New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:02 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:36 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:42 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

it's your birthday too? ; Dan & Nate
Témanyitásit's your birthday too? ; Dan & Nate
it's your birthday too? ; Dan & Nate EmptySzomb. Feb. 10, 2024 10:00 pm

Dan & Nate



Idejét sem tudom mikor fordult elő utoljára, hogy Dan meg én együtt ittunk volna a születésnapunk alkalmából, amelyek között alig néhány nap különbség van csupán. Fiatalabb korunkban pofátlanul szerettük kihasználni ezt a tényt arra, hogy újabb és újabb okot adjon nekünk és az akkori barátainknak arra, hogy olyan helyeken igyuk le magunkat, amire egyikünk szülei sem lettek volna büszkék. Mint ahogyan valószínűleg arra sem voltak, amilyen állapotban egyszer-egyszer hazakerültünk. Mára már talán egy fokkal óvatosabban közelítettük meg ezt a témát, mert egyikünk sem bírja olyan jól a másnaposságot, mint ahogyan azt egyetemista korunkban tettük. Ha van valamilyen átka a harmadik x-nek, akkor az biztosan ez. Még ha mindenki annyi idős is, amennyinek érzi magát, a májunk képes ezt teljesen másképp gondolni. Emellett számos olyan dolog van, ami miatt fontos, hogy ne viselkedjünk úgy, mint a huszonévesek, elvégre üzletemberként, családapaként is teljesítenünk kell. Nem fetrenghetünk egy sötét szobában egy egész napon át, ha vannak emberek, akik számítanak ránk.
Ez az egész persze nyilvánvalóan már onnantól kezdve hibádzott, hogy el lettünk engedve erre az estére, hogy a New Yorkban élő vagy épp itt tartózkodó barátainkkal ünnepeljük meg ezeket a nemes alkalmakat. Részben a régi idők emlékére, részben pedig azért, mert a házasság alapvetően nem kell, hogy annyira megváltoztassa az embert, hogy feladja önmagát, mint egymagában értelmezhető személyt. Aida és én közösen dolgoztunk azon a kapcsolatunkban, hogy együtt lépjünk túl bizonyos felmerülő nehézségeken, de attól egyikünk sem akarta ketrecbe zárni és korlátozni a másikat. Különösen annak tudatában volt vicces ez a gondolat, hogy szinte mindenkinél jobban ismerem a feleségemet, ezért azt is tudom róla, hogy segítség nélkül is képes megállni a saját lábán és olyan döntéseket hozni, amiken más - még sikeres férfiak is - hetekig vekengenének. Ő a családját látogatta meg Mitchievel, én pedig kihasználhattam az alkalmat, hogy ne egyedül üljek otthon az üres házban. Megfogadtam ugyan, hogy nem iszom végig az éjszakát, de mégis az volt a helyzet, hogy homályosan láttam az asztalon sorakozó üvegeket és a számukat sem tudtam volna megmondani nagyon erős koncentrálás nélkül. Abban sem voltam biztos, hogy kellene-e még ülnie valakinek az asztalunknál, vagy mégiscsak Dan és én vagyunk a legkeményebbek az összes barátunk közül, amiért még mindig itt vagyunk.
- Igyunk még egyet! - A nyelvem már nehezebben forog a kelleténél, de ezeket a szavakat nehéz lehet félreérteni. Megemelgetek néhány üveget az asztalon, hogy lássam a tartalmukat, végül találok egyet, aminek az alján még hullámzik valamennyi ital, amit némi finom csörömpölés és a felespoharak széleinek koccanása kíséretében töltök ketté.
- Mindenki ennyire gyenge, hogy már le is léptek? - Hátha Dan tudja a választ. Megdörzsöltem a homlokomat, hátha eszembe jut hogy maradtunk itt végül kettesben, de végül feladom a próbálkozást és csak a barátom felé emelem a poharamat. - Ránk, hogy éljünk még legalább háromszor ennyi ideig! Egészség. - Kibékültem volna vele, ha még háromszor ennyi időm lenne a világon, mert az azt jelentené, hogy részese vagyok Mitchie életének fontos történéseivel is és jó sokáig lehetek a szeretteimmel is.
- Be kellene néznünk egy másik helyre, hallottam, hogy nekik van a legjobb whiskyjük. - Üzleti titkokról is fecseghettünk volna, vagy a szerelmi életünkről, de ezek a dolgok valahogy mindig szép sorban követték egymást. - Vagy menjünk be egy éjjel-nappaliba és csináljunk úgy, mint amikor huszonévesek voltunk? - Felnevettem a fejembe toluló emlékek hatására, amelyek nagyon hasonlítottak a jelenlegiekre, csak a saját élethelyzetünk különbözött nagyon az egyetemi éveinktől.

557 | öregszünk, ember it's your birthday too? ; Dan & Nate 3719483937 | öltözék |



So we'll run into the open;
KEEP YOUR HANDS INSIDE OF MINE - And then when everything is over I hope to think of this as better times But if only you could see yourself in my eyes You'd see you shine, you shine I know you'd never leave me behind But I am lost this time. · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
it's your birthday too? ; Dan & Nate Tumblr_inline_ov42ryOSQv1v4gdnb_540
it's your birthday too? ; Dan & Nate 24377af2d68e6ba925eb19d58e46cda9708077b7
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You got me looking in the mirror for ghosts
I can't believe I let you so close And now I I want to but I can't let you go Lost without your light I can't see myself anymore
★ családi állapot ★ :
it's your birthday too? ; Dan & Nate 73f55813ce23dfe5bc5ec3b56b2fcef6feff9af9
Like drinking a cup of coffee in the morning
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
it's your birthday too? ; Dan & Nate PNfQAuY
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
it's your birthday too? ; Dan & Nate VhNNK2P
 
it's your birthday too? ; Dan & Nate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» It's my Birthday!
» Happy Birthday little boy!
» happy birthday to us || Rae & Jay
» Sean&Emily- The birthday surprise
» Birthday Party - Darius & Nikita

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: