New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Meghan Montilio
TémanyitásMeghan Montilio
Meghan Montilio EmptyVas. Dec. 29 2019, 11:19
Meghan Montilio
there are poems inside of you that paper can't handle

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Meghan Montilio
Becenév
Meg
Születési hely
San Francisco
Születési idõ
1989.12.31.
Kor
29
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
jegyben jár
Tanulmányok
San Francisco State University, Comparative and World Literature (CWL)
Foglalkozás
írónő
Munkahely
Hyperion Publishing, új ügyfél
Hobbi
olvasás, utazás, hátitáskás kirándulás, fotózás (elég kezdő benne), rajzolás, és kezdő lovagló

Csoportom:
Média

Jellem
Meghan Montilio Memo-googletervező típus, kreatív
Meghan Montilio 73173_flushed-face-emoji-pnghamar jön zavarba, zárkózott alkat, de imád a virtuális világban ismerkedni
🎞️imádja a filmeket, és a sorozatokat, nehezen mond le róluk, a mostani nagy kedvence a Manifest, órákra el tud veszni a rejtélyekben
Meghan Montilio CAT_emoji_icon_png_grandemacskamániás, szerencsére otthon csak egyet tart, de az is pont elég, azonban a nagyobbaktól sem riad vissza, és egyet már örökbe is fogadott az állatkertben a szibériai tigrisekből
Meghan Montilio Compass-googlerégóta járja a természetet, de a legnagyobb kaland az évente megszervezett tesós kirándulás, ahol a Montilio család nem ismer lehetetlent
Meghan Montilio Artist-palette-messengera festészet még nem megy neki olyan jól, de ez nem szegi kedvét, ha otthon ecsetet kell ragadnia

Avataron:
Inbar Lavi

Múlt
2017.10.27. 9:57 ismeretlen fórumoldal
Hány fajtája ismert a bűntudatnak? Életünk végéig hordozhatunk egy terhet, mely nem is a mi vállunkat kellene, hogy nyomja?

2017.10.27. 21:18

Kedves Kérdező!

Nem ismerlek, de tudom, hogy mit érzel át. Szeretném megfogalmazni, hogy nekem mit jelent a bűntudat, bár azt hiszem, hogy ez csak egy ember véleménye, és mindenkinek mást jelent a fogalom. Ha orvos lennék, már attól bűntudatom lenne, hogy életeket mentek, miközben ugyanazon pillanatban is teszem kockára őket (félelmetesen közel állok ahhoz, hogy eláruljam a valódi munkámat, de nem egy ilyen nyilvános helyen tenném, meg amúgy is, ez most nem tartozik ide). Saját tapasztalatból mondom, hogy ennek igen sok fajtája van, de nem is a kiváltó ok az egyetlen összetevője, hanem maga a személy. Mindenki más, nem érzünk ugyanúgy, valakinek soha nem is lesz, mert ilyen alkat. Ez a léleknek a műszere, finoman hangol, és ha megtelítődik a rossz vele, képesek vagyunk hamis diagnózist felállítani. Az én hibám volt, hogy a kutya elszökött? El kell viselnem, hogy bántanak? Hamarabb kellett volna jönnöm? Megannyi kérdés, melyekre sosem fogunk választ kapni, vagy nem a megfelelőt. Az életen át hordozott fájdalom béklyóba köt, és ha engedsz neki, akkor megmételyez, és elvesz tőled minden jót. Ne engedd, hogy ez veled is megtörténjen. Nem tudom, hogy elkéstem-e a válasszal, egyáltalán segít, hogy írok ide, de szerettem volna, ha nem érzed úgy, hogy bűnhődnöd kell.

2017.10.28. 3:24

Este óta a válaszodon agyalok, köszönöm, hogy megtiszteltél vele. Nem akarok belemerülni a részletekbe, lehetne ez egy kattant kérdés is, amiért közelednek az ünnepek, de valóban keresem a válaszokat. Ha ez lelki alkati kérdés, akkor miért nem születtem olyannak, akiről ez lepereg? Az egyik felem menekülne, mert tudom, hogy az lenne a helyes, de a másik maradásra késztet. Vannak hibák, melyekért vezekelnem kell, mert részese voltam.

2017.10.28. 4:12

Ejha, azt hittem csak én vagyok korán kelő típus, de ez lehetséges, hogy csak munkai ártalom, szóval igen érdekes. Most tulajdonképpen akkor ez rád vetítődik ki. Történt valami helytelen az életedben, amiért úgy érzed, hogy te voltál a felelős. Nem ismerem a részleteket, de abból is látszik, hogy már most marcangolod magad, hogy nem vagy érzéketlen. Nagyon durva példát hozok szemléltetésnek…ugye gyilkos és gyilkos között is van különbség. Akadnak olyan személyek, akik élvezetből ölnek, és vannak, akik például önvédelemből. A végeredmény ugyanaz, de nem mindegy, hogy milyen ember áll a másik oldalon. Szeretnél máshol is beszélgetni?


Ez volt az a beszélgetés, ami megváltoztatta az életemet két évvel ezelőtt. A mai napig hordozom a bűntudatot, melyet sikerült kisebbre generálnom, de nem szűnt meg véglegesen, azt hiszem így is van rendjén. Akkoriban egy otthonülő típus voltam, akinek az volt a legfontosabb feladatköre, hogy rendben tartsa az otthonát, és hazavárja a szerető vőlegényét. Karrierről nem is álmodhattam, hiába végeztem egyetemet, hiába sóvárogtam egy írógép, vagy egy laptop után, nem kaphattam meg. Elálltam attól, hogy legyen belőlem valaki, mert tudtam, hogy azt a személyt kell boldoggá tennem, aki egyszer a férjem lesz. Az esküvői előkészületek közepén, a fehér ruhámban a nappali közepén ülve jöttem rá, hogy ez többé nem elégít ki. Elnyomva érzem magam, másnak lettem a bábja, és észre se vettem, hogy lassan elveszítettem önmagamat. Hónapok óta nem beszélgettem egy jót a legjobb barátnőmmel, kihagytam a testvéreimmel szervezett kirándulásokat, és felhagytam az egyetlen szenvedélyemmel, ami jelentett is valamit. Írni akartam, ki szerettem volna teljesedni. Megannyi ötlet motoszkált a fejemben, néha sikerült egy-kettőt leírnom, és eldugnom a fiókban, vagy kint a kertben, de ezek csak álmok maradtak, egészen addig a végzetes őszi estéig.
A részletekbe nem bonyolódnék bele, még most is fájdalom hasít belém, ha felelevenítem az emlékeket. A fehér szaténruhámban ültem, és a körülöttem lévő káoszt szemléltem. Mit keresek még itt? Mikor fogok már kilépni ebből a kapcsolatból? Túl sokat vártam, nem léptem gyorsabban, a csomagolással is elbíbelődtem, holott belül éreztem, hogy úgy kellene elhagynom őt, hogy mindent a hátam mögött hagyok. Nem kellett volna a kertben ásva kutatnom az ötleteim után, mert azzal magamat is eltemethettem volna. Teltek és múltak a másodpercek, amíg ki nem nyílt a bejárati ajtó. Egyetlen pillantással mérte fel, hogy mire készülök. A pofonok már nem leptek meg, de az a vehemencia, ahogyan nekem jött, még engem is megrémisztett. A takaróm a vállamra terítve meredek előre, mikor megcsörren a telefonom, és egy kicsit fellélegezhetek.
- Szia…bocsi, csak éppen az új regényemet írom, hogy mikorra? Heather, megőrültél?! Tudod, hogy három hónap alatt nem tudok megírni egy egész könyvet, főleg nem úgy, hogy karácsony van. Haza fogok utazni a szüleimhez, ezt nem kérheted tőlem…mi az, hogy menjek szabadságra? Igen, valószínű a Bahamákon fogok rálelni az ihletre…ezt felejtsd el. Nem. – morranok fel a telefonban, de hasztalan minden ellenállásom, mert tudom, hogy a kiadóm nem fog várni, ha munka van, akkor annak határideje is, és legkésőbb tavaszra meg kell lennem a kézirattal. – A két ünnep között hívlak. – csapom rá a telefont, és hátradőlve kulcsolom össze a két tenyeremet a tarkómon. Megnyitok egy üres e-mailt, hogy a kedvenc beszélgetőpartneremnek írhassak, már egy hete nem hallottam felőle. Vajon merre járhatott? Izgalom járja át a belsőmet, a szívem is nekilódul…már több mint két éve levelezgetünk. Vajon találkozni fogunk még ebben az életben?

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Meghan Montilio
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Meghan Montilio Tumblr_inline_pr8sqxrTg71sdslao_1280
Meghan Montilio C64aab06a5da992b35566f87ec4c7609c54a0c97
★ kor ★ :
34
★ családi állapot ★ :
It's so easy to...
think about love, to talk about love, to wish for love.
But it's not always easy...
to recognize love even when we hold it in our hands.

Meghan Montilio 5ad0e4c85dc0e6a83df16329d57d19edf6f8f3be
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Meghan Montilio Cd1e4022cc24505f48ea207b34dcaf42f75c8350
★ idézet ★ :
Nagyon finom műszer a lélek és bizonyos dolgok megbéklyózzák.
A bűntudat például vagy ha magunkba fojtjuk az érzéseinket, titkolózunk: óriási teher a léleknek.
Az efféle emberi eredetű súlyok ráakaszkodnak
és elnehezítik.
★ foglalkozás ★ :
bestseller író
★ play by ★ :
Inbar Lavi
★ hozzászólások száma ★ :
172
★ :
Meghan Montilio Tumblr_inline_pkgd5ehsN51ts1epz_250
TémanyitásRe: Meghan Montilio
Meghan Montilio EmptyVas. Dec. 29 2019, 16:36
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Meghan!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nyílt titokként jegyzem meg, hogy rajongok a play by-odért, akihez úgy gondolom, tökéletesen illik is az általad megálmodott karakter. Bájos, kedves mosolya mögött annyi titokzatos érzelem rejtőzik, amelyeket többnyire, úgy sejtem, a művészet többféle ágában, írásban, festésben, fotózásban igyekszik kifejezni. Aranyosnak találom, ahogy a jellemzést megoldottad, ami ugyan nem lett túl hosszú, mégis sokat megtudtunk belőle, hisz a kis jeleket is felhasználva több mindenre kitértél. Very Happy

A szereppéldád elején megfogalmazottak engem is elgondolkodtattak a bűntudat fogalmáról, szerepéről. Nem tetted egyértelművé, hogy ki volt a kérdező, és ki próbált választ adni - számomra legalábbis nem volt az -, de a beszélgetésben fontos dolgok fogalmazódtak meg. Ha a gyilkosokra gondolunk, meg hasonló nagyobb bűntettekre, nyilván azt mondhatnánk, hogy a bűntudat mértéke határozza meg, hogy valaki mennyire lelketlen, avagy sem. Viszont volt ott egy másik érdekes kérdés is: "El kell viselnem, hogy bántanak?", amiből könnyen kibontakozhat egy másik téma, és erről is hosszan lehetne társalogni. A leírtakból azt szűrtem le, sajnos Meghan is jól ismeri ezt az oldalt is, a vőlegényének hála. Ha még nem történt meg, remélem, hamarosan össze tudja gyűjteni a szükséges bátorságot ahhoz, hogy lépjen, és kézbe vegye a saját élete irányítását. szívecske

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Meghan Montilio Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Meghan Montilio 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Meghan Montilio 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Meghan Montilio 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Meghan Montilio 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Meghan Montilio
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Help me through the night - Meghan&Ryder
» Richard & Meghan /A breath break/
» Don't you want to share the guilt? - Meghan&Ryder
» The missing piece - Meghan&Ryder
» Turning point - Meghan&Ryder

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: