New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 96 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 80 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Rafe Clyborne
tollából
Ma 17:12-kor
Luana Machado
tollából
Ma 16:58-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 16:17-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 16:02-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 15:24-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 15:17-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 14:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

I have a present for you, Angel • Stella && Louis •
TémanyitásI have a present for you, Angel • Stella && Louis •
I have a present for you, Angel • Stella && Louis • EmptyHétf. 10 Jún. - 17:17



Stella & Lou
Ha van valami, a mi az emberi kebelnek az élet viszontagságai ellen védelmet nyújt, az bizonyára a változhatlan igaz testvéri szeretet.

- Tehát, melyiket javasolja? Melyik barátságosabb? – kérdeztem lágy hangon az eladót, ahogyan a picike kis szőrpamacsokat néztem. Abban biztos voltam, hogy a nővéremnek talán egy picit a foltos jobban tetszene, hiszen én magam is kifejezetten aranyosnak találtam a tarka bundáját, és a szemét körülölelő barna pöttyöt, de ettől függetlenül nem akartam egy vérengző vadállatot odavinni. Illetve mivel már van egy macska a háznál, akibe ráadásul egy felnőtt nyúl is kétszer beleférne Lunába, így érdemes viszonylag körültekintően választani. Valaki olyan kéne, akivel meg tud barátkozni az amúgy kifejezetten bújós cicám, bár inkább rajtunk múlik, hogy mennyire tudjuk őket összeszoktatni, azt hiszem...
Mindenesetre a neten utánanéztem, és nem lehetetlen összeszoktatni egy felnőtt macskával a nyuszit, csak rengeteg türelem kell hozzá. Úgy voltam vele, hogy maximum egy kis ideig elzárom majd Lunát nappal, amikor dolgozom, és ha úgy látom, hogy kezdenek megbarátkozni a kis tapsifülessel, akkor hagyom mászkálni majd a házban... De egyelőre talán ez a biztosabb megoldás.
- A pici fehér ott – mutatott rá az eladó, én pedig leguggoltam a ketrec mellé. A sarokban megpillantottam egy kis piros szemű, hosszú fülű, hószín szőrös labdát, aki kíváncsian tekerte felém a nyakát, és amikor megpillantotta az egyik kinyújtott ujjamat, egyből oda is jött, hogy megszaglászhassa. Határozottan kíváncsibbnak tűnt, mint a foltos kis társa, ami miatt tudtam, hogy Stella nagyon szeretné. Lehet, hogy szerető családnál idővel a másik is felengedne, de tartottam tőle, hogy túlságosan félénk lesz és így lehetetlenség lesz akár megsimogatni is.
- Mennyire rágcsálnak? Itt leginkább az érdekelne, hogy képes-e kinyitni a ketrecét és ha kijön, akkor mennyi esély van arra, hogy mindent összerág? – tettem fel a következő kérdésem, holott szinte teljesen biztos voltam benne, hogy mi lesz rá a válasz.
- Tudok ajánlani egy olyan ketrecet, amit könnyedén nem tud kinyitni, és így elkerülhető az is, hogy olyan dolgokat rágjon meg, amiket nem kéne – jelentette ki a középkorú hölgy, és rögtön intett is, hogy menjek utána. Valahol biztos voltam benne, hogy valószínűleg hiperintelligens állatnak kéne lennie ahhoz, hogy kinyissa a zárat, de mégsem akartam megkockáztatni, hogy félig zárlatosság válik a lakókocsi csak azért, mert a nyúl kinyitotta azt. Szóval inkább költök a ketrecre többet, forgácsra kevesebbet, a kaját pedig már az érkezésünkkor összeállítottuk. Szóval lényegében már csak a lakhelye és maga az állat volt hátra, de mivel sikeresen ki tudtunk választani mindent, így végül már csak fizetnem kellett.
- 66 dollár lesz minden egyben – mondta a nő, mire egy picit húztam a számat, de végül elővettem a bankkártyámat. Igazából nagyon nem költök semmire a kötelezőkön kívül, szóval ennyit Stella lazán megérdemel. Mert láttam én a nyuszis mamuszát, meg azt a nyuszis felsőt, amit a múltkor vett, sőt sikerült lenéznem a gépe háttérképét is, ami szintén egy nyuszi volt, ezek után meg... Miért ne kaphatna egy valódi nyuszit, ha ennyire odavan értük? Legalább ennyivel visszafizethetem neki a hálámat, ha már megengedte, hogy nála lakjak, a macskámmal együtt.
Amint felpattantam a metróra, az ölembe is vettem a ketrecet, és folyamatosan vigyorogtam a kis állatra. Én személy szerint mindent szeretek, aminek legfeljebb négy lába van, és szőrös, vagy esetenként hüllő... Fontos kritérium, hogy legyen lábuk, mert a kígyók felé valamiért olyan erős undorral adózom, hogy már szinte nekem fáj a dolog. Ettől függetlenül most ilyen probléma határozottan nem állt fenn, mert ez a kis gombóc kifejezetten aranyosnak tűnt, ahogyan minden alkalommal a rácsokra tapasztotta a kis mancsait, miközben próbálta megszimatolni az ujjaimat. Biztos voltam benne, hogy Stellával jó barátságot fognak ápolni.
Amint megérkeztem a lakókocsiparkba, már nyúltam is a kulcsom után, hogy bemehessek vele a házba, én magam meg dobhassak egy zuhanyt, mert amúgy rohadt meleg van, és az egész napos munka során olyan szinten megizzadtam, hogy szinte már beképzeltem a saját szagomat.
- Maradj itt szépen, amíg dobok egy zuhanyt – tettem le a ketrecet a sarokba, aztán már a fürdő felé elkezdtem ledobálni a cuccaimat, hogy minél hamarabb beállhassak a langyos víz alá. Legközelebb tisztán és rendezetten tértem vissza a nappaliba, néha a nyúl felé pillantgatva, de egyelőre nem akartam kivenni. Volt még pár óra amíg Stella megérkezik és biztos voltam benne, hogy ő azonnal a kezébe akarja majd venni, addig pedig legalább lesz lehetősége szegénykének megszokni a környezetet. Én személy szerint vagy a tévét kapcsolgattam, vagy a telefonomat nyomkodtam, vagy magazint – és könyvet egyszerre olvastam, de alapvetően kifejezetten unatkoztam. Igazából hiányzott a suli. Szerettem a munkámat, nem arról van szó, hiszen alapvetően imádok olvasni, vagy filmeket nézni, belemerülni egy fantázia által szült világba. Ezerszer rosszabb helyen is lehetnék, de szerencsém volt, és az üresedés miatt befértem a moziba, aminek hála érettségi óta fix jövedelmem és munkahelyem van, még ha nem is keresem degeszre magam. Alapvetően nagy igényeim nem voltam, mert az életemben már minden olyan feltétel teljesült, amit fontosnak gondoltam, így panaszra igazán nem volt okom.
Szinte azonnal abba is hagytam ezt a szenvedést, amikor meghallottam a kulcs zörgését, majd az ajtó nyitódását, és pattantam fel, hogy elé mehessek... Aminek valljuk be semmi értelme nem volt, mert olyan pici kocsiban lakunk, ahol konkrétan a normális beszédet minden helyiségben hallani lehet.
- Megjöttél? – tettem fel, az amúgy kurvára egyértelmű kérdést, egy vigyorral az arcomon – Akarom mondani... Hát megjöttél! Van egy meglepim a számodra, Angyalkám.
És itt meg is ragadtam a kezét, de még mielőtt továbbindultam volna, újra feléfordutlam, és folytattam a mondandómat.
- Csukd be a szemed, különben nem adom oda! – és ezzel úgy is fordultam, hogy a teljes testemmel kitakarjam a kis bejáratot, ami varázslatos módon a nappalinkba repíti az embert. Na így próbálj meg leskelődni Estella Faith York!

Öltözet; Egyéb megjegyzés: remélem jó lesz babám  I have a present for you, Angel • Stella && Louis • 1471401822 ; Szószám: 907


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I have a present for you, Angel • Stella && Louis • Y8zCwXe
I have a present for you, Angel • Stella && Louis • R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
I have a present for you, Angel • Stella && Louis • OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I have a present for you, Angel • Stella && Louis • Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
I have a present for you, Angel • Stella && Louis • HW9ZJxM
TémanyitásRe: I have a present for you, Angel • Stella && Louis •
I have a present for you, Angel • Stella && Louis • EmptyHétf. 17 Jún. - 21:40


Lulu & Stella

Sokkal szívesebben lennék jelen pillanatban bárhol máshol, mint a hazafelé zötykölődő buszon. Hatalmasat ásítva lapozok Carl Gustav Jung a pszichoterápia gyakorlata című könyvében. Jellemző, hogy a klíma éppen akkor nem működik, amikor én utazom. A meleg berekedt a járműbe, homlokomon megállíthatatlanul folynak végig az izzadságcseppek, fehér ruhám teljesen a testemhez tapad. Alig várom már, hogy végre haza érjek és a lakókocsi menedékében egy frissítő zuhany után elnyúlva az ágyon bámuljak valamilyen idióta filmet. Kikapcsolódásra van szükségem, a sok tanulás, munka és stressz teljesen leszívta az agyam, úgy érzem magam, mintha legalább hatvan éves lennék, aki csak arra vár, hogy örökre lehunyja a szemét. Magam sem tudom, hogy mi történik körülöttem, a kis világom teljesen a feje tetejére állt az utóbbi néhány napban. Bee előkerült, még mindig nem tudom, hogy mit kezdjek a jelenlétével. Örülök természetesen, hogy előkerült és jól van, de nem tudom csak úgy elfelejteni, hogy évekkel ezelőtt képes volt egyetlen szó nélkül lelépni. Mi akadályozza meg abban, hogy ismét megtegye? Nem akarok azonnal a rosszra gondolni, de ha valamit megtanultam az életben az az, hogy sosem bízhatok senkiben. Aztán ott van Riley, aki mostanában nagyon sokat segít a tanulásban és rengeteg időt töltünk együtt. Rengeteget ahhoz képest, hogy eddig egyáltalán nem beszéltünk egymással. Az igazság az, hogy kedvelem, jó fej és kedves, egyáltalán nem olyan, mint amilyennek elképzeltem. Kellemesen csalódtam benne, beismerem, hogy szeretem vele tölteni az időmet. Nem sok barátom van – bár talán ő sem nevezhető annak- éppen ezért örülök, hogy a szótlanságom ellenére is megtaláltuk a közös hangot, legalábbis én úgy érzem, hogy meglepően könnyedén sikerül beszélgetést kezdeményeznem vele. Nem igazán tudom, hogy mivel sikerül kiváltania azt a vidámságot, amit mindig érzek a közelében, de nem bánom egyáltalán.
A busz hatalmas fékezéssel áll meg, aminek hatására előre lendülök az ülésen és a könyv kiesik a kezemből. Magamban szitkozódva veszem fel a könyvet, csapom hátamra a zsákom és szállok le járműről. Bár még kint is forrón süt a nap, a lágy szellőnek köszönhetően mégis kellemesebb idő van, mint a buszon. Gondolataimba merülve lépkedek végig Manhattan utcáin, innen általában gyalog teszem meg a maradék utat, mert a buszjegy vagy metró árát inkább megspórolom, még így is elég szűkösen jövök ki a hónap végéig. Faith nővértől sok mindent megtanultam, többek között azt is, hogy hogyan spóroljak, és én igyekszem minden körülmények között megfogadni a tanácsait. Igazából nagyon hiányzik, minden nap, folyamatosan szükségem lenne a tanácsaira, útmutatására és a szeretetére. Hosszú éveken keresztül ő volt az anyám, a példaképem és minden tőle telhetőt megtett azért, hogy a lehető legjobban felkészítsen az életre. Ahogy rápillantok a lakókocsiparkban sorakozó autókra mindig elfog az otthon szeretetének érzése. Szeretek itt élni, megszoktam a környezetet, az embereket és bár a lakókocsim nem túl nagy, annál kényelmesebb és a legjobb az egészben, hogy az öcsémmel osztozhatok rajta. Ő mindig ott van nekem, ha szükségem van rá és én is mindig megpróbálok a lehető legjobb nővér lenni a számára. Lulu hangjának hallatán az ijedtségtől és meglepettségtől összerezzenek.
- Lulu! Azt hittem dolgozol. próbálom, minden alkalommal igyekszem észben tartani, hogy éppen milyen programmal dolgozik, de annyi mindenre kell figyelnem és koncentrálnom, hogy sokszor azt sem tudom merre vagyok arccal. Összeráncolt szemöldökkel mérem végig őt. Látom rajta az izgatottságot. Már egészen kiskora óta az arcára van írva, ha valami huncutságra készül. Most is ugyanazt látom a szemében, mint aznap, amikor az árvaházban szegény Yvett ágyába döglött egeret rejtett, mert kihallgatta, amint sírva meséltem egy másik lánynak arról, hogy Yvett folyton tépi a hajam. Nem is emlékszem már, hogy hány éves körüli kis srác volt, de a csíntalanság már akkor meg volt benne.
- Mire készülsz Lulu? bizalmatlanul nézek végig rajta, próbálva kitalálni, hogy most éppen milyen meglepetést tartogat számomra.
- Rendben! De ha valami rosszban sántikálsz, Istenemre esküszöm, hogy a fürdőkádban fogsz ma aludni! fedem meg játékosan a mutatóujjam mozgatva felé, de szám sarkában végig ott bujkál a mosoly. Azt hiszem nem tudna olyasmit csinálni, ami miatt megharagudnék rá. Kérésének eleget téve hunyom le mindkét szemem és felé nyújtom a kezem, hogy vezessen amerre akar.
- Remélem, hogy nem fogsz nekivezetni a szekrénynek.

credit •  I have a present for you, Angel • Stella && Louis • 1404455205  I have a present for you, Angel • Stella && Louis • 3874598021  • Ruci
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I have a present for you, Angel • Stella && Louis •
I have a present for you, Angel • Stella && Louis • EmptyVas. 7 Júl. - 18:44



Stella & Lou
Ha van valami, a mi az emberi kebelnek az élet viszontagságai ellen védelmet nyújt, az bizonyára a változhatlan igaz testvéri szeretet.

Magam sem voltam biztos abban, hogy jó ötlet még egy állatot hazavinni, hiszen már a macska is elég sok pénzbe kerül, de amikor a múltkor megláttam a nővérem arcán azt a boldog mosolyt, ahogyan egy zsemleszínű kis nyuszival próbált játszani a ketrecen keresztül, hirtelen megint ellágyult a szívem, ami alapvetően is leginkább képlékeny állapotban létezik... Rengetegen mondták, hogy majd a túl jó szívem visz a sírba, és ezt én magam is érzem, hiszen elég könnyen megbántható vagyok, és sokszor érzem azt, hogy az embernek a kisujjamat nyújtom, az pedig tőből letépné az egész karomat. Legtöbbször mondjuk ez Isánál jelentkezik, hiszen baromira sokat veszekedünk az elmúlt időszakban, és ez megvisel... Főleg azért, mert mind a ketten azt hisszük, hogy nekünk van igazunk, és amikor leülünk már századjára is közös nevezőre jutni, akkor jövünk rá, hogy lényegében egyikünk sem hülye, csak szimplán nehéz számunkra megoldást találni a kialakult helyzetre... Hiszen tény, hogy mind a kettőnknek igaza van, de ettől függetlenül nem mehetünk el amellett, hogy egyikünk sem annyira nagylelkű, hogy hagyja a másik akaratát a lehető legjobban érvényesülni. Én sem vagyok egy hímsoviniszta barom, aki el akarja nyomni a barátnőjét, és Isa sem egy hisztis kis picsa, de ettől függetlenül sajnos abban, amit szeretnénk nincsen megoldás.
Mert nekem már figyelnem kell arra, hogy mennyit mivel a nővérem egyetemre jár, és baromi sokat utazgat, nincs annyi ideje dolgozni és tanulni, hogy el tudjon tartani minket. Végül pont ezért nem is mentem el a Nemzetvédelmire, mert pontosan tudtam, hogy bár az ösztöndíjat odaígérték nekem, és talán nagy kínok között meg is tudnám tartani, még több lemondással járna ha az álmomat próbálnám űzni, mintha inkább keresnék egy kiskaput, és a puszta boldogulás látszatát választanám.
Mert valljuk be... Ha rendőrnek akarok tanulni, akkor bizony elég durván szinten kell tartanom magam erőnlét szempontjából, amivel alapvetően nincs is gond, viszont ettől függetlenül tudtam, hogy ha végül úgy döntök, hogy megpróbálom a rendészetit, akkor beköltöztetnek egy csomó idegen közé, és maximum az amúgy gyönyörű barátnőim félnudi képeire tudnék recskázni, ehhez meg nem volt kedvem... És ugye talán ott lennének lányok is, akik engem nyilvánvalóan nem érdekelnének, de szerintem egyáltalán nem kell okot adni Isának arra, hogy féltékenykedjen, szóval... Igazából macera lett volna az egész.
Persze nem állítom ,hogy egyáltalán nem fájt nekem az, hogy végül a körülmények miatt egy moziba jutottam csak el, ahol hát azért valljuk be... Nem egy vállalatigazgatóéval egyenértékű a fizetésem, de legalább kedvelnek az emberek, és értékelik a mindennapos energiabefektetésem, hiszen elég sokat melózom azon, hogy tökéletes munkát tudjak végezni. Kicsit olyan, mintha egy családba cseppentem volna bele és így könnyebb elviselni azt, hogy egyelőre ennél biztosabb pont nincs is az életemben.
Pont ezért próbálom úgy megtalálni a saját boldogságom mostanában, hogy másoknak szerzek örömet... Próbálom fellendíteni a kapcsolatomat Isával, elvinni ide oda, virágot venni neki olykor és emlékezni minden egyes mosolyra, puszira, vagy éppen arra, ahogyan a teste az enyémhez simul, amikor éppen nincsenek otthon a szülei, és van lehetőségem ott aludni nála. Figyelni ahogyan az ingemet viselve készít nekem reggelit. Viszont mivel kifejezetten sok időt töltöttünk együtt mostanában – már amennyire lehetséges volt – úgy gondoltam, hogy talán itt az ideje annak is, hogy a nővéremnek csalhassak mosolyt az arcára, aki minden bizonnyal hálás volt azért, amiért igyekeztem minden nap valami kaját hazacipelni, ha már csinálni nem tudok... És sokszor pont a barátnőm volt az, aki feltankolt ezzel azzal, mert náluk mindig felhalmozódnak az olyan feleslegek, amiknek mi tudunk örülni. Nem állítom, hogy ez nem kellemetlen, de mivel ő ragaszkodik hozzá, a legtöbbször hagyom, hogy mindent odacipeljen hozzánk.
Éppen ezért is helyeztem el a nappaliban a nyuszit, és amit meghallottam ahogy szöszmötöl a kulcsával, már pattantam is fel, hogy eltakarhassam az állatot a szeme elől.
- Ma nem, majd holnap – vontam meg a vállam. Egyáltalán nem okoltam azért, hogy képteleln észbetartani a beosztásom, meg ez amúgy sem az ő feladata, sokkal inkább az enyém – Déltől fél kettőig, 11 órázom. Szerintem vagy a napot keverted össze... Vagy már te magad sem vagy biztos abban, hogy pontosan milyen nap van.
Persze csak kedves hangon ugrattam, egyáltalán nem kötekedni akartam vele. Alapvetően távol áll tőlem a dolog, és igyekszem így is normálisan együtt élni vele, mert alapvetően hálás vagyok, hogy Stellának hála nem kell jelenleg az utcán élnem, és tart még mindig normálisnak a baráti köröm.
- Egy kicsit bízz már jobban bennem. Ez bántó. – vigyorogtam rá, majd elkaptam a kezeit, hogy egy kicsit tudjam még húzni az agyát – Miért aludnék a fürdőkádban? Majd átmegyek Isához, és akkor még egy jó estém is lesz, te meg nyugodtan aludhatsz.
Na nem mintha annyira zavaró tényező lennék az életében, de ettől függetlenül tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy ebben a lakókocsiban a magán szféra nem annyria érvényesül, és nyilvánvalóan neki is szüksége lenne rá néha.
Végül inkább én tapasztottam a szemeire a tenyereimet, és megindultam vele a cseppnyi kis nappalink felé.
- Hát nem is lenne rossz ötlet, de nem akarom, hogy szétverj – vontam meg a vállam végül, majd megálltam vele a ketrec előtt, és elvettem a mancsaimat a szeme elől – Kinyithatod őket.


Öltözet; Egyéb megjegyzés: remélem jó lesz babám  I have a present for you, Angel • Stella && Louis • 1471401822 ; Szószám: 833


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I have a present for you, Angel • Stella && Louis • Y8zCwXe
I have a present for you, Angel • Stella && Louis • R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
I have a present for you, Angel • Stella && Louis • OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I have a present for you, Angel • Stella && Louis • Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
I have a present for you, Angel • Stella && Louis • HW9ZJxM
TémanyitásRe: I have a present for you, Angel • Stella && Louis •
I have a present for you, Angel • Stella && Louis • Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I have a present for you, Angel • Stella && Louis •
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» it's a match ~ Greta & Louis
» the past, who steal my present
» Music is our past, present & future
» Louis York
» Louis & Pola

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: