New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Grant tanár úr
TémanyitásGrant tanár úr
Grant tanár úr EmptySzer. Dec. 18 2019, 10:30
Grant___

Play by:
Paul Wesley (alkudható)
Születési hely:
szabadon választható
Kor:
30 körül
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szabadon választható
Csoport:
oktatás
Történetünk:

Kedves Grant Tanár úr!
Ha klasszik levelet akarnék írni akkor azt hiszem így kezdeném. Felvenném a jólnevelt kislány stílusomat és megpróbálnék elnézést kérni az összes baromságomért, amivel többnyire az Ön óráit tisztelem meg.Nem azért skippelem, mert ki nem állhatom a tárgyat….na jó egy kicsit azért ilyen is van benne, de elsősorban azért, mert csak kényszerből vettem fel. A nagyapám Chicago egyik legjobb gazdasági jogásza, így kénytelen kelletlen jó lenne nekem is konyítani valamit az amerikai jogrendszerhez.Ettől még nem szeretem. Nem azért szokásom amúgy minden lehetséges alkalmat megragadni, hogy kellemetlen helyzetbe hozzam, mert nem kedvelem. Hanem azért, hogy végre megbuktasson, hogy bebizonyítsam a nagyapámnak, alkalmatlan vagyok erre a tantárgyra. Aláírom, hogy halapenot szórni a szendvicsébe elég amatőr és gyerekes húzás volt, főleg mert nem tudtam, hogy allergiás a csípősre. Amikor elvitték a mentők a campusról, azért bennem volt a para rendesen, és sokat gondolkodtam, hogy meglátogatom és elnézést kérek. Végül győzött a gyávaság és messziről drukkoltam, hogy rendbejöjjön. Előző karácsonyon kubai prostikat rendeltem magának, de nem házhoz, hanem az egyetemre, a téli szünet előtti utolsó napra. Ebből lett egy kis beszélgetésem az igazgatói irodában, de ez sem szegte kedvem, hogy végre elérjem: eltanácsoljon a tantárgyától.
Maga azonban született pedagógus lehet, vagy titokban valami pszicho gének lehetnek magába kódolva, mert a fejébe vette, hogy bármi áron, de eléri, hogy sikeres vizsgát tegyek amerikai jogból, függetlenül attól, hogy inkább laborpatkány vagyok, semmint aktakukac. Szóval rendre megadja a minimum kreditet, elérve ezzel, hogy továbbvihessem a tárgyát.
Nem sok dolgot tudok magáról, mármint magánemberként, mert ezzel nem sokat foglalkoztam amellett, hogy igyekezzek kikészíteni. Mondjuk lehet egyszerűbb lett volna odaállni, és szépen megkérni, ne engedjen át folyton, és egyszer végre jelentse ki: annyit értek a joghoz mint a némakacsa az operához. De eddig még nem jutottam el. Talán majd egyszer….addig maradnak a Tara-féle hülye húzások, amin maga mindig csak jót nevet. Ne csinálja, ezt, bosszankodjon már rajtam egy kicsit, ne csak mosolyogjon olyan….olyan...na jó, nem mondom ki, azért sem mondom ki!
De nem csak én vagyok ám cseles, hanem maga is. Pár hete csetelni kezdtem egy számomra ismeretlen sráccal. Amit még nem tudok, hogy a profil fake, és maga, Grant tanár úr, maga van mögötte. Remélem jól szórakozik a gép mögött rajtam, és addig örüljön, amíg nem jövök rá, hogy a fagyim visszanyalt.
(Grant tanár úr valódi született pedagógus, aki szerint nincs olyan, hogy lehetetlen. Maximalista. A tanításban is, és nem szívesen adja fel, emiatt sem veszi fel Tara húzásait, amik egyértelműen arra irányulnak, hogy a tanár úr eltanácsolja a tárgytól. Magánélet, minden egyéb a megalkotóra van bízva, ebbe a részébe nem szeretnék beleszólni. A név és az avatár is alkuképes. Dobj meg üzivel ha felkeltette az érdeklődésed a plot!)
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Grant tanár úr
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Grant tanár úr
» A legborzalmasabb tanár
» Grant Hollson
» na de Tanár úr kérem...
» Natasha Grant

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: