New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 100 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Mallory Duval
tollából
Ma 4:07 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 2:56 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 2:21 pm-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 1:36 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Chelsea Rowland
TémanyitásChelsea Rowland
Chelsea Rowland EmptySzomb. Júl. 04, 2020 7:22 pm
Chelsea Rowland

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Chelsea Edna Rowland
Becenevek:
Chels, de cicámnak is szólíthatsz, nem fogok hisztit csapni emiatt.
Születési hely, idő:
NYC, 1986. november 27.
Kor:
33
Lakhely:
Manhattan (mindig itt éltem)
Szexuális beállítottság:
aszexuális
Családi állapot:
bonyolult; házas férfival kavar
Csoport:
hivatal
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
John Jay College
Public Administration, BS/MPA
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
közigazgatási alkalmazott
bizalmas informátor leleplező és szivárogtató céllal
Ha dolgozik//Munkahely:
NYC Mayor's Office
apja közreműködésével
Hobbi:
Télen szánkózás, könyveket bújni a meleg szobában, állva maradni a jeges járdákon, forralt bor és puncs iszogatás; nyáron fürdőzés, napozás, fűben fekvés, koktélozás és bikini-kollekcióm mutogatása... Ja, hogy ezek általánosak? Sorry, nem vagyok én sem különlegesebb annál, mint hinnéd.
Play by:
Jodie Comer

Jellem

Ki mondja meg rólunk, hogy jók vagy rosszak vagyunk? Vagy egészen másképpen feltéve a kérdés: honnan tudhatjuk, hogy mely tulajdonságaink a jók vagy rosszak? Néha a makacsság vagy a jószívűség is rossz, néha a lehető legjobb. Az árulás vagy a hazugság sem mindig a bűnös oldalt képviseli. Elgondolkodtunk már ezeken valaha is?

Nem vagyok egy filozofikus lélek, de sok mindenen el tudok gondolkodni. Kérdések halomban lehetnének minden egyes tettünknél, szavaink kiejtése után. Nem foglalkozunk velük, teljesen ignorálunk mindenfélét, miközben felemészt minket belül tudatlanul. Ha hallasz egy hírt vagy elolvasol online valamit, rögtön kérdésekkel tudnál bombázni valakit, ugye? Én is így vagyok vele. Ha én teszek bármit, nagyon későn jut eszembe bármiféle kérdés, mert más dolog extrémebben érdekel, pedig egyébként magunk mivoltját kellene kérdőjelekkel teli pakolni. Persze, ez csak egy elvont, futó gondolatsor tőlem.

Egészen megnyerően, meglepően jól tudok bárkivel kapcsolatot teremteni. Csak úgy, mint apám, aki kigyúrta magának azt az utat, amin én is feljutottam. Az ő segítségével. Ugyan lepleztem szándékaim, azt mutattam, örülök a protekció jelenlétéért, de időközben más útvonalon akartam végigjárni. Bele akartam látni a sok mocsokba, a sok politikai szakértőnek mondott személy munkájába. Felszínes, de mégis bizalmas kapcsolatot ápolok sokakkal, közben pedig felültetni őket a hullámvasútra, amely a felépített karrierük omlásához vezet. Azonban van eszem, én sem adok ingyen semmit. A rendőrség, a szövetségi hatóságok, és mindenki más is szívesen nyerni akar magának valamit, én juttatásért nagyon szívesen segítek. Természetesen anonim jelzéssel. Én is gonosz bűnelkövető lennék ezzel? Talán az. Talán nem.

Nem vagyok nagy tréfamester, sem pedig jófej. Néha elég beképzelt, lobbanékony a természetem. Nehezen lehet olykor kiigazodni rajtam. Ezektől függetlenül tudok tényleg vidám és szórakoztató lenni, csak nem mindegy, hogy ki a másik vagy többedik fél. Igazat megvallva, szoktam nézni romantikus filmeket, még a Titanicot is láttam vagy huszonkétszer. Jó, a legtöbbet a Bárányok hallgatnak c. filmet néztem. Ennél borzasztóbb ember nem is lehetnék már...


Múlt

Határozottan húztam ki a pendrive-ot a számítógépből, ami nem is az enyém, hanem egy kollégámé, aki férfi, és akit sikerült kicsit átejtenem azzal a szöveggel, hogy az enyémhez hívni kellett egy IT-s szakembert. Unottan ásítok egyet, miután felállok a forgószékből, ami még azután is forog, hogy már kiléptem az ajtón. A munkám tökéletesen átlagos, szinte észrevétlen vagyok, mint egy szürke kisegér. Beleolvadok a hivatal egyenetlenül fehér és annak árnyalataival színezett falakon belüli részébe. Irodai személyzet tagjaként több feladattal látnak el, én leginkább a háttérben dolgozom. Az információk hálózatában. Tudnék még ennél is jobbat elképzelni, de apám kapcsolatai révén ez is egészen olyan hely, amire legtöbben csak vágynak.
Emlékszem, gyerekkoromba mindig utáltam azt, amikor a nagyszüleimnél voltam, és nagymamám, - Edna mama, kinek a neve az én második keresztnevem lett -, is folyton kint lógott a barátnőivel, csacsogtak arról, mi történt az utóbbi pár napban vagy órában, mióta nem látták egymást. Kiakasztó volt. A kollegináim is épp ilyenek. Csak úgy duruzsolnak a kolléganők, nem is tudom, tán még levegőt se vesznek a pletykák elmesélése közben, én pedig jópofát vágva átvágtatok a négy nő közötti résen, a fekete hajú Patty-t már súrolom, elég kínos közelségbe kerültem hozzá.
- Bocs... - nem túl hangosan mondtam ki, majd pedig inkább tovább indultam a folyosóra.
Annyira utálom ezt a tömeges 'álljuk el' az útját mindenkinek mozgalmat, de nem nyilvánítom ki véleményem, mert van ennél jobb dolgom is. Például a terápiás estémre készülni. Nem, nem én járok terápiára, sőt nincs is, miért oda járnom. Mondjuk lenne, miért, de inkább nem kockáztatom annak lehetőségét, hogy még bonyolítsam az életem egy pszichomókucival.
Keresni szeretnék egy nyugodt helyet, de ahogy látom, mindenhol van valaki. A folyosón is végig. Irány a mosdó, talán ott nincs ekkora mozgolódás. Bemegyek, majd végigkopogom a nyolc ajtót, meg bekukkolok alul, hogy van -e itt bárki. Nem mintha egyébként zavaró lenne, mert csak üzenetet akarok írni valakinek, de nyugodtabb érzés fog el így, hogy nincs itt senki.

"Hello. Megszereztem, amit kértél.
Most rajtad a sor.
22:00, a szokásos hely.
Pusszantlak; C.R."

Ha már itt vagyok a tükör előtt, akkor már megigazítom a frizurám, a sminkem. Még egy imitált puszit is dobok, mikor bejön a fekete hajú Patty, akihez nemrég eléggé testközelbe kerültem. A pletykás csajbanda egyik negyvenes évei elején járó tagja. Vele többször is beszéltem már, egész normális amúgy, kivéve azt, hogy túl sokat beszél folyton.
- Eljössz velünk este a színházba? - kérdezte újra, pedig már valamelyik nap mondtam neki, hogy nem megyek.
- Nem tudok, sajnos. Visszavonhatatlan programom van - még egy aprócska mosolyt is villogtattam, hogy ezzel is bocsánatot kérjek, megint, de most ezért. - Most megyek, vár rám még egy kis munka - sietősebbre vettem a lépteim kifelé, megakartam csak szabadulni tőle.
Gyorsan visszamegyek a saját irodámba, ahol még tényleg be kell fejezzek valamit, meg talán most már végre senki nem fog betoppanni ide a következő egy órába, utána úgyis lelépek.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chelsea Rowland
Chelsea Rowland EmptySzomb. Júl. 04, 2020 11:53 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Chelsea!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon titokzatos karakter vagy, ezt le kell szögezzem. Elsőre talán azt hinné az ember, hogy egy újabb apuci pici lánya, akit csak beraktak egy jó helyre, mert megtehetik, de veled nem egészen ez a helyzet. Részben talán igaz, de neked megvan a magadhoz való eszed, ráadásul a háttérben olyan dolgon ügyködsz, amire valószínűleg senki nem gyanakszik. Megvan a "szürke kisegér" létnek is az előnye, annak, ha az ember nem a reflektorfényben úszik folyton, hanem meghúzódik a háttérben; kevésbé figyelnek rá, egy "szürke kisegérre" pedig talán nem is gyanakodnának első körben, ha felszínre kerülne, milyen információkat szivárogtatsz ki bizonyos emberekről.
A jellemzésed egészen érdekes felütéssel kezdted. Elgondolkodtató és talán sok mindent megkérdőjelező indítása van a karakterlapodnak, ami megadja az egész történethez az alaphangulatot. Very Happy A felvetések mellett azért téged is megismerhettünk, habár számomra még mindig rejtély vagy. Kíváncsi vagyok az indíttatásodra, a személyes indokaidra, kivel dolgozol együtt, meg hasonlókra. Rengeteg kérdés fordult meg a fejemben a történetedet olvasva, amikre remélhetőleg a játéktéren választ is kapunk.
Összességében izgalmas írást olvashattunk tőled, úgyhogy nem is tartalak fel. Smile

Színt és rangot admintól fogsz kapni, de addig is szabad előtted a pálya. Chelsea Rowland 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Chelsea Rowland Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Chelsea Rowland Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Chelsea Rowland D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Chelsea Rowland Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Chelsea Rowland
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Janice Rowland
» Chelsea Connor-Frost
» Chelsea & Dave | Run Like A Rebel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: