New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 09:34-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 09:04-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 08:53-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:27-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 06:54-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 06:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Nate Wyndham
TémanyitásNate Wyndham
Nate Wyndham EmptySzer. Jan. 08 2020, 20:55
---
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nate Wyndham
Nate Wyndham EmptyCsüt. Jan. 09 2020, 21:35
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Nate!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Szerencsés vagyok. Nate Wyndham 4146035580  A tegnapi után megint kihalásztam magamnak egy pokolian jól megírt és összerakott karaktert, amibe ha akarnék sem tudnék belekötni. Mák azt hiszem, hogy nem is akarok. Smile  Szeretni jöttem Nate-t nem temetni, csakhogy némi fekete humort megengedjek magamnak Shakespeare után szabados átírattal. Nate Wyndham 3673325056  Hát te! Mielőtt bármibe is nagyon bele mennék, azt kell mondjam: szépöcsém ez mestermunka a javából. Nate Wyndham 3756308786  Az egy dolog, hogy olyan eredeti megoldások vannak benne, hogy messziről magához rántja az embert, de mellé még választékos, humoros (nem gyenge benne a fekete humor, és jajj én ezt nagyon bírom  Nate Wyndham 757797015 ) és nem utolsó sorban pazar módon szövevényes. Bár mikor azt gondolnám, hogy elvesztem a történetben, valahol mindig fel tudok idézni egy-egy apróságot, ami megragadta a figyelmem. Mert ha én most mindenre ki akarnék térni, lehet, hogy az elfogadóm hosszabb lenne, mint azért az normál esetben nálam lenni szokott.

A jellemzésednél már az első bekezdésben elnevettem magam….és hallod, ilyen nincs…azon kaptam magam, hogy a kis gif-hez hasonlóan próbálgatom a pan am smile-t. Nate Wyndham 530746732  Hogy lehet ezt így megcsinálni? Szóval amikor egy írás ilyesmit vált ki az olvasóból az első mondatok után, ott az illető tud valamit, nem is kicsit. Már maga a különféle nyelvekre való utalás hihetetlen volt. A segítségnyújtásos részt azt olyan humorral oldottad meg mint egy kis verbális stand up. Nate Wyndham 1842050612  Imádtam. Ahogyan felfogod a betegséged, ahogyan ebből saját magad számára valami semmiséget gyártasz, mintha nem is érdekelne. A képekkel végigillusztrált ki bemutató…hirtelen olyan sok mindent adtál, hogy csak kapkodtam a fejem, de mégsem lett tőle zavaros. Tökéletesen értettem, és abszolút egész képet kaptam rólad belőle. Nate Wyndham 690269075

Na hát a történeted az meg külön megérdemel egy misét. Tovább folytatódik a jellemzésben elkezdett felépítés, mégis itt az egész sokkal inkább novellaszerűvé válik, apró kis jelenetekkel, mik lassan kibontják az életedet. Nate Wyndham 2451935670  Hogy miért kellett átvenned a bátyád helyét, hogy milyen volt és jelenleg milyen a kapcsolatotok. Hogyan viszonyulsz a barátaidhoz, hogyan keresed annak a lehetőségét, hogy az apád egyik legrosszabb anyagi malőrjéből megtaláld a kiutat. Odavagyok azért, ha valaki apró kis szemelvényeket fűz egybe, de a legjobban azt szeretem ha van bennük hihető, és az élvezhetőséget megőrző átkötés. Na nálad ez tökéletes megvolt, talán ezért is vesztem el szépen lassan az olvasásban, és élveztem végig az egész írásodat. Nate Wyndham 1676852372  Az utolsó bekezdés aztán volt a kis cseresznye a tortahab tetején. A barátoddal való másnapos beszélgetés. Azt hiszem mindannyian voltunk már mindét oldalon, szóval tudjuk milyen az amikor úgy érzed élni sem akarsz, és milyen amikor nem hagyod cserben a legjobb barátodat. Az utolsó mondatod ütött. Azt hiszem azzal egy újabb fejezetet nyitottál. Nate Wyndham 690269075

Szerintem órákig tudnám dicsérni az olvasottságodat, a műveltséged (ne légy kishitű, ehhez bizony kell egyfajta széles látókör, hogy ilyet írni tudj) és a humorodat, ami hihetetlenül eredeti. Néha sötét, de pont ettől lehet szeretni. Lebilincselő stílusban írsz, imádtalak olvasni. Nate Wyndham 3874598021  Nate Wyndham 1404455205

A Tara-Plecsnit, egy újabb rajongással adom most át neked. Színt admin ad majd.  

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Nate Wyndham
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nate & Val - Need some help?
» it's your birthday too? ; Dan & Nate
» Nate & Aicha - You Never Know
» So let's runaway | Nate & Dan
» Nate & Linda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: