New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

WANTED: my uncomfortable destiny...
TémanyitásWANTED: my uncomfortable destiny...
WANTED: my uncomfortable destiny... EmptyVas. Május 24 2020, 16:02
Teljesen rád bízva

Play by:
A képen Brett Dalton, de teljesen alkuképes, megbeszélhetjük közösen (pl. Sam Witver, Zach McGowan, Clive Standen
Születési hely:
rád bízva
Kor:
30-35
Lakhely:
rád bízva, csak ne Ázsia, sorry xD
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
Bűnüldözés
Történetünk:

Keresem azt a zsaru társamat/főnökömet/kollégámat,, akinek megkeserítehetem a mindennapjait, akit az FBI azért küldött rám, hogy általam férközhessen közelebb apámhoz. (Az ET-m elolvasása ajánlott regi előtt.)
Na, de tekerjünk még egy picit vissza...
A mi kis kapcsolatunk már az elején sem volt felhőtlen. Nem akartam veled dolgozni,  nem a mi döntésünk volt, hogy együtt dolgozzunk - vagy a tiéd mégis? -, az élet mégis úgy hozta, hogy kereszteztük egymás útjait. Bár igazából te egy szerencsés ember vagy, ha velem dolgozhatsz. Razz
Aztán valahogy - nem tudom megmondani, hogy és mikor -  valami kötelék mégis kialakult közöttünk. Barátok lettünk. Megtanultunk együtt dolgozni, és rájöttünk, hogy az összedolgozás meghozza gyümölcsét, s munkánk egyre kamatoztatóbb, ha számíthatunk egymásra. Szóval rohadttul megvan köztünk az összehang. Azt kell mondjam, együtt jobbak vagyunk, mint külön-külön. Nem egyszer életveszélyes helyzetekből rántottunk ki egymás fenekét, szóval - még, ha nem is vallom be - , azt hiszem megtaláltam a másik felemet, ami a munkát illeti.
Viszont a helyzet az, hogy piszkosul átváglak, hiszen én csak egy tégla vagyok a rendőrség falain belül, egy kém, akit apám azért küldött, hogy őt sose tudják elkapni. Jó vagy arra, hogy infókat szerezzek tőled, hogy segíts lekoptatni apámról a kopókat.
Milyen vicces, hogy te viszont még mocskosabbul átversz!
Nem is a rendőrségnél dolgozol, hanem az FBI-nál, ahová téged pedig azért helyeztek, hogy lebuktass engem és a családomat.
Szép kis helyzet, de a baj ebben, hogy tényleg megkedveltelek. A másik gond, hogy kezdem megszeretni és magaménak érezni a rendőri szakmát is.
Szóval nem tudni, mi alakul majd ki és hogy végződne a mi kis kapcsolatunk, sem azt, hogy ki nyeri meg ezt a macska-egér játékot. Azt sem, hogy letartóztatsz-e, vagy én szállítalak le a családomnak, azonban azt elmondhatom, hogy érdekes és izgalmas szituációkat és játékokat tudok elképzelni köztünk.

/Röviden ennyi lenne a karakter alapja. Igazából a múltat, különösebb személyi jegyeket nem akarok meghatározni. Jobban szeretem, ha inkább meglepnek vagy közösen ötletelünk. Razz
Nem muszáj, hogy a dologból szerelmi szál alakuljon, az esély persze, erre is megadva. A lényeg, hogy nagyon várlak, és remélem, mielőbb elviszi valaki a karaktert. CSAK OLYAN VIGYE EL, AKI RAGASZKODIK A KARAKTEREIHEZ, ÉS NEM ÉREZ KÉSZTETÉST ARRA, HOGY HETENTE ÚJ KARAKTERT ALKOSSON, EZÁLTAL MELLŐZVE A RÉGIEKET. EZEN KÍVÜL OLYAN, AKI A LASSAN KIBONTAKOZÓ HOSSZABB JÁTÉKOKAT SZERETI.
 WANTED: my uncomfortable destiny... 1159569709  /
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
WANTED: my uncomfortable destiny...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» everything i wanted; Noah & Kian
»  Age is just a number ... or my destiny- Foglalt
» My destiny
» My hero... or my destiny?
» Destiny Sadowski

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: