New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Bradley Wagner
TémanyitásBradley Wagner
Bradley Wagner EmptyPént. Dec. 06 2019, 22:43
Bradley Wagner

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Bradley Wagner
Becenevek:
Brad
Születési hely, idő:
New York City, Manhattan, 1972. január 11.
Kor:
47 év
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
Üzlet
Egyetem:

Harvard University/Engineer and Applied Science/végzett
Harvard University/Business School/Technology and Operations Management/végzett
Munkabeosztás:
Innovation Unit Director
Munkahely:
Brighton&Wagner
Hobbi:
modellezés
Play by:
Alexander Skarsgård

Jellem

Tűz. Ez vagyok én. Nagy lángon, magas intenzitással égni, mindent beleadni, a legmélyebb rétegből is felhozni a tüzet, hogy lobogjon. A tűz energia, mindent áthat, átjár, feltölt. Ez mozgat előre, töri át a legkeményebb falat, olvasztja meg a leszilárdabb ércet. Hogy általa valami mást kapjál. Jobbat, tökéletesebbet, értékeset, használhatót, bármit, ami előre mozdít a fejlődésben. Aki velem van, égjen bármilyen takarékon, felizzítom, hogy a mélyen lappangó, elfojtott énje feltörjön, gejzírként robbanjon be, kiadva magából mindent, hogy aztán tiszta lánggal éghessen tovább.

Állandóan izzik körülöttem a levegő, érzékeid megfeszülnek, vagy éppen nekifeszülnek, ha találkozunk. Nem hagyom, hogy ami értékes lehet benned, meggátold előtörésében.
Mindent száz százalékon akarok megélni, legnagyobb intenzitással átélni, kihozni belőlem mindazt, ami kapcsolódik ahhoz, amit éppen teszek, hiszen ezért létezünk: átélni, megélni, alakulni, alakítani, fejlődni. És átadni, adni.

Tűz. Végigperzsel, elveszi a lángodat, hogy magáévá tegye, önzetlenül, mivel célja a minél magasabb hőfokon létezés. A tűz tudja, hogy többre lennél képesebb, s elveszi a lángodat, hogy megmutassa, kihozza, előhozza, mi is rejtőzik benned.

A tűz az, amely biztonságot, meleget és fényt ad. Ha kellően tudod azt uralni, s ismered lángjának minden árnyalatát, illékony mozdulatát, s tudod, mivel lehet táplálni.

Igen, vezetek, irányítok. Igen, megadom neked a biztonságot, az erőt, hogy továbblendülj és csakis felfelé. És igen, képes vagyok felperzselni téged, ha lángod ereje nem mutatja azt az erőt, ami benned van.

Igen. Ez a tűz perzselte fel a házasságom. Talán. Lehet éppen a láng ereje bicsaklott meg a jégen, hogy elhamvadjon, s bátortalan táncát járja az olvadó jég körül.

Múlt

Észveszejtően gyönyörű és észveszejtően konok s okos. Keringtem körülötte, olyanok voltunk mint két szupernova, szédületes iramban jártuk táncunkat. Magamat láttam benne, s az egész világot bevilágítottuk. Még több fényt akartam neki adni, minél fényesebben ragyogjon. Ki akartam belőle hozni azt a gyönyörűséget, aki benne rejtőzött. Beszéddel, vitával, konok hallgatással. Újabb keringővel. Megrészegített a falba ütközés, megoldandó érchegynek ütköztem újra és újra. A tánc szédítővé és féktelen ritmussá változott. Az érchegy végül olvadni kezdett, hogy előbukkanjon benne mindaz, ami a mélyén rejtőzött. Még jobban csodáltam, még jobban ragyogott, s még többet akartam neki adni, hogy végre az a fény vegye körbe, aki a legmélyén volt.

Azon az éjjelen elvett a lángomból és én odaadtam. Csodálatosan mámorító érzés volt, ahogy a szemeiben megláttam azt a tüzet, az én tüzemet, amely felizzította. Mint Hold a Napot, jártam körbe, s csodáltam szépségét, mindent felégettem volna előtte, ami útjába áll, s mindent megtettem volna, hogy benne lobogjon az a tűz, amellyel utat tör magának.

Egyszer azonban a Nap is a horizont mögé bukik, s elérkezik az Éjszaka.

Láttam kialudni a fényt a szemében, s felizzott az érzés bennem, hogy előcsaljam belőle azt, aki eltűnt az első fiunk születése után. Hiszen szép, gyönyörűen lángoló! Nem egy kiégett fa, mely eldőlve adta meg magát a sorsnak. Nem, ő a Nap, s a csillagok!
S van, mikor a tények visszaütnek, s eltalálnak. Némán hallgattam el, mikor végül kifakadt, mégis ki miatt legyen nőies? A keserűség dühe felizzott bennem, s közelebb lépve hozzá, a falba vágtam az öklömmel, pontosan a feje mellett. Nyögve adta meg magát a fal, lyukat vágva önmagában. Nem, soha nem bántanám Mirát. S ez a mozdulat ébresztett arra, nem vele van a bajom, mi egyek vagyunk, a világ akar szétválasztani bennünket. Mégis, erővel fogtam meg csuklóját és nyomtam a falhoz, végső kétségbeesésemben, hogy újra lássam benne a lángot, amely már olyan régóta kihunyt. Szemeztünk, kutattam benne a pislákoló lángot, amely lassan, de felbukkant. Akartam adni neki, még többet, hogy újból ragyoghasson, újra és újra, hol a szőnyegen, hol a zongora tetején, hol a hűvös csempén, mely áthevült érzéseinktől.

Aznap újra adtam magamból, s csent lángomból.

Nem tudom, mikor éreztem először azt, hogy az a láng, mely eltűnt belőlem, jóval nagyobb részemből vett el. Néha újra lángra kapott, mikor a gyerekekkel voltam, s tőled is kaptam, ha kellően ingereltelek. De ez a láng hamar elszökkent. Mintha azon az estén a láng önmagát tépte volna ketté, s nem képes újra erőre kapni, túl sok tűnt el belőle. Aztán csak azt éreztem, hogy a meleg fészekből, langyos némaság lett, eltűnve minden roppanó zsarátnok, pattanó szikra.

Talán én is elvettem tőle, mi az övé volt, s kiüresedett? Évekig kerestem a választ, zaklatottan, hol romlott el végleg minden. Hogy újra felépíthessük azt, ami eltűnt. Talán más lángjánál újra magára talál. Talán jobb, ha elengedem. Mert ráébredtem, az a tűz, ami bennem lobogott, még most is volt olyan erős, hogy elnyomja az övét. De nem akartam rátörni a terveim valóságát egyből, úgy gondoltam, apránként csalogatom elő a lángját. Eddig elnyomtam, adtam, még ha talán éppen ettől hűlt ki a kapcsolatunk. Hátha ezzel életre kap a benne szunnyadó láng. S lassanként egyre magabiztosabban lobog. Talán éppen nem mellettem. Nem biztos, hogy én vagyok az a láng, aki ezentúl táplálni fogja lelke lángját. Döntöttem, mikor kimondtam azt a mondatot.
- Mira, arra gondoltam, hogy talán ideje lenne új alapokra helyezni a házasságunkat.

Nem ellenkezett.
Igen. Más lángja mellett majd újra ragyogni kezd.

Ugye szeretni fogod annyira, ahogy én?


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bradley Wagner
Bradley Wagner EmptyPént. Dec. 06 2019, 23:16
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Bradley!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is: húdevártlak. Másodszor: nagyonmegértevárni. Bradley Wagner 3874598021  Sokat gondolkodtam, hogy vajon ez az arc el fog bírni egy ilyen kaliberű karaktert, és te vajon meg tudod fogni, el tudod találni úgy ahogyan az ki lett találva? Nagyon nehéz nem csak az életkora miatt, hanem amiatt is, amit megélt, amit megél. És be kell vallanom, hogy minden képzeletemet felülmúltad. ahw

Már a jellemzéssel egy olyan alapot adtál az egésznek, hogy én már itt tudtam, hogy ez egyszerűen tökéletes lesz. A tűz mint alapmotívum végigkíséri az egész jellemedet. Mindent felemésztesz, miközben mindent táplálsz is vele egyszerre. Bradley Wagner 2624752903  Melegítesz és fényt hozol. És talán még neked magadnak sincs fogalmad róla, hogy milyen erős is vagy, hogy szinte az egész világot lángra lennél képes lobbantani vele, ha lenne miért…ha lenne kiért. Rolling Eyes

Nem tudom mi fájhatott neked jobban: amikor rájöttél, hogy nem elég ez a tűz, vagy amikor elhajlott a jégen, megadta magát neki. De ami egyszer lángrakapott, annak csak oxigénre van szüksége és újra égni fog majd.Kérdés, hogy honnan és kitől kap levegőt. Bradley Wagner 2451935670  Olyan gyönyörű ívben vitted végig a jellemrészt, hogy engem már itt elvarázsoltál. Pedig a történeted csak ezután jött.

Ebben az írásban annyi érzelem van, és annyi fájdalom, harag, szerelem, kín és vágyakozás. Bradley Wagner 3874598021  Szinte mondatról mondatra lehet érzeni hogyan halsz meg, majd főnixként hamvaidból támadsz fel újra. Reménykedsz abban, hogy ami egykor működött, az működni fog újra, majd rájössz, sokadszorra is, hogy az időben valami nagyon elveszett. Valami, amihez ketten kellenétek, hogy rátaláljatok, de úgy tűnik mindketten más utakat jártok. Talán közeledni kellene megint a távolság növelése helyett.

Nyitott házasság. A bölcsek, akik már sok évet megéltek azt mondják,hogy ha valami nagyon fontos a számodra, akkor elengeded, hogy megtudd te is annyira fontos vagy e a számára, hogy visszatérjen. Vajon a te supernovád valaha visszatér, vagy elhamvad a messzeségben mint egy régenvolt csillag?

Gyönyörűen írsz. Hihetetlen hasonlataid vannak, és teljesen rabul ejtett a stílusod.Nincsenek rá szavak, egyszerűen imádom. :öribari:

A Tara-Plecsnit egy kis aranyszín csillagocskával adom most át neked, színt admin ad majd.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Bradley Wagner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jefferson Wagner
» Mirabell Wagner
» Bradley Wagner
» Mirabell Wagner
» Roderick Wagner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: