New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 90 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rosina Calloway
tollából
Ma 10:56-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 10:54-kor
David Gallardo
tollából
Ma 10:21-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:19-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:07-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 09:34-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 09:04-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 08:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Robert Hamilton
TémanyitásRobert Hamilton
Robert Hamilton EmptyVas. Jan. 19 2020, 15:34
Robert Hamilton

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Robert Hamilton
Becenevek:
Rob
Születési hely, idő:
1988. jan. 1.
Kor:
32
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
nem publikus
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Törvényenszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYCU Kereskedelem és marketing
Munkabeosztás:
pénzmosás
Munkahely:
apja maffiájának a jobb keze
Hobbi:
edzés
Play by:
Matthew Daddario

Jellem
Van egy öccse és egy húga


Szereti edzéssel lekötni magát


Sose tért volna ilyen pályára, ha nem lett volna rákényszerülve


A családjáért mindent megtesz


Nem élvezi a gyilkolást


Ezért inkább az üzleti dolgokba folyik bele


Szeretett egyetemre járni


Akar magának egy husky kutyát


Neki kell majd átvenni apja halálakor a maffiát


Múlt
- Megint beidéztek – dobja le a konyhapultra anya a levelet, igen lassan harmincöt leszek, de a lakcím kártyám szerint még mindig otthon lakom. A kezembe veszem a borítékot és kinyitom, semmi meglepő sincs benne. Súlyos testi sértés a vád. – Mikorra kell menned? – kérdezi és közben nekilát apám reggeliének elkészítéséhez, mint minden áldott nap.
- Holnap 11 – válaszolok anyának és előveszem a telefonomat, hogy írjak Brooknak, a húgomnak, kell egy büntetlen előéletű tanú.
- Ez már a hónapban a harmadik, hogy behívnak - aggodalmaskodik, és közben tölt nekem egy pohár narancslevet. Általánosságba véve nem szokott belefolyni az ilyen dolgokba, csak szépen ott áll apa mellett és mosolyog, mintha nem tudna semmiről. De most nem tudja palástolni az aggodalmát.
- A bíróság a zsebünkben van, egy nyomozó rám szállt, aki a csapatból kapta az információkat, de tegnap elkaptuk a besúgót. – mondom nyugodtan, mellélépek és adok egy puszit a homlokára. – Nem jövök este, ne várjatok. – minden este családi vacsora van nálunk, a szülői házban. De lassan a harminc felé közeledve már egyre több alkalmat hagyok ki. Kényelmesebb az estét a legénylakásomon tölteni a belvárosba.

A nyugati raktár büdös, tenger szagú. Itt leginkább, az alkohol és drog bizniszeket szoktuk intézni. Illegális előállítását és forgalmazását az egész állam területén. Ide szoktuk hozni a foglyokat, de ebben az esetben senkit sem kellett, hisz már háznál volt.
Belépek az egyik helységbe, kevés a fény, levegő se sok, a fal a sok esőzéstől fel van ázva, de a célnak megfelel, a szoba közepén ül egy székhez kötözve Jack, az egyik emberünk. A szájába egy roncs van tömve a szeme letakarva, de még így is látszik, hogy az arca péppé van verve. Mint egy paletta, kék, zöld, lila, vörös, sárga… Meg persze a jó sok rászáradt vér.
- Mióta van megkötözve? – nézek a mellettem álló Billre, egy kigyúrt izomagy, az ő feladata a drogcsempészet felügyelése. Ő apám egyik legrégebbi embere, neki volt a beosztottja az informátor, Jack.
- Több mint 12 órája – válaszolja, én meg csak bólintok egyet. Tökéletes időzítés. Fogok egy széket és vele szembe leteszem és lovaglópózba ráülök. Ez a hely nem az én terepem, nem szokásom bemocskolni a kezem, én inkább a család üzleti ágát képviselem. Naphosszat öltönyben ülök az irodámban és tárgyalok, hisz a befolyt pénzt tisztára kell mosni. De úgy éreztem ez az ügy engem érint, nekem kell befejeznem.
Leveszem az előttem ülő srác szeméről a kendőt és a szájából is kiszedem a rongyot. Rögtön nekikezd beszélni.
-Rob! Rob! Könyörgök haver bízz bennem! Én nem csináltam semmit, ez egy félre értés, é-én m-mindig is hűséges vol-tam – össze vissza dadog közben rázza a fejét, az arcán már alig van olyan bőrfelület ami nem fekete vagy lila színben pompázik. Tudom nagyon jól, hogy hazudik, régóta keressük már a besúgót, minden bizonyítékunk megvan: a telefonbeszélgetések, üzenetváltások és képek a személyes találkáikról.
- Én hallgatlak. – mondom nyugodtan, hisz végül is ráérünk. Mindent meg akarok tudni, hisz ha képes volt a rendőröknek besúgni lehet másnak is adott el információkat. Egy kissé fellélegez, de nem igazán mond érdemben használható információt, csak próbálja menteni magát, mindenféle hazugsággal.
- Akkor most hallgasd meg az én oldalam – szakítom félbe már olyan három perc után. – van egy srác, egy bandában dolgozik, elég jó summát kap melónként, de ez neki nem elég – Miközben beszélek, előveszem a fegyverem és megtöltöm. – ezért besétál a rendőrségben és tanúvédelmi program, vagy tudja tököm mi keretében egy bizonyos összegért bizonyos időközönként információt ad le plusz pénzért – a fegyvert kibiztosítom és a fejéhez tartom- így volt vagy nem így volt? Ha hazudsz, lelőlek mint egy kutyát jobb ha tudod. – A szemét lesüti, végre befogja és nem rimánkodik tovább, csak annyit mond:
- Így volt. – arra számít, hogy lelövöm, de nem teszem meg. Biztosítom a fegyverem, még nem lesz rá szükségem és elteszem a farzsebembe.
- Kinek adtál még el információkat, neveket kérek most! – nem emelem fel a hangom, de a hangszínem megkeményedik. A kék szemeit az enyémbe fúrja, könyörgően vizslatja a tekintetem. Próbál rájönni, hogy meg merném-e tenni. Megtudnám-e ölni őt? Több mint öt éve dolgozik nekünk, ő volt szinte a jobb kezem, a legbizalmasabb haverom. Együtt jártunk inni és bulizni mióta csak az eszemet tudom.
- Rob, kérlek– A hangján hallatszik, hogy még egy levegő vétel is komoly fájdalmakat okoz neki. Felállok és eloldozom a fiút. Fiatal, idén töltötte a 21-et, de így még fiatalabbnak tűnik. Felhúzom a székből, hogy szemmagasságba kerüljünk. Gyenge és erőtlen, alig áll a lábán.
- Kérdeztem valamit. – Sugárzik a düh a szememből. 5 ember, ennyit veszítettünk, 5 emberemet csukta le a rendőrség. A szemét lesüti, a fejét lehajtja. Nem válaszolt. A düh átveszi felettem az uralmat, a kezemet ökölbe szorítom és minden erőmet bele adva töröm be az orrát.
A földön fekszik és egyik kezét az arcához szorítja és halkan szenved. Ami a szememben egy becsülendő pont. De nem is felel, ezért meglendítem a lábam és arcon rúgom erősen, amire viszont már reagál, felordít.
- Nos, egy kicsit az én nézőpontomat is látnod kéne Jack! Én voltam az aki felvettelek, munkát adtam és jó fizetést – újra lendítem a lábam és a következő rúgás már gyomron találja. - és te, így hálálod meg nekem?- a fegyveremet újra a kezembe vettem – az utcáról idáig eljutni nagydolog.
- Nem így akartam – szólal meg és ezzel egy nagy adag vért is kiköp, az egyszerűsége valahogy mosolygásra késztet.
- Ezt mond meg apámnak is, amikor levágja a faszomat – vágok vissza, hisz minden felelősség engem terhel. Minden. Egy utca kölyökből nem lesz maffia tag, pont ezért, mert nem tud hűséges lenni. A saját szabályaimat szegtem meg mikor segítettem neki.
- Mindent rendbe hozok, ígérem! – akaratlanul felnevetek.
- Te komolyan ilyen hülye vagy? Fogalmad sincs, hogy mekkora szarban vagy.
- Csak azért csináltam, mert féltem a zsaruktól.

- Jobban féltél tőlük, mint tőlünk? – mély levegőt veszek, a szabad kezembe temetem a fejem, míg a másikkal még mindig a fegyvert szorítgatom, hirtelen fejbe vág egy gondolat. – Milyen információkat továbbítottál? Csak neveket a rendőrségnek?- A hangom ingerült, hogy ne lenne az, hisz Jake mindent tudd. MINDENT. Ismeri a húgom, nem egyszer futott vele össze a társaságomba, tudja, hogy nyomozó…… Erre nem is gondoltam, hogy lehettem ilyen felelőtlen. Kibiztosítom a fegyvert és a lábára szegezem. – Válaszolj! – A szemét lehunyja, fogait össze szorítja, felkészül a fájdalomra, amire készülhet is ugyan is a következő pillanatban a sípcsontjába lövök. Hangosan felordít, a fájdalom eltorzítja az arcát. Leguggolok a magzatpózban a padlón szenvedő fiú mellé és a füléhez hajolok: - Tudnak a húgomról? – halkan tagoltan suttogom a szavakat, rögtön elkezdi rázni a fejét nemlegesen.
- Nem! Én olyat sose tettem volna! Esküszöm! – felállok mellőle, próbálok rájönni, hogy igaz-e amit mondd.
A nadrágját szinte teljesen átitatta a vér, de a pólójának a felső része is az orra miatt váltott át vörösbe. Egy laza kis télikabát van még rajta, mindig ezt hordja, ez szinte egy ismertető jegye, ami most jól jön. Lehajolok hozzá és leveszem róla, nem ellenkezik, már beletörődött, hogy ő ezt a helyet nem hagyja el élve. Minden egyes érintésem alatt összerándul a fájdalomtól. A kabáttal felitatom a körülötte kialakult vértócsát, úgy hogy egy négyzetcentiméter se maradjon szárazon a szövetből.
Az ajtó felé indulok, megtudtam minden információt, amit kellett. Ahogy kilépek Bill jön oda hozzám, várja a parancsot, a kezébe nyomom a véres felsőt és közlöm vele, hogy a rendőrkapitányság előtt dobják ki. Azt akarom, hogy tudják a zsaruk, hogy egy élet most az ő lelkükön szárad, egy 21 éves fiú élete.
Igazság az, hogy túl gyenge vagyok, nem tudom én megölni a kölyköt. Én szedtem fel az utcáról, a szegénységből és biztosítottam, neki helyet a bandában, amikor még csak 15 éves volt, viszont most mindent elbaszott. Billre nézek:
- Tiétek! Még 12 óráig legyen életben, hátha kéne még bármi információ, aztán megölhetitek. – ez a protokoll, ez volt a legenyhébb kínzás, amit kaphatott a tettéért, de a halál fix, nem hagyhatom ezek után életben. Holnap ilyenkor már a Hudson mélyén fog úszkálni a teste a halakkal.


1 évvel ezelőtt

Leparkolom az autóm az északi raktár előtt. Rendezni kell pár dolgot apámnak és jobb helyben csinálni. A kulcsommal kinyitom a vastag fémlemezes ajtót és belépek az épületbe, a fenti részeken vannak az „irodák”, hogyha azokat lehet annak nevezni és egy két szoba, lent pedig a raktárhelységek és egy kondi terem. Felbaktattam a lépcsőn öcsémhez és összeraktuk a heti menetrendet és beosztást, könnyű munka volt, nem volt mostanában gond a zsarukkal, mióta Mia ott van. Lefelé menet a konditerem mellett mentem el, fél szemmel benéztem mint mindig. De most valami elkapta a pillantásom, pontosabban valaki.
Háttal volt nekem, húzodkodásokat végzett a bordás falon. A kidolgozott hátán lassan folytak le az izzadság cseppek. Leragadtam az ajtóban. Néztem az alkarján kidülledő ereket. Az izzadságtól nedves csapzott szőke haját. Mikor befejezte a sorozatát leugrott és ment a következő eszközhöz, a fekvenyomó padhoz, befeküdt a súly alá és elkezdte kinyomni a 180 kilót. Az arca vöröslött, az izmai dagadtak, pár percig legeltettem még rajta a tekintettem, de aztán meghallottam egy kis hangfoszlányt fentről, ami vissza rántott a valóságba és gyors léptekkel a kocsim felé vettem az irányt, mennem kellett vissza az irodába.
20:40- A sarki kínaiból hozott kaját evése közben híradót néztem. Egyre több riport van az USA-t északról elárasztó kábítószerről szó, a rendőrség gőz erővel nyomoz, de ez mind hiába, nem tudnak semmit. A telefonom megrezdül a hátsó zsebembe, megnézem az üzenetet:
„Hey! Most szólt tesód, hogy ma itt jártál, máskor szólj és bedobhatunk egy sört„ ~Jake.
A kaját félre rakom és felállok a kanapéról. „11-kor jártam arra” pötyögöm be a blackberrybe az üzenetet és elküldöm. Fél perc sem kell és már jön is a válasz „sosincs túl korán”. Mondja egy 20 éves, aki még legálisan nem is ihatna.
Bevágódom a zuhany alá és megengedem a forró vizet a hátamra, a ma történtek járnak a fejembe. Jake fedetlen felső teste, a kidolgozott hátizma, a szőke tincsei. A kezemet a meredező férfiasságomhoz vezetem. Egy mély nyögés szalad ki a torkomból, és csak egyre mélyebbek hagyják el a számat, míg el nem jutok a gyönyörkapujához, az orgazmushoz. Percekig csak hagyom, hogy essenek rám a meleg vízcseppek és a zuhany alatt kapkodom a levegőt


Napjainkban:


Hajnali fél kettő. Kivágódom a kocsimból a nyugati raktárnál, 10 órája hagytam el ezt a helyet. Sietős léptekkel tartok Bill részlege felé.
-Hol van Jake? – teszem fel a kérdést. Bill arcán átfut egy kis értetlenség, de nem kérdez semmit, csak a fejével az egyik szoba felé int és egy kulcsot ad hozzá. – Én fejezem be ezt a dolgot - mondom határozottan. Bill pedig bólint egyet.
Belépek, Jake az egyik sarokba a radiátorhoz van bilincselve, nincs magánál. Az éjszaka havazott New Yorkban, hideg rekordok dőltek, olyan -6 fok körül lehet, az épület, pedig nem fűtött. A radiátor, amitől eloldozom is csont hideg. Ő pedig ott fekszik mellette egy száll vértől átázott pólóban és farmerban. A kezét a biztonság kedvéért elől össze bilincselem, majd szólok Billnek, hogy tegyék be a kocsim csomagtartójába.

A szinte teljesen üres autópályán ropogok, ki a rakpart felé, ahol a hullák eltüntetését intézni szoktuk. De egyik pillanatról a másikra azt veszem észre, hogy sávot váltok és már a belváros felé tartok….. Adok neki még egy esélyt……………

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Robert Hamilton
Robert Hamilton EmptyVas. Jan. 19 2020, 17:24
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Robert!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hát hűha, wow, aztamindenit! Tudod, azért egy pillanatra elgondolkodtam, hogy megtartsam-e a "Kedves Robert" megszólítást, de végül úgy ítéltem meg, hogy a legutolsó mondatod miatt talán megelőlegezhetek neked ennyi bizalmat.  Robert Hamilton 3398899094  Robert Hamilton 3673325056
Na de ne szaladjunk rögtön a végére, vissza is tekerek egy kicsit az eleje felé. A jellemzésed ugyan rövid és tömör, de azt hiszem, a sztori részletekkel elég jól ellensúlyoztad, elég szemléletesek voltak. Egyrészt tetszett, ahogy megjeleníted számunkra a helyszíneket, körülményeket, hogy szinte láthatom azokat magam előtt. Másrészt olyan volt olvasni, mintha egy izgalmas akciófilmet követnék nyomon, és közben végig olyanokat mondtam magamban, hogy "jaj" és "aucs". Hamar megmutatkozott, hogy több vagy egy aktakukacnál, aki csak a pénzügyeket és az üzletet intézi. Persze valahol érthető a haragod, hiszen a családodról van szó, ráadásul olyasvalaki árult el, akit te magad mentettél meg, karoltál fel, és kezeskedtél érte, hisz kívülálló volt. Bár szegény Jake, hiába 21 éves, a leírtak alapján én mégis csak egy fiatal, könnyen befolyásolható és megfélemlíthető kölyköt láttam magam előtt. És egy kicsit lélegzet visszafojtva drukkoltam végig, hogy a végére azért megkönyörülj rajta. Szerencsére nem kellett csalódnom... de gondolom ezután csak rajta áll, hogy mi is lesz vele...  Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Robert Hamilton Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Robert Hamilton 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Robert Hamilton 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Robert Hamilton 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Robert Hamilton 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Robert Hamilton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Robert Hamilton
» Mia Hamilton
» Brooke M. Hamilton
» Hamilton & little Hyde
» Declan Maxwell Hamilton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: