New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Truth or Dare - Tini & Jayda
TémanyitásTruth or Dare - Tini & Jayda
Truth or Dare - Tini & Jayda EmptyPént. Május 10 2024, 12:11

Martina && Jayda
"You cannot control everything that happens to you; you can only control the way you respond to what happens. In your response is your power.
Magabiztosan állok meg az ajtó előtt, holott cseppet sem vagyok az. Mostanában igazából semmiben sem, ugyanakkor az első íratlan szabálya egy nyomozónak, hogy bármi is van, senkit sem érdekel... a magánéletet otthon hagyni és az ajtót is bezárni. Sőt, lakatot rá. Így hát, mint mindig, most is előveszem a keménykötésű nyomozó szerepet, aki csupán a kisugárzásával már éreztetheti másokkal, hogy bár ő is emberi lény, a munkáját végzi és azt is tartja szem előtt. Még veszek egy nagy levegőt és ki is fújom azt, mielőtt még jobbik kezemet a csengőhöz emelném, hogy megnyomjam a kis gombot. Magam sem tudom, hogy mire számíthatok, igazából ezt sosem tudni. A munkám egyik nagy gyönyöre. Lehetségesen az orromra vágja az ajtót, lehetségesen menekvésbe kezd, sőt, az is lehet, hogy egyenesen behúz egyet. Azt aligha mondhatnám, hogy mindenre felkészült vagyok, de igyekszem úgy tenni, mintha felkészült lennék. Az pedig, hogy egy fiatal... aránylag normálisnak tűnő nőről van szó, még nem jelent semmit. A tíz éves lányomról sem gondolná senki, hogy majd jól összeszidja az embert, csak mert furcsán nézett rá. Kis terrormanó.

- Üdv, Martina Quinlan... ha jól sejtem? - Mosolygok is rá kedvesen, mint aki nem éppen egy feltehetően, gyilkosságról akarja őt kikérdezni. Persze, a gyilkosság - még - nem bizonyított, a fickó jelenleg eltűnt személyként van számontartva, de... erre vagyok én ugyebár. - Winters nyomozó vagyok. Jayda Winters, a gyilkossági osztályról. - Lassan ejtem ki a szavakat, kihangsúlyozva az egyértelműt, miközben arcát és egyben arcvonásait figyelem. Minden apró részletet megnézve magamnak, bármilyen árulkodó jel után kutatva. Hidegen hagyja? Számított rám? Meglepődik? Bármi érdekes lehet a nyomozás szempontjából, még ha nem is feltétlen lesz felhasználható bizonyíték ellene. Arra választ adhat, hogy tudjam, jó irányban szaglászom vagy sem. Csak a kellő hatásszünet után szólalok meg újra. - Egy férfi, akit ön feltehetően ismer, eltűnési ügyében nyomozunk. - Azt meg már inkább nem teszem hozzá, hogy valószínűleg nem fogjuk élve találni már a fickót. Valahol magától értetődik a dolog.

- Nem bánja ha ezt odabent folytatjuk? - Intek a lakás felé, elvégre tényleg nem hiszem, hogy ezt az ajtóban ácsorogva akarja megbeszélni. Meg hát őszintén szólva én sem. Nyilvánvalóan helyet akar majd foglalni, mikor felsorolom neki, hogy milyen okokból vagyok itt és mi vezetett el hozzá. Még direkt nem mondom ki hangosan a férfi nevét. Mindent a maga idejében... szépen sorjában. Nem szeretném ha Ms Quinlan összeesne, még csak az kellene. - Csak néhány kérdésem lenne a férfival kapcsolatban. Meg az ön és testvérje közötti viszonyról. - Bököm ezt úgy oda, mintha az ég világon semmilyen hátsó szándékom nem lenne ezzel. Pedig még szép, hogy van. A videófelvételek szerint Tiger társaságában léptek le a helyszínről, ahol Cole Potter (xD) is legutóbb tartózkodott. Mr Abbar pedig nem a legélesebb kés a fiókban... vagy éppen igen, de más szempontból. Talán túl éles is. Mindenképpen gyanút emel a hölgyre, főleg annak tudatában, hogy már korábban is volt felfordulás Mr Potter és Ms Quinlan között. Ismerték egymást. A kérdés már csak az, hogy mennyire és milyen indítéka lehetett arra, hogy esetlegesen megölje. Még nem mutogatok ujjal, de talán ez a beszélgetés után már fogok.
note: buckle up ♡ | clothes | ♫: la-la-la | tag: @Martina Quinlan




Jayda


Winters
mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Truth or Dare - Tini & Jayda Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Truth or Dare - Tini & Jayda OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Truth or Dare - Tini & Jayda 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Truth or Dare - Tini & Jayda LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
Truth or Dare - Tini & Jayda GJGF9aV
 
Truth or Dare - Tini & Jayda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Truth or Dare?
» Truth or Dare?
» truth or dare - Fabiola&Adriano
» Fucked up one day. Will you fix it? - Tini & Rea
» tini mami

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens :: Lakóhelyek :: Lakások :: 6/F 99th St, Rego Park-
Ugrás: