New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 0:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 0:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 0:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

S. Molly Reynolds
TémanyitásS. Molly Reynolds
S. Molly Reynolds EmptyHétf. 6 Jan. - 20:49
Molly Reynolds

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Scarlet Molly Reynolds
Becenevek:
Scar, Molly
Születési hely, idő:
Jacksonville, Oregon, 1998. 11. 06.
Kor:
21
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
diák
Egyetem:
Columbia, sebészet, folyamatban
Munkabeosztás:
beugrós pultos
Munkahely:
Starbucks
Hobbi:
olvasás, keresztrejtvény fejtés, horgolás
Play by:
Millie Brady

Jellem
Molly ~ "star of the sea"

Molly egész megjelenése kislányos bájt sugároz, kezdve az arcát borító halovány szeplőktől egészen a ruhatáráig. Első blikkre nem több, mint egy átlagos kisvárosi lány, aki nagyszabású álmait kergetve egy napon New York őrült forgatagában találta magát. Nem olyan elveszett, ahogy azt a szerepe megkívánná, de látszólag nem is olyasvalaki, aki bárminemű fenyegetést jelenthetne másokra nézve. Mikor először kellett egy halott állatba mélyesztenie a szikéjét, alig jutott ki a teremből, mielőtt kiadta volna a gyomra tartalmát. Ezek után már senkit sem izgatott, hogyan brillírozik az elméleti tananyaggal, elkönyvelték róla, hogy nem válik méltó vetélytársukká. Ő pedig ahelyett, hogy eloszlatná a róla levont téves következtetéseket, előszeretettel fordít a javára minden alkalmat, valahányszor alábecsülik a képességeit.
Valaha különcként tartották számon, mostanra azonban megtanulta, hogyan nyerje el mások szimpátiáját és olvadjon be az aktuális közegbe anélkül, hogy kivetkőzne önmagából. Ennek ellenére nem szereti, ha túl sok figyelem irányul rá, akkor érzi magát a legnagyobb biztonságban, ha csupán csendes megfigyelőként van jelen.

Múlt
Ágyrecsegés, vékony kuncogás. Az emeletről leszűrődő zajok hatására minden szín távozik az arcomról, a villám hegyén tetszelgő mézes csirke pedig hirtelen émelyítővé válik. Magam sem hittem, hogy ennyire prűd lennék, de valami azt súgja, a szülei élvezkedésének hallatán bárkiben feltámadna a szemérem. Félbehagyom az ebédemet, és engedem, hogy a bejárati ajtó hangos csattanással záródjon be mögöttem, ahogy kiülök a verandára - ennél kegyesebb megoldás nem jut eszembe.
Hamarabb érkeztem haza a kelleténél, nem vethetem a szemükre az időzítést. Fejbőröm még mindig sajog a hajamat ért bántalmaktól, és érzem, hogyan vöröslenek a sápadt arcomon a műköröm okozta mély barázdák. Ez volt az első alkalom, hogy megvédtem magamat, és tudtam, hogy ha a felnőttek fülébe jutnak a történtek, ez lesz az utolsó is. Kénytelen voltam elhagyni a hadszínteret, még ha ez pillanatnyi meghunyászkodással is jár együtt. Nem változtat sokat a rólam kialakított képen.
Ideges suttogást hallok a hátam mögül, ezzel egy időben a mobilom rezegni kezd. Hívó fél: Apa. Elfog az első rossz érzés, de elütöm a feltételezéssel, hogy így akarják jelezni, tiszta a levegő. Már a kilincsen a kezem, mikor felveszem a telefont.
Szia kincsem, szólnál anyának, hogy késni fogok? Lerobbantam a zöldségesnél.

***

Megremegnek az lábaim, amint lenyomom a kórházi szoba kilincsét. Sokáig kellett várnom, hogy Louise ne legyen ébren, és a barátnői is jobb elfoglaltságot találjanak maguknak az ágya mellett való túljátszott pityergésnél. Rettegtem tőle, hogy a szemeimben ülő bűntudat azonnal elárulna, már ha a jelenlétem nem lenne önmagában is éppen elég átlátszó.
Az infúziós állvány mellett megtorpanva, Minnie egeres lufik és színes virágcsokrok kereszttüzében arra gondolok, hány napon keresztül próbáltam a közelébe férkőzni, míg végül sikerült véghezvinnem a tervemet. Hogy milyen káröröm fogott el, mikor felpattant, hogy kirohanjon a mosdóba, de nem lehetett elég gyors ahhoz, hogy ne árulja el a rosszullétét a fél iskola előtt. A nevetésre, ami betöltötte az egész ebédlőt. A síri csendre, mikor az osztályfőnökünk egy nappal később bejelentette, hogy súlyos kiszáradással kórházba szállították. Ráfoghatnám az anyám botrányos viszonyára, amiről nem olyan rég szereztem tudomást; a végzős évvel járó stresszre, esetleg a kamasz kor szeszélyeire, de az igazság az, hogy csakis a bosszúvágyamat okolhatom érte. A keserűségemet, ami minden egyes engem ért megaláztatás során egyre csak mélyült.
Piszkosnak érzem magamat, ahogy leülök a hófehér paplanra. Pillantásom kisvártatva Louise körmeire vetül, és hamar megtalálom azt, amelyik félig letörött. A másik felét a hajamból kellett kihúznom.
- Lássuk be - Mosolyodok el, ahogy gyengéd mozdulattal megfogom a  kezét -, egy kicsit azért rászolgáltál.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: S. Molly Reynolds
S. Molly Reynolds EmptyHétf. 6 Jan. - 22:23
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Molly!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A nevedről akaratlanul is az a bizonyos Weasley matriárcha jut eszembe, akiből csakis egy van, és aki a soraid olvasva egyre távolabb áll a veled való hasonlóságtól – már ha bizonyos külső jegyek nem lettek volna elegek. Rolling Eyes Nem mondhatni, hogy a sorok lefolynak a képernyőről, de néha épp ennyi is elég ahhoz, hogy az embert megfogja és meg is tartsa, sőt, az elhallgatás egyébként is régóta használt és jól bevált írófortély. Egyszerű lenne, ha mindent csak úgy, egyértelműen elénk tennének ezüsttálcán, nem? Akkor semmiért sem kellene küzdenünk.
Márpedig te a magad módján nagyon is küzdesz. Nehéz pontosan megmondani, vajon miből is alakult ki az a verekedés, karmolás és hajtépés, amilyet az ember a tévében szokott általában látni, és amilyet te is átéltél, de épp ez a "nehéz megmondani" érzés írja le tökéletesen – az erőszakra sosincs jó ok. A visszavágásod, mondhatni, piti volt, és a másik lány részére igencsak megalázó; igazi szemet szemért dolog. Az, hogy így reagáltál kétségtelenül párhuzamban van azzal, hogy miféle titkokat tudtál meg édesanyádról; egy gyereknek igazi döbbenet rájönni, hogy a szülők korántsem olyan tökéletesek és mindenhatók, amilyennek szeretné hinni őket, hogy ők is emberek, és néha nagyon, nagyon nagyot tudnak hibázni. Hogy ezek után mi történt, vajon mennyire rejtegeted még a lelkedben a titkot, az a balladai homályba vész, mondjuk úgy, de elég egy pillantást vetni a foglalkozásodra avagy tanulmányaidra, és máris látja az ember, hogy ki azért nem siklottál – ellenben minden bizonnyal roppant keveset alszol. Laughing

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
S. Molly Reynolds
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bolivia Reynolds
» Molly J. Fox
» Zoe && Molly J.
» Molly J. Fox
» Főninéni && Molly J.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: