New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 97 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:03-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 14:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:36-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:49-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 13:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Max&&Fable
TémanyitásMax&&Fable
Max&&Fable EmptyPént. 31 Jan. - 19:54
Max && Fable
“Life is short. Break the rules.”
A tanárokhoz fűződő kapcsolatom, egészen egyszerű alapelven működött. Én jól teljesítek, ők pedig emberszámba se vesznek. Egész jó üzletnek tűnt, tekintve, hogy néhányuk, annyira túlteljesítette a feladatát, hogy még a nevemet se tudta. Lehetetlen lett volna, úgy fenntartani a látszatot, hogy egy apró darabkája, nem kerül felszínre, abból amit az éjszaka jelentett nekem. Így egy pillanatig sem hagytam, hogy a határok elmosódjanak. Túl sok kockázattal járt, és különben se nagyon tudtam normális emberi kapcsolatokat kialakítani, az pedig csak még nyomósabb érv volt, hogy nem is nagyon akartam. Tehát, igyekeztem, minden időmet, amit a Columbia falain belül töltöttem, minimálisra redukálni. Mivel, abszolút kivontam magam az egyetemista közösségből, így a felesleges köröket is megúsztam. Nem nagyon töltöttem itt felesleges perceket, pont annyit amennyi elvárható volt, annak érdekében, hogy egyszer a diplomám a kezembe legyen. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy mikor szóltam valakihez magamtól. Ha ez meg is történt, akkor valószínűséggel, azzal is azt kívántam kifejezni, hogy nem kérek senkinek a társaságából. Nem láttam értelmét, hisz ezek az emberek, egy idő után úgy is elkallódnak, és nem tesznek hozzá semmit az ember életéhez. Legfeljebb csak éppen akkor, abban a pillanatban, jó hogy van kihez szólni. Viszont én többre értékeltem a csendet, mint azt, hogy valaki folyton folyvást jártassa a száját, olyan dolgokról, ami nem az ő dolga. A lányok nagyrészt, pletykától túlfűtve, és az egyéniség hiányától, megrekedve, hajkurásztak egy instafiltertől csillogó életet. Míg a másik része, egy jókislány álcája, és a tökéletes érdemjegyek mögé bújva, inkább háttérbe szorították magukat. Őszintén, egyik halmaz sem volt túl csábító, így inkább maradtam egymagam.
A várakozás, kezd az agyamra menni, és annyi gondolat tódul a fejembe, hogy lassan szétrobbanok az idegtől.  Az előttem hemzsegő diáksereg pedig, még több feszültséget áraszt, ami a vizsgadrukk miatt most hatványozottan nőt. Az csak rontott a helyzeten, hogy többnyire olyan tanár ajtaja előtt várakoztunk, aki többször buktat, mint átenged. Engem leginkább, nem ennek a ténye zavart, hanem inkább az, hogy ez most kicsit se lesz olyan zökkenőmentes, ahogy az általában történni szokott. Vajmi kevés esélyét láttam annak, hogy átmenjek,  hisz alig tanultam erre a vizsgára. Ami magyarázatra szorulna, ha ezt bevallanám,  Mr. Goltznak. De, nem voltam az a fajta ember, aki kifogásokat gyárt, majd bambiszemeket mereszt, és az ízlés határait feszegetve rövidebb szoknyát vesz, hogy manipulált eredményeket csaljon ki a másik félből. Najó, ez így nem teljesen igaz
Így amikor a nevemen szólítanak, az esélytelen nyugalmával fáradok be az ajtón, és ugyanilyen modorban is foglalok helyett előtte.
- Jó napot, Mr. Goltz.- nézek rá magabiztosan, mint aki tényleg biztos a dolgában. Valójában az is voltam 100%-ig biztos voltam abban, hogy ma megbukok.
- Hogy van ma? - teszem fel a kérdést, ami mellé egy kedélyesnek mondható mosoly is párosul. Kissé kezdett szórakoztatni a helyzet, hogy túl magabiztos vagyok, ahhoz képest, hogy valójában azt sem tudom miről is kéne beszélnem. Azt pedig, még mindig nehezen hittem el, hogy az előttem ülő férfi tanár. Tuti a Magic Mike egyik forgatásáról szedték össze...




My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home

mind álarcot viselünk
Emily Brooks
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Max&&Fable 22y38wkj
Max&&Fable 0c18e3599163bddc75f26e12d9d1a42821790a6a
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Emily Brooks
★ családi állapot ★ :
constantly.
consistently .
continually .

Max&&Fable B89ba3bd7b6cae4fc93901d3e6285060b38e1050
you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
“What you know is
not always important.”
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Blake Lively
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Max&&Fable D7412e2c20f5b8488a755c58dfdfecbb27671307
 
Max&&Fable
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fable & Ewan - Who are you?
» Fable Hill
» Nathan&Fable-Bad Blood
» Leon&Fable
» Fable & Knox / Just a favor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: