New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

My hero... or my destiny?
TémanyitásMy hero... or my destiny?
My hero... or my destiny? EmptySzer. Jan. 29 2020, 22:41
Csodás neved

Play by:
Szabadon választott
Születési hely:
Szabadon választott
Kor:
35+
Lakhely:
Szabadon választott
Szexuális beállítottság:
Szabadon választott
Családi állapot:
Szabadon választott
Csoport:
Bűnüldözés
Történetünk:

Texasban találkoztunk, nagyjából másfél évvel ezelőtt. Legjobb tudásom szerint te vagy az ottani Bandidos motorosbanda fejének az afféle jobb keze, végrehajtója. Nem sokat érintkeztünk, nem ismerlek annyira jól, csak felületesen. Az talán túlzás lenne, hogy csupán látásból, de majdnem. Félelmetes vagy, afféle igazi kemény fiú, akinek jobb nem keresztbe tenni, ha jót akar magának az ember, na meg hosszú életet. Marcona kinézetednek, és vesébe látó pillantásodnak hála tényleg nem is nagyon húznak veled ujjat.
Amit nem tudok rólad, hogy valójában az FBI beépített ügynöke vagy, ki tudja már, hogy hány éve. Remekül végzed a munkádat, és magasra küzdötted magad azon a bizonyos ranglétrán. Belülről bomlasztod a szervezetet, próbálsz besúgókat találni, és tanúkat felhalmozni, amennyire az álcád ezt engedi.
A dolgok néhány nappal ezelőtt siklottak félre, amikor lebuktam a főnök öccse előtt – elől hagyott laptop, balgaság volt részemről -, és amikor rám támadt, önvédelemből lelőttem. Merő véletlenségből történt, nem állt szándékomban megölni, ám ez mit sem változtat a tényeken, hogy gyilkos lettem. Elmenekültem, de a reakciójuk persze nem váratott sokáig magára, és utánam küldték a legjobb emberüket, vagyis téged. El kell varrnod a szálakat.
Ők azt hiszik, hogy azért jössz, hogy megölj. Én szintén azt hiszem, hogy ezért jársz a nyomomban, akár a halál sötétszemű angyala, a valóság azonban sokkal összetettebb ennél. Igazából azért loholsz utánam, hogy még mások előtt megtalálj – vérdíj van a fejemen -, és megvédj. Azt akarod, hogy én legyek a korona tanúd, és miután lezárult az ügy, tanúvédelmi programba is helyeznél. Csak azzal az apró részlettel nem vagy tisztában, amivel én sem veled kapcsolatban, hogy én is csupán beépültem. Miféle ügynök vagy te, hogy még erre sem jöttél rá, hm?
Valószínűleg nagy arcul csapás lesz mind a kettőnk számára, ha New Yorkban utolérsz, és felvázolod a lehetőségeimet, én meg közlöm veled, hogy szintén be voltam épülve, és a veszély ellenére eszem ágában sincs háttérbe húzódni egy védelmi programban, és veszni hagyni életem nagy sztoriját. Igen, ostoba és megszállott vagyok, de vágyom arra a Pulitzer-díjra, és nem akarok eltűnni a világ másik végén, egész hátralévő életemben meglapulva. Az nem én lennék, úgyhogy nagyon ki kell tenned magadért, hogy miután rájövök, hogy nem vagy az ellenségem, képes legyél meggyőzni arról, hogy segítsek nektek, még többet kockáztatva.
Hogy valójában milyen vagy, azt nem tudom. Több mint valószínű, hogy baromi jó ügynök, ha eddig képes voltál fedve maradni, mert amennyire tudom, már jóval előttem a banda közelébe kerültél. Emberileg? Az egyelőre még rejtély számomra, de az biztos, hogy kitartó, hűséges típus vagy, aki nem fél kockáztatni, szereti kicsit feszegetni a határokat, ráadásul törődik is másokkal lelkiismeretesen. Az a típus vagy, akit inkább akar az ember a barátjának, és biztonságban érezheti magát melletted, mert biztos lehet benne, hogy két másodperc alatt szíjat hasítasz az esetleges támadó hátából.

// A leírtakon kívül szabadon alakítható a karakter előélete, ahogyan az is, hogy mióta van beépülve a bandába. A jellemet is a megalkotóra bíznám, én csak ezekhez a támpontokhoz ragaszkodnék. Még a play by is változtatható, ha csak ezen múlik, és előállsz egy sokkal jobb elképzeléssel Smile Akkor határozottan meggyőzhető vagyok, de nagy szükségem lenne rád! Szerintem sok izgalmas játéklehetőség van a párosban, már csak meg kell érkezned! Smile Ha van egyéb ötleted, ne tartsd magadban, együtt még alakíthatjuk, ahogyan a két karakter kapcsolata is még a jövő zenéje!
Ha megérkeznél, dobj egy pm-et, nagyon várlak! Smile //

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
My hero... or my destiny?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My hero, or my new friend?
» hero in my life
»  Age is just a number ... or my destiny- Foglalt
» WANTED: my uncomfortable destiny...
» I can be your hero ~ Danielle - Dennis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: