New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:07-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:59-kor
Whitney Stryker
tollából
Ma 19:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

the past, who steal my present
Témanyitásthe past, who steal my present
the past, who steal my present EmptyKedd Feb. 18 2020, 20:26
Beregisztrált the past, who steal my present 3874598021

Play by:
Sasha Kichigina, Chiara Scelsi - de tulajdonképpen bárki jöhet
Születési hely:
tőlem a Mars is lehet - néha amúgy is olyan érzésem van veled kapcsolatban, mintha onnan származnál
Kor:
19-21
Lakhely:
Valahol New Yorkban
Szexuális beállítottság:
tudtommal hetero, de lehet ismereteim óta változott
Családi állapot:
fogalmam sincs
Csoport:
felvettek az egyetemre utolsó információim szerint
Történetünk:

Minden ember életében vannak visszatérő személyek. Nekem te vagy az a bizonyos, aki állandóan felbukkan a legváratlanabb pillanatokban.
De hogy is találkoztunk?
Tisztán fel tudom idézni a pillanatot, amikor másodikos gimnazistaként az év kellős közepén bevonultál a kémia terembe egy Guns N’ Roses-os pólóban, és minden nemű bemutatkozás nélkül levágtad mellém magad a székre. Meggyőződésem, hogy már akkor eldőlt, hogy nem utoljára sodor majd minket össze az sors.
Akkoriban meg voltam veszve érted. Reggel veled keltem, este veled aludtam el, de te mintha meg se hallottad volna bókjaim. Olyan megmagyarázhatatlan volt az egész, amit korábban csak gondoltam, hogy érzek bárki iránt is. Sok lány közül te voltál az első, akiért igazán kellett tepernem, és sok lány közül te voltál az egyik, aki kipenderített a végén. Ezt a berögzült forgatókönyvet legalább háromszor játszottuk el az évek során kisebb nagyobb szünetekkel. Volt, hogy egy hét telt el, máskor pedig két év kihagyással gabalyodtunk ismét egymásba. A végén viszont mindig keserű szájízzel váltunk el, mert szerinted én sose változom.

Főbb stílusjegyei:

olyan mint a forgószél, jön és már el is tűnt / saját játékszabályokkal játszik / Olivert csak Eastonnak hívja / a rock legendák megszállottja / környezetvédelmi aktivista – vagy legalábbis biztos kiáll valami ügy mellett / ő hazudik a legjobban Oliver szerint / néha elég szélsőséges / semmiképp sem tömeg / naturális minden téren

//Ha eljutottál idáig, akkor jár a buksisimi, mert ezek szerint érdeklődsz. Akkor mindenekelőtt felhívnám a figyelmed, hogy ez nem egy kifejezetten szerelemi plot, inkább „megmutatom, hogy én többre viszem” jellegű kapcsolat. Viszont az biztos, hogy mély nyomokat hagyott maga után a leányzó Oliver kis lelkében, és már várja, hogy mikor bukkan fel a semmiből ismét.  the past, who steal my present 2624752903  //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
the past, who steal my present
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» When the past meets the present
» Music is our past, present & future
» I have a present for you, Angel • Stella && Louis •
» the past
» Wash Away The Past

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: