New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:02-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Kaan & Leyla // I arrived for the long term
TémanyitásKaan & Leyla // I arrived for the long term
Kaan & Leyla // I arrived for the long term EmptyVas. Szept. 29 2019, 14:02


Kaan & Leyla
Start

A repülő út zökkenőmentes, teljesen zavartalanul zajlott az a pár óra, amit a gépmadáron utazott. Evett, ivott, zenét hallgatott és felidézte az apja szavait. Jó lesz ha már a bátya közelében lesz, mert a hiánya kezd elviselhetetlen lenni számára. Már nem bírja...és ezt nem mindenki értheti meg. A bátya távolléte óta talán kétszer járt Manhettenben, összesen az ott tartózkodásai 8 és fél napig tartottak, s csak a bátyánál tartózkodott. Teljesen más világ a 2 ország a 2 város. És Leyla döntött, maradni fog hosszú távra. Vagy a bátyja nyakán, vagy kivesz egy lakást és el lesz ott. A testvéréhez közel lesz és nem akad majd gondja. Hiszi ezt, holott a valóság teljesen más lehet. Nem akarja ezt az egész kényszerházasság dolgot. Holott (majdnem) minden családban ez bevett szokás…senki sem ismeri a kijelölt férjet és a leány gyermeknek alkalmazkodnia kell. Legyen az a leány egy 10 éves kiskamasz, vagy egy 20 évei elején lévő nő. Mindegy. A nőknek nem sok szavuk van ott. De itt…teljesen más lesz számára minden. Nem kell kendőt hordania, keresztbe vetheti a lábait és megnézheti magának a férfiakat. Nincsenek szabályok. Vagy legalábbis amig a bátyához be nem ér, addig nincsenek. Utána talán a férfi lefektet párat számára. Csak a biztonság kedvéért.
Úton van a bátya cégéhez, igaz a taxizás könnyen megoldható, senki sem nézi nem idevalónak, angolul beszél, igaz kihallatszik egy kisebb akcentus is, de külsőleg ugyanolyan nő, mint az itteniek. És talán most érzi szabadnak magát. Otthon teljesen mást érzett, talán kalitkába zárt madár az ide illő mondat. De most szabadon szállhat. De meddig? Mi lesz ezután? Mi lesz hetekkel később? Nem gondolja túl nagyon, a jelenre koncentrál, a későbbiekben ráér a többi gondra fokuszálni. A taxisofőr lassít, majd meg is áll egy hatalmas épületnél, mondván megérkeztünk. Ajtót nyit, kisegíti a csomagokat és a hölgyet is a kocsiból, majd a lány fizet. Még borravalót is ad, hiszen először rosszul közölte az célállomást. Valami bocsánatféle volna. Udvariasan elköszön, majd nagy sóhajjal néz az épület felé. Végül másodpercek leforgása alatt dönt, léptei határozottak és célra tartóak.
Bent körül nézve elcsodálkozik, az itt lévő épületek belseje megint csak teljesen más az otthoniakéhoz képest. A pulthoz invitálja magát, hogy érdeklődjön az ott ücsörgőtől Kaan holléte felől. Jelenleg nincs bent. Hamarosan visszatér. Remek. Megvárja. Az ücsörgő nő ellenkezik, hiszen az irodába nem teheti senki se be a lábát engedély és időpont hiánya végett, de Leyla-t ez nem hozza lázba. Ő pontosan tudja, hogyan kell fivérét meglepnie. Tökéletes az alkalom és az időpont is megállja a helyét. Csak amaz hisztérikázik.
Csak török nyelven megnyugtatja a hölgyet, majd befárad a nyitott irodába, ahol a bátya nevét fedezte fel. Még mindig idegen neki eme név, de idővel megszokja. Ez a bátyáról szól, legalábbis az életének ezen része. A bőrönddel együtt az asztalhoz megy, amazt leteszi az asztal mellé, majd helyet foglal szembe a főnöki székkel. S vár kényelmesen elhelyezkedve. Amennyit csak kell. De a nő szavaival érve: hamarosan itt lesz és beszélhet vele. Hát úgy legyen. Addig is a tekintete az asztalon heverő dolgokon lézeng, hogy bemérje, jelenleg miért ment el a bátya és mit dolgozott korábban. Van olyan udvarias, hogy nem nyúlkál a cuccaihoz.


creditÖltözet • -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kaan & Leyla // I arrived for the long term
Kaan & Leyla // I arrived for the long term EmptyVas. Szept. 29 2019, 21:02

Leyla  &  Kaan
"Sometimes being a brother is even better than being a superhero."




- A z új felhívások, kinyomtatva, legyenek az asztalomon, mire visszatérek. És fél kettőre szervezzen kreatív megbeszélést. Értesítse a tervezőket erről mielőbb, kérem – adom ki az utasításaimat a titkárnőmnek, mielőtt egy üzleti megbeszélésre hivatkozva elhagynám az épületet. A megbeszélés rész stimmel is. Az üzleti... nos, az már sajnos kevésbé. Valójában a nagybátyám, Ismail, akart sürgősen találkozni velem, ami számomra sosem jelent túl sok jót, de nincs más választásom, mint meghallgatni, mit szeretne. Így hát bevettem őt is az ebédidőmbe, ez volt a legpraktikusabb megoldás.
Mire megérkezem az étterembe, Iso már türelmesen vár rám egy üres asztalnál, gőzölgő teát iszogatva. Úgy sejtem, csak megszokásból, mert nem egyszer hallottam már tőle, hogy az itteni teák a közelébe sem érnek annak, amit otthon, Törökországban kapni. Jogos volna a kérdés, hogy akkor miért nem keres fel tradicionális török teázókat, hisz ha az Államokon belül valahol találni olyanokat, akkor New Yorkban biztosan. De azt hiszem, azokba többnyire egy bizonyos réteg jár, Ismail pedig csak jó okkal hajlandó mutatkozni velük.
- Iso amcam? /Iso bácsikám?/ - szólítom meg őt első körben egy halvány, kimért, de illedelmes mosollyal.
- Erkan, oğlum. Hoş geldin. /Erkan, fiam. Üdvözöllek./ - Fogad jóval szélesebb mosollyal, felállva a helyéről, majd közelebb lép, hogy átöleljen.
- Hoş bulduk – érkezik tőlem az illedelmes, megszokott török felelet, miközben magam is finoman megütögetem a vállát, majd a zakómat kigombolva kényelmesen helyet foglalok a vele szemközti széken.
- Mihamarabb találkozni akartál. Minden rendben? - váltok át a környezetnyelvre, és kissé gyanakodva méregetem az öreget. Mindig hálás leszek neki azért, amiért tárt karokkal fogadott, amikor menekülnöm kellett az anyaországból, és otthont adott nekem. De azóta rengetegszer okozott nekem fejfájást, és máris sokszorosan behajtotta rajtam azt a tartozást. Ám mivel egy család vagyunk, nincs jogom számolni a szívességeket. Itt, távol az otthontól, leginkább csak egymásra számíthatunk, csak mi vagyunk egymásnak.
- Emirről van szó. - Az unokatestvérem nevének hallatára automatikusan kissé frusztrálttá válok, majd önmagamat nyugtatva szívom tele lassan levegővel a tüdőmet. - Ragaszkodik hozzá, hogy ma este ő intézhessen egy átadást, és részben ezt támogatom is, hiszen éppen itt volna az ideje, hogy több felelősséget vállaljon, és férfivá váljon végre. De tudod, hogy milyen forrófejű. Nem vagyok benne biztos, hogy teljesen készen áll erre, és nem fog elszúrni mindent...
- Azt akarod, hogy kísérjem el, és tartsam szemmel – jelentem ki a szavába vágva. Nem kérdezem, mondom. Nem ez volna az első eset, hogy pesztrálnom kell a tőlem bő egy tízessel fiatalabb Divitet. Csak épp számomra már sokkal nagyobb a tét, mióta nevet és befolyást szereztem magamnak, ráadásul sosem szerettem belefolyni Ismail – vagy akár apám – ügyleteibe. De a vér ezúttal is kötelez.
- Az egész már le van szervezve, és szinte teljesen veszélytelen. Az írek ilyen téren mindig megbízhatóak voltak. Csak nyugodtabb leszek, ha te is ott leszel, fiam. - Bólintok. Tudom. Minden porcikám ellenkezik a feladat ellen, de a kérés már elhangzott, innentől akár eleget teszek neki, akár nem, az én felelősségem, hogy mi fog történni Emirrel és az embereikkel. Így hát átbeszélem a bácsikámmal az átadás pontos menetét, majd az ebédidő vége előtt még sikerül pár szót váltanunk a munkámról, Iso feleségéről, Zeynep nénémről is, illetve arról is, mikor és miről társalogtak utoljára apámmal, és végül kétszer olyan nehéz szívvel hagyom el az éttermet, mint amivel érkeztem.
Visszatérve a céghez, csupán arra vágyom, hogy egy kicsit egyedül maradhassak, és magamban még egyszer átgondolhassam az esti terveket, aztán félretegyem ezt az egészet egy időre, közben pedig még nem is sejtem, hogy mi minden vár ma még rám. Hosszú, határozott léptekkel indulok meg a lifttől egyenesen az irodámba, és épp odaszólnék Sandrának, hogy legyen kedves hozni nekem egy kávét, de ő nem a megszokott helyén vár rám, hanem az ajtóm előtt toporzékolva.
- Mr. Divit, egy fiatal nő... - de addigra már benyitok, majd meglepetten hátra is hőkölök a látványtól. A hónapok óta nem látott húgom várakozik az egyik fotelben. Teszek még egy lépést hátra, immár mosolyogva, és megnézem, mi van az irodám ajtajára írva, mintha nem tudnám, hogy jó helyen járok-e.
- Leyla, ablacığım? /Húgocskám?/ Hogy...? Mikor...? Allahra, micsoda meglepetés! Miért nem szóltál, hogy jössz? Kimentem volna érted a repülőtérre. - A mondat végére már előtte állok, készen arra, hogy szorosan magamhoz öleljem.
- Sandra, mondja le kérem a fél kettest – fordulok aztán még az ázsiai számrazású titkárnőhöz, majd intek neki, hogy mehet is.


Olmazsan Olmaz
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kaan & Leyla // I arrived for the long term
Kaan & Leyla // I arrived for the long term EmptyHétf. Szept. 30 2019, 11:12


Kaan & Leyla
Start

Ahogy az elvárható a nagyobb fivértől, valóban betoppant a várt időben, szóval a hepciáskodó nő nem tévedett. A hangját hallva már emelkedik is Leyla feje az ajtó felé, amint a bátyát is megtekinti, már fel is tornázza magát a székről. Kényelmes, de a bátya elsőbbséget élvez ilyen téren.
Szavait hallva megmosolyogja a helyzetet, meg az ölelésre tárt karokra reagál egy mozdulattal. A testvéréhez bújik, öleli, ahogy még soha se tette azelőtt. Sandra a nő neve, valami fél kettest mondanak le. Miatta! Kicsit rosszul is érzi ez miatt magát, hiszen mi van, ha az a fél kettes egy fontosabb dolog? Fontosabb, mint ő maga? De hát lemondta, szóval akkor csak ő a fontosabb.
- Örülök, hogy látlak. Alig vártam, hogy találkozhassunk. - kibújik az ölelésből, hogy végig nézzen a hónapok óta nem látott testvérén. Hát nem sokat változott, max a ruhatára. De az sem vészesen. Azt sem tudja, hogyan kezdje el ezt az egész szituációt, amiben jelenleg benne vagy. Tiszta kabaré az egész. A bátya az egyetlen aki megértheti őt. Ha ő nincs, akkor a lány is elveszett.
- Most kicsit hosszabb időre érkeztem… - nyel egyet, s a bátya is engedi, akkor visszatelepszik az ülőalkalmatosságra. Onnan folytatja.
- Lehet, véglegesen itt maradok. - folytatja, noha ennyivel még nincs vége. Kényes a téma, hiszen pasis ügy is van a dologban, de ezt nem köti Erkan orrára. Még. Nem tudja, hogyan reagálna a dologra. De lehet ezzel is keresztbe tesz saját magának, előfordul, hogy testvére hazaküldi a következő géppel. Képes lenne rá? Hallgatna rá? Vagy inkább másfelé menne, el távolabb mindenkitől. Bár Erkan mindig jószívvel fogadta őt és marasztalta állandóan, lehet örülni fog a dolognak.
- És minden rendben itt? Merre jártál? - kicsit terel, szereti hallani a testvére hangját, megnyugtatja és máris jobban érzi magát. Nem kerülgeti sírás sem. Talpra állítja a legrosszabb helyzetekben is, talán itt is tud egy pár megnyugtató tanácsokkal szolgálni. Holott a bátya nem erre szakosodott, de még a munkaköri leírásában sincs ilyesmi. Ez csak családon belüli.
- Apánk túlment minden határon… - immáron az anyanyelvükön szólal meg, hiszen senkinek semmi köze ahhoz, hogy ő miért is van itt. Csak kettejük dolga. Neki pedig el mer minden olyat mondani, amit másnak soha.
- Szerelmes vagyok, de nem a kijelölt férjembe… elküldött… - őszinte. Kicsit el is kenődik, noha nem az itt léte miatt, hanem mert csalódott az apjában, hogy nem érti meg az érzéseit. De aztán kihúzza magát és elmosolyodik. Szusszan egyet, a bátyára néz.
- Ne haragudj, hogy ezzel kezdtem. De ki kellett hogy öntsem magamból ezt. Most már jobban vagyok. És mond csak, feléd minden rendben? Amúgy örülsz nekem? Maradhatnék nálad kis ideig? - kérdések tömkelegét teszi fel, de muszáj rákérdezni, ha nem teszi, mindebben fulladna bele. Nem lenne kellemes egyikőjüknek sem.  



creditÖltözet • -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kaan & Leyla // I arrived for the long term
Kaan & Leyla // I arrived for the long term EmptyHétf. Okt. 07 2019, 01:26

Leyla  &  Kaan
"Sometimes being a brother is even better than being a superhero."




B ár a szokásomhoz híven az érzéseimet és véleményemet nem mutatom kifelé – általában nem teszem, amíg nem látom annak szükségét vagy értelmét – így Ismail sem sejthet sokat arról, ami a fejemben jár, de az esti tervek igenis nyugtalanítanak. Sosem szerettem részt venni a családom efféle üzleteléseiben, de a család arra Keleten, azt hiszem, bizonyos értelemben mást jelent, mint errefelé, és bár már tíz éve itt élek, én még mindig azokhoz az értékekhez ragaszkodom. Vagyis nem csak az számít, én mit akarok, nekem mi a jó, mik a vágyaim, elképzelésem vagy véleményem. Egy egységet alkotunk, támogatnunk kell egymást, segítenünk a bajban, főleg akkor, ha a segítségünket kérik. Bő egy évtizeddel ezelőtt részben a családom miatt kerültem bajba magam is, de ők sem feledkeztek meg rólam, nem fordítottak hátat, megtették a maguk részét, hogy megmenekülhessek, és új életet kezdhessek. Egy életet, amibe igencsak beleszoktam már, még ha időnként hiányzik is az otthonom, és a régi dolgok. De nélkülük talán még ma is a börtönben sínylődnék. És nem teljesen az ő saruk volna. Én döntöttem úgy, hogy segítek a sógoromnak, és magamra vállalom a tettét. Egyszerűen ez a dolgok menete.
Nem kérdés tehát, hogy este Emirrel tartok majd, mikor üzletelni megy az írekkel. Az unokatestvérem még fiatal és forrófejű, ahogy az apja mondja. Ha őszinte akarok lenni, bevallom, néha azt kívánom, hogy bárcsak ne fűzne hozzá rokoni szál, olyan gyakran okoz nekem – és nem csak nekem – fejfájást a viselkedésével. De egyszer remélhetőleg ő is felnő majd, és képes lesz majd visszafizetni a „kölcsönt”. Bár én már azzal is bőven megelégednék, ha nem csinálna több zűrt, nem kéne miatta leszámolástól tartanunk, bizonyítékokat eltüntetni, elrendezni, hogy a rendőrök ne legyenek a nyomában, vagy nem halmozna többezres károkat bárokban, hotelekben, meg amerre jár.
A fejem még mindig sűrűn gondolatokkal tele, amikor visszatérek a céghez. Páran rám köszönnek, ahogy a lift felé tartok, de csak egy komor bólintással tudok most reagálni. A megfelelő emeletre érve azonnal Sandrát keresem a tekintetemmel, ám koránt sem ott találom, ahol várnám. Idegesen, aggodalmasan toporzékol az irodám előtt, de az iménti ebéd és beszélgetés miatt nem vagyok éppen türelmes, megértő hangulatomban, és kinyitom az irodám ajtaját, mielőtt a nő tájékoztatni tudna, hogy mi, illetve ki is vár rám odabenn. Aztán az arcomról a mogorvaság és a rosszkedv két pillanat alatt tűnik el nyomtalanul, ahogy megpillantom a húgomat. Hihetetlen, de abszolút örömteli meglepetés. Mindig az találkozni vele, hiszen olyan ritkán van rá lehetőségünk. Részben talán épp ez az élet rendje: felnövünk, távolabb sodródunk a családtól, nem találkozunk már naponta azokkal, akikkel együtt felnőttünk. A mi esetünk azonban mégis más. Gyakran csak negyedévente pár nap jut nekünk egymásra, néha ez sem jön össze, máskor, ha szerencsésebbek vagyunk, eltölthetünk pár hetet talán egy szép üdülőben. De őt az élete Törökországba köti, engem pedig az enyém már ide.
- Hát most tényleg nagyon megleptél – ingatom a fejemet csodálkozva a váratlan felbukkanására, hisz amennyire vissza tudom idézni, ilyet még nem csinált. Remélem, nincs semmi baj. - A legjobbkor jöttél, hogy jó kedvre derítsd a bátyádat, nagyon örülök, hogy itt vagy – pillantok le rá széles, boldog mosollyal, miután kibújt az ölelésemből.
- Persze, maradhatsz, ameddig csak szeretnél... - kezdek bele, ám amint kijavítja magát, és közli, hogy talán örökre itt maradna, már elkomolyodom kissé, és aggodalmasan nézek rá. Ám mielőtt rákérdezhetnék ennek okára, már el is tereli a szót. Rá vall. Egyelőre hagyom a faggatózással, de nyilván nem hagyom ezt ennyiben.
- Igen, az üzlet jól megy, minden rendben. - Mondjuk ha a magánéletem érdekli, arról nem sokat tudok mesélni, mert többnyire azt is munkával töltöm meg. - Épp Ismail bátyánkkal ebédeltem. Azt mondta, nem rég beszélt apánkkal, de ő sem említett semmit arról, hogy idejössz. Mindenki összeesküdött, hogy titokban tartsátok előttem? - nevetem el magam. - Egyébként főképp Emirről társalogtunk. A kölyök még mindig neveletlen – mosolygok szelíden, a fejemet ingatva. Az unokatestvérünk nem egész egy évvel fiatalabb Leylánál, szóval korban közelebb állnak, bár ők sem találkoznak sajnos gyakrabban, mint én a húgommal, tekintve a fél világnyi távolságot.
Mikor Leyla apánkat említi, török nyelvre váltva, felháborodással a hangjában, felvonom a szemöldököm. Nem újdonság számomra, hogy ők ketten veszekednek. A húgom felcseperedve egyre akaratosabbá, lázadóbbá, önállóbbá vált, emellett túlontúl őszinte, ami a régimódi apánknak nyilván nincs túlságosan ínyére. De emiatt eddig még nem kellett a húgomnak New Yorkig menekülnie. Most aztán tényleg kíváncsi vagyok, mi ez az egész.
- Szerelem? Nem a férj jelöltbe? Hogy micsoda? - ráncolom a homlokom összezavarodva. Kell pár pillanat, hogy összerakjam a képet. Nem beszélünk napi szinten. Apámmal elég gyéren tartjuk a kapcsolatot. Leylával gyakrabban keressük egymást, és igen, rémlik valami arról, hogy az öreg el akarta őt jegyeztetni valakivel, csak nem voltam benne biztos, hogy ez már meg is történt vagy sem. Az eljegyzés felénk nagyon komoly dolog, egy egész szertartást kerítenek köré, és majdnem olyan végleges, mint maga a házasság. Az sem ritka, hogy a szülők döntenek a gyermekeik sorsa felől, ők  választják ki a jövendőbelit, és mi tagadás, vannak, akiknél ez beválik, közös tiszteleten, hiten, elhatározáson alapulva békében, akár még boldogságban is végig tudják élni az életüket. Néha akár az is előfordulhat, hogy a házasuló felek valóban egymásba szeretnek, ez nem okvetlenül rossz dolog. Úgy értem, nem ítélem el élből, ha a fiatalok is egyetértenek, és ezt akarják. Jobb, mint az állandó magány és céltalanság. De rájuk kényszeríteni valamit, ami boldogtalanná teszi őket? Nem, ezzel nem értek egyet. És azt hiszem, New York is ennél már jóval haladóbbá tette a gondolkodásomat.
- Jaj, húgocskám! – sóhajtok, amikor a mondandóját elhadarva ismét csak tereli a szót. - Persze, hogy maradhatsz nálam, ez nem is kérdéses. De ezt az iménti dolgot még el kell nekem magyaráznod. Mi lenne, ha rendelnék magunknak egy-egy teát, aztán elmesélnéd töviről hegyére, hogy is volt ez? Kibe vagy szerelmes? Ki ez a fickó, aki így elcsavarta a fejed? Komolyak szándékai? Tisztában van vele, hogy téged másnak szántak? Na, és apánk? Tudja, hogy itt vagy? - özönlenek belőlem a kérdések, aztán a fejemet ingatom. Fel sem tudom fogni ezt a kavarodást. – Tudod, hogy én sem támogatom ezt a házasságot, ha te nem akarsz belemenni, de ezt a helyzetet valahogy muszáj lesz elsimítani. - Kétlem, hogy apánk ennyiben hagyná, ha más szándékai vannak. Megpróbálhatok beszélni vele, megpuhítani, megnyugtatni, hogy Leyla egyelőre nálam marad, jó helyen van, vigyázok rá, de akárhogy is, még mindig ő a család feje, az ő szava a döntő.


Olmazsan Olmaz
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kaan & Leyla // I arrived for the long term
Kaan & Leyla // I arrived for the long term EmptyCsüt. Okt. 10 2019, 12:28


Kaan & Leyla
Start

A bátya a jelenlétével képes megnyugtatni őt, elég neki pár kellemes tónusú hang és ő jól van. Nem kell más számára. Elmúlik minden rosszkedve, hányingere és talán a probléma is elmúlik kis időre. Nem örökké, kicsit szűnni látszik, de ott lebeg majd a feje fölött. Ez elvileg csak az ő problémája, nem a kettejüké, valahogy majd lesz, megoldja idővel. Apja ellen megy majd? Majd eldől. A lényeg az, hogy a nagyobbik testvér örül az itt létének, más talán nem is számít. De meglátják, hogy mindez hosszú távon hogyan és miképp kivitelezhető. Évek óta csak pár napokat töltenek el együtt hosszabb kimaradásokkal, ez megint más lesz. Mindennapos… talán kártevő lesz. Erről a részről inkább terel, noha nem sok esélyt lát tovább húzni. Ismaillal beszélt? Apjuk fülével és jobb kezével? Hát menten dobni fog hamarosan egy hátast. Elhúzza a száját, majd hátrább lép. A másik ifjabb Emir neveletlen, már meg sem lepődik rajta.
- Nem tudom, mennyit tud erről az egészről, de szerintem… semmit. Apa szégyenként élheti meg ezt az egészet… - na hát ez egy rossz pont számára, de nem erőltetheti rá ezt az egészet. Felnőtt nő, eltudja dönteni mihez is akar kezdeni az életében. És ő ezt a pasast nem akarja férjéül. Miért is akarná? Több mint harminc éves… az lehet hogy dúsgazdag meg miegyéb, de Leylának unszimpi a férfi. Senki sem érti meg.
- Elutasítottam a házasságot… vagyis nem akartam egy kijelölt borzadalomba belemenni. - lép el kicsit távolabb a testvértől, majd körülnéz az irodában, tulajdonképpen elsétál az asztal mellett, ujjaival az asztal lapját simítja. Annyira idegen neki ez a hely.
- Apa kissé kiborult és csak azt szajkózta, hogy mennyi mindent kapnák, ha nyélbe menne ez az egész házasság, de nem engedett a huszonegyből. Megint csak a saját érdekeit nézte, mikor elintézte ezt az egészet. - most már lassan visszafordul bátya irányába, hogy felvegye vele a szemkontaktust. A többit meg elmondja neki egy tea mellett, ha már így felhozta és kíváncsi erre az idegenre Leyla életében. A lány őt választotta. Csak épp egyedül Erkan érdeklődik feléje, talán pozitívan, talán ő is majd azt fogja traktálni belé,  hogy az első szabályt kell követnie. Hallgassd atyád utasításait és sose szegülj ellen. Hiszen mióta megszületett, csak ennek élt. Csakis az apja utasításait követte és talán egyszer tagadott meg valamit. Azt is megbánta már rég. De ez most más. Olyant akar az életébe, akit ő választ, nem pedig a nyakába akasztják, legyen akármilyen kötelező családi mizéria köré fonva. Mosoly kúszik arcára, ez az ív a boldogságé, hogy testvére meghallgatja őt.
- Talán két tea is lecsúszna most… - igen, tudja jól, hogy el kell simítania ezt az egész mizériát. De nem biztos a dolgában, mégis miképpen kellene ezzel az apja elé állnia. Elsőre se hallgatta meg őt, akkor másodjára mi vinné rá az öreget, hogy végre a lánya arcán mosolyt lásson? Visszaül az előző fotelbe, kényelembe helyezkedik, amíg várnak a teára, addig mesél. Vagy legalábbis magyaráz.
- Még az orvosi suliban találkoztunk. Ezer éve volt már tudom, de ott kezdődött minden. Udvarolt, hiába zsongták körül a szebbnél szebb lányok, ő mindig csak velem akart lenni. - szép emlékek ezek, máig őrzi azt az egy szem levelet, amit akkor nap kapott a fiútól. De helyes dolog itt mesélnie? Nem várhat míg haza érnek Erkanhoz? Vagy jobb lenne előbb túl esni rajta… otthon meg kitalálnak valamit. - Nem tartott sokáig ez a valami közöttünk. Elment. És nem is szólt róla persze. - vonta meg a vállát, s aki azt hiszi, hogy itt véget is ért a történet, az tévedett. Ez most lesz izgalmas.
- A munkahelyemen találkoztunk újra… pár hónapja. - szusszant, hiszen most jön a neheze a dolgoknak.
- Beszélgettünk… megcsókolt… de ez nem az az erőszakos módszeres dolog… igazi mélyről jövő akarlak téged stílusú csók volt. Viszonoztam Erkan…. - belepirult a szavaiba, főleg ahogy felidézte a dolgokat újból és újból. És most szerelmes, de nem tudja mit kellene tennie az ellenlábasaival. Ami az apjából és a kijelölt emberből áll.
- Sokszor találkoztunk, de mivel lebuktunk… nem volt se időm, se bátorságom elmondani neki a helyzetemet. Apa meg hát… mivel a fülébe jutott ez az ember és a csók, a kavarás, meg hogy kitudja mióta tart ez közöttünk… hát elzavart utánad. Megvette a repülőjegyet is… - aztán most itt csücsül és fogalma sincs, hogyan is lesz tovább. Mi lesz a két férfival odahaza? Az apja elgondolkozik majd a lánya szavain a későbbiekben? Kétli. Eddig se hallgatta meg, így nem is ma lesz a napja.


creditÖltözet • -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kaan & Leyla // I arrived for the long term
Kaan & Leyla // I arrived for the long term EmptyVas. Nov. 03 2019, 22:28

Leyla  &  Kaan
"Sometimes being a brother is even better than being a superhero."




M agában a húgom váratlan felbukkanásával semmi bajom nincs. Ellenkezőleg. Nagyon örülök, hogy végre újra láthatom, és eltölthetünk egy kis időt. Sőt! A több időt sem bánom, és ki fogom használni a lehetőséget. De mindaz a zűrzavar, amit magával hozott... már most tudom, hogy okozni fog nekem némi fejfájást. Egy szerelmi dráma, amivel magára haragította apánkat, egy háromszög közte, a jegyese, és a titkos szerelme között... Hát nem vagyok róla meggyőződve, hogy én elég leszek ennek kibogozásához. Pedig valószínűleg ezért van itt. Ezt várja, ezt reméli tőlem talán ő is, és apánk is. Csakhogy nem vagyok csodatevő. Ráadásul Törökország, az ottani élet, a család ott maradt tagjai, az ottani felfogás és elfogadott normák, szabályok... ez mind-mind néha már olyan távolinak tűnik, mintha nem is a bolygó másik felén lennének, hanem legalább egy másik galaxisban. Főleg egy ilyen szituációban, de mégis, természetesen, meg fogom tenni, ami tőlem telik. Elsősorban a húgomért, mert jól tudom, hogy egyedül esélye sincs szembeszállni apánkkal, vagy kivívni a támogatását a terveihez.
- Gondolom tudod, hogy én melletted állok, húgi. Most is, és mindig – szólalok meg végül egy mély sóhaj után. Komoly tekintettel nézek rá, de a szemeim sarkában halványan mosoly bujkál a szeretet és az újralátás öröme jeleként. - Viszont először szeretném megérteni ezt az egész helyzetet... ezért lesz még pár kérdésem... - Ám mielőtt belekezdenénk a további faggatózásba, felveszem az íróasztalomon levő telefont, és megkérem a titkárnőmet, hogy hozzon nekünk két nagy bögre teát, esetleg egy kis süteményt is.
- Ettél valamit egyáltalán, mióta eljöttél otthonról? - fordulok közben a lány felé. - Nem is tudom, pontosan mikor érkeztél, tudtál-e valamennyit pihenni útközben. Az időeltolódás is biztos megviselt... Ha szeretnéd, rendelhetek neked valamit enni. Akár valami könnyűt. Aztán vacsorára készíttetek valami finomat. Igazából van ma még itt egy-két sürgősebb dolgom, de a többit el tudom halasztani, vagy elintézni otthonról, úgyhogy aztán már mehetünk is majd haza. Legfeljebb egy-két óra. De nem is muszáj megvárnod, hogy végezzek. Ha nagyon fáradt vagy előre mehetsz. – Csak biztosra megyek, hogy nem kezdek bele egy nagy és komoly beszélgetésbe vele úgy, hogy bármilyen okból kényelmetlenül érzi magát. Ez a dolog annál kényesebb, és valami azt súgja, mindkettőnk részéről sok türelmet igényel majd. A társalgást tudjuk otthon is folytatni, ugyanakkor szívesen meghallgatom, amit most is el tud, illetve szeretne mondani.
- Tudod, akármilyen rossz és problémás is ez a helyzet, apánk viselkedése sajnos nem igazán lep meg. De tudod te is, hogy ő még kicsit másképpen látja ezt a világot. Elhiszem, hogy leginkább azt szajkózta neked, mi mindent nyerhettek ezzel az esküvővel, de én hiszem azt, hogy a látszat ellenére csak a legjobbat szeretné neked is. Ő – ahogy odahaza, Törökországban még nagyon sokan – nem úgy gondol a házasságra, mint ahogy a fiatalok manapság. Vagy ahogy ezt errefelé képzelik. Biztosítani szeretné, hogy mindig lesz melletted valaki, aki vigyáz rád, gondoskodik rólad, anyagilag is – próbálom megértetni vele elsősorban az öregünk álláspontját. Ahhoz, hogy ezeket a dolgokat elsimítsuk, első sorban erre volna szükség: hogy megértsük, a másik mit miért tesz.
- Az ő korában még nem volt túl sok szerepe ebben a szerelemnek, ezért valószínűleg nemigazán értheti. Na, és te...? Szeretném megérteni a te álláspontodat is. Van valami konkrétabb oka, amiért nem akarod ezt a házasságot? Úgy értem... mielőtt ez a másik férfi újra fel nem bukkant az életedben, hajlandó voltál egyáltalán esélyt adni annak, hogy megismerd a kijelöltet, és eldöntsd, hogy kedvelhetnéd-e, vagy már csak azért sem tudtad elfogadni, mert nem volt beleszólásod? - Úgy fogalmazott a vőlegényéről, hogy „kijelölt borzalom”. Szeretném megérteni, miért gondolja ezt róla. Ha a fickó valóban annyira borzalmas, kiállhatatlan, ha bármilyen súlyosabb oka van Leyla ellenkezésének, ha akár csak egyszer is rosszul bánt vele, arról mindenképpen tudnom kell, és egy percig sem habozok abban, hogy egy életre eltüntessem mellőle. Nem, azért nem úgy. A másik férfi azonban... egyelőre fogalmam sincs, mit gondoljak erről a titkos szerelemről... Talán jobb is, ha nem egyek bele azonnal ennek fejtegetésébe, először a többit szeretném tisztázni vele.


Olmazsan Olmaz
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kaan & Leyla // I arrived for the long term
Kaan & Leyla // I arrived for the long term EmptySzomb. Nov. 09 2019, 12:43


Kaan & Leyla
Start

A bátya szavain mosolyogni kezd, hiszen tudja jól mindezt, és ezért hálás is. Bár a testvérek között ez már csak így megy, nem? Bár ismer olyan testvérpárt, akik utálják egymást, látni sem akarják a másikat és nincsenek meg egy légtérben se. Szerencsére náluk nem ez a helyzet. S ennek örül is.
- Szerencsés vagyok, hogy te vagy a bátyám. - mosolya nem tűnik el egy pillanatra sem, még akkor sem, mikor a telefonnal babrál, teát és sütit kérve.
- Enni? Ha én azt tudnám. - nevet fel jóízűen. Majd fejet ingat, mikor kicsit már komolyabbra veszi a dolgokat. Nem evett, amikor lett volna rá lehetősége, elment az étvágya is az egész gondolattól, hogy apja így keresztbe tett neki. Már akkor sem evett mikor útnak indult, közben sem, meg miközben ide ért akkor sem. Nem érezte az éhséget, a gyomra görcsben volt, a gondolatai teljesen másutt. Érthető a dolog részéről. A bátya szavait hallva erősen figyel, le ne maradjon semmiről se, de aztán gyors fejet is ingat.
- Nem! Megvárlak. Pihenek itt, amíg végzel azzal az egy két órával. Miattam csak ne változtass, a munkád legyen csak előtted. Feltalálom magam addig… - vagy nem, mondjuk vannak nyugis pillanatai, de az nem rá vall. De nem akar a bátya fejére bajt hozni, így megtudja húzni magát. A testvére biztonsága érdekében. Szóval most is csak hallgat, nem tud mit felelni neki, az is pont elég, hogy itt lehet, hogy nem küldi ki innen. Így is pofátlan volt, mikor beült ide egy szó nélkül.
- Tudom, hogy csak a biztonságot nézi, meg hogy mit lehetne nyerni mindezzel… de egyszer úgy igazából gondolhatna a gyerekére is… hogy mit akarok én. - szavai kissé halkan sikerülnek, tudja jól, hogy az apja szereti őt és ezért van mindez. De neki más kell. Nem kedveli a kijelölt férjet, ő mást szeret, s el is éri, hogy mindez megszűnjön. Már ami a házasságot illeti. De ki ő, hogy szembe merjen menni az apjával. Egész idáig remek volt a kapcsolatuk, most kissé meg van sértődve. Illetve mindketten be vannak sértődve a másikra.
- Tisztelem apánkat, ne érts félre… de mostanában eléggé csak a maga ügyeit nézi. Nem tudja mi is van a saját lányával, hogy miket értem el… még a mai napig meglepődik azon, hogy rezidens vagyok… - süti le a pillantását magyarázása közepette. Imádja az apját valóban, de mostanában tényleg túl nagy közöttük a szakadék. A kijelölt férjre visszatérve Erkan érdeklődni kezd, miért nem szimpatikus számára az úr. Csak elhúzza a száját.
- Neked sem lenne szimpatikus egy pénzéhes vadbarom. Semmit nem tudok róla, ő nem beszél, én nem kérdezek… - hátra simít egy hajszálat  az arcából, addig hallgat, csak azután folytatja.
-…meg félek is tőle. Nem ártott nekem, de mikor rám néz, az felér egy mellbeszúrással. Ráadásul sosem volt még nője… - felhúzza a szemöldökét és úgy néz a fivérére. Egyáltalán hallott már ilyenről a bátya?
- Nem volt ideje nőre, mert azzal volt elfoglalva, hogy sikeres legyen és pénzt halmozzon össze. Apa mondta, hogy én vagyok a reménysugara… - na azt lesheti. Soha nem állna össze egy ilyen fickóval, akinek csak a pénz a legfontosabb. Van annál fontosabb dolog is, Leyla pedig ezt tudja csak értékelni egy férfiben. Szabadon szeretne dönteni legalább egyszer. És szeretné ha az most jönne el, ha nem egy ilyen fickó lenne a férje.  



creditÖltözet • -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kaan & Leyla // I arrived for the long term
Kaan & Leyla // I arrived for the long term EmptyHétf. Nov. 11 2019, 12:36

Leyla  &  Kaan
"Sometimes being a brother is even better than being a superhero."




L eyla kedves szavaira őszintén elmosolyodom, és kicsit megcirógatom az arcát. Én magamról nem gondolnám, hogy akkora áldást jelentenék a családomra, de valóban örülök, hogy ő így gondolja, ami pedig engem illet, természetes, hogy a távolság, vagy a körkülönbség, és minden más ellenére is ugyanígy érzek vele kapcsolatban.
Miután túl vagyunk egymás üdvözlésén és az öleléseken, a húgomat az íróasztalom előtti egyik kényelmes fotelhez invitálom, hogy nyugodtan foglaljon helyet, én pedig mellette a másikat foglalom el. Nincs szükség rá, hogy egy asztalnyi távolság legyen közöttünk, amikor ilyen fontos beszélgetés vár ránk. Nem a főnöke, hanem a bátyja vagyok. Bár mielőtt belekezdenénk a komolyabb témákba, előbb mindenképpen szeretnék biztosra menni, hogy jól van, és nincs szüksége semmire. A telefont magamhoz is véve megrendelem a teáinkat, és egy kis süteményt is, ami szintén nem árthat. Amennyire tudom, még mindig kicsit édesszájú, a hosszú út után pedig nem árthat egy kis cukor, főleg ha egy falatot sem evett Törökország óta. Ez sajnos meg sem lep.
- Rendben. Ha így szeretnéd, várj meg. De ha úgy tetszik, lepihenhetsz a kanapén, és ha szükséged lenne bármire, nyugodtan szólj a titkárnőmnek. - Nekem pedig addig is gondom lesz rá, hogy előkészítsenek neki egy szobát a lakásomban. Nincs ugyan állandó személyzetem otthonra, de van egy bejárónő és egy szakács is, akik rendszeresen látogatnak, és általában a rendelkezésemre állnak, amikor szükségem van rájuk. Azt hiszem, hazaindulás előtt nem árt majd mindkettőt utolérnem.
De nem atyáskodom tovább Leyla felett, legalábbis ebben az értelemben nem, mert ideje komolyabb témák felé evezni vele.
- Megértelek, hidd el... - sóhajtok fel, amikor azt említi csalódottan, hogy apánk nem nézi az ő érdekeit, és hogy ő mit szeretne. Sajnos van ebben is igazság. Persze tudom, hogy az öregünk a legjobbat szeretné neki, ugyanakkor szent meggyőződése, hogy ő mindannyiunknál jobban tudja, mi a jó nekünk, és a legnagyobb baj ezzel van. - Nem volt mindig ilyen, tudod? Samet halála előtt más volt, de a testvérünk elvesztése megváltoztatta. Befelé fordult, és sokkal komolyabb lett – ingatom a fejemet, és nem mondom ki hangosan, de máig magamat hibáztatom a történtekért, és azért is, mert ez ilyen mély nyomot hagyott a családunkon. Leyla sajnos nem emlékezhet arra az időszakra, hiszen csupán egy éves volt a tragédia idején. Apánk talán úgy érezheti, hogy minden teher az ő vállát nyomja, az ő felelősségei vagyunk, főleg a lányai, hiszen én már rég a saját utamat járom, közel a negyvenhez, Törökországban viszont egy fiatal nőnek még ma sem lehetnek olyan jogai és lehetőségei, ami megilletné őket, illetve mint egy férfinak. Nyilvánvalóan ezért nem támogatja Leyla orvosi karrierjét sem, ami szerintem nagy hiba.
- És neked hogy tetszik az orvoslás? Most, hogy már saját tapasztalataid is vannak rezidensként... - kérdezek rá mindenesetre egy halvány mosollyal. Kíváncsi vagyok, még mindig úgy érzi-e, hogy jó döntés volt erre a pályára lépnie, akkor is, ha ezzel szembe szegült az otthoniaknak?
Az udvarlói kitárgyalása viszont, elismerem, kicsit kényelmetlenül érint, bár próbálom ezt nem kimutatni. A húgom még csak egy fiatal tini volt, amikor el kellett hagynom az anyaországot, és úgy cseperedett fel, vált kész nővé, hogy én ott sem voltam, nem lehettem tanúja. Kicsit még mindig furcsa számomra arról beszélni, hogy szerelmes, hogy férfiakkal romantikázik, vagy hogy férjhez kellene mennie. Pedig ezekhez jobb lesz hozzászoknom. A vőlegényével kapcsolatos infókra értetlenül és meglepetten ingatom a fejem.
- Ez tényleg nem hangzik túl jól. - Bár amúgy sem biztos, hogy tudna olyan dolgokat mondani nekem, amitől ezek az illetők sokkal szimpatikusabbá válnának számomra, de azért próbálkozom megértőbbnek és elfogadóbbnak bizonyulni. Nem mondanám okvetlenül problémának, ha valaki csak a munkájának él, és próbál sikeressé válni. Ezt tettem nagyjából én is az elmúlt tíz évben. Önerőből kellett újrakezdenem, és felépíteni az életemet, illetve ezt a céget, és mellette nem sok minden másra maradt időm, komolyabb kapcsolatokra sem igazán. Viszont az, hogy ennyire taszítja és megijeszti a húgomat a jellemével, egyáltalán nem tetszik. - Azt hiszem, utána fogok nézni egy kicsit magam is... - jelentem ki eltűnődve.
- Na és mi a helyzet a másik sráccal? Mi is a neve? Mesélj nekem egy kicsit róla. - Egyelőre hangosan inkább nem formálnék véleményt semmiről és senkiről, most még csak az információkat gyűjtöm magamba. Mielőtt Leyla mesélni kezdhetne, kopogtatnak az ajtómon, és a titkárnőm lép be a teákkal, meg egy tál aprósüteménnyel, beljebb is sétál, és az asztalomra helyezi őket.
- Köszönjük, Sandra – nézek hálásan a nőre. Ám amint távozik, újra a húgomé minden figyelmem.


Olmazsan Olmaz
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kaan & Leyla // I arrived for the long term
Kaan & Leyla // I arrived for the long term EmptySzomb. Nov. 23 2019, 13:17


Kaan & Leyla
Start

Van, aki megérti, s van aki nem, hiszen a viselkedése olybá különös idegeneknek. Nem New Yorki igy az itteniek semmit sem értenek ezekből a jelekből, bár ő próbál elvegyülni. Szegény titkárnő se tudta hova tenni, hogy csak úgy beviharzott az irodába. Hiszen honnan is tudná mi folyik itt. Az meg hogy a testvérük halála okozott nála egy hatalmas fordulatot… kissé lehangoltan sóhajt. Nem tetetett sóhaj, hanem igazi, hiszen családtag okozta ezt a dolgot és ha másképp történt volna… lehet szabadabb lenne. Nem okol senkit, apja ilyen és ezen talán semmi sem tud változtatni. Talán ha jobban makacskodik, mint eddig valaha, akkor talán enged a huszonegyből. De nem lát reményt. A halálesetről nem sokat tud, kis pelenkás volt akkor nap, ugyan évekkel később meséltek a testvérről, aki már nem lehet közöttük… de akkor sem ismerte. Igy nem tudja nagyon hova tenni őt. Biztos szerették egymást és ez számít csak. A bátya kérdése az orvoslással kapcsolatban már felbuzdítja őt. Igenis imádja és pezseg a vére is tőle.
- Hogy tetszik-e? Hülyéskedsz? Az egyik legjobb dolog az életemben. - vigyorodik el teljesen, a mosolya a két füléig is elér. Igen, neki aztán nagyon tetszik.
- Másodéves rezidensként egyre nagyobb beavatkozásokat bíztak odahaza rám, melyeket alapvetően tapasztalt szakorvosok, vagy maga az osztályvezető asszisztált. Reggelente osztályos megbeszélések voltak, hetente vendégelőadásokat tartottunk, vagy mi látogattuk. Tudományos rendezvényeken vettem részt. Volt hogy hetente találkoztam egy beteggel, mintha saját praxisomban lennék, persze főorvosi felügyelet mellett… egyedül még nem sok mindent csinálhattam… De itt újra kezdhetem elölről a nagy tudásomat. Mondjuk nem baj, a tanulás a lényeg… - magyarázza lelkesen, szinte egy szuszra hadarja el a másiknak a kedvenc részét. Hiszen Kaan semmit sem tud, nem sok mindent mesélt a munkájáról, de szereti személyesen elmondani. Apjuk ezt nyilván megint csak ellenezte, de majd megnyugszik a lelke. Hiszen a mai napig nem támogatja őt ebben. De nem baj. Leyla saját maga jutott el idáig minden segítség nélkül, hiszen ehhez az orvosi mizériához nem kapott apai segítséget.
Az meg hogy egyszerre két másik férfi is van az életében… az egyiket utálja, a másikat…nos vele még hadilábon áll, fogalma sincs hogy mit is érez iránta. Csak egy csók volt… de az pont elég volt, hogy a fellegekbe repítse. Az meg hogy a bátya utána néz a férfinek, csak fejet ingat szemet forgatva. Minek akar utána járni ennek? Majd ő elintézi… valahogy biztos. Nagylány, megtudja magát védeni.  És hogy mi a helyzet a másik sráccal? Épp elkezdené, de Sandra lép be az ajtón, egészen az asztalig sétál és süteménnyel kínálja őket. A lány csak elmosolyodik, a nő távozásával pedig a bátyára tekint, közben előre hajol, hogy vegyen egy sütit.
- Ez egy régi dolog Erkan, még mikor elkezdtem az orvosi sulit. Vagy még egy kicsit korábbi idő? Nem tudom, de nem friss az ismeretségünk az tuti. Udvarolt nekem. De aztán egyik napról a másikra lépett le egy másik városba… - beleharap a sütibe, s a falat lenyelése után folytatja csak.
- Pár nap alatt sok mindent megtudtam róla… borzalmas az énekhangja…fogcsikorgató szinte…de a gitárt, ahogy megszólaltatja… hogy mondjam? - gondolkodik a szón, amely leírná ezt a gyönyörű érzést, aztán a sütit a bátya felé dönti.
- Megvan! Mintha egy másik világba csöppensz és amíg hallgatod… egyszerűen nem lehet leírni az érzést. - mindezt hallani kell és megérti az ember. Egyszerűen a gitárral születhetett az a férfi.  
- Mondjuk teljesen mindegy mit mesélek róla...valószínűleg soha nem látom többet. Egy a tízezerhez az esélye a dolognak, ha mégis. - von vállat egy újabb sütiért nyúlva, majd hátra dől kényelmesen.
- És ha már a pasis ügyeimet tárgyaljuk...a te életedben van már valaki? - kérdez visszafelé, ne csak ő legyen kitárgyalva, hiszen az úgy olyan uncsi.
- Nem ér azt mondani, hogy a munka a te életed! - vág még közbe a testvére mondandója előtt. Amúgy is úgy ölelgetne és dajkágatna egy Erkan babát... de a képzelet és a valóság koránt sem ugyanaz, ugye? Szóval el is hessegeti mindezt és a fivérét figyeli, hátha akad valami szaftos sztori a számára.



creditÖltözet • -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kaan & Leyla // I arrived for the long term
Kaan & Leyla // I arrived for the long term Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Kaan & Leyla // I arrived for the long term
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michelle x Jude - Long long workday...
» Kaan & Millie - accident in the forest
» Millie & Kaan | only lies are invented
» Long time no see?
» Kaan Z. Divit

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: