New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 90 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 75 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Chelsea Connor-Frost
TémanyitásChelsea Connor-Frost
Chelsea Connor-Frost EmptyCsüt. Szept. 26 2019, 22:13
Chelsea Connor-Frost

Karakter típusa:
keresett & saját (Dave Connor és Grayson Connor unokahúga)
Teljes név:
Chelsea Andrea Connor-Frost
Becenevek:
Chels, Chel
Születési hely, idő:
Manhattan, 1997. július 7.
Kor:
22 év
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Egészségügy (/Diákok)
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia University; nővérnek tanulok
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Gyakornok vagyok
Ha dolgozik//Munkahely:
Presbiter
Hobbi:
Imádok gyerekekkel foglalkozni, vagy az állatokkal. Szeretek olvasni és írni... átlagos dolgok.
Play by:
Lili Reinhart

Jellem
A felszínen, avagy amit az álarcom láttatni enged, az csupán egy mosolygós, kedves lány, aki mindig segítőkészen fordul mások felé. Aki nem sír, aki nem nyavalyog, vagy csak keveset. Egy olyan lány, aki előrehelyez másokat, saját magával szemben. Egy lány, aki elveszítette az apját az anyja hülyeségei miatt, de még ezek után sem veszítette el a mosolygós mivoltát. Látszólag. Látszólag minden rendben van, hiszen ezt várják el, nem igaz? „Húzd ki magad, viselkedj magabiztosan, mosolyogj, legyél kedves, megnyerő, pozitív! Remekelj mindenben, amihez hozzáfogsz! Legyél olyan, mint anyád!” Meg a francokat.


Sosem akartam olyan lenni, mint anyám. Mármint félreértés ne essék, szeretem őt, de tudom, hogy nem vagyunk egyformák. Ő határozott, anyagias és… és nem tudom. Mai napig nem tudom megérteni, miért váltak el valójában apámmal. Én imádtam őt. Szokták mondani, hogy a lányok apásabbak – hát rám ez nagyon is igaz volt. Előbb fordultam hozzá bármiben, mintsem anyámhoz.
Szóval, érdekel, ki vagyok a mosolygós álarc mögött? Egy érzékeny, törékeny lány, aki néha igencsak tombolni kíván. De tudom… tudom, hogy akárhol, akármikor nem tehetek azt, amit akarok. Hiába fáj valami, hiába szenvedek belülről, mások ezt nem láthatják. Nem, mert anyám így nevelt. De azt hiszem, ebben apám keze is benne van. Mindig arra kért, hogy legyek az ő mosolygós kislánya és akkor ő is jobban érzi magát.
Fontos még tudni rólam, hogy azokért, akik fontosak nekem, tűzbe mennék. Még arra is képes lennék, hogy pénzt lopjak a saját anyámtól…
Hoppá.

Múlt
Sosem könnyű, mikor egy család széthullik. Eleinte észre sem vesszük, hogy valami nem stimmel. Csak apróságokat fedezünk fel, hogy ez vagy az már nem úgy van, mint eddig. Hogy a reggeli mosoly már nem olyan erőteljes, mint egykor. Vagy hogy munka után már több időt tölt apám a ház előtt, az autóban ülve, minthogy bejöjjön hozzám és anyámhoz. Vagy… ezernyi dolog. Apróságok tevődnek egymásra, szép lassan, szinte észrevétlenül, aztán egyszer csak vége.
Anyáéknál ez az egész nagyon csendesen zajlott le. A nagy, lángoló szerelem eltűnt és nem maradt utána semmi. Vagyis, nyilván még mindig szeretik egymást bizonyos módon, de nem úgy, ahogyan kellene. Már nem… nem szerelemmel. Már inkább… úgy, mint egy kedves ismerőst.
Mégis, ahogyan bejelentették nekem azt, hogy elválnak, a szívem megszakadt. Apám volt a mindenem. S egyszerűen kisétált az életünkből egy este, miután bepakolta a holmijait egy bőröndbe.
Anyámmal nem tartják szinte egyáltalán a kapcsolatot, csak én vagyok az, aki gyakran meglátogatja őt. De fáj, még mindig fáj, hogy külön vannak.
Bár sosem kérném őket arra, hogy miattam újra együtt legyenek. Azt szeretném, ha boldogok lennének, de egyelőre… nem ezt látom.
Persze anyám minden héten mással randizgat, de az megint egy másik témakör. Apám azóta is egyedül van. Sajnálom őt.


Idegesen mentem be a szobámba és csaptam be magam után az ajtót, ami pillanatokkal később ki is nyílt utánam. Anyám pedig szinte lélekszakadva rohant be.
- Annyival értelmesebb jövőt is választhatnál magadnak, Chelsea! Miért pont egy kórházban akarsz dolgozni? Mi értelme van ennek, mondd? – Elkapta a karomat és maga felé rántott, így kénytelen voltam megfordulni és ránézni. Már vagy egy órája veszekedtünk és mindig ugyanoda lyukadtunk ki.
- Segíteni akarok az embereknek, már megmondtam. S amúgy is, Dave bácsikám is ezt teszi, nem? – Őt egészen eddig nem emlegettem neki. Azt reméltem, hogy ezzel meggyőzöm. Láttam rajta, hogy egy pillanatra ledermed, majd elengedett és felnevetett.
- Oh, már értem! Felnézel Davere, ugye? Tudom, hogy mennyire szereted őt, de kérlek. Még mindig úgy gondolom, hogy egy jó ügyvédi pálya hasznosabb volna a számodra, Chels szívem – Megsimította a szőke tincseimet, én meg elhúzódtam tőle és végül ledobtam magamat az ágyra. Pályaválasztás előtt álltam, ki kellett választani a sulit, merre is megyek tovább, de már eldöntöttem. Nővér akartam lenni és a betegeken segíteni. Miért volt ez olyan nehéz… megérteni?
- Nem csak Dave bácsikám miatt akarom ezt, anya. Nekem ez tényleg fontos. Végre rájöttem, hogy ez az, amit csinálni akarok, érted? Miért nem… miért nem érted meg? – Könnyektől csillogó szemekkel néztem rá, miközben lassan összefontam magam előtt a karjaimat. Anyám sóhajtott egyet. Tudtam, hogy jót akar nekem, de ő nem tudta, hogy ezzel csak árt.
- Jól van… - Szinte suttogott. Talán ő maga sem hitte el, hogy végül rábólint.
- Tessék? – Meglepve kezdtem figyelni őt, mire elismételte az előbbi szavakat.
- Jól van, legyen. Csináld. Nem gondolom, hogy jó döntés, de ha ez az, amit szeretnél, nem állok az útjába – A szemeit forgatta, de közben már mosolygott. Leült mellém és magához húzott, átölelt.
- Köszönöm, anya – Szorosan bújtam hozzá. Boldog voltam, hogy végre rábólintott. Ez mindkettőnknek ugyanannyira fontos volt.


Hazafelé tartottam az egyetemről, mikor Damien megállított. Kétségbe volt esve, ez az arcára volt írva.
- Chels, de jó, hogy látlak! – Mosolygott, vagyis próbált, de inkább grimasznak tűnt ez, mintsem mosolynak. Megfogtam a kezét aggódva.
- Mi a baj? – Kérdeztem egyből, hiszen előttem nem kellett titkolóznia. Régóta ismertem őt, mondhatni a legjobb barátom volt. Bár nem tudtam, számára mit jelentek, hisz neki rajtam kívül is rengeteg barátja, haverja volt. De nem számított. Nagyot nyelt, mire végül válaszolni mert.
- Nagy a baj… pénzre lenne szükségem. Ez… ez fontos, Chelsea. Nem mondhatom el, mire kell, de kérlek… segíts. Muszáj. Anya… anya miatt… - Szinte remegett a hangja. Nem tudtam, nem értettem, mi a gond, de annyit éreztem, hogy ha nem segítek, akkor az végzetes lehet.
- Nyugodj meg, Damien, kérlek! – Magamhoz húztam és átöleltem, a karjaimba vonva teljesen. – Segítek, jó? Nem tudom, hogyan, de segítek.
- Komolyan? – Hitetlenkedő volt a hangja, de ezután sokkal szorosabban ölelt. A nyakamhoz fúrta az arcát, szinte éreztem a leheletét a bőrömön.
- Igen… neked mindenben segítek, Damien, hiszen fontos vagy nekem – Suttogtam, miközben végigsimítottam néhányszor a hátán. Talán nem csak egy legjobb barátot láttam benne, hanem valami mást is.

Aznap elloptam anya tárcáját a táskájából és kiemeltem egy nagyobb összeget a pénztárcájából, s ezt másnap odaadtam Damiennek. Tudtam, hogy a lopás bűncselekmény, de ezt… kölcsönnek tudtam be. Damien megígérte nekem, hogy vissza fogja adni.
Mi van, ha mégsem…?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chelsea Connor-Frost
Chelsea Connor-Frost EmptyPént. Szept. 27 2019, 18:15
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Chelsea!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Biztosan nem könnyű egy ilyen ambiciózus családba beleszületni, ahol az egyén kevésbé számít, mert az a fontos, ők mit akarnak. A család neve és vagyona vagy egyéb okokból meg akarják határozni, mit kezdhetsz az életeddel, miközben a szüleid válása okán nem is vagytok már igazi család. Az viszont dicséretes és becsülendő, hogy ellenálltál a nyomásnak, a sarkadra álltál, kiharcoltad, hogy követhesd az álmaidat, és azt tanulj, amit tényleg szeretnél. Bizony, ebben a fekete báránynak számító nagybátyádra ütöttél, aki viszont tuti nagyon büszke rád. Smile
Egyébként valószínűleg néha mind hozunk rossz döntéseket egy-egy jó ügy érdekében. Pénzt lopni az édesanyádtól, vagy akárki mástól, nem szép dolog, ugyanakkor segíteni akartál egy rászoruló barátodnak, és ha nem is mérted fel jól a helyzeted, sejtve, hogy emiatt bajba is kerülhetsz, ez egy nemes gesztus volt. Chelsea Connor-Frost 4146035580
Tetszik, hogy a karakter egyszerre kedves és gondoskodó, ugyanakkor makacs és talpraesett, aki kiáll magáért. Very Happy Ehhez pedig szerintem tökéletes a play by választás is. Chelsea Connor-Frost 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Chelsea Connor-Frost Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Chelsea Connor-Frost 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Chelsea Connor-Frost 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Chelsea Connor-Frost 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Chelsea Connor-Frost 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Chelsea Connor-Frost
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chelsea Rowland
» Family Frost
» Chelsea & Dave | Run Like A Rebel
» Calliope S. O'Connor
» Connor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: