New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Way down we go
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Way down we go
Way down we go - Page 2 EmptySzomb. Aug. 28 2021, 22:05
Ben & Lyn

all you can do is be brave enough to get out there
Nem akartam konkrétumokba bocsátkozni, és egyáltalán, bele sem akartam menni olyan dologba, ami ilyen feszültté tenné a hangulatot, de most már mindegy, ismét nem sikerült elkerülnöm.
- Mégis mit akarsz hallani Ben? – túrok a hajamba az indulattól remegő ujjbegyeimmel. – Azt mondtad, hogy lezártad a múltat és hogy ne aggódjak. Hogy tudod kezelni a dolgot, erre kiderül, hogy ahelyett, hogy az agyad után mennél, téged is a farkad irányít. Ugyanolyan vagy, mint a többi – mondom ki a lényeget, még ha nem is akarnám, akkor is kiszalad a számon. És
végtére tényleg ezt gondolom. A tekintetemből vélhetőleg a csalódottság és a harag olvasható ki.
- Milyen forgatókönyv? Kérlek ne gyárts összeesküvés elméleteket – sóhajtok fel. – Honnan a francból tudnám, hogy miért tetted ezt? Napról napra, éjről éjre azon gondolkodtam, hogy mégis mi a jó eget vétettem, hogy ezt érdemeltem, és biztos megvan a jó válasz erre is, csak én nem találom. Bár jó lenne, ha tényleg megosztanád velem, hogy tanulhassak a hibáimból. – Ha már itt tartunk. Nem értem, mi okból érdemeltem ezt.
Mikor határozott kijelentést tesz, kicsit megdobban a szívem, mert hallhatóan tényleg komolyan gondolja. Dehát tényleg mindegy, most már semminek nincs tétje. Viszont mintha... Mintha ő még mindig küzdene ezért az egészért, ami köztünk volt. Pedig ott van már neki Vinda.
- Azért jöttem ide, mert az elmúlt napokban azt hittem, hogy meg fogsz halni! – csattanok fel, hiszen tényleg nem ez volt a célom. Viszont ahogy ezt kimondom, kicsit elfogy az erőm és ahogy elenged, lehuppanok a mellettem lévő szék szélére. Miért kell nekünk állandóan ezt csinálni? Miért kell minden alkalommal megpróbálnom, hátha ezúttal majd sikerül az a bizonyos közömbösség? Sosem fog. Most már tényleg összezavarodtam. A fejemben lévő gondolatok egy nagy katyvasszá álltak össze.
Miért tagadja le?
Megadom a lehetőséget neki, hogy felvázolja a verzióját, de mikor azt mondja, hogy nincs mit elmesélnie, ellököm magam a széktől és erőt véve, felállok onnan.
- Jól van. Elhiszem – mondom halkan, mikor arra kér, kérdezzem meg Vindát. Persze gondolom, hogy ezt ő sem gondolja komolyan. Nyilván jobban hinnék Bennek, mintsem annak az átkozott lotyónak, de ebben az esetben jobbnak látom pontot tenni ennek az egésznek a végére. Ben is jól tudja, hogy az előbb kimondott szavaimnak nem sok hitelessége van.
Most már elég volt. Érzem, neki is és nekem is, jobb lenne, ha hagynánk a fenébe, nem is értem, min vitázunk itt, hiszen tényleg továbbléptünk. Vagy csak úgy teszünk?
- Nem tudom, talán akkor magamat ostorozhatnám, amiért elcsesztem. Amiért nem beszéltük meg akkor és ott, helyben. De így, hogy csak megválaszolatlan kérdések vannak, nem jutunk előbbre – tárom szét a karom a tanácstalanság miatt. Egyszerűen nem értem az egészet. – Csak azt nem értem, hogy ha te ezt állítod, én pedig az ellentétjét, mégis mi történhetett? Talán jobb lenne, ha megkérdeznéd a barátnődet te erről, Benjamin – pillanatok vissza rá a szoba túloldalára. – Ő lehet, hogy mindent jobban tud – préselem össze a szám. Ben nem volt részeg, nem lehet, hogy kiesett neki az incidens, szóval... áhh, egyszerűen képtelenség az egész.
- Nem változtat semmi a dolgokon most már – mondom ki az egyértelműt. – Csak a lelkiismeretünkkel tudjunk elszámolni – vonok vállat, mintha ez olyan egyszerű dolog lenne.
Nekem is nyomja a súly a vállam, főleg most, hogy ennyire határozottan állítja, hogy nem történt semmi. És én most hazamegyek Washingtonba és azon fogok kattogni, hogy mi van, ha tényleg nem? Vinda viszont akkor is ott volt az ágyában, ez tény.
- Különben is, ez már veszett ügy. Vinda biztos szeret téged és te is biztos... odáig vagy érte – nyelek egyet, mielőtt bármit is mondanék. Összeszorul a torkom ahogy kimondom, de egy mély levegővétel után folytatom. – És én is már Washingtonban vagyok – mondom konkretizálás nélkül. – Jobb lesz, ha itt és most elválnak az útjaink, és talán az is okosabb döntés, ha nem próbáljuk meg újra úgy, mint a barátok. – Magam sem tudom, honnan jött a hirtelen elhatározás, de jelen pillanatban úgy érzem, hogy képtelen lennék elhatárolódni tőle és ezt nem tehetem meg sem vele, sem pedig Sammel, illetve nem utolsó sorban magammal sem. Túl kell lépnem rajta egyszer, s mindörökre. Igaz, miközben beszélek, a hangom a felénél kissé megremeg, de ezt leszámítva egészen határozott vagyok. A tekintetét viszont kerülöm még így, a szoba másik oldalából is.
A táskámért megyek, felmarkolom és aztán Ben elé lépek.
- Nagyon örülök, hogy épségben vagy. De kérlek... - halkul el a hangom, és a jobb tenyerem a nyakára téve simítok végig az arcélén az ujjammal. A pulzusom a fülemben erős tam-tamot ver, érzem, hogy az előbbi határozottságom kicsit meginog, a torkomban gombóc növekszik. A francba Lyn, menned kell! - ... vigyázz magadra, Henson. – A kezem lassan csúszik le a mellkasára, majd mély levegőt veszek, mielőtt elindulnék a lakásából, itt hagyva a kulcsot és egy darabkát magamból is.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Way down we go
Way down we go - Page 2 EmptyKedd Május 24 2022, 14:43



to: Marilyn

Mit akarok hallani? Mondjuk azt, hogy ki is mondja, amivel vádol, egyértelműen és kendőzetlenül, akkor talán ő is rájönne, hogy mekkora képtelenség, amit állít! Egy pohár pezsgőtől majd biztos éjszakai hancúrra invitálom a volt barátnőmet, méghozzá éppen abba a szobába, ahová a megbeszéltek szerint őt vártam. Akárhányszor csak végiggondolom ezt az egészet, fel tudnék robbanni az idegtől, de igyekszem uralkodni rajta, különben úgyis faképnél hagy, és már megint nem jutunk a végére semminek.
- Bármit, ami feloldaná ezt az istenverte helyzetet! – mondom inkább élénken gesztikulálva, de a végére inkább csak a hajamba túrok. Most már legalább dühös. Legyen is dühös rám, nem bírom elviselni ezt a tartózkodó közönyt, amivel eddig uralni próbálta a vonásait. A harag általában vagy elégeti a köztünk feszülő problémákat, vagy megfelelő mederbe terelve elmélyíti azt, bármelyik út is áll előttünk, muszáj dönteni, mert most már én is világosan látom: ez így nem fog működni. Eddig sem működött, csak próbáltunk úgy tenni és várni a csodát. A balesetem – és nyilván a azt követő orvosi visszhang – rávilágított, hogy van néhány égető problémakör az életemben, amiken, ha nem változtatok, legközelebb talán nem úszom meg ennyivel. Az egyik ilyen gócpont pedig a köztünk lévő kapcsolat. Még mindig szeretem, ez most már teljesen nyilvánvaló. Legalábbis, ha számára nem is, bennem kitisztult a kép, nem is akarok tovább hazudni magamnak. Ha nem szakítunk, valószínűleg sosem jöttünk volna össze újra Vindával. Azt sem tudom, hogy meddig fog tartani, valószínűleg ugyanolyan véget ér majd, mint nyolc évvel ezelőtt, de addig is, eltereli a figyelmem a masszív önsajnálatról.
- Ez nem összeesküvés-elmélet. Teljesen normális, hogy beszéltek róla, vagy ha nem, inkább már holnap költözzetek szét. – Sam a párja, ráadásul mindkettőnket ismer, mi több, mind a három állítólagos résztvevőt, ha ennek ellenére sem tudnak beszélni a témáról, akkor sosem lesznek elég erős alapjai ennek a kapcsolatnak, de ez ugye már nem az én problémám. Vajon nála is csak figyelemelterelés ez az egész? Vagy inkább egy praktikus megoldás? Vajon mióta húzódhatott köztük ez a ki nem mondott vonzalom? Hogy újkeletű legyen, ahhoz kissé hirtelen. Azt kérdi, hogy miért érdemelte. Ugyan már, amíg ezekben a kérdésekben gondolkodik, sosem fog rálelni az igazi válaszokra. – Majd Sam bizonyára segít, hogy levond a megfelelő tanulságokat. – Mert ebben biztos vagyok. És talán így is lesz jól, mi magunk egyértelműen nem tudunk konszenzusra jutni, még olyan alapvető kérdésekben sem, hogy lefeküdtem-e Vindával, vagy sem, abban a nyamvadt hotelben. Az indulatosan felcsattanó mondat hirtelen mintha engem is kijózanítana.
- Nos, akkor küldetés letudva. Láthatod, életben vagyok – lendítem meg a kezeim, és egy pillanatra összepréselem az ajkam, ahogy rávezetem a tekintetem. Dehogy hiszi el, hallom a hangján, veszett ügy, hogy nekem bármit is elhiggyen, mondjuk nem feltétlenül hibáztathatom érte. Valóban túl sokszor nem voltam elég őszinte vele, mikor annak kellett volna lennem, de ezt az ember általában már csak utólag látja be. Sok mindent elszúrtam, és talán ez a félreértés volt az utolsó döfés ennek a kapcsolatnak, épp mikor már azt hittem, lassan minden újra a helyére rázódik. Nincs mindig happy end. Úgy látszik, ennek az időszaknak most tényleg vége lett. A mellkasom összehúzódik a gondolatra, de ezúttal nem a szívem szúr, inkább csak elnehezedik, mintha pár percig minden érzelem súlya, ami valaha is hozzá fűzött, egyszerre nehezedne rám. Az elengedés pillanata volt ez. Tudtam és éreztem. A másodpercek lelassultak, hogy soha ne is felejthessem el.
Rápillantok az ablak felől. Látom a feldúltságát, és hallom, ahogyan próbálja megacélozni a hangját és a vonásait, igyekszik kilyukadni valami logikus álláspontnál, de ahogy hallgatom a szavait, most már tudom, mi lesz az egyetlen megoldás. Mi az, amivel ő is tovább tud majd lépi, anélkül, hogy sokáig rágná magát a kétségeken és a történtek homályán.
- Oké, tényleg megtettem – mondom ki végül a beismerést, ami várhatóan megoldja majd, amit mi nem tudunk, és kibogozza helyettünk a kibogozhatatlant. – Valóban lefeküdtem vele – mondom ki még egyszer, mielőtt bármiféle kérdőjel maradhatna benne. A tekintetem az övébe fut. Megbánás kavarog a pillantásomban, és az a fajta beletörődöttség, amikor már tudod, hogy vége van, már csak az érzelmek hordalékán kell átrágnod magad. Ma, holnap és a következő időszakban, de most már enyhülni fog. Csak ki kell várnod a pillanatot.
- Egyetértek. Jobb lesz, ha nem hívogatjuk egymást – pillantok el róla, elismerve, hogy igaza van, tényleg így lesz a legjobb. Ahogy közelebb lép, az érintése halvány libabőrcsíkot von végig a nyakamon. Egyszerre hideg és már-már elviselhetetlenül forró, elfog a vágy, hogy megcsókoljam, de inkább mégis lemondok róla. Egyikünknek sem könnyíteném meg vele a helyzetet, így inkább csak a mellkasomra simító kezéért nyúlok. – Sajnálom, hogy nem jött össze - suttogom halkan. - Hidd el, tényleg, megpróbáltam. Rose-nak is biztosan jobb lesz így – préselem ismét össze az ajkaim, mielőtt újra a szemébe néznék. Szívem szerint mást mondanék, de emlékeztetem magam, hogy a cél ezúttal éppen az, hogy ne a sajátomat, hanem végre az ő érdekeit nézzem. – Köszönöm, hogy bejöttél – búcsúzom, majd elengedem a kezét, a tekintetem pedig végigköveti, ahogy a kulcsot az asztalon hagyva eltűnik az ajtó mögött.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Way down we go - Page 2 I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Way down we go - Page 2 EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Way down we go - Page 2 5RpYFSk
 
Way down we go
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: