyd, hogy bábuként rángassanak és pénzfejő tehénként használjanak.
Próbálok rá motiváló erőként, pozitívan hatni a szavaimmal. Az ő világa más az enyémtől, emiatt csak kevés fogalmam van róla, de legjobb tudásom szerint próbálom neki elmondani a véleményemet és így támaszt nyújtani neki. A barátok ilyenek, nem igaz?
– Igaz, a paparazzik kellemetlenek lehetnek, de biztos így is tudsz vele programokat csinálni… – jegyzem meg, gyengéden megszorítva a vállát bíztatásképpen, majd leveszem róla a kezemet mielőtt még túlzottan elterelném a figyelmét az útról.
A driveban rendelt ételt átveszem, mikor Cait nyújtva felém őket, majd csak fogom szépen az ölemben őket. Ahogyan ő, úgy én sem eszek a kocsiban, hiába vagyok nagyon éhes már, nem akarom a végén összemaszatolni az ülést, koszt kreálni és esetleg a sültkrumplit széthullatni az autójában. Ráérek akkor enni, hogy ha már megérkeztünk az otthonába.
Kocsikázás közben tovább nézek kifelé az ablakon, a fejemet az ülés háttámlájának döntöm és csak némán hallgatom, ahogyan mesél a titokzatos férfiról. Látok értelmet a szavai mögött, mármint, hogy miért is tarthatja másnak ezt a férfit a többihez képest. Cait egy sztár, általában nagy figyelem központjában lehet, hogy ha kimegy az utcára, így elhiszem, hogy jól esett neki végre olyasvalakit találnia, aki átlát a hírnév glóriáján vagy milyén. A titkos románc gondolata is megmosolyogtató, mert van benne valami tinis első szerelmes érzés (azok a romantikus tinifilmek és tinikönyvek kapcsán, miket ismertem).
– Értem én. Az újdonság varázsa és a tény, hogy nem fedted fel egyből, ki is vagy. Ez amúgy ravasz volt tőled. Mellesleg felőlem este nyugodtan felhívhatod majd és beszélhetsz vele, nem fog zavarni – mosolygok rá kedvesen.
Ő persze tapasztaltabb lehet nálam e téren, sőt biztosan, így hiába próbálkozok megérteni, lehet nem sikerül teljesen. De nem is lényeges, hogy tapasztaltabb. Nincs köztünk versengés a fiú téma kapcsán, valamint őszintén örülök neki.
A nevetés említése kapcsán erőt veszek magamon és abbahagyom a gyenge mosogatási képességén való viccelődést. Ez amúgysem szép viselkedés egy baráttól.
Az információra, hogy nincsen egy darab közös képe se vele, de még egy képe se róla, kicsit elszomorodok, érezvén a hangján, hogy ő maga is sajnálja a dolgot.
– Ha akarod, megnézhetem a mobilodat hack elleni védelem ügyben. Tudod, informatika szakra járok – ajánlom fel neki a segítségemet. Igazán nem okozna fejfájást valami védelmi programot telepíteni a telefonjára.
A következő mondatára nagyot nézek és döbbenten pislogok rá párszor. Hogy micsoda? Egy hete ismeri és máris bele van zúgva?
Miután megáll a parkolóban, odahajolok hozzá és csettintek egyet a fejénél, bár ő ezt pont nem igazán láthatja, mert a kormányra dőlt.
– Föld hívja Caitlint! Hahó! Egy hete ismered? Na és hányszor találkoztál vele, egyszer? Nem lehet, hogy ez a titokzatos M igazából egy földönkívüli, aki beléd fecskendezte-e az instalove szérumot? Mert nem gyors egy kicsit ez? – kérdezem meg, hitetlenkedve megrázva a fejemet a dolog kapcsán.
Elmondásai alapján számomra úgy tűnik, hogy nagyon gyorsan belezúgott az említett férfiba. Ismeri-e egyáltalán úgy igazán? Biztosan szerelem ez, nemcsak hirtelen fellángolás? Hogy mehet bele máris egy ilyen titkos, talán működni fog, talán nem kapcsolatba? Nem értem őt. Fogalmam sincsen arról, mit érezhet vagy gondolhat. De remélem, hogy helyén van az esze és nem csinál semmi butaságot.
Ugyanakkor nem erőltetem tovább a témát, inkább kiszállok az autóból. Eleget beszéltünk a „pasijáról”, ennek azt estnek kettőnkről kell szólnia és a csajos dolgokról, miket együtt fogunk művelni.
Abba az irányba megyek, melyet mutat, a liftnél megállok és megvárom őt, hogy kinyissa és aztán a megfelelő gombot nyomja meg.
– Nem vagyok válogatás a téren, hogy a barátaim milyen helyen laknak – jegyzem meg mosolyogva, miközben megyünk fel a liftben.
Közben a táskámat az egyik kezemben fogom, a hátammal pedig nekidőlök a liftkabin oldalának. Mikor kinyílik az ajtó sebesen követem őt immár be a tényleges otthonába. Átlépve a bejárati ajtaja küszöbét fog csak el az izgatottság. Rég voltam már egy barátnőm otthonában, a csajos programoknak pedig nem voltam a híve, így jóformán csak a nerd tudásomra támaszkodok a téren, hogy mikkel is üthetjük majd el az időt. Bár van egy olyan érzésem, hogy a tevékenységek még se lesznek tipikusan csajos dolgok.
– Átlagos méretűt? Mármint eddig nem kellett levágni egyik lábamból se, hogy beleférjen egy üvegcipellőbe, igaz, nem is próbáltam még fel olyat… De szerintem bőven nincs is akkora nagy lábam, mint egy hobbitnak. Tehát 37 körüli van? – válaszolok a kérdésre kissé bizonytalanul, elvégre nem tudom neki mi a lábmérete vagy, hogy van-e olyan méretű papucsa, ami pont jó az én lábaimra.
Cipőimet közben leveszem és lerakom valahová az előszobában, ahol remélhetőleg nem lesznek útban. A dzsekimet is leveszem magamról és felakasztom az egyik szabad fogasra. Majd mikor sikerül nekem találnia egy papucsot, felveszem és a cuccomat tovább fogva beslattyogok után a nappalijába.
Belépve az első, amit teszek, hogy körülnézek. Aprót füttyentve állapítom meg, hogy szép nappali, modern és eléggé jól felszerelt. De sokat azért mégse gyönyörködök benne, mert Cait macskája odajön hozzám és elvonja a figyelmemet a hívogató kanapéról és a nagy tévéről.
– Á, szia Starcat – pillantok le a macskára vigyorogva és leguggolok hozzá, hogy ha az állat már idejött hozzám.
Én se vagyok rest, szabad kezemet kinyújtom feléje és hagyom, hogy megszimatolja, megnyalja mielőtt a kézfejemet a fejére rakom és megsimogatom a feje búbját, majd a nyakának hátsó részét és végül a hátát is.
Közben megnézem magamnak az állatot és bólintva erősítem meg a tényt, mely szerint valóban van némi hasonlóság közte és Grumpy Cat között. De lefogadom, hogy Starcat egyedi személyiség.
A macskasimogatást a megkorduló gyomrom zavarja meg. Hoppá, lehet ideje lenne már megenni azt a rendelt hamburgert és sültkrumplit.
– Persze, játszhatunk majd Mass Effectet, pont úgy ahogyan írtad chaten: én megcsinálom a harcolós részeket, tiéd pedig a párbeszédek és a többi – bólintok az ötletére, majd hozzáteszem a saját ötletemet. – De előtte még beszélgethetünk is egy kicsit, nem? Legalábbis amíg eszünk játék előtt. Már nagyon éhes vagyok.
A gyomrom miatt kénytelen vagyok elvenni a kezemet a cicától és felállni. A táskámat az asztalra teszem és már huppannék is le a biztosan nagyon kényelmes kanapéjára, de a mozdulatban megállok, mikor Cait a kezembe ad valamit.
Meglepetten pislogok párat, hogy jól látom e mit tartok a kezemben. Emiatt rögtön ki is nyitom a könyvet és belelapozok, észre véve az aláírásokat. Végül egy fangörcs sikongatást hallatok a meglepetés kapcsán és szabad kezemmel magamhoz ölelem Caitet és jól megszorongatom, mert megérdemli. Mass Effect artbook aláírt példánya ajándékként? Mekkora ász vagy varázsló!
– Köszönöm, Cait! – vigyorgok rá boldogan mikor végre szándékomban áll elengedni őt és hagyni, hogy levegőhöz jusson. Tovább szemezek az ajándékkal, hol arra, hol rá pillantva. – De nem kellett volna. Nem volt szó ajándékozásról! Most kicsit szégyellem magam amiért én csak magamat hoztam ajándékként… – jegyzem meg, szomorú arcot vágva.
Az artbookot az asztalra teszem, nem szeretném összemaszatolni evés közben. A kajámat, amihez még nem nyúltam, elveszem és lehuppanok a kanapéra. Egy szál sültkrumplit azonnal a számba teszek. – De kapni fogsz tőlem karácsonyi ajándékot! Úgy bizony! – bólogatok hevesen és már töröm is a fejemet, hogy ugyan én mit adhatnék neki ajándékba. – Hm… Egyelőre csak azt tudom felajánlani, hogy beleavatlak abba a kis játékba, amit fejlesztek. Mondjuk abban csak harcolni lehet, ezt meg te nem szereted annyira… De megtaníthatlak rá, mindössze csak két-három gombot kell nyomogatni! Illetve, ha megengeded, készíthetek bele egy új karaktert, akit rólad mintázok majd, természetes az engedélyeddel – csillannak fel a szemeim az ötlet kapcsán és máris újra vidám vagyok.
A laptopomat magammal hoztam, de a játékot pendrive-ra rá tudom másolni és odaadni neki, sőt, még ha akarja szívesen fel is telepítem a gépére, így a Mass Effect mellett akár majd azzal is játszhatunk. Habár mást is adhatok neki, így még más ajándék lehetőség sem vetem el.
– Amúgy nagyon szép a lakásod – pillantok megint körbe, közben már a hamburgeremet fogyasztom.
Elég menő, hogy egyidős velem és neki már saját otthona van. Biztos klassz lehet, nem szólhat rá senki, hogy rakjon rendet, ne csináljon koszt, ne szemeteljen. A maga ura lehet e falak között. Starcat pedig jó társa lehet a magány ellen, értem én miért vette őt magához.
– PC-n vagy konzolon akarod, hogy a Mass Effect-el játszunk? – kérdezem meg, mikor már elfogyasztottam a hamburgert, így nem korog többé a gyomrom, és a táskámból elővettem a vizespalackomat, hogy igyak rá egy korty vizet.
Hirtelen támad egy ötletem, ami miatt gyorsan lenyelem a vizet, a vizespalackot pedig leteszem az asztalra. Előkapom gyorsan a mobilomat.
– Mielőtt belekezdünk valamibe szeretném, hogy ha csinálnánk egy közös képet! Mit szólsz hozzá? Kérlek, csak egyet! Ígérem, hogy nem teszem fel a netre és nem küldözgetem szét a kevés ismerősömnek, akik vannak. Illetve Starcat is rajta lehet – magyarázom meg, hogy mire készülök.
Közben már megyek is közelebb hozzá, feltartva a mobilomat, készen állva, hogy a belsőkamerájával elkészítsem a fotót, persze ha engedi és mindketten odanézünk, mosolygunk.
Nem tudom szokott e közös képet csinálni a rajongóival. De én nem is tekintem magam a rajongójának, még ha ismerem és szeretem is pár dalát. Én a barátja vagyok. A barátok pedig készítenek közös fotókat, igaz? Az is lehet, hogy nincs sok közös képe a barátaival. Nekem legalábbis nincsen sok. De szeretnék egy képet, amin rajta vagyunk mindketten és ezáltal megörökítjük a csajos esténket.


Szószám: 1790 Megjegyzés:  Cait & Jess 3624854829  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptyVas. Dec. 29 2019, 17:25


✪ Cait & Jess ✪
Ottalvós pizsi party Caitlin Starnál
- Igazad van, jobban is érdekelhetne mi történik a világban, de szerencsére itt vagy te és felvilágosítasz az ilyesmikről is. El is mosolyodom, de azért nem fogok oldalra nézni rá, mivel vezetek és hát az a pár másodperc is éppen elég egy kis figyelmetlenségre, ami balesethez vezethet.
- Nem tudom, a legtöbb elég makacs és csak akkor szeretgetheted, ha ő is azt akarja, amúgy meg gonosz kis szőrcsomók. Mondjuk StarCat is gonosz, ha otthon hagyom, de szerencsére még nem csinált komoly károkat emiatt. Mondjuk kinek mi a komoly kár, számomra az, ha valami olyat bánt, aminek eszmei értéke van, mint a zongorám vagy a kapott kis ajándékaim, amiket a falon tartok polcokon.
- Köszönöm, ez nagyon kedves tőled és jól esik. Megállok a piros lámpánál és oldalra illantok felé egy mosollyal, mert tényleg jól esik, hogy így bátorít, hogy ne adjam el magamat. Igaza is van, simán találok mást, aki nem tesz ki ilyeneknek és mivel még nem kaptak semmit és nem is fizettek semmiért, így bármikor le is léphetek tőlük és kereshetnek mást, aki majd híressé és sikeressé teszi a kiadójukat.
- Gondolkoztam, hogy elmehetnénk kirándulni vagy túrázni, ott kevés az ember és ha meglátnak sem biztos, hogy felismernek, szóval ez jó programnak tűnik, vagy síelés valahol a hegyekben a hóban, ott a sok ruha miatt nem lennék feltűnő. Vannak ötleteim, de ugye mind utazgatós és nem tudom mennyire venne ki szabadnapot ilyenek miatt M. Felfoghatatlan még számomra is, hogy miért is szerettem belé ennyire hamar, de minden időmet vele tölteném legszívesebben.
- Nem tudom, hogy felhívom-e, majd írok neki, hogy szeretne-e beszélgetni kicsit. Félek, hogy mi van, ha túl sokat keresem, nem akarom zaklatni és elijeszteni. Sóhajtok egyet, mert olyan nehéz ez, egész nap csak írnék neki, sőt költhetnék megannyi számot, hogy mennyire szeretem, de ezt nem mondhatom még neki, mert túl korai és nem akarom megölni ezt az egészet. Még nem is a pasim, csak a próbáljuk meg mi lesz ebből szinten állunk, legalábbis ő, mert én tudom, hogy mellette csak boldog lehetek, mert senki sem tud úgy boldoggá tenni, mint ő.
- Ja, de attól félek, hogy ugye minden alkalmazásnál engedélyezni kell, hogy hozzáférhet a fényképeimhez, szóval még egy selfiet se csinálok magamról általában vagy ha igen, ki is törlöm egyből. Erre nem tudom mennyire jó egy olyan hack program. Biztos vagyok benne, ha megkapja a telefonomat kiakad, hogy még képernyőzár sincs rajta, szóval bárki hozzáférhet, nem akartam ilyen beállításokkal szórakozni, mert én tényleg csak telefonálásra meg gps-re használom a telefonomat.
Mikor a kormányra dőlök, hallom a csettintgetést a fejemnél és vissza felemelem a fejem és felé fordulok.
- Tudom őrültség, de amikor táncoltunk és közelebb kerültem hozzá, akkor elkapott a vágyakozás és tudtam, hogy ő az igazi és ő kell nekem. Onnantól lépett szintet a flörtölgetés is és fogalmam sincs, hogy zúghattam belé ennyire, de ez nem kölcsönös az biztos. Na de hagyjuk most ezt, nem ezért jöttél. Mosolyodok el és kiszállok a kocsiból. Találunk más témát is, amiről beszélgethetünk az biztos.
- Nos, te vagy az első, akit meghívtam ide és itt is alszik. Persze volt a nyomozónő is, meg a Menedszerem, de őket nem hívtam meg, csak muszáj volt itt megoldani a találkozást és ennyi. Jessica az első, akinek ténylegesen meg is mutatom és bevezetem a nem szerény otthonomba. Persze mindig kényelemhez szoktam, szóval miért is kínoznám magam szegényes bútorokkal meg ilyenekkel?
- Persze, van minden méretben legalább kettő pár. *Ki is veszek egyet és leteszem elé a földre, hogy csak bele kelljen dugni a lábát. Nem vagyok olyan sznob, hogy csak ledobjam elé, hogy vegye fel.
- Meoow. StarCat hosszan nyávog és már bújik is a simogató kéz alá, hogy kiélvezze minden pillanatát. Én csak a szemem forgatom, elvégre tök olyan, mintha én nem szeretgetném agyon és ezt mástól hatja be. Persze a cica amint abba marad a simogatás felnyávog és követi tovább a kis durcás képével Jesst, hogy folytassa még és miért is hagyta abba.
- Persze, nem most rögtön gondoltam, már én is éhes vagyok egy kicsit és igen, úgy gondoltam, hogy a párbeszédeknél én döntök majd, meg a karaktercsinálásnál is beleszólnék egy kicsit. Az ujjaimmal konstatálom is, hogy mennyire picikét szólnék bele, jó lenne ha az én hajszínem és szemszínem legalább megjelenne, az olyan lenne, mintha velem játszanánk, ami elég menő lenne. Na itt hagynám magam irányítani, de a döntéseket végül is én hozom majd meg. Amikor átadom az ajándékot, akkor meglepetten veszem észre, hogy mennyire örül neki, még nem találkoztam ilyennel, mert mindenki annyira természetesnek vette, hogy megkapta azt tőlem, aminek örült volna. Visszaölelem és nagy levegőt szívok magamba, mert ilyen szoros ölelésre nem számítottam, sőt ölelésre egyáltalán nem számítottam. Rég ölelkeztem bárkivel is M-en kívül és kicsit el is érzékenyülök ettől. Annyira hiányzik ez az életemből, főleg a szüleimtől, akik meg sem látogattam már régóta.
- Ugyan nincs mit, gondoltam jó kis apróság a játék mellé. Nekem bőven elég, hogy te itt vagy hidd el. Mondom lágy hangon, szívből, mert tényleg így gondolom. Nekem ez az ölelés is sokat jelentett, nekem az ilyen alap dolgok többet érnek, mint bármely drága megvásárolható tárgyi ajándék.
Lehuppanok mellé a kanapéra és persze StarCat is csatlakozik és befurakodik közénk, szóval kicsit arrébb is ülök, hogy elférjen, majd nekilátok a hambinak és a másik kezemmel simogatni kezdem a cicámat.
- Hűha, kicsit előre rohantunk, de természetesen karácsonykor is majd találkozhatunk, bár az a család ünnepe leginkább, de biztos tudunk előtte vagy utána találkozni. Bár tudnám, hogy mire számítsak, inkább elfordulok egy kicsit és úgy eszek pár másodpercig, mintha csak valamit megnéztem volna oldalt. A szüleimmel szeretnék lenni, de itt. Annyira jó lenne, ha meglátogatnának, de úgy érzem ez veszett fejsze nyele. Vidám arcot vágva fordulok vissza Jesshez, aki nagyon beindult, hogy a verekedős játékba betegyen engem is.
- Hűha, hát beletehetsz, nem leszek nevesítve úgy sem gondolom és megtanulok majd vele játszani. Lehetne az egyik támadása hanggal kapcsolatos? Sikít és az ellenfél hátrál és keveset sérül. Megyek bele jobban a dologba, elvégre az nagyon illene hozzám és micsoda védekezős támadás lenne ez.
- Köszönöm, ez a két szint úgy épült ide, ahogy azt én kértem, de persze a kivitelezők beleszóltak pár dologba, mert stabilnak kell lennie, ahhoz meg ugye nem értek, nem vagyok építész, de tetszik, ahogy megoldották. Saját otthon az hagyján, de még saját magamnak építtettem is, ezért olyan tökéletes számomra minden, mert minden az én ízlésemet tükrözi vissza.
- Én konzolra gondoltam, mert azon szebb a kép és erősebb a gépezet szerintem, a számítógépem elég régi már, le kéne cserélnem, de olyan keveset használom, hogy feleslegesnek tartom. Hiába van pénzem, nem szórom feleslegesen mindenfélére, csak hogy a legjobb legyen mindenből. Kinőttem ezekből és nem akarok felvágni. Amúgy sem értek hozzá és csak a legdrágább dolgokat rendelném bele, ami lehet nem is működne jól egymással.
- Oké. Vágom rá, nem kell győzködni, elvégre megszoktam, hogy rajongók is szelfiznek velem. Ez most persze más. Megtörlöm a számat és már mosolygok is a kamerába. Amikor elkészül a kép, akkor persze megfogom StarCatet és a számhoz felemelem, csak orrtól felfelé látszódom ki mögüle.
- Legyen vele is közös képünk, mielőtt még megsértődik. Meg is puszilom a kobakját a cicónak, majd az ölembe téve ülök vissza le vele és nyúlok a sültkrumpli felé, hogy megegyem az utolsó darabokat. Én mellé megiszom a zöldteát, amit kértem a szívószálon át. Legalábbis innám, ha StarCat nem ütne bele keresztbe a mancsával, ezzel kirántva a szívószálat a pohárból és az ital kis része a földön is köt ki a szívószál végéből, mert én ijedtemben nem szívtam azt tovább.
- Jaj, de rosszcsont vagy! Mondom játékosan és leteszem a kanapéra, majd elmegyek a konyhába, hogy papírtörlővel felitassam a földön lévő üdítőmet. StarCat persze mint egy kisgyerek követ végig és csak nézi mit csinálok, de valahogy nem tudok rá haragudni, elvégre kölyök macska még és nem tudta, hogy bajt csinál a játszadozásával.
- Nem szeretnél átöltözni? Kérdezem meg, mert hát én elég kényelmes cuccban vagyok, ő meg gondolom abba, amiben az egyetemen is volt és az nem feltétlen kényelmes.
- A cuccaid bevihetjük a vendégszobába, talán úgy nem éri baleset az artbookot sem, mert StarCat amint látod képes játszadozni és vannak balesetek. A kezemmel a zongora melletti szobaajtóra mutatok és ha kell segítség, akkor segítek neki oda becuccolni. Ott egy nagy franciaágy várja és egy szép hangulatvilágítós szoba, aminek egyszerű a berendezése és persze van ott is nagy TV, okos távirányítóval. Elég üres, mert nincs benne semmi dísz, de a maga egyszerűségével azért a tisztaságot tükrözi. Van saját fürdőszoba is hozzá, de ezt nem emelem ki, mert nem tartom fontosnak, de ha bemegy és megnézni mi az az ajtó oldalt, akkor látni fogja, hogy zuhanykabinos fürdő van ott.
- Milyen üdítőt szoktál inni vagy kérsz inni majd? Érdeklődöm, mert van ám itt minden, még sima vízből is bubis, félig bubis, meg lúgosító meg sima is, meg persze teák, gyümölcslevek, kólák meg minden. Felkészültem és ami nem kell, csak leküldöm a konyhára, mert biztos gazdára találnak majd.
- Ja meg rágcsálnivalónak? Én szeretek nassolni játék közben, nem tudom, te hogy vagy vele.
~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptyPént. Jan. 10 2020, 12:00



Cait & Jess


Egy vigyorral reagálok Cait szavaira, hogy örül annak, hogy most melléje csapódtam companion-ként (aka barátként) és a technikai dolgokról felvilágosíthatom. De ennyiben nem múlik ki a dolog, örömmel hallgatom ahogyan ő meg engem oktat az életével kapcsolatban: beszélve a macskájáról és a férfijáról. Főleg az utóbbi téma kapcsán a végére már csak szinte bólogatok a szavaira, az ötleteire.
– A kirándulás a hegyekbe jól hangzik – bólintok, igazat adva neki. Az még csak nem is szokványos program, meg aki szereti a havat és a síelést az biztosan élvezné és tény az is, hogy ott talán nem néznék meg őket, nem olyan sokan mennek a hegyekbe, na meg ha a hegyi szállót elhagynák valami túrára… Békésen csak eltölthetnének egy kis időt. – Majd vesd fel neki, esetleg írd meg neki ma este üzenetben és akkor az nem fog tűnni zaklatásnak. Biztos örülne annak, hogy rá gondoltál ilyen program kapcsán. Meg amúgy is, gondolom, hogy nincs semmi veszíteni valód, ha megkérdezed veled tartana-e egy kis havas kikapcsolódásra.
Bíztatom őt, mivel kiveszem a szavaiból, hogy kicsit bizonytalan, de ugyanakkor elismeri, hogy belezúgott. Én meg barátként akkor már inkább segítek neki, mint tovább kioktassam vagy cukkoljam. Viszont ennyi elég is a témából, ahogyan ő mondja és itt a Caitnektitkospasijavan.exe fájlt Cait adminisztrátori engedélyével be is zárom, egyelőre, mert a ma esténk nem erről szól, de ha majd akarja, egy másik nap felőlem még visszatérhetünk rá.
– Aww, az első? – kérdezek vissza, cseppet csodálkozva a tényen miközben elvigyorodok. – Köszi, ez igazán nagy megtiszteltetés. Akkor hát most már kötelességem a baráti kódex szerint emlékezetessé tenni ezt!
Jelentem ki lelkesen, egyik mutatóujjamat felemelve a levegőbe, mintha ez csak egy felszólítás lenne. De közben már élesen gondolkodok azon, hogy miket is csinálhatnánk, meg tényleg jó vendége szeretnék lenni. Igaz, engem meg pont ritkán hívogatnak vendégsége, de majd csak kitaláljuk mikkel üthetnénk el az időt.
– Köszi – pillantok rá hálásan miután elővett vendégpapucsokat a számomra és fel is próbálok egyet, kettőt, szerencsére hamar találva egyet, ami valóban jó a lábméretemhez.
Ezután Starcat megismerése az est egyik fénypontja, a cica egyből megragadja a figyelmemet és naná, hogy megsimogatom. Közben elgondolkozok a nevén, bár sejtem, hogy honnan van, hiszen, ha jól rémlik Cait a chatnél ezt használta nicknévként, de én azért szeretném elképzelni, hogy ez a cicus az űrből jött, egy nagy csillagról, amelyen macskák uralkodnak és emiatt van benne egy kis űrlényes, ha már ilyen furi pofikája van, ami mellesleg zabálnivalóan édes.
– Jaj, emiatt nem kell aggódnod! Nyugodtan dönthetsz majd a párbeszédeknél és döntéseknél, meg felőlem a játék elején lévő karakterkreálást is végigcsinálhatod. Sőt, még a karakterekkel való kapcsolatokat is te alakítgathatod tetszésed szerint, beleértve a románc szálat – egyezek bele a kívánságába, hogy felőlem teljesen rendben van ez így. – Nekem elég, ha a harcokat kell végigcsinálnom, hogy ne halj meg milliószor. Meg amúgy is, én már jó párszor végigvittem, így felüdülés lesz nézni, hogy te hogyan alakítanád a történetet.
Az ölelés szívből jön tőlem és örülök, hogy visszaölel, mert akárkiket én sem nem szoktam ám megölelni. Ő viszont az ajándékért megérdemli.
– Elhiszem, de a barátság kódex tizedik pontja úgy kívánja, hogy majd adjak érte valamit cserébe. de nem fogom elmondani, hogy mit, majd megtudod amikor megkapod! – jegyzem meg boldogan és ez afféle kis emlékeztető, hogy azért tőlem is számíthat majd valamire, amit a barátságunk miatt szívből adnék neki. Noha én sem tudtam még pontosan mit, ötletek kavarognak a fejemben, hogy milyen egyedi valamelyest készített ajándékkal lephetném meg.
– Akkor lehet szó felőlem utókarácsonyi ajándékról is – vonom meg a vállamat miközben eszek. Tulajdonképpen ezzel kapcsolatban elég rugalmas vagyok. A lényeg úgy is, hogy nem szeretném, hogy a barátságunk ilyen rövid idő alatt végetérjen.
A család említésére halk sóhajt szakad fel belőlem, ahogyan a magam kaotikus családjára gondolok. Karácsony, családi ünnep és naná, hogy ha az ember lányának van fél tucat testvére meg még két anyukája, naná, hogy nem lesz két perc megtalálni mindenki tökéletes ajándékát. Még akkor se ha hirtelen tudnék rá írni valami algoritmust amivel kitudnám választani az ajándékokat és aztán csak lazán megrendelném őket mondjuk az Amazonon.
Boldogan felkiáltok és örömemben tapsolok egyet a kezeimmel, mikor Cait áldását adja arra, hogy beletegyem őt a játékomba. Gondolom sejti, hogy ez számomra felér még egy ajándékkal tőle.
– Persze, hogy nem leszel nevesítve! És igen, lehet hanggal kapcsolatos. Igazából, már gondoltam is rá, hogy a rólad mintázott karakter egy mikrofont tartson a kezében fegyverként, amikből aztán hangjegyeket dobálna az ellenfél felé miközben énekel vagy sikíthat – mondom el az én képzelésemet a karakter koncepció terén, beleszerkesztve az ő elképzelését is.
A virtuális, fejben lévő jegyzetfüzetembe be is kódolom, hogy majd kezdjek el valóban dolgozni rajta.
Eközben megszemlélem megint a bútorokat, hallgatva, hogy mit mesél a lakása tervezésének kapcsán és egyetértően bólintok a szavaira. Valóban szép és otthonosnak tűnik minden.
– Oké, felőlem lehet akkor konzol, azon talán még könnyebb is azt a bár gombot nyomogatni – bólintok rá a választására. Számomra amúgy is oly mindegy min játszunk majd.
A selfizés egy újabb örömteli dolog, melyet szerencsére megenged. Nem sok képem van a telómon, de a barátaimról, a barátaimmal szeretek közös képeket csinálni. Még úgy is, hogy utána nem posztolom őket ki egyik közösségi média platformra sem, hanem csak a mobilom kártyáján tárolódik el.
– Legyen – egyezek bele és fogadom örömmel, hogy Starcat is csatlakozik a közös selfihez. Van is egy olyan érzésem, hogy ő feldobná az egész dolgot és ez meg is történik amikor a mancsával Cait üdítőjét megtámadja, aminek láttán én meg akaratlanul is elnevetem magamat.
– Csak ő is akarta volna inni. Nem igaz, Starcat? – kérdezem meg a macska felé fordulva és megvakarom a füle tövét, mielőtt a cicus elmenne a közelemből, hogy a gazdiját követhesse.
Mikor Cait visszajön a kanapéhoz feléje fordítom a mobilomat, hogy vethessen egy pillantást az egyik fotóra, amit csináltunk.
– De, ez egy jó ötlet! Hiszen pizsi partihoz kell pizsi is, nem igaz? – kérdezek vissza, közben már kapom is fel az artbookot és a hátizsákomat, hogy akkor bevigyem őket a mutatott vendégszobába. – És… Nem baj gyorsban le is zuhanyzok, hogy ezzel se kelljen foglalkozni? Addig bekapcsolhatnád a konzolt – kérdezem meg, hogy ha szabad azt is. Egyenest az egyetemről jövök, így az se ártana, főleg, hogy a vendégágyát nem szeretném koszosan használni, hiába, hogy nem tartom koszosnak magamat.
Eközben a vendégszoba felé igyekszek és ha kinyitja nekem a szoba ajtaját, azt megköszönöm. Be is lépek a szobába, melyet egyszerűnek (leszámítva a TV-t, mert az tök királynak tűnik) de a célra tökéletesnek találok, az artbookot az ágyra rakom, a táskámat meg az ágy mellé és körbenézek. Látom, hogy a szobából nyílik egy másik ajtó, gondolom az a fürdő lehet.
– Szeretem a kólát vagy a szénsavas narancsüdítőt. De sima gyümölcslé is megteszi igazából, meg sima víz is. Rágcsa kapcsán meg chips, perec, ropi… Szinte bármi jöhet. Felőlem még pattogatott kukoricát is ehetünk közben. Igazából bármi jöhet, amid van – válaszolok a kérdéseire, bár igazából nagy választási lehetőséget adok neki. Ő a házigazda, én a vendég, beérem azzal, amije van. – Akkor addig gyorsan lezuhanyzok és átöltözök, jó? – kérdezek rá újra, a biztonság kedvéért.
Ha rábólint, akkor a vendégszoba ajtaját becsukom és a táskámból előveszem a zuhanyzós cuccomat, csupán a törölközőt, melyeket mind magammal hoztam. Igaz, gondolom ezek is vannak a fürdőben, de ilyen helyzetekben saját holmit jobban szeretek használni. Belépve a fürdőbe a gyorsan elintézem az egész zuhanyzás dolgot a zuhanykabinban, hogy pikk-pakk készen legyek és a ruháimat le is cserélem az említett pizsimre, egy rózsaszínű, sima, kicsit bő pólóra és hozzá kényelmes fekete melegítőnadrágra. A kapott papucsban aztán visszamegyek a nappaliba.
– Na, itt is vagyok. Remélem, hogy nem várattalak meg – jegyzem meg, újra lehuppanva a kanapéjára, ezúttal törökülésben. A kezeimet összekulcsolom és kicsit megmozgatom bemelegítésként a játékhoz, no meg a nyakammal is körözök egyet.
Majd, ha Cait még nem kapcsolta be a konzolt, akkor szíves örömest segítek neki, de ha már bekapcsolta, akkor csak figyelmesen nézem milyen karaktert alkot meg avagy hogyan boldogul először is ő maga kezelve a konzol irányítóját, felkészülve, hogy amikor kell akkor átvegyem tőle mielőtt megjelenne az a felirat, hogy meghalt és újra kell töltenünk a legutolsó mentést.
– És van ötleted kit románcolunk majd?  – kérdezem meg közben, lelkesen kíváncsiskodva, mert hát ez egy csak egy olyan játék, ahol nem lehet kihagyni ezt a részt. – Felőlem az emberek közül is választhatunk, de én a voksomat inkább az űrlényekre adnám – teszem hozzá, cseppet még is megpróbálva őt befolyásolni. Nem tehetek róla, a sci-fi dolgoknál az űrlényeim nagy kedvenceim voltak.
Közben, ha már iderakott rágcsát, akkor azt megkóstolom, a markomba véve pár szemet és egyesével a számba rakom őket. – Ó, tényleg, mindig egyedül vagy itt ezen a két emelten, vagy… hol a bandád? Mi van velük? – jut eszembe feltenni a kérdést, miközben az üdítőkínálatba is belekóstolok.


Szószám: 1426 Megjegyzés:  Cait & Jess 3624854829  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptySzomb. Jan. 11 2020, 00:01


✪ Cait & Jess ✪
Ottalvós pizsi party Caitlin Starnál
Csak bólintok, hogy igen, szerintem is jól hangzik, de azért ott motoszkál, hogy lehet csak nekem és M-nek nem, mert nem akar elszakadni a munkájától, mikor ott voltam is mindent irányított és csak pár órára szakadt ki onnan, amikor elvitt táncolni, szó szerint. A szép emléktől csak még jobb kedvem lesz, annyira hiányzik.
- Nem korai még közös programokat szervezni valami messzebb lévő helyen? Elvégre annyira az elején vagyunk és itt a téli időszak, biztos több a munka is. Nagyon jó vagyok, hogy kifogást találjak és szinte mindenre találok is, esélyt sem adva másoknak, hogy döntsenek, megteszem én helyettük előre. Nagyon félek, ez pedig a védelmi mechanizmusom, hogy előbb védjem meg magam a csalódástól, mint beleéljem magam és utána essek pofára.
- Igen, igaz nincs meg régóta, de nem is tudom kit hívtam volna meg, nem voltak barátaim és talán ha nincs M, nem is próbáltam volna meg ismerkedni chaten sem. Ott kezdődött el a vidámabb és nyitottabb Caitlin Star élete, bár azért azt hozzá kell tennem, hogy ettől még nem lettem nyitott könyv senkinek, de nagyon igyekszem megadni a kellő bizalmat. Fogalmam sincs ezekről a baráti kódexes dolgokról, szóval amíg StarCat lefoglalja, addig rá is google-zok, hogy mi a franc és mik vannak benne, de persze nem találok konkrétat.
- Meeeow. StarCat élvezi a simogatást és már mászik is, hogy Jess vegye az ölébe és cipelje, de ha nem, akkor sem sértődik meg, elvégre van négy lába és én is már elindultam a nappalimba.
- Rendben, bár én még nem játszottam végig, csak pár videót láttam róla, szóval új lesz az egész. Nem tudom, hogy fog ez kinézni, de izgalmasnak hangzik és hát a románc szálat várom a legjobban, mert nem tudom kivel hogy fog alakulni a dolog, mi van ha ott is béna leszek és csak elszúrom? Legalább Jess látja, mennyire menthetetlen vagyok néha és tényleg szükségem van segítségre, ami jelen esetben egyelőre csak őt teszi ki.
Örülök az ölelésnek és elmorzsolom a képzeletbeli könnyeim, amik kicsordultak közben. Azért nem viszem túlzásba sem, mert nem akarom, hogy félreértse az ölelkezést.
- Rendben, bármit adsz, örülni fogok neki biztosan. Bár én ezt a játékért cserébe intéztem, ha már megcsinálja a nehezét, akkor miért is ne adjak érte valamit? Elég különbözőek vagyunk, de remélem ez nem lesz gond azért köztünk a későbbiekben.
- Akkor majd utána találkozunk. Nálatok hogy zajlanak az ünnepek? Érdeklődök, bár ne tettem volna fel a kérdést, mert ha visszaüt, nehéz lesz arról beszélni, hogy igazából nem a saját családom miatt mondtam, hogy családi ünnep, mert az én szüleim tavaly sem töltötték már velem, elvégre ez egy hülye szokás, ami csak arról szól, ki milyen jótékonysági bált csinál és kiken segít és milyen jól néz ki ezeken a rendezvényeket, legalábbis számukra. Én inkább lennék egy szobában a családommal és töltenék velük egy kis időt, telefon meg minden más nélkül.
- Ó, tök jó, már alig várom, hogy lássam a kicsi pixeles énemet! Én is elég izgatott vagyok, mert persze jó híres vagyok, de attól nem akarnak betenni egy játékba sem, így meg végre lesz valami. A bandatagoknak meg majd megmutatom, ha meglesz, hogy a barátnőm tervezte játék és milyen menő, de ők csak a többi karakterrel lehetnek majd.
- Biztos jobb, mint a számítógépem, amit tök rég nem is kapcsoltam be, a konzol legalább a Netflix miatt megy. Kábeltévét nem akartam, bár kérhetnék, de feleslegesnek tartom, minden internet alapú itt általában és a netflixem is a maxos előfizetéses, szóval bárki bátran nézhet rajta bármit.
- Áh, de amúgy ha pohárból iszol, lehet belenyal, hogy megkóstolja, rossz szokása, ezért szeretem a dobozos üdítőket és a szívószálasakat, bár utóbbit lehet hanyagolni fogom. Ahogy kimegyek, jönne utánam StarCat, de mikor vakargatni kezdik a füle tövét dorombolni kezd és Jesshez bújik.
- Nagyon jó lett! Kinyomtassuk? Kérdezem meg, mert hát nem lenne háztartás az, ahol nem lehet nyomtatni, bár nekem a hülye szerződések miatt van scanneres nyomtatóm, ami tud faxolni is.
- Nos igen, én is átöltözök szerintem pizsibe. El is indulok a szobába, a nyomomban a kandúrommal és kinyitom az ajtót Jessnek, majd a lábammal visszatartom a szőrcsomót, hogy ő ne menjen be, de aligha fogja vissza őt ennyi, szóval leguggolok és felkapom az ölembe.
- Nyugodtan, van saját fürdőrész bent. Válaszolok mosolyogva és a kezemben a játékos kis StarCattel küzdve, hogy ne hagyjam kimászni a karjaimból az idegen szobába. Persze, hogy oda menne, ahová nem szabad.
- Rendben, én is átöltözök és majd itt tali. Bezárom az ajtaját is, így végre letehetem a kis sózsákot, aki elégedetlenül nyávog egyet, majd elmegy a fekvőhelyére duzzogni. Én a szobámba megyek és kihúzom az egyik fiókomat, ahonnan egy szürke felsőt halászok ki, amint sötétebb szín csillagok vannak, meg egy ehhez való kényelmesebb nadrágot, ami persze tökéletesen mutat rajtam, de nem szorít és kényelmesen lehet benne ülni, mert nagyon nyúlik. Így legalább nem feketében leszek, ami lehet kicsit lehangoló lenne. A hajam is összefogom egy kis laza kontyba, elvégre nem kell tökéletesnek lennem mindig, bár ennyitől aligha lennék csúnyább. Hamar elkészülök és elindulok kifelé, hogy bekapcsoljam a konzolt, majd az ágyra leteszem a joysticket és megyek a konyhába, hogy magamhoz vegyek egy fantás és egy vizes flakon, majd ropit és többféle chipset is odaviszek és leteszem az asztalra. Van sós, sajtos, tejfölös-hagymás, az a kedvencem, kár, hogy a vámpíros énem meghazudtolom magam vele, mert tetszett azért az a becenév. Mikor érkezik, akkor teszem be a lemezt a gépbe, ami persze még telepíteni akar, szóval az ágyra lehuppanva engedélyezem is neki.
- Nem várattál meg. Én a kanapéról ledobok egy párnát a földre és lehuppanok elé a földre, nekem így kényelmesebb, de ha nem, még mindig fel tudok ülni.
- A cica majd lehet jön csórni, nem tudom ehet-e ilyeneket, de remélem nem ízlik majd neki és mehet a kukába, amit összenyalt. Nincs meg régóta, nem vagyok nagy szakértője, de azt tudom, hogy mindent szeret megkóstolni és hát nem fogunk rá annyira odafigyelni most. Amint elkészül a telepítés , addigra pont kényelembe is helyeztük magunkat.
- Legyen fehér haja, zöld szeme, szóval olyan legyen mint én, megcsinálod? Nézek fel rá, mert én tényleg elég béna vagyok ilyenekben, ő meg olyan jól kezdi biztosan az egészet.
- Még nem, majd ahogy hozza a szál, de szerintem az embereket kihagyom, arra itt a való világ. Talán az űrlényekkel könnyebb lesz amúgy is, mert miért is ne lenne az? Közben neki is lát eszegetni, van itt minden, csak a töredékét hoztam ide a raktárkészletemnek.
- Csak ezen, mert itt csak az én lakásom van és nem szoktam felhívni senkit, lentebb a személyzet meg testőrök laknak, meg az egyik bandatag fog beköltözni, Axel, aki úgy mutatkozott be, hogy Viking. Megvan a fizimiskája hozzá, de azért meglepett, meg zavarban is volt szerintem, de közel sem annyira, mint én. Ő lesz a dobosom, meg énekelni is megtanítom, illetve taníttatom szerintem. A másik két srác meg Alex meg Mad. Egyikükkel sem találkoztam a meghallgatás óta, de fogunk majd, egyelőre a szerződéseket írják alá meg ugye van, aki költözködik, de meglett az a lényeg! Nem is tudom mitől lett ilyen szófosásom, de eléggé zavarba vagyok, hogy róluk beszélek, nem azért mert titok és nem akarom elmondani, hanem mert nem ismerem őket és hát egy csapat leszünk, olyan fura.
- Majd mutatok róluk képet és mesélek róluk, ha jobban megismerem őket. Válaszolok, majd amint elkészül a karakterem, akkor bele is vágunk és én, nagyon drukkolok meg minden, hogy jól alakuljanak a dolgok. Nagyon izgulok a harcoknál és persze a párbeszédeknél is eléggé átgondolom az egészet, de nem várakozok sokat, mert nem akarok agyalni, amelyik megtetszik, azt kérem és olvasom fel. Azért az első óra után vagy első pár óra után nem árt kis szünetet tartani, mert hú de sok dolog történt. StarCat ő bealudt a helyén, nem zavart minket, meg mi sem őt, mintha süket lenne, olyan jól aludt.
- Egy kis pihit tartunk? Nem vagyok hozzászokva az ilyesmihez és hát nagyon figyeltem is meg minden, szóval elfáradtam kicsit. Közben már az ágyon is ültem meg feküdtem félig a játék közben, szóval jól esik felállni és kinyújtózni.
- Szoktál Neflixezni? Kérdezem meg, mert hát jó lenne megosztani, kinek mik a kedvencei ott, még a végén új jóféle sorozatokra bukkanok.
~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptyVas. Jan. 26 2020, 15:41



Cait & Jess


– Ezeket a közös programokat úgy hívják, hogy randik! – magyarázok neki, még mindig hozzászólva a témához, melyben róla és a titokzatos férfijáról van szó.– Az emberek, akik között valami romantikus dolog alakulgat, szoktak ilyen programokat csinálni – mondom, szigorúan hivatkozva a romantikus könyvekre és filmekre.
Majd megvonom a vállamat, hiszen végül is igazából semmi közöm hozzá, hogy mit csinál, avagy miket akar csinálni a kiszemeltjével. Abban is igaza van, hogy télen nagy a hajtás az ünnepek miatt.
Kicsit meglepődök mikor közli, hogy ha ezzel a bizonyos férfival nem találkozik, nem barátkozott volna velem sem chaten. Aúcs, talán ez egy kicsit rosszul esik? Persze, örülök, hogy találkozott vele és velem is beszélgetni kezdett, no meg végül is csak ez számít. Hogy barátkozni kezdtünk.
Starcat kis szeretettámadását örömmel viselem el, simogatom a kis drágaságot. – Az első alkalom a legjobb – jegyzem meg vigyorogva, a játékélményre gondolva. – Nyugi, közben nem fogok neked semmit el spolierezni. Nos, remélem nem. – teszem hozzá. Közben Starcat-et bátorkodom felvenni és pár lépést megteszek vele, a nappaliba, ahol aztán hamar le is teszem, hogy a négy kis lábán kedve szerint tudjon mozogni. De az, hogy egy macska barátra is szert tettem ma, határozottan egy pozitív teljesítmény és képzeletben egy kitüntetést adok magamnak érte.
Az ajándék megkapása és az ölelés után már csak bólintok eget arra, hogy az ajándék, amit én szánok majd neki, neki is tetszene. Tudom, hogy nem várja el, de én nem vagyok olyan, aki nem adna valamit valamiért. A témát mindenesetre hanyagalom. Egyelőre. Mára.
– Ó, kaotikusan! Tudod, mindenkinek szerezd be a tökéletes ajándékot, próbáld meg elrejteni. A karácsonyfát közösen szoktuk feldíszíteni, ami miatt szintén szokott veszekedés lenni, hogy milyen dísz kerüljön rá, a tetejére ki rakja fel a csúcsdíszt… Aztán rengeteg kaja van ilyenkor, sütit is szoktunk sütni. A karácsonyi számok nonstop mennek, míg valaki nem kiabál, hogy kapcsoljuk már ki. Karácsonyi filmeket nézünk, még a nagyon gagyi, nagyon romantikusokat is… De lényegében igen, stresszes szokott lenni, főleg, amikor leülünk a karácsonyi vacsorához. Kész őrültek háza az az időszak – mesélem mosolyogva, hogy otthon nálam miképpen is telik az év ezen ünnepe. Nagyon nem megyek bele a részletekbe, mert nem szeretném, hogy ha túl kellemetlen lenne, hogy percekig áradozok neki a családomról. Végül visszakérdezni se nagyon merek, tudom, hogy a szüleivel furcsa viszonya lehet, melyre pontosan most nem emlékszek, de tudom, hogy velem ellentétben ő egyke. Ezért talán jobbnak látom nem feszegetni tovább ezt a témát
– Én is várom már! Úgy vélekedek magamról, hogy nem vagyok béna rajzolás terén, de amúgy is nagyon igyekezni fogok, hogy jó kis pixeles karaktert alkossak rólad. De ha utána a karaktered el meri csábítani a többi karakteremet… Bajban leszünk, Cait! – viccelődök fülig érő mosollyal az arcomon, ahogyan figyelmeztetően. Csak poénkodok, az utóbbi részét, mert az első felét komolyan gondolom, nem fog csúnya karakter kapni.
Döbbenten pillantok rá mikor közli, hogy a gépét rég kapcsolta be. Hát hol él, kőkorszakban? Viszont tudom, hogy vannak, akik konzolpáriak inkább, ezek szerint ő is az. Ezt valamelyest megtudom érteni, a Netflix meg határozottan egy pozitívum.
– Bele szokott nyalni? – kérdezek vissza pislogva az információ hallatán. Starcatre pillantok és hirtelen nem is az italomat féltem, inkább a cicát. Vagy mindkettőt. – Öhm… Akkor lehet én is inkább dobozból innék… – teszem hozzá, félszegen. Nem is tudom mi lenne a jó dolog, de talán nem kéne bátorítanom a macskáját, hogy például kólát igyon. Igaz?
– Á, tudsz fotót nyomtatni? Akkor persze, kinyomtathatjuk! Úgy, hogy mindkettőnknek legyen példánya belőle – bólintok a kérdésére, vidáman elmosolyodva. Felőlem cseppet sem baj, hogy ha életre hívjuk a mobilom lévő képet. A mobilomat ezért oda is adom neki, hogy nyugodtan megcsinálhatja. Ráhagyom a dolgot, de ha netán majd kell neki segítség, akkor szívesen segítek neki.
A vendégszobába belépve mivel Cait engedélyt adott dologra, gyorsan le is zuhanyozok és átöltözök kényelmes pizsinek való ruhákba, majd megyek is vissza csatlakozni hozzá. Mosolyogva reagálom, hogy hála nem várattam meg, valamint még le se maradtam semmiről.
– Én se igazán tudom, hogy ehetnek-e ilyesmit a macskák… – jegyzem meg bizonytalanul a rágcsálnivalókra pillantva, miközben én magam az ülőalkalmatosságon helyezem magam kényelembe. Aztán a chipsekből egyből kiszolgálom magamat, egy maréknyi tejfölös-hagymás ízesítésűt magamhoz is veszek.
– Naná, hogy kinézhet úgy, mint te. Felőlem a keresztneve is lehet Cait – válaszolok, vidáman rámosolyogva és elveszem tőle a kontrollert, hogy megalkothassam a karaktert. A karakterkészítés mindig jó sok időt vesz idénybe, hogy ha az ember szép karaktert akar alkotni, én pedig erre törekszek, hogy szép is legyen és a lehető legjobban hasonlítson Caitre. De azért még sem akarom, hogy órákig vacakoljunk ezzel, így valamelyest még is igyekszek gyorsan meglenni a dologgal.
– Ezt a választ legalább plusz ötven ponttal jutalmazom az egyetértés fényében – vigyorgok rá mosolyogva, ahogyan egy pillanatra leveszem a tekintetemet a képernyőről és egyik kezemet kinyújtom felé, hogy lepacsizzunk. – Az űrlények határozottan jó választások. Főleg Garrus. Majd megismered őt – kacsintok rá mielőtt a figyelmemet újra a játéknak szentelem és folytatom a karakterkészítést.
Közben hallgatom mit válaszol a kérdésemre a bandáját illően, olykor-olykor bólintva. Tudom, hogy a zene nagyon fontos szerepet játszik Cait életében, én meg jó barátként örülök neki, hogy jól alakulnak a karrierjét illető dolgok és bandát szerzett magának.
– Azt mondod Viking? Ez érdekesen hangzik. Meg a többiek is. Örülök neked, hogy lett egy bandád. Alig várom, hogy hallgassam majd az albumotokat – szólok hozzá a témához, kifejezve, hogy érdekel a zenei munkássága. Tudom róla, hogy befutott, híres énekesnő, de nem azért barátkozok vele, mert szeretnék egy falatot a hírnévéből vagy kihasználni emiatt. Nem, én azzal a lánnyal barátkozok, aki e mögött van. – Ha szeretnél, akkor mutathatsz róluk fotókat és ha szeretnél róluk beszélni, akkor meghallgatlak majd, igen – bólintok rá a dologra. Miért ne? Csak örülök, hogy ha hajlandó velem megosztani dolgokat.
A karakterkészítés végeztével átadom neki az irányítást és hátulról követem figyelemmel, hogy hogyan irányítja a karaktert. Hagyom, hogy a dolgokat a kezébe vegye, a párbeszédeknél a megfelelő dialógus opciók kiválasztását rá hagyom, ahogyan a történetet megváltoztató döntések meghozatalát is. Csupán csak a harcjeleneteknél segítek be, hogy ha elakad velük vagy inkább átadja a joysticket, hogy én bonyolítsa le a bunyókat. Próbálom is lehetőleg nem megölni szegény karakterünket, de egy-két találatot mindig sikerül kapnom. de összességében elég jó csapatot alkotunk Caitel és igazán szórakoztató vele együtt játszani ezt a játékot, sokat mosolygok és nevetek közben.
– Tartsunk egy kis pihit – egyezek bele a dologba és ha kell akkor fel is hozom a játék menüjét, hogy rendesen megálljunk és ne hagyjunk ki semmi fontost. Persze előtte még egy mentést is nyomok, a biztonság kedvéért.
Pihenésképpen kicsit eszek a rágcsákból és iszok a dobozos üdítőből. – Igen, van előfizetésünk Netflixre – bólintok a kérdésre, újabb chipset téve a számba. – Szinte majdnem mindent azon szoktam nézni. Például a tartalmai közül a Stranger Things-t, a The Umbrella Academyt, a Lucifert nézem. De a lista igazából hosszú. Na és te? – kérdezem meg, a végén diszkréten ásítva egyet. Elfáradtam és ha minden igaz kezdek kicsit elálmosodni, hosszú napom volt. Viszont megpróbálok még ébren maradni. – Esetleg ne nézzünk meg valamit? Közben csinálhatnánk valami csajosat, ami pizsipartihoz méltó? – javaslom miközben elfekszem és a szemeim elé emelem a kezeimet, a körmeim nincsenek kilakkozva, szokás szerit. – Mondjuk körömfestést, hogy ha van körömlakkod? – teszem hozzá, vetve még egy pillantást a körmeire mielőtt egy elnyomott ásítás után leengedem a karjaimat és egyelőre csak fekszek és úgy pillantok Cait felé.


Szószám: 1195 Megjegyzés:  Cait & Jess 3624854829  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptyVas. Feb. 02 2020, 12:55


✪ Cait & Jess ✪
Ottalvós pizsi party Caitlin Starnál
- Randi, az nem olyan tini dolog? Szeretnénk majd közös programokat csinálni. Kicsit elgondolkozom, de több szót inkább nem ejtek erről, mert most Jessica fontosabb és nem szólhat minden csak rólam és Masonről, bár tudnék mesélni és áradozni róla.
- De miket lehet csinálni? Nyilvános helyek, mint a mozi, színház, éttermek és egyéb helyek kilőve. A kirándulás meg hosszú távon unalmas lehet, de néha jól esni kimozdulni is, elvégre nem korlátozódhatunk be csak a lakásába, bár az a legkényelmesebb és a legbiztonságosabb megoldás, az már biztos.
- Mármint, mellette jöttem rá, hogy nyitottabbnak kellene lennem és azért léptem fel chatre. Látom, hogy meglepődik, de én nagyon zárkózott voltam a külvilágtól és nem kerestem senki ember fiát-lányát, hogy barátkozzak vagy bármi, olyan sokat csalódtam már, de Mason mellett valahogy bízni kezdtem, hogy most minden más lesz, mert már nem középiskolások vagyunk.
- Szeretem, amikor egy játék végkimenetelébe van szerepe a játékosnak, persze gondolom, nem lesz tízféle befejezése a fő küldetésnek. Teszem hozzá és StarCatre is odafigyelek fél szemmel, annyira nem akarja, hogy Jess letegye, mert nem tud felmászni az ölébe, nem tud mindig sikeresen az ágyra felugrani még. Nem akarom, hogy a pici karmocskáival megkapaszkodjon a barátnőm ruhájában, szóval átveszem tőle, kicsit szeretgetem, majd a helyére leteszem, egy kis átverő trükkel. Nem tetszik neki, de ez van.
- Hűha, nálatok akkor több napos a karácsony, mint a naptárban is gondolom. Nagyon sok mindent felsorolt, kétlem, hogy ezek egy napba beleférnek és az ünnep sem egy napos mindenki számára, mint nekem volt. Az ajándékok viszont még számomra is nehéz dolog, mert mit is adhatnék egy felnőtt férfinak? Mindig csak rajta kattog az agyam és nem tudom kiverni a fejemből. Azért örülök, hogy nem kérdezett vissza, nekem milyen a karácsonyom, mert túl sokat nem tudnék mesélni, mostanában egyedül töltöttem őket.
- Nem tennék olyan kicsi pixelbabaként sem! Teszem a szívemre a kezem, hogy megígérjem, hogy semmi csábítás nem lesz, ha túl jól sikerülök sem. Már alig várom, hogy lássam, de sürgetni nem fogom emiatt az is biztos.
- Igen, nem tudom hogyan szoktassam le, de majd megkérdezem akitől hoztam, ő jobban ért az állatokhoz. Csak vissza ne vegye tőlem, mert ilyen felelőtlen vagyok, de nem sok italba tudott beleinni, mert én odafigyelek, más meg nem sűrűn jön hozzám. Adok neki egy zárható poharat, amiből tud inni szívószállal, na azt nem fogja nyalogatni, az mát biztos. A borítóján meg porgok vannak. Ja, tudom, nem a legjobbak az új Star Wars filmek, de ezek a kis dögök cukik voltak és vettem egy ilyet.
- Ő... Én analfabéta vagyok hozzá. Emelem fel a kezem és odasétálok a nyomtatóhoz, hogy bekapcsoljam.
- Elvileg le kell tölteni a mobilodra egy applikációt, ami a nyomtató típusszáma alapján feldob az mobilos áruház és utána tudsz csatlakozni wifin hozzá nyomtatni. Na a típusát, azt legalább látom, nem nehéz elolvasni, mert a tetején ott díszeleg. Bekapcsolom és teszek bele fénykép papírt is, hogy arra nyomtasson majd. Kicsit várni kell, de megszárad a festék és utána már semmi sem mossa le a papírról elvileg a képet.
- Ó, remek, akkor bekerülök a Mass Effect világába. Nézek hátra mosolyogva és az ölembe ugrik StarCat és nyávog sértetten, mire simogatni kezdem és átmegy dorombolásba, majd az ölembe fészkelve magát el is alszik szinte egy pillanat alatt, vagyis mire elkészül a karakterem.
- Csak ne legyél féltékeny, ha egy az űrlény ízlésünk. Viccelődök kicsit, mikor ajánl is egyet, de a nevét úgyis elfelejtem, majd ismerős lesz csak, ha találkozok ezzel a Garrussal. 
- Ja eleinte azt hittem, hogy viccel, de tényleg így szeretné magát hívatni, hát tőlem aztán nyugodtan, amúgy van egy kis olyan beütése, csak a haja nem hosszú hozzá, de ne is legyen ősember nemde? Kicsit izgulok, mert nem tudom kivel milyen kapcsolatom lesz a bandában, de úgyis megosztom majd Jessel és lehet mutatok neki majd előre is pár számot az albumról.
- Pár számot szerintem előbb is hallhatsz majd, minthogy megjelenik az album, mert érdekel majd a véleményed, mert kicsit stílust váltunk. Amúgy a felvételinél készültek hangfelvételek, majd holnap megmutatom, meg a képeket is róluk, ami a jelentkezési lapukon volt. Nem fogok pizsibe lecaflatni most a studióba, inkább holnapra hagyom, legalább meglátja Jess, hol készülődünk és ha van kedve, akkor tőlem énekelhetünk is valamit, ott senki sem fog hallani rajtunk kívül semmit. Én nagyon szeretek énekelni és nem csak nagy közönség előtt.
A karakterkészítés után én nem veszem át a joyt, inkább csak mondom, hogy merre menjen, már ha lehet arrafelé menni, szeretek mindent átnézni és feltűnnek a kicsit kék doksik meg ilyenek, amiket átolvasok gyorsan és hangosan, remélem nem zavarja, de legalább tudja mikor érek a végére és mehetünk tovább. Annyira nem érdekelnek az embertársaim, így velük nem erőltetem a beszélgetést. StarCat néha felkel és körbenéz, majd alszik is tovább, néha még dorombol is közben mikor hozzám bújik, szeret velem lenni én meg nem fogom visszatenni még a helyére. Elég gyorsan szalad az idő a játékban, de rengeteget is haladtunk, tök izgi, de pont kicsit nyugisabb rész jött, egy egész nagy bázisra érkezünk meg, amit bejárni biztos nem két perc lesz.
- Hű, a Lucifert én is nézem, meg a Sabrinát is, alig várom, hogy jöjjön a harmadik évadja, szeretem a boszorkányos filmeket, meg a vámpírosakat is. Bevallom, amúgy ritkán nézem, mert nem sok időm van rá, csak amikor beteg vagyok.  Kicsit elhúzom a szám, mert attól még fizetem mindig a maxos előfizetést, ami kicsit pazarlás, de miért is mondanám le és rendelném meg ismét, mások is az én felhasználómmal néznek rajta dolgokat, csak külön profiljuk van.
- Körömlakk? Hű... Valahol vannak. Megvakarom a fejem és felveszem az ölembe StarCatet és elindulok a szobámba.
- Gyere keressük meg. Pillantok hátra és előre megyek a szobámba, ahol szintén egyszerű berendezés van, minden beépített. Van egy ajtó, ami mögött egy nagy öltözőszekrény van a fellépő ruháimmal. Miután leteszem az ágyamra a cicát be is nyitok oda és ahogy belépek szépen sorra kivilágosodik a helyiség. A ruhák közötti falakon vannak kis polcok, amiket kicsit benyomva ki lehet nyitni, abban vannak ékszerek és szemben két fakkban a cipők sorakoznak lépcsőfokokon.
- Ő... Valahol itt lesznek valamelyik fiókban. Mutatok jobbra, hát igen, ez már nem mondható szerénynek, de nyilván van egy ilyen szobám is. Neki is állok nyitogatni a fiókokat és vissza be is zárom. Van egy, amiben találok ilyen esti maszkot, amit fel kell kenni és csodásan festünk majd utána, kiveszek két tasakot és meglóbálom felé.
- Mit szólsz majd egy kis arcpakoláshoz? Az is elég csajos. Érdeklődöm és ha ő neki lát a nézelődésnek, akkor sikerül a parókás fiókot megtalálnia, ahol különböző színű hajak vannak egymás után, még ki sem bontottam, mert sose használtam ilyesmit, a saját hajam is tökéletes. De persze ha szeretne felpróbálni egyet, nekem nincs ellenemre. Még egy pár perc keresgélés és megtalálom a lakkokat is, van minden szín és szép sorba vannak bepakolva egy tartóba.
- Megvannak! Milyen színt kérsz? Intek, hogy jöjjön közelebb és válasszon, én maradok a feketénél szerintem, abba van a legkevesebb, de még bőven jut így is pár festésre belőle. A többi viszont még bontatlan szinte.
~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptySzomb. Feb. 08 2020, 15:56



Cait & Jess


– Nos, szerintem azért az öregebbek is szoktak randizni… Egész éttermet is le lehet foglalni egy estére, nem? Vagy tényleg, ha egy kicsit beöltözöl, akkor elvegyülhetsz a tömegben és mondjuk elmehetsz vele egy sportmeccsre, hogy ha szereti a sportot! Vagy a természetben, kirándulni még mindig egyszerűbb… – adok neki ötleteket vidáman, miután kicsit hosszasan elgondolkoztam a dolgon. Az ő helyzete persze eltér a normál emberekétől, de nem gondolom, hogy tényleg oly nehéz lenne neki összehoznia egy közös programot. – Privát tengerpart, kis titkos barlanggal is szóba jöhet, ha szereti a tengert! Vagy egy yachtnak is hasznát vehetitek… – teszem hozzá, majd nincsen más ötlet, amit megtudnék neki említeni. De tudom, hogy okos ő és valamit kitalálnak majd, én csupán rá akartam mutatni, hogy még az ő titkos kapcsolatában sem lehetetlen semmi sem. Meg egy kis reményt adni neki, támogatóan, mert a barátok már csak ilyenek.
– Á, vagy úgy! – esik le a mondatának igazi értelme, mikor a magyarázatát elmondja. Egy mosolyt villantok rá. – Jól tetted, hogy felléptél chatre.
Csupán csak ennyit mondok neki, de ez a pár szó és a mosoly talán mindent elmond. Igaz, nem árt, hogy ha az ember óvatos, főleg az online világban, de azért akadnak olyan helyzetek, mikor megéri nyitottnak lenni és barátkozni. Én se vagyok a nyitottság mintaképe, de nyitottabb lehetek Caitnél, az biztos. Viszont a lényeg az, hogy örülök, hogy akkor, abban a pillanatban fellépett chatre és barátok lettünk.
Starcat viselkedése egy cseppet kizökkent a beszélgetésből, ahogyan a kismacska kicsit tiltakozik az én viselkedésem ellen, ezért amikor Cait segítő kezet nyújt, nyugodtan hagyom neki, hogy átvegye a cicust, hiszen ő a gazdija és ő csak jobban tudja, hogyan kell vele bánni. – Nem, tíz szerintem sincsen. De annyi van, hogy izgalmas legyen. Amúgy meg én is szeretem, hogy ha egy játékban döntéseket lehet hozni, amik aztán kihatással vannak a cselekményszál folytatására.
Jegyzem meg a témával kapcsolatban, megtoldva egy bólintással, a szavai kapcsán. Úgy tűnik, hogy ugyanez a véleményünk, ami klassz abból a szempontból, hogy így játszani is jobban tudunk majd együtt, azt hiszem.
A karácsonyi programok témához hozzáfűzött megjegyzésére is szintén csak aprót mosolygok és ezzel le is tudjuk ezt a témát. Feleleges és nem ide illő lenne tovább ecsetelni, hogy a családomnak miért nem elég huszonnégy óra az említett ünnephez.
Mikor a szívéhez teszi a kezét, hogy a pixelbaba életstílusáról tanúskodjon, kicsit, ám halkan felnevetek a mozdulata aranyosságán. Egyik kezemmel csak legyintek a dologra, hogy ó ugyan, hagyja, elhiszem, hogy a játékkaraktere nem tenne semmi olyan… korhatáros dolgot.
– Ez nem hangzik rossz ötletnek – értek vele egyet, hogy a cicájának kell adnia valamilyen rendes nevelés tréninget vagy ilyesmit. Igaz, ha egyszerűen csak letudna tölteni Starcatre valamilyen… „Étkezési szokások” programot, akkor sok időt és bajlódást megspórolhatna vele. Elveszem Caittől a poharat, ami Starcat biztos és mikor meglátom, hogy mi a pohár dizánja, a mosolyom körülbelül a fülemig érhet. – Á, Star Wars! Ennél jobb poharat nem is adhatnál, köszi – forgatom körbe a poharat, hogy jobban megvizsgáljam és a művelet közben nem felejtek el hálásan rámosolyogni Caitre. A poharat a kis fedőjével és szívószálával egyből felavatom és az első doboz italból, ami a kezem ügyébe kerül, töltik is bele. A tetejét a fedelével lezárom és a szívószálat beletéve egy kicsit iszok belőle.
A nyomtatóhoz követem őt és mindent úgy csinálok, ahogyan elmondja. Letöltöm azt az applikációt, majd a mobilomat össze is kötöm a nyomtatóval. Nem olyan nehéz a dolog, hamar rájövök mit hogyan kell csinálni és végül ketten együtt megoldjuk a dolgot. Pár perc múlva a fényképek elkészülnek, igaz, nem merek egyből hozzájuk érni és kivenni őket a gépből.
– Úgy nyomtattam, hogy neked és nekem is jusson belőle – mondom, kivéve a fényképeket, melyekkel közelebb megyek Caithez és átadom őket neki, hogy megnézhesse a végeredményt. Én magam elégedett vagyok velük, persze ezek csak egyszerű 2D-s emléktárgyak azt az egy pillanatot megörökítve amikor készültek a képek. Nem mozognak, mint a Harry Potterben lévő fotók, de attól még a szellemi értékük igenis nagy.
– Féltékeny? Miét lennék az? – kérdezek vissza, készítve Cait karakterét és közben egy meglepett pillantást vetek rá, felvonva az egyik szemöldökömet. majd megrázom a fejemet. – Á, csak hogy tisztázzuk: nekem sok fiktív karakter pasim van! Emiatt egy űrlényen simán tudok veled osztozkodni – jegyzem meg, a viccét folytatva, vidáman megvonva a vállamat.
A bandája kapcsán tovább hallgatom, hogy miket mesél még róluk. Érdekeseket mond a bandatagjai kapcsán, no meg az új albumjára még jobban kíváncsi lettem, most, hogy felhozta azt is és csepegtetett róla egy kis információt.
– Persze! Örömmel adok neked véleményt, mint a zeneiparon kívüli személy, külső hallgató, rajongó, barát… – bólintok rá a gondolatfelvetésére, hogy talán részem lehet egy kis VIP zenehallgatásban, talán. Bár én nem vagyok zenész, azért gondolom, ha csak egy picit is, de segíthetem őt visszajelzéssel.
A játék közben felváltva irányítjuk a karaktert és ahogyan telnek a percek egyre jobban úgy gondolom, hogy igenis élvezetes ketten így játszani egy single player módú játékot. Másabb mintha egy játékstreamelést, twitchen való élő játék közvetítést néznél és a közben lévő gondolataidat lepötyögnéd a kommentbe a hozzászólás szekcióban. Másabb, de határozottan ugyanolyan érdekes, sőt, még jobban. Sokat mosolygok és nevetek közben, továbbá az sem zavar, hogy tudom, hogy a következő pillanatban mi fog történni, mi a lehetségesek párbeszédválasztások következményei.
– Igen, az ilyen természetfelettis sorozatok jók. Mondjuk én a scifit jobban szeretem… Viszont, te kivel shippeled Sabrinát? – kérdezem meg, hozzátéve a sorozatos témához, hogy ha már említette, hogy nézi.
A körömlakkot felhozom új programnak és aztán követem Caitet abba az irányba, melybe elindul. Először nem gondolom, hogy ruhásszekrénybe, nem, egész ruháknak való szobába fog vezetni. Ez csak akkor esik le, amikor már a szobájába érünk, ahol nyílik egy másik ajtó, mely az öltözője. Én pedig jóformán csodálkozva és kissé tátott szájjal nézek körbe a megannyi ruharabján.
– Wow… Olyan ez mintha a saját Narniád lenne! – ejtem ki még mindig csodálkozva nézve szét. Az én ruhásszekrényem nemhogy a fele, e vagy a negyede annak, amivel ő rendelkezik. S lehet még ekkor is túlzok.
– Igen… Azt hiszem azt is használhatunk… Nem tudom, nem vagyok az ilyenek híve… – vallom be szerényen elmosolyodva miután rápillantok a kezében lévő arcmaszkokra. Nem vagyok az a nagyon csajos lány, aki órákat eltölt a tükör előtt és ilyen-olyan bőrápolási rutinja van, de tudom mi az arcmaszk és mire meg hogyan használják. Megvonom a vállamat és, hogy ne álljak tétlenül én is a fiókokhoz lépek és kicsit nézelődni kezdek a holmijai között, kutatva az említett körömlakkok után. Lakkot nem, de a parókáit megtalálom. Kivenni a helyükről nem merem őket, de attól még egy darabig elnézegetem őket. Ha használná őket határozottan egy kis Hannah Montana beütése lenne.
– Lehet rózsaszín és kék, pasztell árnyalatban? – válaszolok a kérdésére kérdéssel, odalépve hozzá és kissé mögötte állva szemlélem a körömlakk kollekcióját. A pasztell színárnyalatok a kedvenceim.
A kívánt árnyalatokat aztán kiveszem, avagy átveszem tőle és jobbnak látom, hogy ha kimegyünk innen, nehogy még a béna körömfestés tudományommal kárt tegyek itt bármiben is.
Elhagyva a ruhaszobáját már mindegy, hogy a szobájában vagy a nappaliban telepszünk le, én végig nagyon óvatos leszek.
– Őszinte leszek veled: elég béna a tudásom körömfestésből. Olyan… Level 2 egy tízes skálán. Hajlamos vagyok a köröm melletti részt is festeni. Gondoltam szólok mielőtt megkérnél, hogy feketére fessem ki a körmeidet – tájékoztatom őt előre, egyik kezemmel az ő választott lakjára bökve. A testtartásomon változtatok, törökülésbe ülök és veszek egy mély levegőt. – Emiatt ritkán vannak kifestve a körmeim és akkor is az egyik húgom festi ki őket, aki nálam sokkal jobban ért az ilyen csajos dolgokhoz.
Mesélem, miközben bár valamelyest túlvagyunk az arcmaszk dolgon, az már az arcomon van. Most pedig hozzáláttunk a körmeink kifestéséhez és ez…sokkal nehezebb. Pedig azt hittem, hogy az arcmaszkok felrakása (amiktől szerintem úgy festünk, mint két horrorfilmbe illő karakter, múmiák) lesz nehéz.
Elnyomok egy újabb ásítást, vagyis megpróbálom. – Amúgy… Csak úgy kérdezem, mikor akarsz aludni menni? – teszem fel a kérdést, végén egy rendes ásítást is produkálva. Aztán megrázom gyorsan a fejemet és kicsit rácsapok az arcomra. A körmök megszáradása és az arcmaszk leszedése után kéne legkorábban elaludni, hiába érzem úgy, hogy már most hosszú volt nekem ez a nap és ideje aludni.


Szószám: 1326 Megjegyzés:  Cait & Jess 3624854829  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptyPént. Feb. 21 2020, 19:18
✪ Caitlin & Jess ✪
Ottalvós pizsi party Caitlin Starnál
- Remélem, én nagyon szeretnék randizni vele... Jó lenne tudni, hogy régimódi vagy sem, mert jobb lenne ha ő hívna el és nem én őt... Majd lesz valahogy -legyintek és elmosolyodom, mert kár ezen agyalni is, úgyis alakul majd a dolog. A kirándulásra én is gondoltam, éttermet kétlem, hogy lefoglalna nekünk csak ezért, hogy kettesben lehessünk, a beöltözés meg nem mindig kényelmes és néha még így is felismernek, mert szemfülesek a rajongók. Inkább nem is fárasztanám ezzel Jesst, elvégre a paróka szinte kötelező és melegebb, mint egy sapka.
- Nem hiszem, hogy ő ilyenekre akarna ráfizetni, de nagyon adnám a tengerpartot és a romantikát meg mindent. Kicsit el is merengek, ami látszódhat, mert kicsit olyan ábrándos vagyok, na meg mosolygok, ami nálam ritkaság, mert a mű mosolyon kívül általában komolyan szoktam csak nézni. Jól esik a támogatása amúgy, hajlamos vagyok túl aggódni dolgokat mostanában, mert ez teljesen új és szeretném, ha működne, sokáig vele szeretnék még lenni.
- Igen, eléggé kerülni szoktam az ilyesmi helyeket, de meguntam, hogy egyedül vagyok. Elég sokan rám írtak, de csak veled beszélgettem kötetlenebbül. Úgy érzem nem árt kihangsúlyozni ilyesmit, hogy ő különleges, legalábbis számomra biztosan, különben nem is találkoztunk volna és nem is lenne itt a lakásomban.
- Bocsi, StarCat kicsit jobban szeret bújni másokhoz és ragaszkodik a simogató kézhez. Kicsit magamhoz ölelgetem a kis drágámat, annyira cukorfalat amúgy, de nem mindenki szereti őt kényeztetni és ezt meg kell tanulnia még.
Közben sikerül a kis kandúr szokását is kiküszöbölni egy pohárral, aminek van teteje és van szívószála is, aminek van kupakja, szóval még le is lehet zárni.
- Szereted? Én megnéztem az új filmeket és mint nem nagy fanatikus, nekem tetszett, bár nem volt olyan nagy durranás, mint az előzőek. Rengeteg ilyen poharam van, mert mindig elküldtem valakit moziba, hogy vegyen, mert én csak a premier előtti vetítésekre mentem és akkor még nem árultak ilyeneket mindig.
Időközben kijönnek a fényképek is, egy kicsit várok és nézem őket, majd kiveszem az egyiket és a szélén meghúzom az ujjamat, hogy megszáradt-e a tinta, szerencsére igen.
- Köszi, majd beviszem a szobámba. A nyomtató scanner tetejét felnyitva bele is teszem a képet, mert ott nagyobb biztonságban van, amíg szerzek neki keretet is, amibe beletehetem. olyan fura úgy lenni képen, hogy nem kell aláírni és úgy adom oda, mert ez egy barátság fotó.
- Akkor jó, sokan nem szeretnek osztozkodni fiktív karakter pasikon, ami fura, mert más is ugyanígy van vele csak nem tud róla, mert nem ismeri. Ugye ez tényleg fura? Fordulok felé, elvégre sok dolgon össze lehet veszni másokkal, de ilyen 2D-s nem létező személyek miatt a lehető legnagyobb őrültség az ilyesmi.
- Köszi, mindig jól jönnek az őszinte vélemények, mert csak az segít fejlődni. Persze lehet valaki tehetséges énekes, zenész, dalszerző, de attól még nem feltétlen lesz minden slágere sikeres. Én szeretek arra törekedni, hogy a lehető legjobbat hozzak ki egy zeneszámból, ami nem sikerül mindig. Eddig csak Jason hallgatott meg, most viszont többen vagyunk és többféle véleményt is kikérhetünk. Én Jess és Mason véleményét is ki fogom kérni, az biztos.
Nagyon helyzet függően döntök  a játékban, hol jó vagyok, hol gonosz döntéseket hozok, amivel elég változatos az egész, bár szerintem mindenhogy érdekes lenne a játék, de ez olyan Caites. Van, hogy én is rossz döntéseket hozok az életben, szóval ez a játékban sincs máshogyan. Tök jókat nevetünk közben vagy éppen én izgulok és szorítok, hogy csak ezt a helyzetet éljük túl. ezek a kaszások nagyon ijesztőek.
- Nekem a varázsló srác szimpatikusabb, mint a bányászkölyök, de ő sem az igazi -válaszolok a Sabrinás kérdésre, igazából nem tudom, hogy kivel tudnám úgy elképzelni, nekem más a kedvenc boszim a sorozatban.
- Igen, tényleg olyan, mert ki hinné, hogy egy szobámnál is nagyobb szobám van teli ruhákkal. Látom, hogy kicsit lehet sok neki ez, de szeretem megőrizni a fellépős ruháim, van ami már nem is jönne fel rám, mert azért nőttem tizenhat éves koromhoz képest magasságba meg súlyban is, izmosabb is lettem mondhatni, de ettől még nem vagyok egy kigyúrt egyén.
- Engem mindig levitt anyukám a wellness központba magával már gyerekként, hogy manikűr, pedikűr meg mi egyebeket élvezzek vele, de ennek ellenére, én sem vagyok annyira híve ennek, de jó dolog. Szerencsére nincs is szükségem ilyenekre, de ártani nem hiszem, hogy ártani fog egy kis maszk. Azért megnézem, hogy nem járt-e le és megnyugszom, hogy még bőven van idő felhasználni, nem lenne jó ilyenen elhasalni a közös esténket.
- Persze! Látszik milyen gyakran jövök ide keresgélni ilyesmiket, fogalmam sincs melyik fiókban mi van, de amikor beköltöztem örömmel pakoltam ki azt tudom, mert mindennek találtam helyet.
- De van pár árnyalat abból is aszt hiszem, nem vagyok jó színekben, nekem a kék az kék, nem azúr, király, lagúna meg ilyenek. A férfiakra szokták mondani, hogy ilyen téren egyszerűek, nos, én is az vagyok, annyira nem érdekel, mivel a fekete meg lila és zöld cuccok teszik leginkább a ruhásszekrényemet, ja meg a szürke. Elvétve fellépés vagy fotózás miatt van rózsaszín meg egyéb színű holmim. Elhagyva a ruhás szobám, az ágyamra ülök, nagyon kényelmes ágyikó, imádom, tőlem festhetünk itt is. Nincs sok kép a szobámban, a szüleim vannak kitűzve csak egy jó régi karácsonyos képeslapos képen csak a tükröm sarkába és ennyi. Azon én is ott vagyok öt évesen és szépen mosolygok. Nem sok családi kép készült ez után és bármennyire is elhanyagolnak az őseim, én szeretem őket és hiányoznak is. Az arcmaszkos zacsit magam elé tartom, hogy elolvassam, hogy is van ez.
- Ó ne aggódj, van ilyen lakkom, valahol, amivel érdemes előbb lefesteni az ujjadat is. A bőrről feljön, a körmön meg erősebben tart majd tőle a lakk. Én sem vagyok valami zseni, de ezt nekem találták ki! Az egyik sminkes ajánlotta még régebben. Fel is kelek, hogy megkeressem, a kis pipereasztalomnál és odaadom Jessnek, hogy ezzel kezdje majd a körömfestést, biztos imádni fogja.
- Na, szóval arcmaszk. Azt írja, hogy csak kenjük fel egyenletesen, szembe ne kerüljön lehetőleg. Olvasom és a fürdő felé megyek, hogy egy kis műanyag hajfestős tálkával menjek vissza. Én ebbe szoktam a hasonló dolgokat csinálni, nem szeretem a zacskóból nyomogatni. Kibontom és belenyomom a trutyit.
- Hát akkor hajrá. Törökülésbe vágódok le és a tükör felé nézve felkenem magamra a maszkot és utána fordulok csak a lakkok felé. Szerencsére ezek nem olyan büdösek, mint a legtöbb, mert márkásabbak, de azért érezni, hogy be lehet szívni tőle.
- Amikor te is, de a maszk miatt nem sietném el, mert tíz perc múlva le kell szedni, bár nem lesz nehéz, elvileg addigra már megszárad és csak le kell húzni. A körömlakk előtti lakkal kifestem az ujjaim, kicsit megrázom, hogy gyorsabban megkössön, nem kell egy perc sem, mire megszárad és jöhet is a lakkozás. A telefonomon megnéztem az arcmaszk miatt az időt és az ágyon is hagytam magunk mellett.
- Én nem szoktam álmos lenni, csak ha lefárasztom magam edzéssel, szóval nekem az alvás olyan eldöntöm alapon megy. Persze ragályos az ásítás, de én még elég jól küzdök ellene azért. A lakk is egy perc alatt megszárad és szépen is kenődik fel, nekem is bőven megy mellé, de amint megszáradt, tényleg csak felpiszkálom és a bőrömről leszedem a felesleget, íme a szépen lakozott köröm titka! Utána meg már mozgatom az arcom is, érzem, ahogy feszül a bőrömön a maszk és amint letelik az idő, szerencsére egybe le is tudom húzni. Kellemes érzés, sokkal puhábbnak érzem az arcom.
- Hű ez jó cucc, bár nekünk annyira nincs még rá szükségünk szerintem, de egész frissítő volt. Jelentem ki és a tálkába bele is dobom a maszk maradványát, abba dobáltam a körömfestékes kis maszatokat is, amiket az ujjamról húztam le.
- Ha hamarabb felkelnél, akkor nyugodtan érezd magad otthon a konyhában, StarCat velem alszik, szóval nem fog zaklatni, hogy szeretgesd vagy etesd meg. Már a párnám mellett fekszik amúgy is a kis szőrgombóc, onnan nézi mi zajlik, elég fáradt ahhoz, hogy most felfedezzen. *Nekem nagyon változó, hogy kelek, általában korán szoktam, de ki tudja mégis mi lesz ebből, elég késő van és ilyenkor már azért szoktam aludni. Ez a barátos dolog biztosan jobban feldobott most, mint ahogy alapból érzem magam.
- Jó éjt Jess! Köszönök el tőle, mert nem akarom feltartani, elég fáradt lehet egyetem után, meg azért elég sokat játszottunk is, szóval ideje lepihenni, én csak a takaró alá bújok és megsimogatom a cicámat, aki dorombol kicsit és már alszunk is.

Cait & Jess 3624854829
 
©️️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptyPént. Feb. 28 2020, 13:37



Cait & Jess


Bólintok Cait szavaira, amiket még a titokzatos pasija kapcsán mond, ezzel lezárva a témát. Persze érdekes, amiket mond és szeretnék is ötletet adni neki, de úgy gondolom, hogy mára már sokat beszélgettünk erről témáról és magunk mögött hagyhatjuk. Majd előkerül újra, mikor lesznek fejlemények.
Elmosolyodok a szavai hallatán, hogy velem élvezte az interneten keresztül, írásban való kommunikációt. Jól esik hallani, hogy valaki tényleg értékelte a chaten pötyögött gondolataimat és ezáltal a szavaim nem vesztek el az éterben, avagy a világhálón. – A chates kommunikációnk nekem is sokat jelent és igazán élveztem – teszem hozzá én is a témához.
Majd Starcat-et illető magyarázatára csak vidáman legyintek egyet, jelezvén, hogy nincsen szükség magyarázkodnia, megértem. Elvégre a háziállata sem tűnt nagy, veszélyes vadmacskának, ahogyan elnézem, hogyan szeretgeti őt. Egyik kezemet kinyújtom, hogy míg Cait ölelgeti a macskáját, az állat fejét egy kicsit én is megsimogassam. Hiszen ennyit megérdemel ez a macska, mert olyan cuki.
– Igen, szeretem a Star Warst. Bár az utolsó filmmel, de úgy az utolsó trilógiával nem vagyok kibékülve. Inkább az első hat fim. Bár nem én vagyok a galaxis legnagyobb SW fanja, de nézem a Mandalorian sorozatot is, tudod a Star Wars világában játszódik. Van benne egy gyermek, akit mindenki csak bébi Yodának hív, nagyon cuki – válaszolok a kérdésére, kicsit áradozva az említett sorozatról is. Ha már a kilencedik film számomra csalódás volt, akkor a Mandalorian egy igazi meglepetés, az év egyik legjobb sorozata lett nekem. Bébi Yoda pedig nekem is kéne és megvédeném őt mindentől és mindenkitől.
A képek kapcsán bólintok egyet és újfent rámosolygok. Igazán nem volt megerőltető előhívni a fotókat vagy elkészíteni őket. Örülök, hogy most már van ilyen képünk, minek otthon majd kerítek valami helyet, talán az albumomba rakom vagy majd egy kis keretben kikerül a könyvesszekrényem egyik polcára. Majd még eldöntöm, később, most ugyanis annyi elég, hogy a képek egyelőre biztonságban legyenek ott a scannerben, aztán amikor távozok az enyémet majd magammal viszem és akkor majd eldöntöm hova rakjam.
A fiktív karaktereket illető kérdése kicsit meglep, noha már én is elgondolkodtam a témán, mert ha sok fandomnak van a tagja, akkor ez egy fontos téma. Meg kényes téma. De így elgondolkodni, hogy van, aki nem akar osztozkodni rajtuk… – Nos… Azt hiszem, hogy tényleg furcsa. Elvége olyanok, már akik kifejezetten olyan karakterek, hogy románcolhatóak, hogy bárki románcolhatja őket, aki játszik a játékkal. Emiatt nekem is van pár ilyen karakterem, akik a háremem tagjai és tök jó poligámia kapcsolatban vagyunk – viccelődök Caitre vigyorogva. Igen, nem valós személyek, kitaláltak, de én meg igazából szingli vagyok, így a geek szívemnek akkor is örömet okoznak. Főleg Garrus.
Feljegyzem magamnak, hogy majd, ha Cait mutat nekem bármilyen dalt saját magától vagy a bandájától, akkor meghallgatom és véleményt mondok neki.
– Igen, én is azzal a sötét hajúval varázsló sráccal shippelem Sabrinát – bólintok a válaszát hallva.
A ruhásszobája aztán lenyűgöz. Persze magamnak nem akarnék ilyet, csak ha könyvekből, képregényekből és videójátékokból állna. Azt szívesen elfogadnám, még ha azokból nem is tudnék felöltözni.
– Igen, de látom, hogy vannak itt fellép ruháid is így már érthető a dolog – jegyzem meg, továbbra is szétnézelődve, mert tényleg nem mindennapi látvány ez. Vajon van olyan holmija, amit életében csak egyszer vett fel?
– Á, én általában menekültem ilyen szépségápolás, mint szabadidős tevékenység témánál. Sok árnyalat nevét meg én se tudom, ne aggódj – kommentálom a szavait a nagy körömlakkeresés közepette. Mikor beszél arról a számomra csodadolognak ható körömfestés cuccról, a szemeim meglepetten elkerekednek. Hát ilyen dolog is létezik? – Wow! Akkor majd ezzel a cuccal kezdem a körömfestést! – veszem el tőle a cuccot, mikor a kezembe adja és aztán meglepetten forgatom az ujjaim közt.
Aztán lerakom a kezemből, mikor Cait visszajön a kenhető arcmaszkkal. Kezdjük akkor azzal, de még az előtt gyorsan összefogom a hajamat az eddig a csuklómon lévő hajgumimmal, ugyanis nem akarom összekenni. – Hajrá – bólintok és én is belenyúlok abba a kis tálkába, hogy a zselé szerű krémet aztán egyenletesen rákenjem az arcomra.
– Ja, hát én sem tervezek maszkkal az arcomon aludni. Az olyan lenne mint… Tudod, a film, amiben a főszereplő férfi sárga ruhát visel és zöld maszkot… A Maszk! Az a neve! – jut az eszembe és boldogan a levegőbe bokszolok egyet, megdicsérve magamat, hogy eszembe jutott. – Amúgy kicsiként az a film pont a maszk dolog miatt megrémisztett. Szerintem azért sem szoktam arcmaszkokat használni.
Mondom elgondolkodva a dolgon, kicsit talán megborzongva az emlékképek hatására, de aztán csak megvonom a vállamat, hogy most már nem érdekes.
Megvárom amíg kifesti ő a körmeit azzal a festés előtti lakkal, majd én is nekilátok. Aztán amikor készen van az említett rózsaszín és kék színű lakkokkal felváltva kenem be a körmeimet.
– Nem szoktál? – kérdezek vissza csodálkozva, felvont szemöldökkel pillantva rá a lakkozás közben. – Én minden nap álmos vagyok a nap valamelyik órájában. Persze nem kéne annyiszor éjjeli bagoly üzemmódban működnem csak az olvasás meg a kockulás megkívánja – mesélem, a végén újra ásítva egyet.
A bőrt védő cuccot lepiszkálgatom az ujjaimról, mikor a lakk már megszáradt. Még jó, hogy Caitnek van ilyen cucca, mert jó párszor lefestettem a körmöm melletti bőrrészt is, de így legalább a lakk nem száradt a bőrömre. Ezek maradványait én is a tálkába teszem, Cait példáját követve, aztán az arcomról lehúzott maszkot is oda dobom.
– Igen, nem vagyunk még olyan öregek! De tényleg jó volt – értek vele egyet, kissé megtapogatva az arcomat, mely valóban puhábbnak tűnik.
Az alvást illető szavaira bólintok egyet, ahogyan az ülésből végre felkelek. Ideje is volt már, a lábaim kezdtek kicsit elzsibbadni.
– Rendben. Jó éjt Cait! – köszönök el én is tőle egy intéssel és egy mosollyal. Ezután megfordulok és átmegyek a vendégszobába, ahol az ágyba befeküdve boldogan hagyom, hogy egyből elaludjak a hosszú ám boldog nap után.


Másnap reggel hamar felébredek és első dolgom felöltözni az utcai ruhámba, majd megágyazni magam után, elvégre nem hagyhatok kupit magam után. Az artbookal és a táskámmal együtt a nappaliba megyek, hogy azokat lerakjam a kezemből és a konyhában Cait tanácsát követve valóban kiszolgáljam magam valamivel. Úgy döntök, hogy a megmaradt üdítő és nassolni való talán jó döntés lesz reggeliként.
– Jó reggelt! – köszönök amikor Cait szobája előtt elhaladok vagy amikor megpillantom őt.
Megreggelizünk, kicsit még beszélgetünk, aztán összekapjuk a cuccainkat, vagyis én nem felejtek el az ajándéka és a nekem szánt fénykép nélkül távozni, erre ügyelek. Az meg csak plusz öröm, hogy ha Cait még kedvesen haza is fuvarozna.
A lényeg persze az, hogy nagyon élveztem ezt az ottalvós pizsi partit nála, jókat beszélgetünk és játszottunk, ami miatt remélem, hogy nem kell sokat várni arra, hogy újra találkozzunk.


Szószám: 1066 Megjegyzés: Köszönöm szépen a játékot!  Cait & Jess 108800823  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess EmptyKedd Márc. 03 2020, 00:22
✪ Caitlin & Jess ✪
Ottalvós pizsi party Caitlin Starnál
Örülök, hogy neki is legalább annyit jelentett, hogy chaten egymásra akadtunk, mint nekem. Szeretnék néha átlagos tini lenni, de nem tehetem meg, hogy csak úgy kimegyek az utcára és azt csinálok, amit szeretnék sajnos. Ott viszont magam lehettem és jó érzés kicsit megnyílni valakinek, aki szintén hasonló gondokkal küzd ismerkedés terén, mint én. Az élőben nem mehet annyira, mert az előítéletek ugye mindenkiben ott vannak.
- Oh, igen, azt majd meg akarom nézni, csak nem volt időm rá. De már előfizettem a disneyplus-ra ami előrehaladás ilyen téren, de jó lenne egybe majd végignézni az összes részt.
Elég sok dologról beszélgetünk, ki hitte volna, hogy ennyi téma merül fel és ennyi vélemény hangzik el, ami azért ha nem is teljes egészében, de egyezik mégis. Jó olyannal lógni, akinek hasonló a gondolkodása, de mégis teljesen két külön világ vagyunk. Csak ámulok szinte, hogy milyen ügyes a joystick-kal, én meg hát... általában szenvedek vele, nem szoktam meg, nem is használtam olyan nagyon eddig őszintén szólva. Persze a játékot sem ismertem, de nyitott vagyok én mindenre és nagyon jó a sztorija, remélem mielőbb tudjuk majd folytatni, mert Cait Shepard kalandjai nagyon is izgalmasak.
- Igen, szeretem megtartani, igaz, hogy egy turnéig tartanak, de hozzám nőnek, annyira klassz pár, meg ami nem, azt is elteszem, mert sose lehet tudni ugye. Még a végén tíz év múlva én is forgatok egy filmet az életemről egy színésszel, aki felveheti ezeket és milyen jó is lesz, bár annyira nem vonz a tudat még, hogy kiteregessem az életem.
- Én nem tudtam menekülni, bár igazából élveztem, amikor masszíroztak meg ilyenek. Kicsit szégyenlősen össze is fonom magam előtt a kezem és a vállaim is előre húzom. Már miért ellenkeztem volna ilyenek után? Élveztem és hagytam magam, de egy idő után azért unalmassá vált és mikor a saját önképére akart formálni, meg jött volna, hogy plasztikai sebészet, na ott hagytam abba a dolgot, onnantól lázadtam.
- Ja, jó cucc! Erősítem meg benne, nos igen, létezik ilyen is, elég drága cucc, de azt inkább nem mondom, mert nem akarom, hogy sajnálja vagy bármi, elvégre nekem ez semmiség és mellesleg jobb is, ha úgy sikerül kifesteni a körmeinket, hogy nem kell még javítgatni azokat, hanem szépen sikerülnek és tartósak is mindemellett.
- Én szerettem benne a táncos részt, nagyon adta az a kubai tánc. A kezeimmel már rázom is a képzeletbelei tököket és kicsit a felsőtestemmel táncolni kezdek, miközben dúdolni kezdem a számot
- Sajnálom, hogy rémisztő volt neked, de ez nem áll rosszul és nem is vesztetted el az eszed tőle, ha megnyugtat. Próbálom kicsit vidámabbra venni a dolgot, elvégre ne egy ilyen kellemetlen emlék árnyékolja be a kis csajos esténket.
- Nem, általában kipihenem magam, sőt, kevesebb alváshoz szoktam szerintem, mint amennyi egészséges lenne vagy nem tudom, a lényeg, hogy nagyon ritkán érzem magam álmosnak, de bármikor el tudok aludni, ha nagyon akarok. Elmosolyodok az éjjeli bagoly kifejezésén, nos én nem szoktam ilyeneket csinálni, ritkán maradok fent ilyen sokáig ébren.
- Én általában kilenc-tíz körül már alszom, ritka, amikor nem, de egy-egy ilyen nap simán belefér, ha nagy átlagban kialszod magad mindig. Megjegyezném, hogy reggel 8-kor már ébren szoktam lenni mindig. Nem vagyok hétalvó, viszont így is elég jól és elég sokat tudok aludni, ami egészséges is. Miután levesszük a maszkot, meg  körmünk is nagyon csini lett, akkor elbúcsúzunk és aludni térünk.

Álmaimban Mason-nel vagyok és reggel amiatt elég nehézkes az ébredés, mert a párnám ölelgetve nehezen szakadok el tőle. Hiányzik, de majd ha Jesst hazavittem, utána elmegyek hozzá, ha már Manhattan-ben leszek úgy is. Azt hiszem ott lakik, de ha nem, az sem baj, a kocsi bárhová elgurulhat velem, legfőképpen a Fortune-ba. Végül elnyújtózok és megsimogatom StarCat-et és összeszedve magam kimegyek a konyha felé.
- Jó reggelt! Régóta ébren vagy? Benyomom a kávéfőzőt és felé fordulok, hogy kér-e kávét, mert akkor két adagra nyomok rá. Tök jól beszélgetünk, majd mikor eljön az ideje, hogy búcsúzzunk, felkínálom, hogy hazaviszem, elvégre ne utazzon annyit miattam, a kocsi a leggyorsabb és úgyis kimozdulnék. Én is összepakolok egy pár holmit egy táskába, mert kell a váltóruha. Tök jól sikerült minden, remélem hamar megismételjük ezt az estét, jó volt közösen játszani, meg jó volt beszélgetni is.

:öribari:
 
©️️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cait & Jess
Cait & Jess Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Cait & Jess
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cait & Maggie ||| night beats
» Cait & Élodie
» Cait & Anne
» Cait & Jason
» that's my spot | jess x dan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: