New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 87 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:49-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 13:31-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Savannah Farrow - Beregisztrált
TémanyitásSavannah Farrow - Beregisztrált
Savannah Farrow - Beregisztrált EmptySzomb. Okt. 19 2019, 12:14
Savannah Farrow

Play by:
Candice Accola King
Születési hely:
New York
Kor:
25+
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
Ezt csak te tudhatod
Családi állapot:
Szabadon választott
Csoport:
Üzlet? – szabadon választott
Történetünk:

A húgom vagy, és nem mellesleg öt éve pályázhatnál a világ legjobb nagynénije díjra is. Mióta a fiam megszületett, folyamatosan mellettünk voltál. Támogattál, segítesz, amikor vigyázni kell rá, mert halaszthatatlan dolgom van. Sokszor még nálunk is laksz, ha éppen olyanod van, bár megvan a saját életed is. Egyszerűen csak annyira összefonódott a miénkkel, hogy a mindennapjaink része vagy. Szerves része, bizony ám!
Amikor öt éve megtudtam, hogy terhes vagyok, ennek ellenére pedig aláírtam a válási papírokat, anyánkkal értettél egyet, miszerint totálisan elment az eszem. A sértettségem azonban túl nagy volt ahhoz, hogy hallgassak a jó szóra és igazat adjak nektek. Inkább elmenekültem az országból, és jóformán akkor tértem vissza, amikor kiderült, hogy az anyánk gyógyíthatatlan betegségben szenved. Mellette, és ugyanakkor melletted akartam lenni, hogy segítsek. Kicsi gyerek ide, vagy oda. Együtt vészeltük át az egészet, a halála után pedig megnyitottam a rám hagyott pénzből a cukrászdát.
Te a saját részedet valószínűleg az iskolára költötted, valamint beszálltál te is az üzletembe. Hogy a többivel mi lett, azt nem tudom, sosem kérdeztem, mert a te dolgod. Azzal sem vagyok teljesen tisztában, hogy mi van a magánéleteddel, mert akárhányszor kérdezem, nem nagyon nyilatkozol. Valószínűleg úgy vagy vele, hogy megvannak a saját gondjaim, és nem akarsz még te is traktálni a tieiddel, pedig hé, itt vagyok!
Mondjuk annak nem örülök, hogy most már olyannyira belefolytál az életembe, hogy leszerveztél nekem egy vakrandit. Mindig rágtad a fülem, hogy menjek el egyre, mert ideje túllépnem a válásomon, de a fenébe is, nekem ez nem megy ilyen egyszerűen, ahogy te gondolod! Tudom, hogy csak jót akartál, de egyelőre még nem tudom értékelni. Azt meg inkább megtartottad magadnak, hogy mindig is szurkoltál Dylannek és nekem, hogy újra sikerüljön megpróbálnunk. Erről hallani sem akartam sem akkor, sem most, de valahol te még mindig kedveled őt, hiába csalódtál benne és vagy rá legalább olyan dühös, mint én. Oliverben azonban folyton őt látod te is, akárcsak én.
Most elszántad magad, és szeretnél jobban kibontakozni és a lábadra állni. Eddig nem volt merszed elém állni az ötleteddel, de szeretnéd kicsit kivenni a részed az üzletünkből, nagyobb feladatokat vállalni a dekoráláson túl, és kicsit egyengetni a marketinget, szervezni a kapcsolatokat. Te ebben jobb vagy nálam. Én művésznek tartom magam, neked viszont nagyon jó a beszélőkéd, bárkinek lyukat tudsz beszélni a hasába. Kedves vagy, igazi sziporkázó személyiség, akit bárki gyorsan megkedvel. Talán sokszor szeleburdinak és éretlennek tűnsz, pedig nem vagy az. Nagyon is felelősségteljes felnőtt nő lettél, akire bármikor rábíznám a fiam. Ja, egyébként te vagy a kijelölt gyám, ha velem valami történne! Csak úgy mondom!

// Többet nem kötnék meg, nagyon örülnék neki, hiszen tényleg szerves része a mindennapjainknak! Smile A playby alkuképes, de valami szőkeséget tudnék elképzelni. Ennek ellenére meggyőzhető vagyok, ha megígéred, hogy aktív leszel Savannah Farrow - Beregisztrált 2624752903 igazából bármilyen ötletre nyitott vagyok, ezek csak támpontok. Együtt is kitalálhatunk valamit, csak érkezz meg! Smile Egyébként ajánlom az előtörténetem elolvasását, mert szerepelsz benne te is! Savannah Farrow - Beregisztrált 2624752903 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Savannah Farrow - Beregisztrált
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I need you - beregisztrált
» you're my flashlight || beregisztrált
» Zeno&Farrow girls
» Scott Blanc BEREGISZTRÁLT
» beregisztrált / akit hátrahagytak

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: