New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 106 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 97 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 16:10-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:52-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 15:21-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Grant tanár úr
TémanyitásGrant tanár úr
Grant tanár úr EmptySzomb. Dec. 21 2019, 17:40
Grant Morales

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Grant Morales
Becenevek:
A diákok roppant kreatívak e téren, szóval ezt üresen hagynám
Születési hely, idő:
Manhattan 1986. július 23.
Kor:
33
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Egyedülálló, még...
Csoport:
Oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
CUNY, School of Law
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Egyetemi tanító és jogot tanítok
Ha dolgozik//Munkahely:
CUNY, School of Law
Hobbi:
Hát nem a dogák javítása...
Play by:
Paul Wesley

Jellem
Középiskolában volt egy igen sokoldalú tanárom, aki ugyan a történelemre szakosodott, de szinte bármilyen helyettesítésnél megállta a helyét. Jól tanított és szerettük is. Túlzás nélkül állítom, hogy ő az én példaképem. Magánéletéről semmit sem tudtunk igazán, de mégis mindig úgy tűnt, hogy boldog. Akkoriban persze nem nagyon lelkesedtem a tanári szak felé, mert ő ugyan kivételes tanár volt a sok rossz közt, bőven akadtak olyanok is, akik aztán igencsak kedvem szegték, ám most mégis itt vagyok. Maximalizmusomból adódóan nem engedek a reménytelenségnek, legyen szó bármiről. S talán pont emiatt sem szeretem a megválaszolatlan kérdéseket. Szeretek tanítani, de mellette élvezem, mikor a szünetek alkalmával a tanári barlang helyett a fiatalság mellé csapódok - egyáltalán nem zavarva őket - és velük mulatom az időt. Nem szándékom a kioktatásuk, de el látom őket hasznos tanácsokkal, s talán pont emiatt - na meg a korom végett is - értek velük könnyebben szót. Már, akivel ugye...
A jókedélyűségem ellenére sokat merengek a múlton, azokon az elkövetett hibákon, miket nem tehetek már jóvá vagy nem változtathatok rajtuk. Tüskéken, amik fájó emlékek maradnak talán örökké. De azért elkerül a kóros depresszió, mert képes vagyok mindig meglátni a dolgok napos oldalát és persze, ha netán mégsem, akkor sincs semmi probléma, mert a tesztek javítása és a ketteshez elég pontok összekaparása eléggé lezsibbaszt, hogy ilyesmiken agyaljak.
Ez utóbbit már-már hobbiként űzöm ám. I'm kidding! Valójában a sportolás és a főzés a kedvenc elfoglaltságom, mondjuk az utolsó csak nem olyan rég. De azért a hamburgerért is odavagyok. S ha már a kedvenceknél tartunk gyengéim a szivárvány színben pompázó Jelly Beanek. De csak is a fogyasztásra ténylegesen alkalmas fajta zselés babok. A Boozled-félével csak is partikon vagyok hajlandó foglalkozni, és csak távoli megfigyelőként. De nem csak ezzel lehet kikergetni a világból, a csípős dolgok kifejezetten a halálom. Mármint tényleg. Allergiás vagyok rá.

Múlt
/ Napi rutinom... /
Kora reggel. Egy utolsó ellenőrzésből elkövetett húzás a cipőfűzőkön, felkaromon igazítok még egyet a telefontokon, benyomom rajta a Dangerous Man című kocogó zenét és egy adott, bemelegítéshez is teljesen jó tempóban futok néhány kört a Central Parkban, mielőtt dolgozni mennék. A reggeli kondi, nem csak a testnek, de a szellemnek is kedvez, és egy egyetemi tanárnak illik szemelőtt tartania, miként adja át a tudást. Nem megszállottságom az egészséges életmód, de azt hiszem senki se hal bele egy kis mozgásba.
Egy órával később már frissen lezuhanyozva álltam türelmetlenül sorban a kedvenc pékségemnél, ahol a még kávé előtt álló eladó lányt direkt kérem, hogy ne tegyen semmiféle csípős meglepetést a szalámis szendvicsbe, mert nem szeretem. S ez nem is hazugság. Ugyanis allergiás vagyok ezekre a dolgokra. De sosem kürtöltem világgá, hisz sose tudni ki akarna ily módon az életemre törni. Miután már magamnál tudtam a zacskózott reggelim, sietek az egyetemre, noha tán még sosem késtem. S számomra érthetetlen, hogy akkor mások mégis miért nem tartják maguk az időrendhez.
Időben odaérve aztán szépen előkészülök s az utolsó percekben még átnézem a mai anyagot, az elvártaknak megfelelő tananyag mennyiséget, melyet a tanárikar számításai szerint még be kell fogadnia a már koránt sem olyan lelkes tanulóknak. Se baj, mindig kell a kihívás. Szerencsémre jól kijövök a diákokkal, s akikkel nem, még azokkal is. Szót értünk egymással, s nem csak órán, de iskolán kívül is. Még annak ellenére is, hogy mindenkivel megtartjuk azért a tanár-diák közt lévő három lépés távolságot. De tanárként nem is csupán a tudás átadása az én feladatom, hanem - s ez különösen a mai világot tekintve igaz, - a jó útra terelésük. Lényegében a nevelésük. Ez sokakkal gördülékenyen is megy, én meghallgatom őket, s cserébe ők is meghallgatnak engem. De azért akadnak köztük olyanok is, akik mindezek ellenére is harciasan ellenállnak. S nem csak tisztelet terén, de mintha szándékosan a megbuktatásuk volna a cél. De ugye ez őrültség.
Tara. Már a kezdetekkor sem szimpatizáltál velem, melynek okát azóta sem osztottad meg, s mely előtt érthetetlenül állok. Azt gondoltam a padban ülök már kinőttek az ovis hajhuzogatásból, s azon korszakuk élik, mikor világgá kürtölik lelki bajaik, csakhogy végre észrevegye őket valaki. De te hallgatsz. S nem mellesleg folyton borsot törsz az orrom alá, amin amúgy legtöbb esetben jót mosolygok, nevetek, talán mert egyszerűen képtelen vagyok úgy tekinteni rád, mint egy erős, érett nőre. Lélekben egy kislány vagy még, egy tündérkiasszonynak álcázott kis boszorkány, aki még fél felvállalni magát, aki irigylésre méltó életvidámságával palástolja félelmeit. Olykor-olykor megpróbállak megközelíteni, kedves lenni, mindig megadni azt a plusz pontot, amivel még éppen magunk közt tartunk, te mégis ellenségnek tartasz.
Egy alkalommal ártatlan csínyként jalapenot szórtál a szendvicsembe, ami végett én kórházba kerültem. Egy másik ilyen esetnél pedig gondoltad zavarba hozol néhány megrendelt csinos, hölggyel, ám ott le is buktál, s bár én ebből sem akartam nagy ügyet csinálni, az igazgató nem hagyta szó nélkül. Emlékszem, ahogy álltam az igazgatói irodával szemben karbatett kezekkel várva, hogy végre kijöjj és elém állva végre elmondhasd, mivel bántottalak meg. Ehelyett azzal kellett szembesülnöm, amiként egyszerre csalódottan és bosszúsan hagytad hátra magad mögött a helyiséget, tán még engem sem vettél észre, úgy kiviharzottál az épületből.
Láttom és érzem is, hogy a húzásaiddal üzenni akarsz valamit, s mivel nem veszem az adást, kezdenek eldurvulni a dolgok . A közeledbe nem engedtél, a társaidtól még csak aprócska információ morzsákat sem tudtam elcsípni, így kockázatos megoldáshoz folyamodtam néhány hete. Rád írtam online. Egy hamis profillal. Egyrészt, hogy kiderítsem mit követtem el, másrészt bevallom nagyon élvezem a "bosszút", noha az átveréseden kívül roppant finoman és diszkréten kezelem mindezt. Vicces játéknak nézünk elébe. Kicsit olyan ez, mint egy macska-egér játék, ahol én elhitetem veled, hogy te vagy a macska, én pedig az egér.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Grant tanár úr
Grant tanár úr EmptySzomb. Dec. 21 2019, 22:25
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Grant tanár úr!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A jóistenke áldja meg, hogy végre befutott. Grant tanár úr 3874598021  Komolyra fordítva, szerintem most így hatszor körbefutott a vigyor a fejemen, amikor újra elolvastam a karakterlapodat és úgy elképzeltem, hogy mennyi borsot törtem én már az orrod alá, és te mégis milyen nyugalommal fogadod. Smile  No de fogják még a hóhért akasztani, mint ahogyan azt mindketten tudjuk ugyebár. Razz

A jellemrészednél az nagyon tetszett, hogy egy olyan tanárt hoztál fel példaképnek, akiről nem igazán tudtál semmit, mégis valamiért ösztönösen úgy gondoltad, hogy ő az az ember akire fel lehet nézni. Grant tanár úr 2451935670  Ha azt vesszük a tanárok amúgy nagyon semleges figurái a mindennapoknak. Azt hisszük, hogy a nap huszonnégy órájából, huszonnégyet ők tanárok. Mintha nem lenne ezen kívül életük, mindenféle gondjuk, befizetetlen számláik, nem várná őket otthon mosnivaló, vagy ezer meg egy dolog, ami az életükhöz tartozik. Rolling Eyes  Röstellem de ebbe még én sem gondoltam eddig bele, csak csinálom a hülyeségeimet veled. Mondanám, hogy sajnálom, de én ezt tök komolyan gondolom.Jelly Bean….fúúú ezen nagyon jót nevettem. Grant tanár úr 690269075  Annyira szürreálisan elüt a karaktertől, és mégis annyira emberivé teszi, hogy azt hiszem ezt imádom a legjobban. Grant tanár úr 1471401822  

A történet részednek van valami különös kettőssége, aminek az okát tudom, és ettől még inkább varázslatosan jó lett a számomra. Az első a mindennapi rutin, a másik meg….khm én. Smile  A zene az nagyon sokat dobott az egész hangulatán, mert végig azt hallgattam amíg olvastalak, és szerintem pokolian illik hozzád. Az a baj amúgy, hogy nem ismerlek, nem tudok rólad semmit, csak egyszerűen csinálom egyik baromságot a másik után, te pedig próbálod úgy felfogni a dolgokat, hogy még nevelésre szorulok. Rolling Eyes  Ami nem is áll távol a valóságtól. Mindeközben a saját fegyveremet fordítod ellenem, és belemész velem egy olyan játékba, ahol megvan a lebukás veszélye, mégsem érdekel. Lehet, hogy ezzel közelebb jutsz az igazsághoz, én meg megkedvelek valakit, aki amúgy nem is létezik, csak te találtad ki. Grant tanár úr 1130496352  Van egy műsor, aminek az a címe, hogy Kamureg.Pár éve felkapott volt a youtube-on. Na azt hiszem a mi sztorink ebbe tökéletesen beleillene, csak reméljük, hogy happy end lesz a vége. Grant tanár úr 757797015

Ajj te, én annyira szeretem ahogyan írsz, ahogyan megragadsz egy karaktert és tökéletesen eltalálod mit és hol hangsúlyozz ki benne. Grant tanár úr 4142114136 Oda vagyok érte, ez az igazság, ahogyan az általam megálmodott és általad megalkotott karakterért.

A Tara-Plecsnit egy bocsánatkérő szempillarezegtetéssel adom most át. Színt admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Grant tanár úr
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Grant tanár úr
» Natasha Grant
» A legborzalmasabb tanár
» Grant Hollson
» na de Tanár úr kérem...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: