New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Nicole Handerson
TémanyitásNicole Handerson
Nicole Handerson EmptyVas. Feb. 02 2020, 13:21
Nicole Handerson

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Nicole Handerson
Becenevek:
Nic, Nici
Születési hely, idő:
California, 1999. június 7.
Kor:
20
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
alakulóban
Csoport:
diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
New York tánciskola - hip-hop tánc. Nagy álmom, hogy háttér táncosnő legyek
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
fényképészet (ha engem fotóznak, vagy ha én fotózhatok), vásárlás (imádom a divatot), főzés, tánc
Play by:
Chloe Grace Moretz

Jellem
Az első szó, ami eszembe jut magamról az a hiperaktív. De tényleg. Imádok pörögni. Mármint félre értés ne essék...nem szívok semmit vagy hasonlók... azok nélkül is képes vagyok rá. Számomra minden unalmas, amit ülve kell csinálni. Szeretem jártatni a számat, néha feleslegesen, bár nem mondok azért mindig hülyeségeket, csak épp nem mindig van értelme annak, amit az emberek tudtára akarok hozni. Imádok sütni, főzni és talán egy kicsit rendmániás is vagyok. Az a jobbik fajta. Egyszerűen zavar, ha valami nincs a helyére rakva. Mivel a szüleink elég sokat utaznak, így elég korán meg kellett tanulnom ezt azt - ha a bátyámra kéne várjak, akkor valószínűleg rendelt kaján, meg koszban élnénk -, de nem bánom. Mert tényleg imádom. Tudok jó fej lenni, megértő, gondoskodó, ritkán lehet kihozni a sodromból is, elég sok türelemmel vagyok megáldva. Ha valakinek azonban ez mégis sikerül, akkor elég sokáig tudok haragot tartani. Kissé makacs vagyok, ami nem mindig jó, de néha azért sok mindent el tudok vele érni. Szeretek segíteni azokon akik rászorulnak, és általában a gyengébbeket pártolom. Nem mintha olyan erős lennék vagy valami... szóval nem úgy kell érteni. Hanem érzelmileg. Utálom az agresszív embereket és azokat, akik többnek képzelik magukat annál, mint amik valójában. Végezetül pedig, a tánc a mindenem. Bízok magamban annyira, hogy tudjam, hogy még sokat elérhetek vele.
Múlt
Török ülésben, hátamat neki döntve a párnának figyelem a velem szemben ülő barna hajú lányt, aki már körülbelül a huszadik sóhajánál tart az eltelt 10 perc óta, amióta megérkezett. Igazból fogalmam sincs, hogy miért egyeztem bele, hogy ma nálam aludjon. Jött azzal a béna szöveggel, hogy a szülei állandóan marják egymást, meg, hogy mennyire elege lett belőle, de valójában jól tudom, hogy a bátyám miatt van most itt. Nem tudott bele törődni abba, hogy vége kettejük között, és képes minden követ megmozgatni azért, hogy ezen változtatni tudjon. Úgy igazán semmi bajom vele, tök jó fej - néha -, de azért mégis örülök, hogy nem Ő lesz a jövendőbeli sógornőm, nem is igazán értettem, hogy Jayde mit látott benne. Mármint szép lány, meg minden, de... annyira rámenős, hogy sokszor már az én agyamra is rámegy.
- Figyi, Nic... kérhetnék tőled valamit? - szólal meg végül egy hosszas hallgatás után, mire ösztönszerűen emelkedik a magasba az egyik szemöldököm. Az jó, hogy végre mondd valamit és nem csak várja a csodát, hogy vajon a bátyám mikor lép be az ajtón, de valahogy van egy olyan megérzésem, hogy valami emeletes marhaságot fog kihozni ebből. Néha olyan érzésem van, mintha csak kihasználna, hogy közelebb kerülhessen a testvéremhez. - Szóval...nem segítesz kibékülni Ty-al? - a kérdése egyáltalán nem lep meg, legszívesebben most hangos nevetésbe kezdenék, helyette viszont veszek egy mély levegőt, kifújom azt, aztán megismételem ezt még kétszer, így időt nyerve magamnak ahhoz, hogy a lehető legudvariasabb választ adjam és, hogy még csak véletlenül se bántsam meg. Ha valakinek segíteni fogok, hogy össze jöjjön a bátyámmal, akkor az Vicki lesz, aki már évek óta a legjobb barátnő szerepét tölti be nálam, és ezen nem változtat még az a tény sem, hogy jelenleg valaki más próbálja átvenni a helyét. Úgy volt amúgy, hogy ő is itt alszik, de végül inkább lemondtam, mert nem akarom, hogy szenvedjen az ilyen ostoba kérdésektől. Bár nyíltan sosem mondta ki, de szemem azért van, és tisztában vagyok azzal, hogy bele van zúgva Jayde-be. Igazán nem értem, hogy mivel sikerült a bátyámnak így levennie a lábukról a barátnőimet.
- És én mégis mit tehetnék? Elég nagyfiú már, hogy eldöntse, hogy kivel akar lenni... - válaszolok végül, és látom a lány arcán, hogy nem erre a válaszra számított. Igazán sajnálom, de van jobb dolgom is, minthogy kerítőt játszak kettejük között.
- Elintézhetnél mondjuk egy találkozót vele. Ha nem tudja, hogy velem találkozik, biztosan eljön. A többit meg majd én megoldom. - még mindig értetlenül figyelem, végül pedig kitör belőlem a nevetés, amit képtelen vagyok tovább magamban tartani. Még mindig nem hiszem el, amit hallok. Látva azonban a barna lány meglepett arcát, ismét erőt veszek magamon és elkomolyodok. Gőzöm nincs, hogy mennyi időt voltak együtt, de... valóban ennyire nem ismeri a bátyámat? Kapnék én a fejemre titkos találkát. Ki hallott még ilyen. Te jó ég.
- Figyelj... szerintem jobb ha tovább lépsz. Jayde is megtette már. Hidd el, hogy akárhány randit szervezhetek, akkor sem fogja meggondolni magát. Sajnálom, de ebből én inkább kimaradok. - válaszolok végül, ezzel pontot téve a ügy végére. Elnyújtóztatom a lábaimat, majd felpattanok és a laptopomhoz lépek, hogy felhangosíthassam a zenét, ami eddig csak alig hallhatóan szólt. Bármi jobb, mint ezt az ökörséget hallgatni.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nicole Handerson
Nicole Handerson EmptyHétf. Feb. 03 2020, 16:13
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Nicole!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Még a saját barátaink számára sem mindig könnyű kerítőnőt játszani, nem hogy a bátyánk szerelmi életét kelljen pátyolgatnunk, csak mert a jóképűsége szemet szúr a barátnőinknek is! Te azonban könnyedén veszed ezeket az akadályokat és gondolkodás nélkül mondod meg a véleményedet a bátyáddal kapcsolatban. Hiszen mégiscsak Te ismerheted őt jobban. Meg hát persze minden szentnek maga felé hajlik a keze, miért is ne intéznéd úgy, hogy neked is előnyös legyen az a kapcsolat, ha olyan lányt szívesebben látnál Jayden oldalán, mint a jó barátnőd? Nicole Handerson 4146035580
Egészen bájos volt az a hiperaktivitás, ami sugárzott az előtörténetedből és biztos vagyok benne, hogy a tesódnak is meggyűlik majd még a baja veled, csak mert épp ez a tulajdonság lehet az, ami belevisz a rosszba. Na meg tegyük hozzá, hogy úgy hallottam van kitől tanulni a rosszaságot illetően. Nicole Handerson 3673325056
Kíváncsian várom a fejleményeket azzal kapcsolatban, hogy sikeres lesz-e az azt illető terved, hogy a bátyádnak megfelelő barátnője legyen és szurkolok azért, hogy a leendő sógornő szerepét a kedves barátnőd vegye át. Addig is, tudom, hogy már várnak rád, na meg bizonyára Te is a játéktérre való berobbanást, szóval tovább is engedlek. Nicole Handerson 2624752903
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Nicole Handerson Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Nicole Handerson Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Nicole Handerson 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Nicole Handerson 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Nicole Handerson 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Nicole Handerson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» nicole schneider
» TJ Handerson
» Josephine Nicole Moody
» Nathan & Nicole
» Nicole Adaline Lester

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: