New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 1:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Bradley Wagner a férjem
TémanyitásBradley Wagner a férjem
Bradley Wagner a férjem EmptySzomb. 18 Jan. - 21:30
FOGLALT

Bradley Wagner


Play by:
Jeremy Renner
Születési hely:
New York
Kor:
47
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
törvényen kívüliek kivételével bármi
Történetünk:

Huszonhét év ami mögöttünk van.Épp csak elkezdtem az egyetemet amikor megismerkedtünk, és bár kezdetben nem tűnt úgy, hogy ez tovább mutatna annál az öt évnél amit az ember a campus falai között eltölt, mégis egymás mellett kötöttünk ki.Szívesen tekintek vissza azokra az időkre, a kilencvenes évek csendes lázadására, a változó világ színes forgatagára. Egy texasi lány voltam mérhetetlen önbizalommal, becsvággyal és konok természettel, mellé heves vérmérséklet is társult.Már korán megmutatkozott, hogy én képtelen vagyok a csendes vélemény nyilvánításra. Te sem az a könnyen engedő fajta voltál, és a kor előrehaladtával ez még inkább megmutatkozott nálad.Csökönyös vagy mint egy öszvér és ha valamit elhatározol azt tűzön vagy vízen keresztül viszed.Én sosem hittem abban, hogy az ellentétek vonzzák egymást, mert előbb vagy utóbb a gyengébbet mindig maga alá gyűri a dominánsabb, noha ez nálunk is bekövetkezett.Csendesen s majdnem észrevétlen, de mégis.Még az egyetemi évek alatt terhes lettem a legidősebb fiunkkal a most 25 éves Roderick-el, és bár sokan intettek tőle, nekünk eszünkbe sem jutott elvetetni.Három hónapos terhes voltam, mikor hivatalosan is összeházasodtunk.Viharos volt már az elején a házasságunk, és nyilvánvaló volt, hogy valakinek engednie kell ha nem akarunk szétmenni. Én engedtem.Támogattalak és próbáltam a kedvedre tenni, vezetni egy háztartást a gyerek mellett, és csinálni az egyetemet. Embertpróbáló időszak volt, de mentségedre legyen mondva, hogy nem húztad ki magad soha a teendők alól. Fáradtan is vigyáztál a picire, felkeltél hozzá éjszaka, ha én éppen a vizsgáimra készültem.Mégis, ez az első próbatétel megtépázta a kapcsolatunkat. Én elhanyagoltalak téged és  magamat is, nem figyeltem a külsőmre, vagy éppen arra, hogy nőként helyt álljak melletted.Hiába született meg 20 évvel ezelőtt Jefferson, a második és egyben legkisebb fiunk is, már érezhető volt, hogy ez a házasság darabjaira hullik, minden évvel egyre távolabb kerültünk egymástól. Én ragaszkodni akartam, te valahogyan nem tartottad már olyan fontosnak az érzelmeket. Nekem hiányoztál, én vajon hiányoztam neked?Mi változott? Aztán két évvel ezelőtt a házassági évfordulónkon meg akartalak lepni egy vacsorával. Valamit visszacsempészni azokból a régi időkből, amikor te egy olyan javaslattal álltál elő, amit azóta sem vagyok képes feldolgozni: nyitott házasságot akartál, én pedig ostoba módon belementem, mert éreztem, hogy ez az egyetlen lehetősége annak, hogy ne veszítselek el.Vajon meg is tetted, vagy engem akartál tesztelni?Tudni, hogy mi az amit még megtehetsz és mi az amit már nem? Egy dolgot azonban biztosan tudok: nem hagyom, hogy ezt a huszonhét évet bárki is felül írja, hogy bárki is elvegyen tőlem és a családodtól. Harcolni fogok érted. És ha már az sem lesz elég, akkor, és csak akkor engedlek el.Vajon mikor fogsz rájönni, hogy bennünket soha senki nem fog pótolni?Vajon én mikor fáradok bele ebbe az egészbe? / Nem egyszerű karakter, nem egyszerű életkor és nem egyszerű kapcsolat. Megkíván bizonyos szintű érettséget, de hiszek benne, hogy lesz aki meglátja benne a kihívást.Név kötött, az életkorban hagytam mozgásteret, a munka szabadon választható, és elég sok mindenben szintén maradt kellő szabad kéz a megalkotónak. Brad tehetős családból jön, ellentétben velem.PB ügyében is alkuképes vagyok, amit fentebb írtam, az csak ajánlat.Szeretném rendbehozni a házasságunkat, de ebben te is partner kell legyél./
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Bradley Wagner a férjem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bradley Wagner a férjem -Regisztrálva
» Roderick Wagner
» Roderick Wagner
» Mirabell Wagner
» Bradley Wagner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: