New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 74 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Joyce H. Henson/ Joy Carter
TémanyitásJoyce H. Henson/ Joy Carter
Joyce H. Henson/ Joy Carter  EmptyVas. Dec. 29 2019, 23:03
Joyce Henson


Karakter típusa:
saját-keresett
Becenevek:
Joy
Születési hely, idő:1994.03.22.

Kor:
26
Lakhely:
Brooklyn

Családi állapot:
Hajadon
Csoport:
Média és Művészet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia University- végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Színésznő
Ha dolgozik//Munkahely:
Kamerák előtt
Hobbi:
Nincs rá időm
Play by:
Amber Heard

Jellem

Nehezen tudnám megfogalmazni, azt a jelenséget, amivel az interjú során szembeálltam. Esetünkben, ültem. A nő szemei folyamatosan csillogtak, majd árnyékba borultak, ha egy választ jobban átgondolt. Alsó ajkán végignyalt, mint aki csak ízlelgeti a mondandóját, és minden egyes szót, úgy ejtett ki, mintha csak egy könnyed flört játszódna le köztünk. Pedig a mondatok jelentésében több súlyt éreztem, mint könnyedséget. Egy ideig vártam, mert az elején többrészt tartalmatlan, jelentőséggel nem bíró kérdésekkel bombáztam. Olyanokkal, amire mindenki kíváncsi. Többnyire biztos voltam, hogy ezek a kérdések untatták, hisz legkevésbé sem az ő jelleméről faggattam, hanem amilyennek látták őt a rivaldafény csillogásán keresztül. De egy percre sem rándult egy arcizma sem, továbbra is ott ült az arcán, az a megtévesztő mosoly. Ám, elértünk ahhoz a ponthoz, ahol már ő is csak érintőlegesen válaszolt, egy-egy kérdésre. A magánéletét mindig is nagy rejtély övezte, mondjuk ha engem kérdeznek, ez a nő önmagában egy fejtörő volt. A beszélgetés alatt többször is megfigyeltem, ha valamire nem akar válaszolni, egyszerűen csak visszakérdezett. Könnyű interjúalanynak tűnik. Épp annyit beszél amennyit kell, és feltűnés nélkül válaszol úgy, hogy valójában nem kapok választ. Nem elsiklik a lényeg felett, csak óvatos. Nem buta, mert nem érti a kérdést, hanem csak körömönfont. Valószínűleg ő már előre tudja a választ, a fel nem tett kérdéseimre, ezért is csücsül ott az a mosoly. Mert nyugodt, túlságosan is. Én pedig egyre görcsösebben kutatok olyan kérdés után, amivel érdeklődést csalhatok elő belőle. De biztos vagyok benne, hogy a világ összes létező kérdését feltették már neki, amikre válaszol is, még ha egy-egy részlet homályba is vész. Az interjú végére tudom, hogy elégedett olvasókat kapok majd. Hisz tudni fogját, hogy került a oda ahol most van, hogy kiskorában mi volt a célja, vagy hogy az életben mik a céljai. Minden olyan kérdést feltettem neki, amit az második filmje után, szinte már az összes újság megtett. Így maradandót nem alkotok, csak betömöm a kíváncsiságtól éhező társadalmat. Akik isszák magukba ezeket a leírt szavakat, még akkor is ha valójában a beszélgetésből, kiérezni, hogy egy fél embert kapnak vissza. Azt az embert, akit a rivaldafény csillogásán át látnak, de azon túl nem tekintenek. Talán egyszer ráeszmélünk, hogy Joy Carter, valami egészen más, és maradandó.

- Cole Wilder, Times: Lábjegyzet.  
Múlt
Minden lehetséges. Majdnem.”

Megkaptam a szerepet, a főszerepet. Az utolsó szó egyre harsányabban, cseng a fülemben. Ez egy elégtétel volt, a szüleimnek.   Ben ennek felbuzdulván, úgy gondolta, hogy ez ünneplésre add okot
- Joy....- rázza meg óvatosan a kezemet Ben, én pedig mosolyogva visszatérek a jelenbe.
- Jól vagy ?- Aggódó tekintettel mér végig. És homlokát ráncolni kezdi, ahogy fürkészi az arcvonásaimat. Minden bizonnyal százalékot számít, hogy mi nálam az esélyesebb. Belegondolva, elég sok minden elő fordulhatott ebben az esetben. De nem szerettem volna izgalmamban lefordulni a székről, így iszok egyet a jeges teámból. Ez a mozdulat sem sikerül, túl természetesre, mert a kezeim úgy remegnek, mint akinek épp kialakulóban van a Parkinsonja.
- Minden rendben.- A hangom olyan vékony, mint egy cincogó kis egérré.
- Nem egészen úgy tűnsz, mint akivel minden rendben lenne.- húzódik közelebb. Ő volt az egyetlen, aki elő nem tudtam, és nem is akartam elrejteni érzéseimet, sem a gyengeségeimet.
- Meddig tart egy ilyen forgatás szerinted?- Számomra egyértelmű, hogy neki teszem fel ezt a kérdést. Ő mindenre tudja a választ.
- Joy, nem hiszem hogy ezt tőlem kéne megkérdezned.- neveti el magát egy pillanatra, majd abbahagyja, ahogy újra rám nézz.- De miért kérdezed?
- Nagyon ritkán fogjuk látni egymást.
- Jaj...Joy..
- Mi van ha meghalok a forgatás alatt?
- Joy!
- De akkor mi van ha balesett ér, és meghalok..
- Nem fogsz meghalni! Ne is beszélj erről!
- De lehetséges. Minden lehetséges!


“Az embereknek van egy olyan szokásuk, hogy úgy néznek rám, mintha egy tükör lennék, nem pedig egy személy. Nem engem látnak, csak a saját visszatükröződő gondolataikat, és ezért neveznek engem sokan bujának.”

- Joy csak egy kérdésre...
- Igen?- fordulok a férfi felé egy pillanatra, miközben igyekszem tovább haladni, mielőtt még a tömeg kiszúrna.
- Sokakat érdekelne, hogy milyen viszonyfűzi színésztársához, Warren Danleyhez..-  ez az egy ami mindenkit foglalkoztat. Igazából mondhattam bármit, vagy ellenkezhettem akárhogy, úgy is azt látnak bele, amit ők akarnak. Egy kicsit azt is, ami inkább a saját vágyukat tükrözi. Egy színész páros iránti rajongás, gyakran több mindent takar, mint azt elsőre hinné az ember. Magánéleti problémák, beteljesületlen álmok, és a régóta kergetett érzés, amire minden ember vágyik. Régebben én is ilyen voltam, talán elhittem, hogy az emberek tudják egymás feltétel nélkül szeretni. Akkor még naiv voltam, és szeretem ábrándokba menekülni, és ösztönösen kergetve azt a valamit, ami valójában nem létezik.  Mostanra már elképzelhetetlennek láttam, hogy hajszoljam az érzelmeket.
-  Ha válaszolok, szó szerint azt fogja leírni, amit kiejtek a számon?- válaszolok egy kérdéssel, és magam mögött is hagyom őt, a zavart arckifejezésével együtt. Bármi volt, amit az emberek, egy elképzelt viszonyban láttak, annyi biztos volt, hogy feltüzelte őket. Szerettek titkos légyottokról képzelegni, még ha ennek köze sem  volt a valósághoz.  

“Amint híressé válsz, az összes gyengeséged felnagyítódik.”

-Joy te az arcoddal dolgozol..- Legszívesebben visszakézből válaszolnék, ha Brooke nem éppen azon lenne, hogy a karikáimat elfedje. Nos, nem ez volt az egyetlen probléma, valójában az egész szemem fel volt dagadva.
- Nem volt túl jó éjszakám.- metsző tekintettel nézek a menedzserem felé, aki továbbra is rosszallóan ingatja a fejét.
- Hát, ezt még a hülye is észrevenné. De Joy, te ezt vállaltad...- Csak tudnám, hogy mit takar pontosan az “ezt”.
- Szóval azt vállaltam, hogy egy óvatlan pillanatra se legyek emberi?- Újabb kérdés, ami a bennem gyökerező kételyeket, csak még jobban erősíti amióta a napjaimat, a sokak számára irigylésre méltó csillogásban élem.  Mindenek meg van az árnyoldala, a kérdés már csak az volt, hogy meddig vagyok képes túlélni.

"Nem azért bocsátok meg az embereknek, mert gyenge vagyok, hanem azért, mert elég erős vagyok ahhoz, hogy tudjam, az emberek időnként hibázni szoktak."

Mostanában Cash-el a veszekedéseink egyre többször elfajulnak. De soha nem fordult tettlegességbe a dolog, egészen idáig. Talán túlfeszítettem a húrt. Túl messzire mentem, és elvesztette a fejét. Előfordul mindenkivel. Soha nem ütött meg, és biztos vagyok benne, hogy csak ez is a hirtelenség műve volt. Szó-szót követett, mindkettőnkben egyre nagyobb indulat forrongott, és már túl régóta nyúzzuk ugyanazt a témát. Nem lehet neki sem könnyű.
Ez csak egy...
- Joy, tudod hogy szeretlek, de ha továbbra is ilyen viselkedést tanúsítasz..- jön közelebb, én pedig ösztönösen hátrálni kezdek. A józanság, egy halvány szikráját sem láttam a szemében.
- Ez itt...- simít végig az arcomon, ahol még mindig égetett az ütése nyomán. - Lehet rosszabb is. - mosolyodik el lágyan, mintha ez teljesen normális lenne.
- Tessék? - Zavartan nézek vissza rá, de válasz helyett, egy újabb ütést kapok viszonzásul.

“Kérem, pontosan idézzenek!”

- Joy Carter többszörös összeomlása után, visszavonul egy időre a filmiparból. Egy közeli ismerős információja szerint, Joy  túlhajszolta magát, és egy időre szeretne elvonulni.

- Hova lettél Joy Carter? Már huzamosabb ideje nem láthattuk a színésznőt, egyetlen rendezvényen sem hajlandó megjelenni, és némiképp jelezni a rajongói felé, hogy még életben van.

- Joy Carter vőlegénye, egyelőre ismeretlen okok miatt életét vesztette.


Szalagcímek, amik nem igazán fedik a valóságot. De arra elég, hogy egy egészen kis pillanatra, ne én legyek, aki maradandó számukra.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Joyce H. Henson/ Joy Carter
Joyce H. Henson/ Joy Carter  EmptyVas. Dec. 29 2019, 23:40
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Joyce!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy olyan életbe kerültél bele, ahol lássuk be egyik tett követi a másikat, mégis ennek ellenére követhetetlenné válik minden, ha egyszer jobban is megnézi magának az ember mindazt, amit birtokol. A média világa már önmagában egy káosz, amely tele van a maga elvárásaival és aknamezőre hasonlító akadályaival, melyek csak nehezen kikerülhetőek. A tökéleteset kell nyújtanod, egy képet mutatnod magadról, amit bálványozhatnak és aki példaként lebeghet azok előtt, akik csak vágynak minderre a csillogásra, de sosem nyertek még betekintést annak színfala mögé. Nincsenek tisztában azzal, hogy milyen, ha az életed többé már csak egy megjátszott felszín, ami minél mélyebben vagy benne a szakmában, annál rohamosabban csúszik ki a kezeid közül. Elvégre csak annyit mondhatsz vagy mutathatsz meg magadból, amennyit mások engedélyeztek, se többet, se kevesebbet. Mindezeket összevetve egyáltalán nem csodálkozásra méltó, hogy valaki besokall. Elegendő csak megnézni mindazokat az eseményeket, amelyek mély nyomot hagytak benned, mégis muszáj volt félresöpörni őket, hiszen nem fértek bele a rólad kialakított képbe. Mert ugyebár amiről nem tudnak, az nem is fáj.  Rolling Eyes
Elég érdekes morzsákat szórtál el a végére az életeddel kapcsolatban, amely jó pár kérdést hagyott hátra bennem, de úgy gondolom nem fogsz majd csalódást okozni a válaszokkal kapcsolatban. Úgy érzem egy magadfajta erős hölgyemény visszatérése olyan lesz, amire talán még senki sem készült fel. Alig várom, hogy felforgasd mindenki életét.  Joyce H. Henson/ Joy Carter  690269075  Joyce H. Henson/ Joy Carter  1471401822

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Joyce H. Henson/ Joy Carter  A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Joyce H. Henson/ Joy Carter  D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Joyce H. Henson/ Joy Carter  8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Joyce H. Henson/ Joy Carter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Moira Henson
» Benjamin Henson
» Hurricane Henson
» Alaska Joyce
» Bridget Henson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: