New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 120 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 108 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Millie & Kaan | only lies are invented
TémanyitásMillie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptySzer. Szept. 25 2019, 23:12

Millie and Kaan
"Truth exists; only lies are invented."




-S andra, kérem, sürgősen küldje Felixet az irodámba – viharzom el a recepciós pult mellett. A mögötte ülő, negyvenes évei végén járó nő először összerezzen a szigorú hangomtól, majd szinte remegve áll fel, úgy szól utánam.
- Még nincs benn, uram!
- Küldje, amint megérkezik! - dörrenek hátra a vállam felett, majd becsapom magam mögött az irodám ajtaját. Először az íróasztalhoz lépek, felkapom róla a táblagépet, és megkeresem rajta a cikket, amit kora reggel olvastam még otthonról. – Yok artık. /Ilyen nem létezik!/ – A haragtól és feszültségtől, ami csak tovább növekszik bennem, amikor újraolvasom a sorokat, kedvem lenne puszta kézzel összeroppantani a tenyeremen tartott tárgyat, vagy földhöz vágni pár dolgot. Lesz mit levezetnem délután az edzőteremben. Heteket, sőt, hónapokat dolgoztunk ezen a projekten. Nem csak én, hanem a cég szinte összes dolgozója. És nem arról van szó, hogy nem tudok veszíteni. Az ilyen meghirdetett projekteknél természetesen ugyanannyi esélyünk van, mint bárki másnak, benne van a pakliban, hogy a munkánk nem tetszik a megrendelőnek, és nem bennünket választ. Az azonban közel sem megszokott, hogy egy az egyben ellopják a terveinket, és a sajátjaként tünteti fel a konkurencia. És még csak nem is rejtegetik túlzottan a lopást. A tervrajzok egy része megjelent a cikkel együtt, és a saját kezem lenyomatát látom mindegyiken. A Divit Holding természetesen túl tud élni egy ilyen vereséget. Amit viszont nem hagyhatok válasz nélkül az az, hogy tolvaj van közöttünk.
Leejtem a táblagépet az asztalra, majd idegesen járkálni kezdek, mert a jelenleg képtelen vagyok egy helyben maradni. Aztán nyílik az ajtó, majd szemben találom magamat az asszisztensemmel, s egyben jobb kezemmel: Felix Websterrel.
- Csukd be, és ülj le – intek a fejemmel az egyik székre, és a tekintetemmel követem őt. Mély levegőt veszek, így igyekezve lenyugtatni magam, hogy higgadtan kezeljem a helyzetet, majd magam is helyet foglalok vele szemben.
- Bu ne?! /Mi ez?/ – tolom elé a képernyőn virító cikket. - Ezt magyarázd meg nekem, Felix, légy oly' szíves! - Hiába erőltetek magamra higgadtságot és udvariasságot, a harag így is megremegteti a hangomat. – Mégis hogyan történhetett? A kész terveket tudtommal nem láthatta senki más rajtad és a tervezőinken kívül. Hogy a jó francba történhetett ez meg? Ki a felelős ezért? Mert abban biztos lehetsz, hogy ezt nem hagyom ennyiben! - csapok az asztalra, és a szemem szikrákat szór.
- Nem kell elolvasnom, már láttam ma reggel, pontosan tudom, mi áll benne, és hidd el, Kaan, én is legalább olyan dühös vagyok, mint te. Én csupán egyetlen magyarázatot látok erre: Ms. Crawford. Az etikus hacker, akit nemrégiben felbéreltünk. A cég IT szakértői az előbb megerősítették, hogy a nő belépett sorra azokba a Royal Hotels projekttel kapcsolatos mappákba is... – magyarázza meg a szituációt, de én hirtelen fel sem fogom, miről beszél.
- Etikus hacker? Felfogadtunk egy olyat? - nézek rá némi értetlenséggel, és próbálom felidézni, hogy erről mikor is volt szó. Az elmúlt hetekben annyira lefoglalt az új projekt, hogy szinte minden mást Felixre hagytam. Már majdnem négy éve az állandó személyi és üzleti asszisztensem. Megbízom benne. Nem csak a reggeli kávém beszerzését, vagy egy-egy fontos találkozón viselt öltöny, esetleg a helyszín kiválasztását merem rábízni, hanem akár a vállalat sorsát is annak minden dolgozójával. Ez azonban némileg felelőtlen lépésnek tűnik tőle, ha valóban a hacker a tolvaj, ő pedig nem nézett rendesen utána az illetőnek, mielőtt alkalmazta.
- Persze, hisz tudod, nem rég beszéltünk róla, hogy a biztonság érdekében ellenőriznünk kellene, hogy mennyire védett a rendszerünk. - Csak legyintek a szavaira. Ez most már teljesen mindegy.
- Keresd meg nekem Ms. Crawfordot, és hívd ide! Beszélni akarok vele – zárom le egyelőre ennyivel a témát. Felix bólint, majd elviharzik, de néhány percen belül vissza is tér. A nyomában egy fiatal nővel, aki borzasztóan ismerős nekem...
- Millie? – Állok fel, és meglepetten méregetem az érkezőt. - Ön volna az a hacker, akit az asszisztensem megbízott ezzel a munkával? - zavartan, de komoly tekintettel mutatok magam elé az egyik szabad bőrszékre, hogy foglaljon helyet. Aztán én is ugyanezt teszem. Egyelőre nem tudok mit kezdeni a helyzettel. A fiatal nő, akit a lovardánál megismertem, nem tűnt olyannak, aki céges infókkal kereskedik. Bár, mi tagadás, láttam már ennél cifrább dolgokat is az elmúlt bő tíz évben.
- Már ismeritek egymást? - lép be mellém az asztal mögé Felix, és a tekintete ettől a ténytől mintha kissé aggodalmassá válna. Aztán határozottan magához veszi a szót, mielőtt bármit mondhatnék.
- Ms. Crawford, nem kertelek: valaki betört a vállalat rendszerébe, és ellopott egy teljes - százezreket érő - projektet, majd eladta azt a konkurenciának. És jelenleg minden jel arra utal, hogy ez a valaki maga volt. Mielőtt hívnánk a rendőrséget, hogy átadjuk nekik, fel tud hozni bármit mentségéül? - Az asszisztensem szavai kissé erősek, azt hiszem, mégsem szólok közbe. Ellenkezőleg. Hátradőlök a székemben, és komolyan, feszültem figyelem a lányt. Látni szeretném a reakcióját, minden rezdülését, hogy eldönthessem, valóban ő e a bűnös?


La İlahe İllallah
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyPént. Okt. 04 2019, 18:10


Kaan and Millie

Furcsa érzés, amikor az embernek évekig csak olyan alja munkák jutnak, amit egy ízig-vérig amerikai meg sem csinálna, inkább rátestálna a bevándorlókra, mondván azt ők is meg tudják csinálni. Az amerikaiaknak irodában kell dolgozni, öltönyt vagy kosztümöt kell viselni, nem ácsoroghatnak egy pult mögött koszos kötényben, nem nyomhatnak az emberek kezébe egy plázában szórólapot. Minél inkább elhiszi magáról egy átlag amerikai, hogy neki nem szabad ilyen munkát végeznie, mert az nem neki való, az nem jár presztízzsel, annál nagyobbat koppan, amikor arra eszmél, hogy egy nap zöld kötényben veszi fel a rendeléseket egy gyorsétteremben, nap végére pedig olajszagú a haja az egész napos bűztől. Pár év alatt meg lehet szokni igazából, de sosem lesz az igaz. Aztán, ha netalán az ember ölébe pottyan egy lehetőség, akkor megint nyeregben érzi magát. Én is így vagyok vele. Nem véletlen tanultam azt, amit. Szerettem volna egy jó szakmát, és mivel mindig is érdekelt az informatika, ezért célszerűnek találtam ilyen irányba elindulni. Már egyetem mellett is dolgoztam, diploma után pedig egyből főállásban kezdtem, egészen addig a napig, amíg majdnem ki nem rúgtak, mivel ezt megelőzvén inkább én léptem ki.
A meredek lejtőn, ami végtelen hosszúságúnak tűnt nem csak az állásomat veszítettem el, sok minden mást is. Sok olyan dolgot, amit már nem kaphatok vissza, de szerencsére a munka nem ilyen. Munkaerő mindig is kellett, mindig is kelleni fog. Átlag amerikaiként biztos voltam benne, hogy mindig stabil munkahelyem lesz. Aztán elindultam azon a bizonyos lejtőn lefelé, és egyebek mellett ennek az ellenkezőjére is rá kellett döbbennem. Sokáig csak alkalmi munkákat kaptam, már ha kaptam. Egyik sem volt egy leányálom, de legalább némi pénzt hozott. Talán a szerencsének is köszönhető, hogy most nem egy plázában osztogatok szórólapokat, hanem egy tekintélyes nagyvállalat folyosóján sétálok, kivételesen nem farmerben, rövidujjúban és tornacipőben, hanem egy egyszerű, de mégis csinos bordó ruhában. Már harmadik napja lépem át reggelente a küszöböt Manhattanben, köszönök ugyanannak a recepciósnak, sétálok ugyanazon a folyosón és várok ugyanarra a liftre. Szinte elfog a gyermeki izgatottság, amiért végre valami olyat csinálhatok, amiben jó vagyok és amit szeretek is. A laptopom a hónom alatt szorongatok, ami nélkül elképzelhetetlen lenne a munkám. Pont kiszállnék a liftből, amikor az a Felix nevű fickó állít meg szigorú ábrázattal az arcán, akivel előzetesen beszéltem telefonon, aztán személyesen is, az első napomon pedig ő mutatta meg a helyemet és ő rakta elém a listát, hogy mégis miféle ellenőrzésről lenne szó pontosan. Túlzottan kedves volt, még vizet is hozott az asztalomhoz, most viszont a kedvességnek nyoma sincs rajta.
- Ms. Crawford...
- Mrs... – javítom ki már nagyon sokadjára, de csak legyint.
- Kérem, kövessen – közli diplomatikusan, amitől egy pillanatra megtorpanok, de amikor válla fölött hátrapillant, azonnal a nyomába eredek. Amíg meg nem érkezünk az célunkig, szótlanul megy – szinte fut – előttem, még a lépést is nehezen tartom vele.
- Megkérdezhetem, hogy mi ez az egész? – teszem föl kíváncsiskodva a kérdést, hiszen minden magyarázat nélkül indultunk el egy irányba, amerre eddig még nem is jártam. Válasz helyett továbbra is néma csönd kettőnk között, amíg meg nem áll egy ajtó előtt. Továbbra sem szól semmit, csak benyit. Maga elé enged, majd mikor mindketten bent vagyunk, becsukja az ajtót. Ismerős látvány tárul elém a tágas irodában, egy röpke pillanatra még le is merevedek. Nem mondom, hogy nem volt egyértelmű a cég nevéből, hogy vajon ki lehet a tulajdonos, és azt sem mondom, hogy ez nem adott egy kis plusz motivációt a munkához, mert akkor hazudnék. De nem számítottam rá, hogy ilyen hirtelen keretek között fogunk ismét találkozni.
- Igen, Mr. Divit – bólintok halványan mosolyogva. Zavartan igazítok egy tincset a fülem mögé, aztán lassan a kényelmesnek tűnő bőrfotel felé indulok, ahol aztán helyet foglalok. A laptopomat az ölembe fektetem. A zavar és a mosoly abban a pillanatban fagy az arcomra, amikor meglátom mindkét férfi szigorú arcát. Érzem, hogy valami súlyos dologról lehet szó, de egyelőre nem értem, nekem ehhez mi közöm volna. Felix komolysága egyedül akkor törik meg, amikor rájön, hogy ismerjük már egymást. Mielőtt azonban sokat tudna aggodalmaskodni ezen, bele is kezd a lényegbe. Elképedve hallgatom a vádját, miszerint adatot loptam a cégtől, amit aztán eladtam a konkurenciának. Ez még viccnek is rossz.
- Micsoda? – értetlenkedek kínomban nevetgélve. – Nem – csóválom határozottan a fejem. – Nem, ez... Ez valami félreértés – próbálom meggyőzni a vádaskodó férfit. Néhány monumentum csönd után őt érzem a nehezebben meggyőzhetőnek, ezért Kaan felé fordulok. – Nem csináltam semmi ilyet. Nem tudom, Mr. Webster honnan veszi ezeket a légből kapott információkat, de semmi sem igaz abból, amit állít – komolyan nézek a férfi szemébe. Mintha mentegetőzésnek hatna, időhúzásnak, amivel a saját bőrömet akarom menteni. Utóbbi igaz is, de ez nem mentegetőzés. – Be is tudom bizonyítani.


credit • megjegyzés • szószám



❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyVas. Nov. 03 2019, 22:30

Millie and Kaan
"Truth exists; only lies are invented."




E gy pillanatig sem tagadhatnám le az arcomra is kirajzolódó meglepettséget, amikor az emlegetett Ms. Crawford belép az irodám ajtaján, és rá kell döbbennem, hogy ő nem más, mint Millie, akit a lovardánál történt kis kaland során ismertem meg. Nekem dolgozik, és még csak nem is sejtettem? Hogy lehet ez? Létezhetnek ekkora véletlenek, vagy én említhettem a nevét Felixnek, csak már nem emlékszem rá? Nehéz is ezt most visszaidézni, miközben azt figyelem, hogy a nő a szolidan elegáns, kimondottan csinos, bordó ruhájában kecsesen közelebb sétál.
- Kaan – javítom ki a megszólítást. Nem szokásom minden alkalmazottamnak hagyni a közvetlenebb hangnemet, de Millie és én már nem vagyunk annyira idegenek, már korábban is a nevemen szólított, ezért nem várnék el mást most sem. Remélem, az ő részéről is elhagyhatjuk ezeket a kötelező formaságokat. Amint ő helyet foglal, magam is ezt teszem, ám mielőtt kifejthetném, miért is hívtam ide, Felix átveszi tőlem a szót, és kertelés nélkül nyíltan megvádolja lopással. Egyelőre úgy döntök, nem avatkozom közbe, csendes megfigyelőként talán többet megtudhatok. És ahogy a lány arcára kiülnek sorra az érzelmek, az értetlenség, a döbbenet, már tudom, érzem, hogy nem őt keressük. Ezt erősíti meg bennem a hangjából kicsendülő őszinteség is, amikor a szavaival felém fordul. Már éppen bólintanék, és megkérném, hogy elmondja, mit tud, amikor az asszisztensem ismét megelőz.
- Tulajdonképpen nem is vártam mást. Miért is ismerné be, nem igaz? Azt mondom, hívjuk a rendőrséget, majd nekik bizonygathatja az igazát, akármit is akar mondani vagy mutatni - veszi is elő a telefonját, és tárcsázni kezd. Értetlenül állok a viselkedése előtt. Mi ez a szinte pánikszerű sietség? Még meg sem várja, hogy véleményt formáljak, vagy bármit hozzáfűzzek. A belőle áradó feszültség fokozatosan engem is egyre feszültebbé tesz – már ha nem volnék egyébként is elég ideges az egész helyzet miatt.
- Felix! Tedd le a telefont! - dörrenek rá határozottan magam elé meredve, anélkül hogy felpillantanék rá. - Nem kell semmit így elkapkodnunk. Előbb szeretnék négyszemközt beszélni Millievel. Menj ki, kérlek – fogalmazom meg a magabiztos kérésemet, és közben a lányra emelem a komoly pillantásom.
- Kaan, tudod jól, hogy mennyire dühös vagyok én is a helyzet miatt. Felelősnek érzem magam, és szeretném minél előbb megoldani. Nem értem...
- Kifelé az irodámból! Nem mondom még egyszer. – Kezdem valóban elveszíteni a türelmem. Nem tetszik, hogy helyettem akar intézkedni, a szócsövem lenni, mintha itt sem lennék.
- Rendben. Elnézést. A közelben leszek, ha kellenék – szólal meg kimérten, de beletörődve, látva, hogy nincs más választása, majd végre kisétál, és kettesben hagy bennünket.
- Ne haragudj ezért az incidensért – fordulok is rögtön Millie felé, majd előre dőlök, és az asztalra könyökölve összefűzöm magam előtt az ujjaimat. Közvetlenebb hangot ütök meg a tegeződéssel, ezzel is jelezve, hogy bizalmasan szólok most hozzá. Remélem, nem lesz ellene kifogása. - Nem akarok senkit megvádolni alaptalanul. De a céget nem kis veszteség érte, és tudnom kell, hogy ki a felelős ezért – tárom szét a karomat némi tanácstalansággal. - Te volnál az ilyen esetek szakértője, elvileg éppen ezért alkalmaztunk. Van valami ötleted, hogyan találhatnánk meg a tettest? Azt mondtad, van valamilyen bizonyítékod... – jut eszembe az iménti kijelentése.


La İlahe İllallah
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyKedd Nov. 05 2019, 01:46


Kaan and Millie

Értetlenül loholok Felix után a folyosón, majd a következő pillanatban azzal a férfival találom szemben magam, akivel nem is olyan rég egészen más körülmények között találkoztunk Normanéknél.
- Kaan - javítom ki saját magamat a férfi után. Bevallom, az ismételt találkozást nem ilyen szituációban képzeltem volna el, pláne, hogy egyelőre igazából fogalmam sincs, miről van szó. Felix viszont nem finomkodva, egyenesen a téma közepébe vágva meg is kezdi a tájékoztatásnak nem igen nevezhető vádaskodást. A mentegetőzés nem hatja meg, éppen ezért Kaan felé fordulok, hátha legalább ő hajlandó lenne meghallgatni az én verziómat. Felix viszont egyből rákontrázik arra, amit mondtam.
- Tessék? - kérdezem egy oktávval feljebb szökött hangon, amikor a rendőrök bevonását emlegeti fel. Ismét Kaan felé fordulok, az eddigi kérlelő tekintetem most viszont egyenesen segítségért kiált. Szerencsére felülkerekedik asszisztense makacsságán és rendre inti. Őszintén szólva egy kicsit megrémiszt az a hév és hang, amivel a most már egyenesen antipatikus fickóra förmed rá. Ez teljesen más oldala, mint amit a lovardánál mutatott; ott kedves és gyengéd volt, most pedig határozott és kemény.
A sokktól és a helyzet súlyosságától, ami a vállamra telepszik csak riadt tekintettel nézek magam elé, pontosabban a velem szemben lévő asztal lapjának az élét figyelem, mintha borzalmasan lekötné a figyelmemet. Minden erőmmel igyekszem a velem szemben ülő férfi tekintetét kerülni, barátságosabb hangnem ide vagy oda. Az engem ért vádak súlyosak, és még akkor is ideges vagyok emiatt az egész kialakult helyzet miatt, ha tudom, hogy nem csináltam semmi illegálisat, semmi olyat, ami árthatna a vállalatnak. Csak a munkámat végzem, amire felkértek, semmi többet. Nem állt szándékomban olyan dolgokat csinálni, amivel Felix illet - aki egyébként egészen idáig szinte túlzottan is kedves volt velem, a mostani viselkedése pálfordulás számomra. Próbálom megnyugtatni magam, de ez meglehetősen nehezen megy. Megértem, hogy a céget emiatt az adatlopás miatt nem kis veszteség érte. Felelőst kell találni, kézre kell keríteni, aki ezt tette. Ezt is értem. A szemkontaktust továbbra is kerülve bólogatok. Igazából Felixet is megértem, hiszen ki lenne jobb bűnbak, mint egy kívülálló, aki éppen csak betette ide a lábát és máris megtörtént a baj. Kicsit összeesküvés elmélet szaga van nekem az egésznek, de ezt így kijelenteni nincs jogom tekintve, hogy én vagyok az első számú gyanúsított az ügyben. Tovább bólogatok, miközben hallgatom Kaant. Tekintetem a laptopomra sisiklik.
- Igen - mondom félhangosan a bizonyítékra értve. - Mármint nem egészen - csóválom meg a fejem egy kis szünet után. Össze vagyok zavarodva, még sosem kerültem ilyen helyzetbe, még sosem értek ilyen vádak. Kell néhány pillanat, amíg összeszedem a gondolataimat. - Így közvetlenül nincs bizonyítékom, de könnyen ki lehet deríteni, ki volt az illető - pontosítok immár a férfi szemeibe nézve. - Csak egy intervallum kell, hogy mikor történhetett az adatlopás - magyarázom tovább, ebben pedig némi segítségre számítok, ami az én dolgomat is megkönnyítheti. Ha tudom, hogy az elmúlt mondjuk 24, 48 vagy 72 óra történései között kell keresgélnem, akkor gyorsabban kideríthetjük, ki az igazi bűnös. Amint kapok egy hozzávetőleges választ, azonnal fel is nyitom a laptopomat. Az idegességtől még valamelyest remegő ujjaim nehezen állnak rá a billentyűzetre, már a saját jelszavammal is meggyűlik a bajom. Amíg betölt a masina, veszek egy mély levegőt és próbálom magam agyban összeszedni. - Legegyszerűbben a letöltésekhez köthető IP címekből talán meglesz a tettes. - Mármint az igazi, aki rohadtul nem én vagyok. Remélem, Kaant már a segítségnyújtás is egy lépéssel közelebb viszi ahhoz, hogy higgyen nekem, de nem hibáztatom, ha nem. Elvégre… az asszisztense szava az enyémmel szemben valószínűleg nagyobb horderejű. - Szabad? - kérdezem felállva, és az asztalára mutatok közben. Ha ő is látja, mit csinálok, akkor talán elhiszi, hogy semmivel nem trükközök, hanem tényleg segíteni szeretnék. Mindkettőnknek kellemetlen ez a helyzet: neki a vállalat, nekem pedig az engem ért vádak miatt, szóval mindkettőnknek érdeke minél gyorsabban végére járni ennek. Amennyiben odaenged maga mellé, akkor megkerülöm az asztalt, a laptopot pedig úgy helyezem, hogy velem együtt ő is láthassa a folyamatot, de ha nem, akkor a fenekemen maradva bújok el a monitor mögött. Amint betölt a felület kiszűröm az említett időszakra vonatkozó letöltéseket, és egy rövid lista ugrik fel mindössze öt IP címmel. Jé, egyik sem az enyém. Az első négynél nem látok semmi különöset, de az utolsónál nem kerüli el a szememet a turpisság. - Ó… Valaki megpróbálta elrejteni az IP-jét - magyarázom, amit látok, mert nem tudom, Kaan mennyire van tisztában az ilyen dolgokkal. - Ügyes, de nem eléggé. - Igazából elég amatőr húzás egy kliens szerver mögé bújni, másrészt pedig a vállalat rendszerének egyik gyengesége, hogy ilyen egyáltalán lehetséges. Jelezhetném ezt, de inkább később említem meg, amikor már ennek az egésznek vége. Egészen biztos vagyok benne, hogy a kis rejtőzködő az igazi szivárogtató, hiszen milyen más okból akarná valaki rejtegetni, hogy ki is igazából. Szerencsére le lehet követni a fájloknak az útját már egészen egyszerűen, ez pedig kapóra jön most. Sejtésem szerint tovább küldhette az illető a fájlokat vagy magának vagy külsős címre, aminek nyoma van. Ahogy látom, mindkét lehetőség fennáll, hiszen a rejtett IP-ről több helyre el lettek küldve a tervek; az egyikre pedig azonnal feldob egy találatot a rendszer. Egy kattintással innen már fényt lehet deríteni a kérdéses dolgozóra. Nem is habozok, azonnal cselekszem, a monitoron pedig felvillan Felix neve és fotója. Hátrébb hőkölök, amikor szembesülök ezzel. Elkerekedett szemekkel nézem a monitort egy darabig. Amennyiben az asztal mögött vagyok, Kaan is láthatja ezt, ha nem, akkor felé fordítom a laptopot. Nem mondok semmit, csak döbbentek pislogok rá. Nem érzem helyesnek semmilyen megjegyzés vagy komment beszúrását, döntse el ő, mit akar csinálni. Viszont nekem így már egészen tiszta a kép. Ezzel az egész rendszerellenőrzéssel csak megfelelő körülményeket akart teremteni a lopáshoz, amihez aztán a bűnbak és "tettes" kényelmesen kéznél is van.


credit • megjegyzés • szószám



❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyCsüt. Nov. 07 2019, 19:28

Millie and Kaan
"Truth exists; only lies are invented."




E légedettséggel nyugtázom, hogy a nő kijavítja magát a megszólításommal kapcsolatban, azonban a folytatás előtt valószínűleg közel olyan értetlenül állok, mint ő. Felix szinte időt sem hagy nekünk még levegőt venni sem, nem hogy megemészteni a vádjait. Egyértelműen látom Millie arcán, hogy fogalma sincs, miről van szó, és sokként éri őt a támadás, de én magam is megdöbbenek a helyzettől. Egyrészt mert olyan valaki ül előttem, akit közel sem bűnözőnek ismertem meg. Másrészt mert az asszisztensem felettébb szokatlanul viselkedik. Ideges, kapkodó, egyszerűen irreális, amit csinál. Még sosem láttam ilyennek, előttem legalábbis még nem bánt így soha az alkalmazottaimmal, hogy még csak esélyt sem adott volna magyarázatot adni egy-egy problémára, és az is biztos, hogy soha nem is tolerálnám neki ezt a bánásmódot. Nem értem, mi váltja ezt ki belőle, és természetesen eltűnődöm azon, hogy ez vajon máskor is előfordult-e a hátam mögött. De hamar egyértelművé válik, hogy a jelenlétében nem fogok tudni nyugodtan beszélni Millievel, márpedig amennyire lehetséges az adott helyzetben, szeretném ezt higgadtan és fair módon kezelni. És semmiképpen nem keverném bele a rendőrséget, amíg biztosabbat nem tudok, éppen ezért azzal telik be a pohár nálam, hogy Felix máris őket hívná.
Amint ő végre távozik, némileg bizalmasabban fordulhatok a lány felé, ám rajta továbbra is azt látom, hogy meg van ijedve, feszült, a pillantásomat is kerüli. Magam is lehunyom egy másodpercre a szemeimet, és sóhajtok. Meg tudom őt érteni. Gyanútlanul besétált az oroszlán barlangjába, ahol aztán percek alatt majdnem élve felfalták. Ehhez képest igazából még egész jól és nyugodtan kezeli a helyzetet. Nekem is ezt kell tennem. Lenyugodnom, amennyire csak lehetséges ez most, hogy ne hozzam rá még jobban a frászt. Közel sem az volna a cél, ellenkezőleg, hisz épp a segítségét akarom kérni.
Figyelmesen hallgatom Milliet, amikor belefog, hogy kifejtse nekem a korábbi kijelentését. Kezdetben ugyan még mindig zavarodottnak tűnik, de aztán hamar összeszedi magát, és magabiztosan, hozzáértően magyaráz tovább.
- Sejtésem szerint két, legfeljebb három napja történt. Tegnap délutánra már eldőlt a pályázat sorsa, ezért minimum 24 órája – adok választ a kérdésére, amivel szűkíteni szeretné a keresését. Éppen előrébb hajolnék, hogy figyelemmel tudjam kísérni, mire is készül, amikor engedélyt kér, hogy átjöhessen az én oldalamra. Bólintok, és kicsit arrébb is csusszanok a gurulós irodaszékemmel, hogy helyet biztosítsak neki. Aztán feszültem figyelem, mit csinál, előrébb is hajolok közben az asztalra támaszkodva, és csak amikor ráeszmélek, hogy ezzel kicsit túl közel kerültem az arcához, hőkölök kissé vissza. Már épp a nyelvemen a kérdés, hogy ki tudjuk-e deríteni, kihez tartozik az említett IP cím, amikor Felix Webster neve és fotója villan fel a képernyőn.
- Ez...? Felix? Ez most azt jelenti...? - értetlenül pillantok oldalra, a lány felé, de az arcán ülő döbbenet sajnos mindent elmond. - Az nem lehetséges... - ingatom a fejemet kétkedve. Kérdés lehet, hogy kiben kéne bíznom ezután, az asszisztensemben, aki már több mint négy éve nekem dolgozik, vagy Millieben, akit csak pár hete ismertem meg? Még mindig tagadásban létezem, pedig a szemem előtt bemutatott bizonyítékok egyértelműek. Még azt sem mondhatom, hogy az egész csak trükközés, hisz bár nem vagyok olyan profi a számítógépekkel, mint egy etikus hacker, de az egészet az orrom előtt csinálta, és ennyit még én is képes vagyok többé-kevésbé nyomon követni.
- Ez biztos? - Kérdezek még rá, mint egy utolsó szalmaszálba kapaszkodva, de tudom előre a választ. Ez természetesen megmagyarázza Felix iménti viselkedését, illetve hogy a hátam mögött keresett valakit erre az állásra... - Az egészet előre elrendezte – mondom ki fennhangon is a gondolatmenetem végét. A fejemet fogom, a homlokomat dörzsölöm a tenyeremmel. Ezt nem akarom elhinni.
Nem tudok tovább ülni, felpattanok, és lendületes, határozott léptekkel az ajtó felé igyekszem, de félúton elhal a magabiztosságom. Megtorpanok. Tanácstalanul, tehetetlenül járkálni kezdek fel és alá. Még nem állok rá készen, hogy számon kérjem Felixet. Először le kéne higgadnom, összeszedni magam. Nem akarom ezt indulatból intézni. Pedig jelenleg nagyon dühös és csalódott vagyok. Nem csak benne, magamban is. Ő nem csak az asszisztensem, de a bizalmasom, a jobb kezem a cég élén. Teljesen megbíztam benne. Hogyhogy semmit nem vettem észre?
- Nem értem, hogy ismerhettem ennyire félre őt. Azt hittem, jó emberismerő vagyok – ingatom a fejem értetlenül, miközben a kanapéhoz hátrálok, és leülök rá. A két térdemre könyökölve bámulok magam elé. Elnézést kéne kérnem Millietől, megköszönnöm a segítségét, de egyelőre képtelen vagyok felocsúdni a helyzetből.
- Négy éve állandó asszisztensem – emelem a pillantásomat a nőre, mintha tőle várnék választ a kimondatlan kérdéseimre. Miért tette? Mit ígérhetett neki a konkurencia? Miért árult el?


La İlahe İllallah
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyCsüt. Nov. 07 2019, 21:06


Kaan and Millie

Titkon, mélyen talán reménykedtem benne, hogy még fogunk találkozni az előttem álló férfival - nem, nem Felixszel, hanem a másikkal -, de nem ilyen körülmények között. A lovardában történt találkozó egészen kellemesen sült el végül, de ez a mostani helyzet teljesen más; olyan vádakkal illetnek, amikről a legvadabb álmaimban sem gondoltam volna. Hirtelen köpni-nyelni nem tudok, csak mentegetőzni. Felix nincs elragadtatva, legszívesebben azonnal hívná a rendőrséget, sőt, meg is teszi, hiszen tárcsázza a 911-et, de Kaan megálljt parancsol, ezzel pedig nekem is ad egy szusszanásnyi szünetet, de még rám vár az ártatlanságom bizonyítása, amihez össze kell szednem magam. Ideges vagyok, bizonytalan, tartok a következményektől. Mi van, ha nem találok semmit? Vagy mi van, ha az, aki rám akarja kenni ezt az egészet, még nálam is jobb? Simán találhatok valami olyat, ami csak még inkább rám tereli a gyanút, nem pedig az ártatlanságomat bizonyítja. Próbálom összeszedni a gondolataimat, rendezni az arcvonásaimat és legjobb tudásom szerint kideríteni, mi van a háttérben. Az időintervallumot sikerül leszűkíteni 72 órára, így a keresés is sokkal egyszerűbb, nem kell a sötétben tapogatózni. Amikor Kaan bólint, felállok a székből és megkerülöm az asztalt. A laptopomat úgy helyezem el, hogy mindketten tökéletesen lássuk a folyamatot. Lehajolva, megtámaszkodva folytatom tovább a keresést egészen addig, amíg egy bizonyos pillanatban oldalra nem fordulok. Az arca váratlanul közel van, amitől hozzá hasonlóan hátra hőkölök. Hirtelen megakadok a folyamatban is egy rövid időre. A torkomat köszörülve fordulok vissza a gép felé. Az előző váratlan helyzet miatti zavaromban egy tincset a fülem mögé tűzök, ezzel is időt adva magamnak a gondolataim visszatereléséhez. A keresés hamar eredményesnek bizonyul, de olyannal szembesülünk, amire egyikünk sem számít. Felegyenesedek, hátrébb lépek és csak döbbenten pislogok. Hitetlenkedve bólogatok, mert sajnos az adatok nem hazudnak, ráadásul nagyon is lehetséges, hogy Felix a valódi elkövető. Némán figyelem, ahogy idegesen felpattan és járkálni kezd. Nem nyit ajtót, ezt még meg kell emésztenie. Megértem, mert ez az eset nem olyan, amivel minden nap találkozik az ember.Látom a tekintetében a mérhetetlen csalódottságot, amit a helyzet, illetve Felix cselekedete okoz neki. Egy olyan ember ténykedett a háta mögött, akiben száz százalékig megbízhatott; évek óta mellette volt, erre ilyen módon kihasználta mind a helyzetét és pozícióját, mind pedig Kaant. Szeretnék segíteni neki, válaszolni az arcára kiülő kérdésekre, valami okosat mondani, valami megoldást találni a szituációra, de nem tudok. Ha valaki, akiben ennyire megbíztam éveken át, egy pillanat alatt ilyen és ennyi kérdőjelet vetne fel bennem, akkor én is össze lennék törve. Tanácstalan lennék, a fejemet verném a falba, és magamat is hibáztatnám. Lassan lépkedek a kanapé felé, kezeimet magam előtt tördelem. Kényelmetlenül érzem magam, mivel pont az a személy került ki végül tettesként, aki engem vádolt. Ez még csak hagyján, de Kaan számára ez a forgatókönyv a legrosszabb - a bizalmasa, az asszisztense, a munkatársa átverte. Valószínűleg előre kitervelte az egészet, hogy legyen kéznél valami balek, akire aztán rá tudja kenni. Ennyit jelentene Felix számára a bizalom? Lassan, combjaimon végigsimítva ülök le a férfi mellé a kanapéra. Sóhajtva keresem a tekintetét. Szeretnék valamilyen módon vigaszt nyújatni számára, de tudom, hogy ebben a helyzetben nem lehet.
- Talán az lenne a legjobb, ha szembesítenénk vele - javaslom szinte suttogva. - Aztán a reakciójából már ki fog derülni, hogy valóban ő tette-e, de… - csóválom meg a fejem a mondat végén. Akármennyire is szeretném azt mondani, hogy Felix lehet még ártatlan is, erre nem látok esélyt. - Mindenesetre úgy fair, ha ő is elmondhatja a saját verzióját. - Ő ugyan nekem nem adott volna erre lehetőséget, mégis azt tartom igazságosnak, ha elmesélhetné a saját szemszögéből is. Így talán Kaan is sok kérdésére választ kapna, bár nem hiszem, hogy az enyhítene a csalódottságán.


credit • megjegyzés • szószám



❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyCsüt. Nov. 07 2019, 23:28

Millie and Kaan
"Truth exists; only lies are invented."




F eszülten figyelek, míg Millie az adatok között nézelődik és keresgél, ujjai szaporán járnak a billentyűzeten. Az idegesség és a harag a kíváncsisággal vegyül bennem, míg az eredményre várok. Egy óvatlan pillanatban túl közel hajolok a lányhoz, amire a következőben mindketten azonnal szétrebbenünk. Ám amint ő újra a monitorra veti a pillantását, én még egy-két másodpercig megbabonázva figyelem őt, ahogy a füle mögé igazít egy kósza hajtincset. Az egész csupán néhány röpke pillanat, de épp eléggé kizökkent ahhoz, hogy némi türelmet és nyugalmat erőltessek magam ismét. Ez azonban csak addig tart ki, amíg a képernyőn meg nem jelenik a keresett válasz a kérdésünkre. Először nem is akarom elhinni, de nem sokáig áltathatom magam, hogy létezhetnek egyéb magyarázatok is. Felix, az asszisztensem a keresett tolvaj. Az áruló. Aki több évnyi közös munka után hátat fordított nekem, becsapott, és nem csak engem, hanem az egész céget, minden dolgozójával együtt, akikért ő maga is felelősséggel tartozott. Eladott bennünket pár százezer dollárért, és ha ez még nem lenne elég, keresett egy bűnbakot is, akit valószínűleg bűntudat nélkül adott volna a rendőrök kezére, juttatott volna börtönbe. A harag és a csalódottság bénító méregként terjed szét bennem. Tanácstalanságomban egy helyben toporgok, majd összezuhanva foglalok helyet a kanapén.
- Ah, kahretsin... Kahretsin! - Káromkodok egy rövidet dühödten az anyanyelvemen. A saját érzelmi viharomban elveszve halványan érzékelem, hogy Millie közelebb jön, majd helyet foglal mellettem. Visszafogott érdeklődéssel, a kuszán kavargó gondolataim miatt kissé megosztott figyelemmel emelem rá a tekintetemet, amikor beszélni kezd. Ám ahogy tovább hallgatom őt, halovány, de őszinte féloldalas mosoly kúszik az arcomra. Miközben az emberekbe vetett hitem és bizalmam épp elemi szinten és erővel remeg meg a nem várt árulás miatt, a szavai úgy hatnak, mint egy apró, de erős fény sugár, ami utat tör ebbe a lehúzó sötétségbe. Hogy azok után, amit Felix vele tett, illetve tenni készült, azután, hogy alaptalanul, sőt, előre megfontoltan megvádolta őt a saját tetteivel, és fel akarta jelenteni, és annak ellenére, hogy a helyzet immár elég egyértelmű, Millie mégis esélyt akar adni neki, hogy megvédhesse magát, ez újra feltölt egy kis melegséggel. Bólintok a javaslatára.
- Köszönöm. - Mondom neki az iméntiekre tett válasz helyett. Hálás vagyok ezért az apró fénysugárért, hálás azért, mert a vádaskodás ellenére is segített a dolog vérére járni. De nem részletezem neki, hadd értelmezze, ahogy szeretné.
- Máris idehívom, és beszélünk vele. Aztán szeretném, ha majd átnéznéd a céges levelezéseit az elmúlt hetekre, nagyjából két hónapra, hogy látsz-e bármi nem odaillőt. - Az adott intervallumban kezdtünk el a projekttel foglalkozni. Egyelőre nem tudok mást, amiből kiindulhatunk, de szeretnék utánajárni annak, ki és miképpen környékezte meg Felixet a konkurenciától. Persze egyáltalán nem biztos, hogy ez a céges vonalon történt, de sosem tudni. Akár nyomra is bukkanhatunk.
- Illetve ha bármi problémát vagy biztonsági rést találnál vagy találtál volna a vállalat belső hálózatában, szeretném, ha ezentúl mindenről közvetlenül nekem szólnál először. Nem akarok ilyesmire még egyszer esélyt adni sem. - Ingatom a fejemet határozottan. A tüdőmet lassan teleszívom levegővel, aztán felállok, és az asztalhoz sétálok. A telefonkagylót felemelve jelzem a titkárnőmnek, hogy Felixet várjuk az irodámban, küldje be mielőbb. Nem telik el talán egy perc sem, és nyitódik az ajtó, majd belép rajta a férfi. A tekintete gyanakvásról, idegességről, aggodalom, és talán némi bűntudatról árulkodik. Már felismerem a jeleket, de cseppet sem hatnak meg.
- Millie, megtennéd, kérlek, hogy megmutatod Felixnek is, amit nekem mutattál az imént? - fordulok komoly tekintettel a lány felé. A hangom mély, komoly és ellent mondást nem tűrő, de szerintem mindketten tudják, érzik, hogy ez most kizárólag az asszisztensemnek szól.


Ağla
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyPént. Nov. 08 2019, 00:33


Kaan and Millie

Üldözőből üldözött lett Felix esetében: amennyire próbálta másra terelni a gyanút, annyira nyalt vissza a fagyi. Örülhetnék, örömködhetnék, fellélegezhetnék, de eszembe sem jut. Még közel sincs vége ennek a hercehurcának. Kaan joggal dühös és csalódott. A háta mögött tettek neki keresztbe, ráadásul pont az az ember verte át, akitől talán a legkevésbé várta. Felix több vasat tartott a tűzbe, aminek itt az eredménye. Már csak szembesíteni kell a tényekkel, amint Kaan készen áll rá. Egy pillanatra megtorpanok, amikor valami számomra érthetetlen dolgot motyog elég ingerülten - gondolom törökül valamit. Egész biztosan nem azt, hogy de szép napsütéses az idő, vagy milyen jó lenne az olasz riviérán süttetni a hasunkat egy pohár koktéllal a kezünkben. Tuti nem, bár utóbbi tényleg nagyon jó volna. Végül leülök mellé a kanapéra és egy javaslattal állok elő, amit elfogad. A köszönetre válaszul csak elmosolyodom halványan és bólintok.
- Rendben - bólintok ismét a Felix levelezéseit illető kérésére. A legegyszerűbben a személyes laptopjáról vagy gépéről lesz ezeket átnézni. Több kérdés is felmerül bennem: ezentúl mindenről közvetlenül neki szóljak először? Mi az, hogy ezentúl? Mi lesz ezentúl? Mármint úgy ezentúl, hogy ezentúl? Atyavilág. Ismételten szorgosan bólogatok, mint egy bólogatós kutya a műszerfalon. Most ezt úgy értette, ahogy én is értettem? Jól értettem, amit mondott? Mi a fene…?
Mikor az ajtó kinyílik, szinte azonnal felpattanok a kanapéról, pont mint a gyerekek az iskolában, amikor a tanár belép a teremben. Legalábbis az én időmben még felálltunk olyankor, ma már nem tudom. A férfi láttán azonnal elkap az idegesség. Ha van némi sütnivalója, akkor legalább sejtheti, hogy lebukott. Valószínűleg már megvan a frappáns magyarázata is, amivel próbálja majd kimenteni a saját bőrét: rákenték, valaki rá akarja terelni a gyanút, egy hacker könnyen elterelheti így magáról a figyelmet… Remélem, bármilyen hülye dumával és mentséggel áll majd itt elő, Kaan nem hiszi el a további hazugságait. Így is eleget ártott már másoknak, nem kéne még a szemébe is hazudnia. Látom az arcán, hogy ő is ideges, tekintetében ott csillog a gyanakvás és a kíváncsiság. Mivel egyelőre nem tudja, mivel akarjuk szembesíteni, így helyzeti fölényben vagyok vele szemben. Nem láthatja rajtam, hogy legalább annyira stresszelek, mint ő, mert még a végén megint nyeregben érezné magát. Gyorsan próbálom lepleni az idegességemet, kezeim tördelését is abbahagyom, karjaimat magam mellé engedem, amikor pedig Kaan megkér, hogy mutassam meg Felixnek, mire jutottunk, lassú, óvatos léptekkel indulok a laptopom felé, ami még az asztalon hever. Bizonytalan vagyok: tényleg nekem kéne szembesíteni? Pont annak, aki nemrég a célkeresztben volt? Fordult ugyan a kocka, de nem érzem jobban magam ettől. A szikla majd akkor gördül le rólam, ha Felix elismeri a bűnösségét. Mélyen beszívva a levegőt igyekszem lenyugtatni magam, ami nagyjából sikerül is. Az asztalról felveszem a laptopomat, felnyitom az, majd megindulol Felix felé.
- A letöltések és az IP címek alapján kerestünk rá a tettesre - magyarázom folyamatosan a laptopomba bújva. Minél tovább akarom kerülni a tekintetét, amit egyébként magamon érzek. Ha tudna, szerintem ölne is vele. - Találtunk egyet, ami nem stimmelt. Sikerült elrejtenie az IP-t, de a fájlok útját egyszerű volt követni, így kikötöttünk annál, aki ellopta a terveket - foglalom össze dióhéjban, majd Felix felé fordítom a gépet, hogy ő is lássa, hova lyukadtunk ki. Látom a szemeiben azt a megvető gyűlöletet, ami irántam támad fel benne, amikor tekintetünk egy pillanatra összeakad. Néhány feszült másodperc után nemes egyszerűséggel kitépi a kezemből a laptopot és eldobja - szerencsére csak a kanapéra, ettől még nem lesz semmi baja. Ijedtemben arrébb ugrom, mielőtt úgy döntene, hogy a következő, amiben megpróbálna kárt tenni, én leszek.


credit • megjegyzés • szószám



❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyPént. Nov. 08 2019, 13:36

Millie and Kaan
"Truth exists; only lies are invented."




M illie arcát fürkészem, miután kiosztom a neki szánt feladatokat. Úgy gondolom, az idő most nem alkalmas arra, hogy erről bővebben is beszéljünk, ezért ez későbbre marad, de szeretném, ha a cégnél maradna azután is, hogy lefuttatta a szükséges vizsgálatokat, és elvégezte azt az ideiglenes munkát, amiért alkalmaztuk. A mai csalódás és árulás után még inkább úgy érzem, hogy szükségem van ilyen becsületes és őszinte, nem utolsó sorban pedig profi munkát végző emberekre, és nem akarom elengedni őt. Főleg ha már így, a véletlennek vagy a sorsnak hála, újra felbukkant az életemben, és lehetőséget kaptam még jobban megismerni.
Felix visszatérésére újra elfog a harag és az indulatok, amint megpillantom, de nyugalmat erőltetek magamra, zsebbe csúsztatom a kezeimet, és úgy fordulok felé hűvös, higgadt tekintettel. Millie is felpattan, minden mozdulatából kiérződik az idegesség, de ez érthető. Ennek ellenére nem kímélem, őt kérem meg, hogy szembesítse Felixet a bizonyítékokkal. Ha úgy tűnhet, hogy ezáltal vizsgáztatom őt, talán így is van. Ugyanakkor ki más lenne alkalmasabb rá, hogy megmutassa az érkezőnek, amit felfedezett? Ráadásul ez egy módja annak, hogy bátran a sarkára állva kiálljon magáért azok után, ahogy Felix bánt vele. Némán, a háttérből figyelem mindkettőt, amint a lány újra végigmegy a korábbi feladatsorokon, majd a kényernyőn ismét ugyanaz az eredmény jelenik meg, mint korábban. De még mindig nem szólalok meg, az asszisztensem reakcióját várom, ami aztán nem is marad el. Úgy tűnik, végleg kibújik a szög a zsákból, Felix kimutatja a foga fehérjét végre. Még mindig alig akarom elhinni ezt az egészet, a viselkedését, pedig itt történik az orrom előtt. Hogy nem vettem észre, hogy nem jöttem rá hamarabb, hogy milyen? Még csak védekezni vagy mentegetőzni sem próbál, dühből cselekszik, úgy kapja fel Millie öléből a laptopot, és félredobja. Azonnal közelebb lépek, kettejük közé, majd az egyik tenyeremet a férfi mellkasára helyezve taszítom őt hátrébb, óvatosan, finoman, de egyben elég határozottan, mielőtt bármi nagyobb bajt okozna.
- Fogd vissza magad! Nem gondolod, hogy tartozol némi magyarázattal nekem? Nekünk – javítom ki magam, és futólag a mögöttem ülő lány felé pillantok. Az egy dolog, hogy engem meglopott és becsapott, de hogy belekevert egy ártatlant is, akit simán lecsukatott volna...
- Ez az egész hazugság, Kaan. Biztos a csaj tervelte ki. Hát nem látod? Már az első pillanattól gyanús volt, észre kellett volna vennem. Nem tudom, te honnan ismered őt, de egyértelmű, hogy hazudik...
- Oh, Allah kahretsin seni! - káromkodom el magam ismét ingerülten, Allah haragját is az áruló alkalmazott felé irányítva, ezzel is félbevágva a hazugságáradatát. - Elég! Hát komolyan még mindig nem vagy képes férfiként viselkedni, és felvállalni, amit tettél? Ennyire gerinctelen volnál? - A szemeim szikrákat szórnak. Nem tudom felfogni, hogy évekig megbíztam ebben a féregben, hogy ennyire vak voltam. Harag és csalódottság sugárzik a tekintetemből, ahogy mélyen a szemeibe nézek, és egy percre sem veszem le róla a pillantásom, hisz még mindig magyarázatot várok. És akkor, mintha valami megtörne benne. A vállai lejjebb ereszkednek, az arca mintha fehérebbé válna, és a szégyen ott ül a szemei mögött.
- Sajnálom. Kérlek, ne szólj a rendőrségnek, én mindent...
- Miért?! - Már csak ezt akarom megtudni. Őszintén reménykedek, hogy tud olyan jó indokot mondani, amitől egy kicsit jobban megérthetem a helyzetet. Őt. Magamat.
- Szükségem volt a pénzre. Nagyon. Az utóbbi pár hónapban eléggé eluralkodott rajtam a kártyaszenvedély, és csak... Hatalmas adósságaim voltak a legrosszabb fajta emberek felé... - tárja szét a karját tehetetlenül. Már nem tudom sajnálni őt. A legkevesebb megértést sem tudok érezni irányába.
- Adtam volna, ha szólsz, hogy bajban vagy. Együtt megoldhattuk volna. - Ingatom a fejem, bár egyébként sem tudom, hogy hihetek-e neki, vagy hogy mennyi ebből az igazság. Azt is kinézem már belőle, hogy az egészet csak most találja ki. - A céges laptopodat, mobilodat, a kocsid kulcsát, és minden fontos jegyzetedet add le Millienek még ma. Elintézem, hogy estig megkapd a végkielégítést. Aztán nem akarlak soha többé látni – mutatok az ajtóra. Fel kellene jelentenem, példát statuálnom vele, hogy ez többé ne fordulhasson elő, de mégsem tudom megtenni. Látom rajta, hogy mondana még valamit, felém lép, de elfordítom róla a tekintetem, és addig nem eresztem le a karomat, amíg meg nem indul kifelé. Csak akkor lélegzem fel, amint becsukódik utána az ajtó. Mély levegőt veszek, és lassan fújom ki, közben végigsimítok a kezemmel a homlokomtól a tarkómig. Kicsit megmozgatom a vállaimat, a nyakamat, hogy kihajtsam magamból a feszültséget.
- Szóval... - fordulok ismét Millie felé, aki tanúja lehetett az egész kényes és kellemetlen jelenetnek. - .. úgy néz ki, hogy felszabadult egy állás a cégnél, érdekelne? Tudom, hogy ez nem egészen az, amit eddig csináltál, ráadásul sok a túlóra, de a fizetés és a juttatások egyaránt jók. Nekem pedig szükségem volna egy megbízható emberre magam mellé – nézek a lány szemeibe, és készen állok, hogy a fizetésről tárgyaljak vele, vagy bármi másról, hogy meggyőzzem őt.


Hoşçakal
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyPént. Nov. 08 2019, 20:38


Kaan and Millie

Mikor Felix belép az ajtón, a gyomrom borsó méretűre zsugorodik össze, mielőtt beszélni kezdenék, a torkomban pedig hatalmas gombóc keletkezik. Fordult a kocka, de ettől semmivel sem érzem magam jobban. Muszáj vennem egy mély levegőt, hogy össze tudjam magam szedni fejben, és nyugodtan prezentáljam az eredményeket. A reakciója mindent elárul; látom a tekintetében a haragot, amit az igazság és annak leleplezése vált ki belőle. Ez bármilyen magyarázatnál egyértelműbb beismerés. A laptopom nem önszántából ugyan, de a kanapén landol, és ki tudja, talán én sem úszom meg valamiféle megtorlás nélkül, ha Kaan nem lép közbe. Amikor még mindig azt próbálja bizonyítgatni, azt nyüstöli, hogy biztosan én hazudok, én terveltem ki az egészet valami ördögi elképzelés részeként, nekem is elfogy a türelmem. Idegesen kezdek fel s alá járkálni, közben a fejemet csóválom. Kezeim a csípőmön időznek, így legalább annyira lefoglalom, nehogy visszakézből pofon vágjam a fickót. Ennyire egyértelmű és nyilvánvaló bizonyíték bemutatása után is rám akarja kenni? Ennyire gerinctelen féreg volna? Ha Kaan ennyi éven át bizalmasaként kezelte és még csak fel sem tűnt neki, hogy mi mindenre képes lenne Felix, akkor biztosan jó manipulátor lehet. De annyira azért nem, hogy még ezek után is megvezesse a főnökét. Vagy volt főnökét. Bánom is én, csak lépjünk már egyről a kettőre. A félelemmel teli idegesség szertefoszlik, már inkább a türelmetlenség miatt vagyok nyugtalan. Tényleg próbál valami összeesküvés elmélet-szerűséget beadni még ezek után is? Nevetséges. Kaan ismét valami furcsaságot mond, viszont a hangja ingerült, talán ingerültebb, mint volt. Ez elégnek bizonyul ahhoz, hogy Felix megtörjön. Az eddig fölényben lévő, magabiztos fickó helyett csak egy öltönyös lúzert látok, aki egy szerep mögé bújva próbálta eddig eljátszani a nagybetűs, határozott férfit, valójában viszont csak egy szerencsétlen, aki a magyarázatával csak tovább ront a helyzetén. Tisztes távolból figyelem a kettejük beszélgetését, nem akarok közbe szólni, de annyira a nyelvem hegyén van, hogy ha valóban ez az, amiért kellett neki a pénz, akkor miért nem bízott annyira a főnökében - aki nem mellesleg száz százalékig bízott benne -, hogy segítséget kérjen? Helyettem Kaan fogalmazza meg ezt, mondjuk talán kicsit kulturáltabban tálalva. Mélyet sóhajtok, amikor közli vele, hogy mindenét adja oda nekem még a mai nap folyamán, és megint kérdőjelek jelennek meg lelki szemeim előtt: komolyan gondolta az "ezentúlt"? És akkor most… most tényleg…? Mármint… Mi van? Ezeket a kérdéseket talán később, valamivel nyugodtabb körülmények között teszem fel neki inkább, nem pedig most, a szavába vágva. Az mondjuk meglep, hogy a rendőrségről említést sem tesz. Csak így elengedi? Ezek után hagyja kisétálni az ajtón, az a kupac szerencsétlenség meg ennyivel megússza? Hát, ő tudja, én nem szólok bele, de ha nekem valaki ennyire keresztbe tett volna, tuti nem ússza meg valamilyen hatósági retorzió nélkül. Még mondana valamit, de Kaan nem hagy neki lehetőséget rá. Ennél a pillanatnál sajnálom meg egy kicsit, és közben felmerül bennem az a gondolat, hogy egy ember most miattam veszítette el a munkáját. Emiatt némi lelkiismeret furdalásom van, de az vigasztal, hogy ha ezek után is itt dolgozna, akkor lenne még lehetősége hasonló dolgokat tenni. Talán másra is rá akarná kenni a saját dolgait. Még több kenőpénzt fogadna el valakitől - ha egyszer képes volt rá, miért ne tenné meg megint?
Kérdő tekintettel fürkészem Kaan arcát, amikor felém fordul az ajánlattal. Csak pislogok tátott szájjal, mint hal a szatyorban, amikor felajánlja az állást, ami éppen most szabadult fel. Hirtelen nem tudok mit mondani, kell néhány másodperc, amíg összeszedem a gondolataimat. Ujjonganom kéne, amiért egy ilyen lehetőség az ölembe pottyant, és amúgy belül baromira örülök neki, csak a körülmények mivolta nem ezt hozzák most ki belőlem. Mielőtt a csönd túl hosszúra nyúlna, lassan bólogatni kezdek.
- Igen - motyogom halkan, de aztán határozottabban is elismétlem. - Igen, persze. - Még egy halvány mosoly is megjelenik a szám sarkában, de még nem sikerült teljesen túltennem magam az előző, kellemetlen helyzeten, úgyhogy hamar el is tűnik. - De ne jöjjek vissza inkább máskor? - kérdezem bizonytalanul. - Mármint… - a vállam fölött az ajtóra mutogatok, ezzel Felixre és az előbbi kínos beszélgetésre utalva.


credit • megjegyzés • szószám



❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyVas. Nov. 10 2019, 23:54

Millie and Kaan
"Truth exists; only lies are invented."




A ttól a pillanattól, hogy Felix visszatér az irodába, az egész jelenet meglehetősen kínossá válik, azt gondolom, mindhármunk számára. Először azért, mert a férfi még mindig hárít, tagad, Milliet állítaná be bűnbaknak, annak ellenére is, hogy már teljesen átlátszó, amit tesz. Ez pedig a lányt is mindinkább felzaklatja, ami könnyen levehető abból, ahogy felpattan, és tehetetlenül toporog mellettünk. Csodálom, hogy nem képeli fel az asszisztensemet, amennyi lendület és indulat van benne. Persze teljesen érthető a reakciója. Én is közel állok hozzá, hogy megragadjam Felixet a grabancánál fogva, és alaposan megrázzam. De a tettlegesség semmin nem javítana, inkább rontana. A helyzet pedig nem lesz kellemesebb akkor sem, amikor Felix színt vall, könyörögni és magyarázkodni kezd. A lehető legrosszabb módot választotta arra, hogy rendezze az adósságait. Talán szégyellte, hogy milyen problémába sodorta magát, de akármilyen szorult helyzetben is volt, akkor is szólnia kellett volna. Azt gondoltam, négy évnyi közös munka után ennél már sokkal jobban bízhatunk egymásban... Bíznia kellett volna bennem. Valószínűleg csak én vélekedtem így, de azt hittem, ez már nem csupán munkakapcsolat, hanem akár barátságnak is nevezhettük volna. De ha őszinte akarok lenni, az árulásnál, hazugságnál és a lopásnál sokkalta jobban zavar, dühít, és csalódást jelent a számomra, hogy ebbe belekevert egy harmadik személyt is, akit simán, bűntudat nélkül beáldozott volna maga helyett. A pénz, az egy dolog, de tönkretenni egy ártatlan ember életét, megrágalmazni, bemocskolni a nevét, az egy egészen másik szint. Valóban fel kellene jelentenem, átadni a rendőrségnek. Csakhogy nem hiszem, hogy én attól nyugodtabban tudnék aludni. Voltam a másik oldalon, tudom, milyen a rácsok mögött sínylődni, és akármilyen dühös is vagyok, nem volnék képes ezt megtenni valakivel, akit korábban a barátomnak neveztem volna.
Az azonban egyértelmű, hogy a cégnél tovább nincs helye, és lehetőleg látni sem szeretném őt többé, soha az életben. Ebből nem engedek, és nem akarok több magyarázkodást, nem vagyok már rá kíváncsi, mit akarhat mondani, egyetlen percemet sem áldoznám rá tovább. Számára kívül tágasabb, és csak akkor szusszanok fel, amikor megszabadultunk tőle. Nagyon nem így terveztem ezt a napomat, most valószínűleg újra kell szerveznem mindent, de annál is inkább és sürgetőbben volna szükségem egy új asszisztensre, hogy mielőbb tovább is léphessünk. Millie pedig számomra kiváló jelöltnek tűnik erre a munkára. Alapos, megbízható, őszinte. Nem habozom hát felajánlani neki az állást, bár tudom, hogy eddig egészen más szerepe volt a vállalatnál, és pár pillanatig még tartok is tőle, hogy élből visszautasít, mert először nem tűnik túl lelkesnek. Ám amint kimondja az igent, hamar elmosolyodom magam is.
- Később? Miért kellene? Máris itt hagynál ebben a zűrzavarban? - kérdezem felvont szemöldökkel, egy kisebb féloldalas mosollyal. - Nekem most van szükségem segítségre. Felkészülni a mai tárgyalásokra... Sandrától, a titkárnőmtől, elkérhetnéd a jelenlegi kliensek listáját, elérhetőségekkel. Nem árt képben lenni. És szükségem lesz egy jó erős kávéra ezek után. Illetve jó, ha tudod, hogy nem csak az irodában lenne szükségem rád, hanem személyi asszisztensként, azon kívül is. Felix-szel minden reggel a lakásomnál találkoztunk, ő készített nekem reggelit, mire visszajöttem a futásból, és utána útközben a cég felé átbeszéltük a napi menetrendet. Elkísért a fontosabb tárgyalásokra, találkozókra és eseményekre. Nem véletlenül mondtam, hogy sok a túlóra. Néha ebédet kellene hoznod, vagy a tisztítóba vinni valamit... A vállalaton belül pedig összekötő szereped is lenne. Illetve nem árt, ha tartasz magadnál a kocsiban egy kényelmesebb cipőt is, arra az esetre, ha ki kellene mennünk az építkezésekre. Kerítek majd valakit, aki elmondja neked a fontosabb részleteket. Szóval... még mindig benne vagy? Remélem, nem riasztottalak el a felsoroltakkal... - kérdezek azért rá, hisz most még simán meggondolhatja magát, ha nem ez az, amire számított. Néha kicsit sokat követelek, de nem szoktam hálátlan lenni. Közben visszasétálok az íróasztalom mögé, leveszem a zakómat, és ráillesztem az erre használatos vállfára a sarokban. Aztán fordulok újra Millie felé.
- Hogy van a bokád? - érdeklődöm, hiszen csupán néhány hete volt, hogy kificamította, és ennek apropóján megismerkedtünk. Az ilyen sérüléseknek pedig néha idő kell, hogy javuljanak.


Aşk İzi
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyHétf. Nov. 11 2019, 01:19


Kaan and Millie

Akármennyire is örülök annak, hogy sikerült a helyzetet tisztázni, a körülmények és a kapott válaszok nem kecsegtetőek. Igazság szerint Felixet sem ismerem, csak néhány szót váltottunk a munka miatt, de akkor egy alapvetően kedves és nagyon alapos, profi férfi benyomását keltette bennem. A vállalat nevéből nem volt nehéz kitalálni, kié is a cég - ehhez nem kell atomfizikusnak lenni. Vele is csak egyszer találkoztam eddig, teljesen más környezetben, teljesen más helyzetben, viszont Kaan is nagyon szimpatikus volt már elsőre is. Lehet, túlságosan is szimpatikus, de mindegy. Ez most nem lényeges. Ennek ellenére igazából egyiküket sem ismerem, mégis átragad rám a belőlük áradó érzelmi hullámokból egy jó adag. Nem mellesleg pedig felelősnek érzem magam, amiért Felix elveszíti az állását, a munkáját, amit már négy éve csinál. Valószínűleg jól is csinálta eddig, de most olyan hibát követett el, ami miatt hamar munkanélkülivé vált. Lelkiismeret furdalásom van miatta. Hiába tett rossz dolgot, hiába buktattuk le az igazi tolvajt, aki ellopta és eladta a terveket a konkurenciának, ettől függetlenül egy emberről van szó, ami mellett nem tudok csak úgy elmenni. Egy szánalmas, szerencsétlen emberről, akit rohadtul nem kéne sajnálnom. Egyrészt megérdemli, mert a tetteinek következményeket kellett maguk után vonniuk, másrészt pedig az ember a saját bőrén tanul a leginkább. De akkor is… ahogy azzal a szánnivaló kifejezéssel az arcán még próbál a most már csak volt főnökéhez szólni, ahogy megtörten kivonul az ajtón, és valószínűleg magát ostorozza - egyébként minden joggal -, nem kellemes látvány. Sikerült lebuktatni az igazi tettest, ami egy jó dolog, de valahogy nem érzem magam úgy, mint aki jót tett. Talán át is érzem valamilyen szinten. Felix nem más, mint egy hús-vér ember, aki elkezdett lecsúszni azon a bizonyos lejtőn, ez pedig a munkája rovására ment. Én is voltam hasonló helyzetben. A különbség csak annyi, hogy én nem csináltam semmi gerinctelen, illegális üzletet a főnököm háta mögött. Kaan szemszögéből azért egész más a helyzet, hiszen számára mindenképpen jobb lesz a továbbiakban, ha emberi szempontból ez most egy kicsit megviseli is, a szakmai dolgok miatt így már nem kell aggódnia.
Próbálom fejben összeszedni magam, és valami jó búcsúszövegen agyalok, amikor Kaan felém fordul egy meglepő ajánlattal. Szóval az az ezentúl nagyon is komoly volt, és ezúttal azt is a tudtomra adja, hogy mi lenne az a pozíció, amit ezentúl betölthetnék. Ha érdekel. Hogy a francba ne érdekelne? Nem vagyok abban a helyzetben, hogy válogassak munka és munka között. Így az ölembe nem fog hullani valószínűleg semmi más, a sok túlóra nem érdekel. Az áruházi szórólapozásnál a sok túlóra is jobb. Pláne, ha mellé jók a juttatások. Belül repesek az örömtől, de ezt az előző komoly szituáció és beszélgetés bennem lezajló utóhatása miatt nem igazán tudom kimutatni egyelőre. Gondolom, jó ötlet lenne neki egy kis időt hagyni, hadd eméssze meg ezt az egészet ő is, de a jelek szerint rosszul gondolom.
- Ó… - suttogom halkan. - Nem, nem - csóválom meg gyorsan a fejemet, aztán amikor sorolja a teendőket, csak bambán pislogok, mint hal a szatyorban. Sűrűn bólogatok, mintha emlékeznék a monológja elejére, de egyszerre túl sok információt zúdít rám. Most egy egészen más oldalát látom, mint pár hete a lovardánál. Akkor ott a kedves, segítőkész, álomszerű férfiba botlottam bele - vagy inkább ő belém -, ez a Kaan viszont olyan… igazi főnök. Nagyon főnök. Nem ő az egyetlen kettőnk közül, aki megmutatja egy másik oldalát a másiknak. Most ő megismerheti az én kicsit bamba oldalamat, bár erre nem vagyok túl büszke. De igazából csak annyira emlékszem, hogy valamit el kell kérnem valami Sandra nevű nőtől. Fel kellett volna írnom mindent. Felix képes volt egyszerre ennyi infót megjegyezni. Lehet, nem ő lesz az egyetlen, aki ma munka nélkül megy haza… - Nem - csóválom ismét a fejem. - Nem annyira - pontosítok egy kis kérdő hangsúllyal, ami a bizonytalanságomra utal. - Amúgy nem… - motyogom a tarkómat vakarva. - Csak már fogalmam sincs, miket kéne csinálnom - ismerem el zavartan nevetgélve. - Még sosem csináltam ilyet, ami gondolom egyértelmű... - Ha már játszunk, akkor játsszunk tiszta lapokkal. Csak abban nem vagyok biztos, hogy én vagyok az ideális jelölt erre a munkára. Eloldalazok a kanapén heverő laptopomért, és valószínűleg nem lett baja, de azért felnyitom és csekkolom legalább a képernyőt. Szerencsére semmi baja, legalább ez megúszta ép bőrrel a mai napot.
- Jól - pillantok mosolyogva a férfira a képernyő mögül, amit aztán lecsukok. - Jó kezekben voltam, úgyhogy már jól van. Maratont egy darabig nem futok, mondjuk amúgy sem… - legyintek egyet. - Így meg pláne nem. De összességében jól van, köszönöm. - Ezt alátámasztja, hogy magassarkúban is könnyedén közlekedem. - És a lehetőséget is. - Mármint a munkát. - Köszönöm, hálás vagyok érte. - Ráadásul nem kis szükségem van egy állandó munkára végre. Nem egészen az, amit anno az egyetemen elképzeltem, de most nem válogathatok. Csak össze kell szednem magam, mielőtt még repülnék innen is.

credit • megjegyzés • szószám



❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyHétf. Nov. 11 2019, 11:21

Millie and Kaan
"Truth exists; only lies are invented."




H alványan megmosolygom a lány arcára kiülő zavarodottságot, ahogy az azt követő habogást is. Attól tartok, túl gyors voltam, és túl sokat akartam egyszerre.
- Semmi gond. Elsőre mindez lehet, hogy kicsit ijesztő, de hamar meg fogod látni, hogy nem annyira bonyolult munka, mint ahogyan most hangzik. Annak pedig nagyon örülök, hogy jobban vagy. És még ne köszönj semmit, hisz még az is lehet, hogy pár nap után a pokolra fogsz kívánni – nevetem kicsit el magam. – Viszont, ígérem, azon leszek, hogy segítsek neked mielőbb belerázódni. Ha kérdésed van, vagy elakadnál, ne félj kérdezni. Én is hálás vagyok, hogy adsz ennek egy esélyt – miközben beszélek, az íróasztalom mögé lépek, kihúzom az egyik fiókot, egy kisebb jegyzetfüzetet, illetve tollat veszek ki belőle, amelyekkel aztán Milliehez sétálok, és átadom őket neki.
- Ezeket mellettem igen hasznosnak fogod találni – jelentem ki egy sokat mondó, de megértő mosollyal. - És egyes találkozókon is szükség lehet a jegyzetelésre majd. Sőt, néha jól jöhet majd egy diktafon is. Ha lemész a beszerzési osztályra, talán tudnak is neked adni rögtön egyet, vagy legkésőbb holnapra elrendezik. A beszerzés a harmadikon van – teszem hozzá, ha esetleg szeretné felírni magának.
- És ha már ott vagy, nézz be a HR osztályra is. Majd odaszólok addig, hogy tudják, hogy mész, aztán ellenőrizhessék az adataidat az új szerződéshez – toldom meg a teendőit még egy ponttal. És igazából még koránt sem értem a mondandóim a végére. Nem kímélem, de mielőbb felveszi ezt a pörgős ritmust, amire itt szüksége lesz, annál könnyebb lesz mindkettőnknek. - Rendelkezésedre áll majd egy céges laptop, telefon és autó is, szükség esetén, amint Felix visszaszolgáltat mindent. - De erről hallhatott is korábban, mielőtt kitessékeltem az elődjét. A laptoppal lesz még egy kis dolga amúgy is.
Ismét visszasétálok az asztalomhoz, ezúttal kívülről, és felé fordulva csípőmet az asztal lapjának vetem, kétoldalt a karjaimmal is megtámasztva magam.
- Ha végeztél a HR-en, keresd fel Susan Talmont! Jelenleg ő a vezetőmérnök a cégnél, korábban az asszisztensem volt, még Felix előtt, amíg el nem végezte az egyetemet. Ő el tudja majd mondani neked a fontosabb tudnivalókat és részleteket erről a munkáról, hogy mielőbb képbe kerülj, és felkészült lehess – jut eszembe közben a legmegfelelőbb személy, aki alkalmas arra, hogy mindenre felkészítse őt. Tekintve, hogy Felixet már nem kérhetem, és nem is akarom megkérni erre a szívességre.
- A titkárnőm, Sandra Wu... – intek fejemmel az ajtó felé, mintha láthatnánk is az azon túl helyet foglaló, negyvenes éveiben járó, apró termetű, dolgos ázsiai nőt. - Ahogy az imént mondtam, tőle megkaphatod a jelenlegi klienseink és befektetőink neveit és egyéb adatait, ami a későbbiekben gyakran jól jöhet majd – ismétlem meg a korábbi kérésemet. Remélem, sikerült minden lényeges dolgot lejegyeznie, amit mondtam, mert nem szívesen ismételnék el még egyszer előröl mindent.
- Még egy dolog: azt hiszem, fontos volna az is, hogy tisztában légy a cég teljes profiljával. Természetesen elsődlegesen építési vállalkozás vagyunk. Felhúzunk, felújítunk, tervezünk épületeket, azon kívül vannak kiadó és eladásra váró ingatlanjaink és telkeink. A Holdinghoz tartozik továbbá kettő építőelemeket készítő gyár, három hotel, néhány étterem és egy-két egyéb kisebb-nagyobb üzlet is. - Nem tudom, ezekkel mennyire volt eddig tisztában, hiszen a vizsgálatai során ugyan beleláthatott a rendszerünkbe, számlázásainkba, akármibe, de nem biztos, hogy tudta vagy akarta azokat értelmezni. Viszont ezentúl az lesz a munkája, hogy az én munkámat megkönnyítse, ehhez pedig előbb-utóbb mindenbe bele kell látnia, és tudnia kell, hogy mi mindent is csinálunk itt.
- Van kérdésed? - hajolok kicsit előrébb, és az arcát fürkészem, hogy vajon mennyire sikerült az eddigiekkel megbirkóznia.


Aşk İzi
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyHétf. Nov. 11 2019, 15:20


Kaan and Millie

A légkör talán egy kicsit nyugodtabb Felix távozása után, de még mindig lappang bennem némi feszültség, amit csak nagy nehezen tudok csitítani magamban. Ráadásul még ma látnom kell, amikor leadja a céges dolgait. Nem tudom, mire számítsak akkor tőle. Sértetten, puffogva hozzámvág mindent majd? Vagy olyan szánalmas képet vágva próbál némi jóindulatot ébreszteni bennem? A szemeivel villámokat szórva, de minden szó nélkül ad majd oda mindent? Annyira változékony volt az előbb is a hangulata, hogy bármit kinézek belőle.
Amikor Kaan felsorolja, miket kéne csinálnom, amennyiben elvállalom a munkát - hogy a francba ne vállalnám már el egyébként -, nem akarom, de ha akarnám sem tudnám leplezni a zavartságomat. Kicsit gyors a tempó, régen sem ehhez voltam szokva. Sosem dolgoztam még olyan környezetben, ahol ennyire kell pörögni. Amíg volt állandó munkám, akkor sem, azóta pedig sem az áruházi szórólapozás, sem pedig az alkalmi beugrós munkák nem voltak ilyenek. Gyorsan össze kell szednem magam, és fel kell vennem a tempót, ha jót akarok magamnak.
- Kétlem - legyintek mosolyogva. Őt a pokolra kívánni? Nem ez az első eset, hogy szorult helyzetben segít ki úgy, hogy igazából nem is lenne muszáj ezt csinálnia. Szinte alig ismer, eddig csak egyszer találkoztunk, de máris olyan lehetőséget kínál ezüst tálcán, amivel hülye lennék nem élni. Pokolra kívánni ezek után? Nem, az teljesen ki van zárva. Figyelem, ahogy az asztalához sétál, majd az egyik fiókból elővesz valamit. Kíváncsian nézem, mi lehet az, de nem marad sokáig titokban, mert egyenesen felém közelí kezében az elővett dolgokkal: egy füzettel és egy tollal.
- Igen, ez biztos - nevetek kicsit zavartan, és elveszem a felé nyújtott dolgokat. Ezek még a jövőben kincset érhetnek, ha Kaan nem akar egy nap után kidobni majd. Egyből ki is nyitom, hátha megint valami olyan információk hangzanának el, amiket nem tudok fejben tartani, viszont fontosak lehetnek. Azt hiszem, a diktafon, az asset és a HR nem fog nehézséget okozni, ezek - a diktafont leszámítva - szinte minden cégnél bevett eljárások. Ezzel még én is meg tudok birkózni. Ha nem így lenne, az nagyon nagy baj lenne. Bólogatok, mint aki érti a dolgát, és most kivételesen tényleg eljut minden szava hozzám egészen egy pontig.
- Kocsi? - kérdezem felvont szemöldökkel. A céges laptop és telefon egy dolog még, de… kocsi?! Arcomra kiül a meglepettség, de halványan el is mosolyodom mellé. A kezdeti sokkhoz képest ez egészen kellemes, váratlan fordulat. Amikor Kaan folytatja a teendők felsorolását, gyorsan leülök a kanapéra és lekörmölöm a két említett nevet. Nagyjából úgy érzem magam, mint anno az egyetemen; valaki a pulpitusnál áll - jelenleg az asztal előtt -, én pedig jobban teszem, ha minden fontos dolgot leírok, mert ha valami kimarad, abból bajom lehet. Amikor a cég profiljáról mesél, tovább hegyezem a füleimet. Beleláthattam a rendszerbe és ebből nyilvánvalóvá vált, hogy nem csak épületeket húznak fel, de nem foglalkoztam ilyen mélységekbe menőleg ezekkel a részletekkel, hiszen akkor még nem gondoltam volna, hogy akár tovább is maradhatok a cégnél.
- Igen, ami azt illeti, van - ismerem be, majd sóhajtok egy nagyot. - Merre van a kávéfőző? - teszem fel azt a bizonyos kérdést. - Azt hiszem, nekem sem ártana egy jó erős. - Nem ártana, különben nem tudom, hogy fogom a lépést tartani. Ehhez nem kevés energia fog kelleni, amihez kezdetnek egy jó erős kávé megteszi. És persze Kaan is kért egyet, úgyhogy két legyet üthetnék egy csapásra.

credit • megjegyzés • szószám



❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyCsüt. Nov. 14 2019, 15:55

Millie and Kaan
"Truth exists; only lies are invented."




M iután Felixet kipenderítem az irodából, és azzal együtt a cégemből és az életemből is, úgy gondolom, elég hamar meg is találtam a megfelelő embert a helyére, és éppen ezért, illetve mert nincs sok vesztegetni való időnk – ez a színjáték, meg a vállalatot ért veszteség után pláne nincs – hamar bele is csapok a közepébe. Ezzel kicsit talán tesztelem is Milliet, de nem az a célom, hogy ha most nem jól reagálna, ha valamit nem tudna azonnal megjegyezni, vagy teljesíteni, akkor máris lemondok róla. Mondhatjuk úgy is, hogy kap egy kis ízelítőt belőle, milyen pörgősek itt általában a mindennapok. Ha erre már az első perctől fel tud készülni, könnyebb lesz neki később. Aztán ha épp eléggé ráijesztettem, talán megmutatom neki, hogy azért nem minden pillanat telik rohanással. Bizony, vannak nyugodtabb időszakok is. Én tulajdonképpen szeretem, hogy ilyen változatos a menetrend, szeretem, hogy sok emberrel dolgozhatok együtt, értem ezalatt az alkalmazottaimat, illetve a klienseket és a befektetőket egyaránt. Bár igazából annak, hogy egy ilyen nagy céget irányítok, van egy hátránya is: már koránt sem jut annyi időm a tervezésre, mint régen. Más tervezők és mérnökök dolgoznak helyettem, nekem pedig néha lehetőségem van együtt ötletelni velük, terelgetni őket, szemmel tartani a nagyobb képet egy összetettebb projektnél, vagy a megvalósítást az építkezéseken, de arra, hogy magam rajzoljak meg valamit az alapoktól, és kiélvezhessem az alkotás teljes menetét, sajnos már évek óta nem tudok úgy időt szakítani, mint a kezdet kezdetén. És ez időnként kicsit tényleg hiányzik.
- Kocsi, igen. Ez talán gondot jelent? - kérdezek vissza kicsit értetlenül, látva a lány meglepettségét. - Van forgalmi engedélyed, ugye? - ráncolom a homlokom, találgatva, hogy mi miatt is akadt fel ezen. Persze ha nincs neki, az sem gond, csak az ő életét és munkáját könnyítené meg, ha tud és hajlandó is néha vezetni. - Ahogy már említettem, időnként el kell vinni ezt-azt valahová, elmenni találkákat egyeztetni, helyszíneket ellenőrizni, mondjuk ha szervezünk egy rendezvényt... és így tovább. Nem várnám el az asszisztensemtől, hogy tömegközlekedéssel rohangáljon szerte a városban, és úgy intézkedjen. De ha neked ez így nem felel meg, kereshetünk más megoldást. - Rajtam nem múlik. Ha metróbérletet szeretne inkább, vagy taxival közlekedne folyton, azt is állni fogom. Autóval persze egyszerűbb – legalábbis amíg el tudja kerülni a forgalmasabb szakaszokat, de ő tudja.
Amikor úgy tűnik, hogy részemről mindent elmondtam, amit akartam, rákérdezek még azért, hogy akad-e kérdése, így hamar tisztázhatjuk azt is, ami esetleg kimaradt. Millie azonban nem egészen abban a témában érdeklődik, amit vártam, de ezzel mosolyt csal az arcomra.
- Amióta itt dolgozol, még senki nem volt olyan figyelmes, hogy megmutassa neked a büfét, vagy azon belül a kávéfőzőt? - kérdezem felvont szemöldökkel, kissé szórakozott mosollyal. Igazából ez kicsit figyelmetlen és udvariatlan volt a kollégáktól, hogy nem vezették megfelelően körbe. Valójában Felix dolga lett volna ez is, ha már ő alkalmazta Milliet, vagy legalább elintézni, hogy valaki más megtegye helyette, de most már sajnos meg sem lep ez a mulasztás a részéről.  - Na gyere! Elkísérlek – állok fel, ám mielőtt az ajtó felé indulnék, megtorpanok. - Vagy mégsem. Jobbat tudok. Reggeliztél már? A nap legfontosabb étkezése - pillantok felé komolyan, mégis némi játékossággal tekintetemben, aztán visszasétálok a vállfához, hogy leakasszam róla a zakómat, és újra magamra öltsem.
- A büfét később is meg tudja mutatni neked valaki. Elmegyünk reggelizni. Az iménti után jó lesz innen kiszakadni egy kicsit, és ígérem, lesz kávé is – biccentek bátorítóan, aztán intek a kijárat irányába, hogy indulhatunk is. Útközben az ajtó felé magam elé engedem, aztán a lift előtt megvárom, ha magához akarná venni a kabátját, vagy bármi mást.


İstersen
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented EmptyPént. Nov. 15 2019, 00:23


Kaan and Millie

Emlékszem az első állásinterjúmra még. Izgultam, a tenyerem is izzadt, alig kaptam levegőt, amíg a folyosón várakoztam. Ezerszer lepörgettem magamban az összes forgatókönyvet, amit csak el tudtam képzelni. Fejben rengeteg kérdést megválaszoltam, amit csak véleményem szerint feltehettek volna - magamról, az ambícióimról, a tanulmányaimról és a cégről is. A széken ülve doboltam a lábammal, folyamatosan a fali órának a mutatóját szugeráltam, mintha attól gyorsabban járna. Idegességemben még a levegőt is kétszer olyan gyorsan vettem, mint egyébként. Egy idő után már nem bírtam a fenekemen ülni, úgyhogy járkálni kezdtem ide-oda. Mászkáltam a folyosón, mint a mérgezett egér, amivel jó néhány érdeklődő szempárat magamra vontam; ettől csak még idegesebb lettem, ráadásul zavarba is jöttem, szóval inkább visszaültem arra a kényelmetlen műanyag székre és tovább doboltam a lábaimmal a padlón, az ujjaimmal pedig a combomon. Tovább figyeltem az órát is, de a mutatók olyan lassan haladtak… Amikor ütött az órám, a mutatók a tizenkettőhöz értek, azt hittem, vége a várakozásnak, és végre bemehetek a fehér ajtón, hogy meggyőzzem a túloldalt ülőket az alkalmasságomról. Naivan azt hittem, vége a felesleges stresszelésnek. Még vagy negyed órát kellett egy helyben ülnöm, mire résnyire kinyílt az ajtó. Már szinte pattantam is fel, indulásra kész álltam a szék előtt, de az ajtó hirtelen becsukódott. Mindent és mindekit átkoztam magamban akkor. Gyorsan írtam egy üzenetet Briannek. Pont, amikor rányomtam a küldés gombra, akkor nyílt ki megint az ajtó; egy szimpatikus, negyven körüli, szőkés hajú férfi mosolygott rám a küszöb túloldaláról, és intett, hogy menjek be. Aztán ő lett a főnököm. Itt most rohadtul nem ez a helyzet. Még annyi időm sincs igazából, hogy azon idegeskedjek, hogy vajon elég jó vagyok-e az álláshoz. Tisztában vagyok vele, hogy nem. Biztosan van nálam alkalmasabb jelölt is. Ha egy előre meghirdetett állás lenne, tuti tolonganának a nálam ezerszer alkalmasabb jelentkezők. De ha már így alakult, akkor megpróbálom a legjobbat kihozni belőle… már amennyire tőlem telik. Magamhoz képest sikerül is, csak a sok felsorolt dologgal birkózom meg nehezen. Ennyi mindent ilyen gyorsan nem tudok a fejembe verni, de ebben lesz segítségemre a füzet, amiben már két név szerepel is.
A kocsi hallatán egyből felkapom a fejem - ilyen luxushoz én nem vagyok hozzászokva. Hevesen csóválom a fejem, amikor Kaan felveti, hogy akár tömegközlekedéssel is mehetek, ahova éppen majd a szükség hozza. Eszem ágában sincs! Ha már van egy ilyen lehetőség, akkor természetesen élek vele. Hülye azért nem vagyok.
- Nem, nem, dehogy gond, sőt! - mosolyodom el szélesen. - Csak meglepett - magyarázom a kirohanásom okát. Az előző munkahelyemen - ami nem tegnap volt, lássuk be - ilyenre nem volt lehetőség, ha valahova menni kellett, azt mindenki kénye-kedve szerint oldotta meg. - És van jogsim, igen - bólintok még mindig mosolyogva. - Rég vezettem, szóval nem vagyok benne biztos, hogy nem járt le, de az könnyen orvosolható - legyintek, hiszen ha le is járt, nem kell a hosszabbításhoz atomfizikusnak lenni.
Hirtelen annyi minden hangzott el, és úgy érzem, ez még csak egy kis ízelítő abból, mi fog ezentúl itt nap mint nap várni rám… Szükségem van egy kávéra, hogy tudjam tartani a lépést, illetve fel tudjam venni ezt a pörgős ritmust, amihez egyébként én egyáltalán nem vagyok hozzászokva. Főleg az utóbbi pár évben. Ha volt is éppen valami munkám, általában nyugodtabb volt, nem pedig… szóval… nem ilyen. Ez a fajta változás jó, mivel arra ösztökél, hogy szedjem össze magam minden téren. Biztosan nehéz lesz eleinte, el fogok veszni a részletekben, de ha egy olyan féreg, mint Felix képes volt rá, akkor csak sikerül nekem is valahogy kézben tartani a dolgokat.
- Nem, még nem - ismerem be, bár én annyira nem bánkódom miatta, mert nem igazán szoktam kávézni. Felpattanok a kanapéról, amikor Kaan felajánlja, hogy elkísér. A laptopot lerakom a kanapéra, itt csak nem fogja senki sem piszkálni. A kérdése meglepő, de a tekintetében lévő komolyság miatt kicsit félve válaszolok.
- Igazából nem szoktam reggelizni - vallom be zavartan. - De most jól esne - teszem hozzá mosolyogva. Üres gyomorra ennyi stressz? Valamivel muszáj oldani a még mindig érezhető gyomorgörcsön, pár falat lényegében mindegy micsoda pedig tökéletes lenne.
- Szuper - lelkesedem mosolyogva továbbra is az ötletért. Az irodát elhagyva magamhoz veszem a kabátomat és a táskámat. Miközben a liftre várunk, hangos trappolásra leszek figyelmes. Kíváncsian fordítom oldalra a fejemet, mire elém tárul Felix sértett arca. A kezében hatalmas papírkupac tornyosul, a tetején a laptopja, azon pedig valamilyen ezüstösen csillogó tárgy, amiről csak akkor tudom megállapítani, hogy kocsikulcs, amikor a férfi közelebb ér. Egyenesen felénk tart, nem vesz vissza a lendületéből, sőt, talán gyorsabban is szedi a lábait. Minden szó nélkül nyomja a kezembe az összes cuccot, amit eddig cipelt. A hatalmas kupac nem csak hatalmas, de súlyos is. Szó nélkül - az arca beszél helyette is - fordít hátat és indul meg arra, amerről jött. Nem vagyok egy Arnold Schwarzenegger, úgyhogy ezektől szeretnék gyorsan megszabadulni, mielőtt eldobnám őket.
- Őőő… ezeket lerakom - bökök a fejemmel az iroda ajtaja felé, más hirtelen nem jut eszembe  A kilincset a könyökömmel lenyomom, az ajtót pedig a hátammal kitárom. A súlyos kupacot a saját laptopom mellé rakom - vagy inkább dobom. Jó kis kupit hagyok magam után, de majd elrendezgetem ezeket később. Lihegve lépek vissza a folyosóra, mint aki éppen most van túl egy súlyemelő világbajnokságon.
- Szerintem megsértődött - jegyzem meg a fejemmel abba az irányba bökve, amerre Felix eltűnt. Úgy látszik, nagyon a szívére vette az esetet, de aki másnak ás vermet, az ugyebár…

credit • megjegyzés • szószám



❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Millie & Kaan | only lies are invented Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Millie & Kaan | only lies are invented
Millie & Kaan | only lies are invented Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Millie & Kaan | only lies are invented
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kaan & Millie - accident in the forest
» white lies // B&N (2018 nyara)
» Kaan & Leyla // I arrived for the long term
» What if lies are printed?
» Lys & Millie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: