New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 8:45-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 8:06-kor
Seo Dan
tollából
Ma 6:17-kor
David Gallardo
tollából
Ma 6:07-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 0:06-kor
Luana Machado
tollából
Tegnap 23:08-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Tegnap 22:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

I need you - beregisztrált
TémanyitásI need you - beregisztrált
I need you - beregisztrált  EmptyPént. 13 Júl. - 15:57
Válassz egy szép nevet


Play by:
Gal Gadot (alkudható, csak beszéljük meg)
Születési hely:
rád bízom
Kor:
24-28
Lakhely:
bármi
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
első körben szinglire gondolnék, de lehet variálni (:
Csoport:
piros vagy ám te is, törvényszegő a javából
VAGY belőled is zsaru lett időközben?! ezzel azért nagyon meglepnél, de amilyen ügyes hamisító vagy, ez sem lehetetlen. esetleg másképp szivárogtál be az FBI-hoz? ez is egy érdekes opció. válassz kedved és ötleted szerint :')
Történetünk:

Veszélyes vagy. És borzasztóan szexi. Ráadásul ügyes abban, amit csinálsz, jó kis teamet alkottunk mi régen, nem volt olyan, amire ne lett volna tervünk, és amit ne loptunk volna el, ha nagyon fájt rá a fogunk.
Pech vagy nem pech, de akkoriban ismerkedtünk meg, amikor én már együtt voltam Ivy-val, így sosem történt köztünk olyasmi, ami túlment volna azon a képzelt határon, amit meghúztam magunknak, de ez nem azt jelenti, hogy sosem gondoltam rá. Ivy viszont túlságosan fontos volt nekem, és tudom, hogy ez általában nem látszik rajtam, de hűséges típus vagyok. Veled viszont nehéz dolgom volt, egyszerre voltál a társam, kicsit a húgom, az egyik legjobb barátom, és az a nő, aki mellett észnél kell lenni.

Ami téged illet, abszolút szerelmes voltál belém, amiről én nem hiszem, hogy tudtam, csak azt, hogy megvan köztünk ez a lappangó, ki nem mondott vonzalom, amit ha néha nehezebben is, de kezeltünk, sosem hoztad fel. És azt is tudtam, hogy minden ravaszságod és kiszámíthatatlanságod ellenére azért számíthatnék rád, ha bajba kerülnék, és ezt szerintem te is így gondoltad rólam. Volt is már néhány alkalom, hogy kihúztalak a zűrből, de nekem ennyire még sosem volt szükségem rád, mint ebben a rémálomban, amibe belecsöppentem.

(Röviden: Átvertek, és egy hamis akció keretében bevitettek velem egy táskába rejtett bombát a reptérre, amit én persze nem tudtam, a balhét viszont én vittem el, és terrorizmus vádjával gyorsított eljárásban el is ítéltek. Végül beismerő vallomást tettem, hogy miért, arról az ETben olvashatsz, és vádalut kötöttem, hogy az FBI segítségére leszek.)

Useresen az a tervem, hogy Theo 4 évig lesz börtönben, és utána beindítja valami a dominókat, amivel talán tisztázhatja magát, de ez hosszú és bonyolult folyamat lesz. Lényegében te lennél az egyik legfontosabb, akire számíthat, mivel Ivy teljesen elfordult tőle, meg sem hallgatta, őt mégis az tartja életben odabent, hogy tisztázni akarja vele a dolgokat.Elképzeléseim szerint neked ez nem igazán tetszik, azon a véleményen vagy, hogy ha esélyt sem adott, és 4 évig egyszer sem látogatott meg, hülyeség ettől bármit is remélni még, de hogy ezt nekem mennyire és mennyiszer hangsúlyozod, az neked is dilemma, nyilván azt sem akarod, hogy teljesen megtörjek odabent.
Nagyon nehéz végignézned, ami velem történik, ismersz, tudod, hogy számomra gyilkos ez a bezártság, és mennyire leépítenek ezek a körülmények, de mellette azt is tudod, hogy nagyon kockázatos a segítség. Nem akarsz te is oda kerülni, ahova én. Másrészről… még mindig nem vagyok semleges számodra, sőt.

A feladat, amit kérek tőled, hogy gyűjts nekem információkat odakintről, bűnözőkről, amiket én úgy adhatok tovább az FBI-nak, mintha tőlem származna, ugyanis ez kell ahhoz, hogy el tudjam játszani előttük, hogy különösen hasznos és értékes vagyok számukra. Így tudtam szabadulni a napi 23 óra magánzárkából, és ez kell a tervemhez is, ami szintén az ETben olvasható. Mert van tervem, ebben te is biztos voltál, csak ez most lehetetlenebb, mint máskor bármikor. Neked is kutakodnod kellene az eredeti elkövetők ellen, de ez megint csak nagyon veszélyes vállalkozás.

Nagyjából ez a plot, én nagyon komolyan gondolom a karaktert, sok játékötletem van, eleinte a látogatásokkal lehetne játszani, vagy akár múltasat is vihetünk, az ET-met pedig ott hagytam abba, hogy Theo rábukkant az első fickóra, aki a robbantásért ténylegesen felelős, szóval nemsokára az FBI kinti munkára is magával viszi majd. Ha minimálisan tisztázódik, lesz csini nyomkövetője, és akkor még több lesz a lehetőség.
Kérem, csak akkor vigye el a kedves megalkotó, ha nem csak kipróbálni szeretné – néhány reag erejéig, és ha valóban tud is rá némi időt és energiát szánni, mert Theonak ő fontos báziskarakter. Szóval aktivitást várnék, és hogy átérezd a karakter dilemmáit, motivációit, én nagyon lelkes vagyok.  I need you - beregisztrált  2624752903  Hogy merre haladnak majd, az eléggé nyitott, és leginkább a játék függvénye lesz,   I need you - beregisztrált  3874598021  Írj, kérlek, pm-et, ha megérkeztél.  I need you - beregisztrált  4146035580

U.I.: és ha már Churchill (lásd az ET): "I have nothing to offer but blood, toil, tears and sweat"  Cool  

 I need you - beregisztrált  3673325056
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
I need you - beregisztrált
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Savannah Farrow - Beregisztrált
» you're my flashlight || beregisztrált
» Scott Blanc BEREGISZTRÁLT
» beregisztrált / akit hátrahagytak
» Beregisztrált! *_* ___ Preston | My Partner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: