New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 9:34-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 9:04-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 8:53-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 7:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 7:27-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 6:54-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 6:40-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 6:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Bradley Wagner
TémanyitásBradley Wagner
Bradley Wagner EmptyPént. 24 Jan. - 16:18
Bradley Wagner

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Bradley Wagner
Becenevek:
Brad
Születési hely, idő:
New York, 1973. január 7.
Kor:
47
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Házas
Csoport:
Bűnüldözés
Egyetem:
U.S. Merchant Marine Akadémia
Munkabeosztás:
Őrmester (tartalékos), mesterlövész a S.W.A.T.-nál
Munkahely:
Hadsereg és NYPD
Hobbi:
Sport és hobbiszakács
Play by:
Jeremy Renner

Jellem
Bradley egy nagy álmokat hajszoló, komoly életcélokat kitűző és a végtelen boldogságot kutató férfi, férj, apa és katona. Ebben azonban erőteljesen hátráltatja perfekcionistasága. Nem rossz ember ő, csak túlságosan is üldözi a megoldásokat arra, hogy minden rendben legyen, hogy, ami elveszett, ismét meg legyen. De ez nem ilyen egyszerű, csak ő épp ezt nem látja be. Példának okáért fáradhatatlanul keresi a megoldást szerelmük lángjainak újra lobbantására, mely által olyan dolgokat és őrültségeket is bevett, ami nem, hogy javítana kapcsolatukon, de talán éppen ennek okán távolodnak el még inkább egymástól feleségével. Sokat rágódik a hibáin, s azokon, amiket hibának vél, amik által végül idáig jutottak. Nem tudja, s nem is akarja elfogadni, hogy vannak dolgok, amik, ha elvesznek, nem kerülnek elő. De legalábbis nem a nyitott házasság ötlete nyomán, amit jó gondolatnak talált. Hiszi, hogy az egykor vad, tüzes szerelmük, mely most haldoklik, ismét lángra kaphat, ha szabadságot ad a házasságon belül maguknak. Hiszi, hogy egy idegen ölelésében mindketten rájönnek, hogy a világ egymásnak teremtette őket. Férfi logika, de nem az önzőség hajtotta.
Szereti Mirabellt, s megküzd érte, pontosan olyan elszántsággal - álljon bármi is az útjába - akár a hazájáért.
Nem iszik és csak hébe-hóba - lehetőleg úgy, hogy ne váljon rossz példaképpé - dohányzik. Fontosnak tartja a kardió edzéseket, hogy fejlessze, de legalábbis szinten tarthassa állóképességét, amit a munkája is megkövetel tőle.
Bár nem látszik rajta, retteg tőle, hogy végül kapcsolatuk véget ér, ám bár meghűlt szerelmükről és válságos helyzetbe került házasságukat nem kötik a fiaik orrára, igyekszik diszkréten kezelni e dolgot, mert hisz benne, hogy így működhet.
Hobbijai közé tartozik a hobbiszakácskodás, ami nem feltétlen jelenti azt, hogy jó is benne, de igyekszik a tökéletességre. Meg lehet ez is csupán azért kezdte érdekelni, mert valamivel elakarja kápráztatni Mirabellt, akinek a pesztos-paradicsomos spagettijéért még most is annyira odáig van, hogy a repeta után is ki-ki járkál. Ugyanígy a kedvenc paprikás rakott csirkemellnél is.
Illetve sportol még. Szereti kondiban tartani magát és kell is neki. Korábban - még a diák évei alatt - sokat kosárlabdázott, illetve tagja volt az akadémia focicsapatának. Természetesen a mai napig eljár kondizni, és szabadidejében is sokat fut.
Katonaként bár nem egy szabályszegő, előbbre tartja társai és a maga életét, mint egy őrült feladat végre hajtását, így ha a terv hibádzik valahol, nem rohan a vesztébe. Már csak azért sem, mert családja van. Máskülönben hűséges a hazájához, elszánt harcos. Tartalékosként is aktívan részt vesz mindenben, amire kérik, ha kell órákat is tart az akadémián. Nagy a szaktekintélye és ez nem véletlen. Jelenleg a S.W.A.T.-nál van, mint mesterlövész, de ott sem adja alább, jó képzést kapott és jó a csapatmunkában is, mégha olykor akaratlan is főnököt játszik. A munkából adódó feszültségeket igyekszik nem haza vinni.
Ami azt illeti ő olyan apa, aki a legkisebb mértékben sem kényszerítené rá egyik fiát sem, hogy katonának álljon. Kifejezetten támogatja, hogy a maguk céljaiért küzdenek, azért meg végképp büszke is, hogy mind ebben jó úton haladnak, sikereket érnek el. Ahogy Mirabell, úgy ő is boldog életet és maximális támogatást szeretne nyújtani fiainak, akik bizony már lassan kirepülnek a fészekből, bármilyen fájdalmas is a gondolat.
Noha titkolják előlük a problémákat, minden bizonnyal a fiúk is sejtik, ez azonban nem gátolja meg Bradet abban, hogy továbbra is odafigyeljen fiaira, bár ha rá is kérdeznének a srácok, minden bizonnyal tagadná a dolgot, - gondolván - hogy megkímélje őket a frusztráltságtól, és annak gondolatától, hogy előbb utóbb elválnak. Mert Bradley hallani sem akar efféle dolgokról. Valószínűleg teljesen megsemmisülne, ha odáig fajulna a helyzet.

Múlt
Emlékszel még arra mit ígértem? Az első csók után, a kezed megkérése közben, igen, az oltárnál is. Ígéretett tettem, fogadalmat feléd és a világ volt rá a szemtanú. Jóban, rosszban mindörökké. Így volt, ígyis van. A bizalmad kértem, végtelen boldogságot ígértem. Szerettük volna, ha mindez örökké tart. Ha a világ megállna velünk együtt. De nem így lett. S noha próbára tesz minket a sors, küzdünk a másikért. Az idő ugyan elszaladt felettünk, gyermekeink felnőttek, s saját életük élik, de mi még itt vagyunk egymásnak, csak éppen... megváltoztunk. Te is és én is. Az évek valahogy megváltoztattak minket, szerelmünk meghűlt, távolabbinak érezzük egymást. Valljuk, bizony a kor, mert semmi sem tart örökké, de ez nem így van. Ígéretett tettem, s tartom magam mindehhez. Észrevettem, hogy baj van, te is érezted, hogy megváltoztunk. Így kétségbeesve kezdtem el törni a fejem miként tegyek ellene? A fiatalságunk elmúlt ugyan, azt visszahozni már nem tudjuk, emlékeinket újjá élni sem lehet már, de megoldásnak akkor is kell lennie. Félek, hogy elveszítelek, pedig egyikünk sem akarja ezt. Nem az önzőség hajtott, mint inkább a rettegés, hogy ki mondjuk: Itt a vége.
Sosem vádolnám meg gyermekein azzal, hogy ők okozták eme törést. De a változás velük járt. Rodderick születése után a világunk a feje tetejére állt. Örömök és bánatok is értek minket. Ami volt elmúlt, fiatalságunk, szertelen álmaink, bolondságunk magunk mögött kellett hagynunk, mert egy gyermek hatalmas nagy felelőség, s mindazon által egy újabb kaland kezdete. Izgalmas, öröm- és kihívásokkal teli évek jöttek. Megízlelhettük az élet eme oldalát is. A fáradtságot, mely hazaérve késő este már az ágyba lökött, a reggeli futva adott csókokat, a magányt, mikor egyszerűen nem tudtunk elszabadulni a kötelességekből. Mintha már nem is lennénk egymásnak. Mintha a világ szándékosan taposta volna el fiatal lelkesedésünk, álmaink, a láthatatlan bakancslistánk kihúzatlan céljait.
4 évvel később aztán kezdett könnyebbé válni az egész. Vagy csak valahogy mégis megszoktuk ezt a káoszt, ami akaratlan is kialakult. De a terhek, súlyok cipelése, a feszültségek, miket mindaddig gyűjtögettünk kiszabadult. Az alvó vulkán egyszeriben kitört és a láva megállíthatatlanul folyt alá mindent legyűrve, hogy aztán tisztalappal kezdjen a perzselt talaj. Rettentő és őszinte dolgokat vágtunk egymás fejéhez, mert felszabadultság érzetétől nem merült fel bennünk a kétely. S mert valójában mindig is ilyenek voltunk. Hangosak, őszintén és harciasak. A hangos veszekedés helyét pedig a ezáltal ismét lángra kapott szerelem vette át. Mintha szerelemmé formáltuk volna a haragot és gyötrelmeket. Erre is csak mi lehetünk képesek. Ezen a napon fogant Jefferson, ki minden lében kanál bátyja teljes ellentéte volt. De a vulkán kitörése után, lassan ismét kihűlt a láva, hamvaiból hiába nőttek újabb virágok, már nem voltunk ugyanazok. Naiv remény volt, hogy talán ismét a régiek leszünk.
Kétségbeestem.
Az öltözőben töprengtem rajta mi tévő legyek, hisz ez így nem mehet tovább. Hogy tartson így az örökkön-örökké? Egy-egy útközben vett csokor rózsa kevés ide. A padon búslakodva aztán odajött az egyik kollégám és, mintha csupán a homlokomra lett volna írva vastag alkoholos filccel, hogy mifelé, pontosabban kifelé irányulnak gomdolataim, aggodalmaim, kezét a vállamra tette, mire én felnéztem rá. Azt mondta, ha valakit igazán szeretünk, elfogadjuk, hogy el kell engednünk. Képes volnék rá? Nem hiszem.
Hazafelé menet csak ezen járt az eszem. Nem tudtam mit teszek, mit mondok majd, de tennem kell valamit. Tennünk, közösen. Leállítva a motort még elidőzöm a kocsiban. Félek. Félek attól, hogy el kell engedjem. Nem akarom elengedni. Mélyet sóhajtok, majd kilépve a kocsiból a lakásba osonok. Nem felejtettem el az évfordulónk, mégis azért imádkoztam bárcsak aludni tért volna, bárcsak ne várt volna rám. Hogy ne kelljen a szemébe néznem, azért, amiért képtelen vagyok változtatni mindezen, azért, hogy ne kelljen beszélnem vele. Nem akarom elengedni. Zavartan lépek a konyhába, mert hiába a sokadik évfordulónk, a varázsa most is ott van, éppen csak az érzelmeink halványodtak, csendesedtek el. Az illatok fájdalmas mosolyt csalnak arcomra, a kedvencemmel várt.
Csendesen telt a vacsora, s én végig csak azon gondolkodtam miként hozzam fel. Felhozzam egyáltalán? Hiszen ünnepelünk. Boldogtalan, halk pohár koccintással, de ünnepelünk. Vagy várjak vele? Hová? Nem akarom elengedni. És nem is fogom. Bizonytalanul pillantok fel rá egy újonnan kapott ötlettel előállva, mibe utolsó mentsvárként kapaszkodhatok. Nehezen kezdek bele, végignyalom alsó ajkam, hogy időt nyerve megtaláljam a megfelelő szavakat, miként adjam ezt elő. Mély levegő.
- Mira, arra gondoltam, hogy talán ideje lenne új alapokra helyezni a házasságunkat. - szólalok meg halkan, finoman előhozakodva vele. Nem akarok kertelni, az nem én volnék. Kérdőn csillannak meg szemei, de már az első aggódó pillantásából érzem, hogy rossz dologként gondol rá. Pedig nem az. Végtére is, nem kell elengednem.
- Nyitott házasság. - jelentem ki, s bár egyszerűen csattannak a szavak, nehezebb volt kimondani, mint gondoltam. Talán nem hangzik túl derűsen, de én látom benne a pozitívumot. Azt, hogy teret adunk egymásnak, lehetőségeket. Elengedjük egymást, hogy aztán ismét egymásra találjunk. Nincs időm lélekben mindenre felkészülni, félelemmel várom a reakcióját. Nem bánt meg, nem vág a fejemhez semmit. Beleegyezik, mire én meglepődve felvonom mindkét szemöldököm kissé.
- Rendben. Jó gondolat.
Hogy örülök-e? Nem tudom. Hogy ezt akartam-e hallani? Fogalmam sincs. Valahol máris frusztrál, a tudat, hogy más férfiak társaságában tudjam, de félek, ha nem adok neki teret, haldokló szerelmünk semmivé válik.

Ha szereted, bocsásd szabadon! Ha úgy van megírva, visszatér hozzád.
Meg Cabot


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bradley Wagner
Bradley Wagner EmptySzomb. 1 Feb. - 13:12
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Brad!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem is tudom hol kezdjem anélkül, hogy bárki elfogultsággal vádoljon. Rolling Eyes  Bár tudod mit, tök mindegy! Akkor is tökéletes az egész lap úgy ahogyan van. Bradley Wagner 3874598021  Nem csupán a történetvezetés, vagy az, ahogyan egy ennyi idős férfi karakterének jellemét megfogtad, hanem a vizuális megjelenés is, az apró és kifejező gif-ekkel. Kicsit tudod mi jutott eszembe róla? Mint amikor az ember egy filmnek a trailerét nézi. És a történet mellett nagy hangsúlyt kapnak a képi bevágások. Na ilyen érzésem volt nekem is amikor olvastalak, és nem egyszer el is mosolyodtam. Bradley Wagner 560292900

Mindig azt vallottam és vallom most is, hogy véleményem szerint egy tőlünk merőben más korosztályt ( gondolok itt olyan életkorra amit nagy eséllyel még nem éltünk meg) illetve gyereket  a legnehezebb megalkotni, majd később játéktéren kiteljesíteni. Neked viszont egy érett majdnem ötvenes férfit abszolút mértékben jól sikerült elénk hoznod. Bradley Wagner 690269075  A jellemvilága, a tökéletesre törekvése, és az, hogy tisztában van, azzal, hogy mindez nem csupán erény lehet, hanem egyben gyengeség is, az egy hihetetlenül jól elkapott vonás. A férfi logika a másik, amikor annyira jót akarsz, hogy nem veszed észre, talán ezzel ártod a legtöbbet. Mert a férfi, ha szeret, mindig jót akar.Csak időnként rosszul áll hozzá. Példás családi háttér, példás és stabil élet, mégsem működik valami jól, és próbálsz erre megoldást találni, csak még te is bizonytalan vagy hogyan is fogj hozzá, és esetleg nem többet ártasz vele, mint használsz. Félsz a veszteségtől, mégis a legnagyobb erény, a másikba vetett bizalom, ami a tettekre sarkall. Díjazandó tulajdonság. Bradley Wagner 1471401822

A történet részedben talán az tetszett a legjobban, hogy meghagytad erre a házasságra, kapcsolatra jellemző hullámzást. Bradley Wagner 2451935670  Amikor valami jó érkezik az életedbe, a közös életetekbe, azután mindig jön valami ami lehangol, ami kicsit letör, ami elbizonytalanít. Menteni kellene mindent, amíg nem késő, csakhogy a pillanatnyi fellángolások, sosem hoznak tartós tüzet. mert azt táplálni kell.
„Mintha szerelemmé formáltuk volna a haragot és gyötrelmeket” – ezzel a mondattal egyszerűen levettél a lábamról. Bradley Wagner 3874598021  Bradley Wagner 4142114136  Azt hiszem, hogy ez alapvetően jellemző erre a házasságra. Bár ahogyan a kissé közhelyes mondás is tartja, minden fény is a sötétségből születik. Nem akarsz elengedni, mégis megteszed. Tudod, hogy nincs más választás, és talán ez adja az egésznek a tragédiáját, amelyből aztán remélhetőleg szerelmet formáltok. Bízz magadban, hogy jól döntöttél, még akkor is, ha ez elsőre nem is tűnik fel.

Engem újra és újra elvarázsoltál a stílusoddal, azzal ahogyan a gondolataidnak adsz egy csodaszép formát. Odaáig vagyok ezért a történetvezetésért, azért ahogyan hagyod elmélyülni magad a karakterben, és nem elégszel meg a felszínnel. Bradley Wagner 108800823

A Tara-Plecsnit egy pici G.I. Joe katona figura kíséretében adom most át neked. Színt admin ad majd.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Bradley Wagner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jefferson Wagner
» Mirabell Wagner
» Bradley Wagner
» Mirabell Wagner
» Roderick Wagner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: