New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 126 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 109 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:33 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 10:13 pm-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:05 pm-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 10:00 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 9:05 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 8:57 pm-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 8:26 pm-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 7:15 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 7:04 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Marissa Grey
TémanyitásMarissa Grey
Marissa Grey EmptyKedd Szept. 17, 2019 10:12 am
Marissa Josephine Grey


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Marissa Josephine Grey
Becenevek:
Risa
Születési hely, idő:
New York, Bronx, 1994., augusztus 5.
Kor:
25
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
zavaros
Csoport:
Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
-
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
pultos, kis főnök
Ha dolgozik//Munkahely:
Woodhavern House
Hobbi:
a munkám. Vásárlás
Play by:
Abigail Cowen

Jellem
Akaratos. Ha valamit a fejembe veszek, akkor az úgy van. Nem engedek a huszonegyből, és hidd el, hogy képes vagyok kidumálni a krumplit is a földből. Vezető típus. szeretem én irányítani a dolgokat és addig küzdök, amíg elérem a célomat. Néha még az sem számít, hogy kin kell átgázolnom. Magabiztos. Általában tudom, hogy mit akarok, nehezen tudnak kibillenteni az egyensúlyomból, kivéve persze, ha a magán életemről van szó. Ott gyakran bizonytalanodok el, és van, hogy a szívemre hallgatok az eszem helyett. Naív Képes vagyok elhinni azt is, hogy az ég rózsaszín, bár jól látom, hogy az kék. Talán ez a legidegesítőbb tulajdonságom. Hogy sosem tudom, hogy kiben bízhatok. Talpraesett. Szegény család gyerekeként, nagyon hamar megtanultam önállósodni, ami azt hiszem, hogy egy részből előnyt is jelentett az életembe. Mivel az anyám éjt nappallá téve dolgozott, hogy nekem és húgaimnak mindenünk meglegyen, amit aztán az apánk elivott, így hamar a sarkamra kellett állnom. Megtanultam főzni, gondoskodtam a húgaimról és igencsak fiatalon elkezdtem dolgozni, feladva vele a tanulmányaimat is. Álmodozó. az évek alatt sikerül elég sok mindent elérnem, és szeretnék még jobban felkapaszkodni majd a ranglétrán. Talán majd egyszer lesz egy hely, ami csak az enyém lesz. Haragtartó. Könnyen megharagszok, kicsit talán néha túl sértődékeny is vagyok, és addig nem bocsájtok meg, amíg bocsánatot nem kérnek. Érzelmes. Nagyon könnyen megkedvelek embereket, de ha az érzéseimről kell beszélnem, bajban vagyok. Néha még én magam sem értem, hogy kivel milyen kapcsolatban állok, és ha a szerelmi életemről van szó, akkor sosincs elég bátorságom ahhoz, hogy rákérdezzek.

Múlt
- Gyerünk srácok. Egy óra múlva jönnek a vendégek. Addig minden tökéletes kell legyen! - végig vonulva a termen, kezemmel tapsolva, szólok rá a zenészekre, akik még mindig a hangszereikkel bajlódnak. Komolyan, mint valami amatőrök. Szeretem a tökéletes munkát, és ki nem állhatom azt, amikor valaki nem veszi komolyan azt, amit csinál. Nem, nem én vagyok itt a nagy főnök, de mióta pár éve sikerült megmentenem a helyet a csődtől, azóta egy kicsit magasabb pozícióba kerültem, ami ad elég önbizalmat ahhoz, hogy kezembe vegyem az irányítást, ha szükséges. Ez pedig nem azért van, mert többnek érezném itt magam a többiektől, vagy mert el lennék szállva, hanem inkább azért, mert szeretem a munkámat. És sokakkal ellentétben én nagyon is komolyan veszem. A hely tulajdonosa pedig nem mindig van itt, hogy irányítsa az embereket, erre én vagyok megbízva. Attól még a munkámat is elvégzem, és nem ülök le és teszem fel a lábamat az asztalra, amíg mindenki más keményen dolgozik a pénzéért. A pult mögé sétálok, a kezembe veszek egy rongyot, majd törölgetni kezdem az elmosott poharakat, amiket utána a helyére pakolok. Közben a tekintetem ide oda jár a többiek között. Reagan nem messze áll tőlem, esküdni mernék, hogy épp engem figyel. Olyan, mintha valamit kérdezni szeretne és a megfelelő alkalomra vár. Ezt az érzést mindennap kelti valamelyikőjük bennem, és valahogy sejtem, hogy mire olyan kíváncsiak. Nem törődök vele, csak tovább végzem a dolgomat. Valahogy mindig azt éreztem, hogy van egy kis feszültség köztem és a lány között. És ez nem arról szól, hogy egyszer milyen csúnyán beszólt nekem, hanem valami más. Mintha féltékeny lenne azért, mert nekem sikerült egy kicsivel feljebb csúsznom a ranglétrán, pedig szinte ugyanannyi régiségünk van. ki pillantok a pult mögül, és ebben a pillanatban találkozik a tekintetem az Eliottéval. Lerakom a kezemben lévő poharat, a fülem mögé helyezek egy szemembe lógó tincset, majd rávigyorgok a fiúra, akivel abban a pillanatban találkozik a tekintetünk, de aztán ő hamar tovább is áll. Zavartan nézek körbe, majd ledobom a kezemben lévő rongyot, hogy utána mehessek. De a zene ebben a pillanatban csendül fel, én meg tudom, hogy itt is szükség lesz rám hamarosan. Megtorpanok, majd a kíváncsi szempárokra nézek, akik, mintha direkt azt lesnék, hogy most akkor a srác után megyek-e, vagy sem. Megforgatom a szemeimet, és vissza sétálok a pult mögé. Most a munkára kéne összpontosítanom.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Marissa Grey
Marissa Grey EmptySzer. Szept. 18, 2019 1:04 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Marissa!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A jellemzésed alapján szerintem tökéletes a play by választásod; részben egy tipikus, kedves, aranyos szomszédlánynak tűnsz, ugyanakkor a tekinteted mögött ott rejtőzik az igazság, hogy jóval több van a háttérben. Egyszerre vagy visszafogott és magabiztos, és szerintem mindkettő érthető a múltad és a családi helyzetedet figyelembe véve. Plusz szerintem az is azt mutatja, milyen erős vagy, hogy már fiatalon magadra vállaltad, hogy segítesz gondoskodni a testvéreidről. Marissa Grey 2624752903

Eddig nem kimondottan követtem a Woodhavern House dolgozóinak életét és történetét, de miután tegnap elfogadtam Eliottot is, már nem kerüli el a figyelmemet, hogy egyre többen vagytok az oldalon, egy több karaktert felölelő szál pedig mindig érdekes, és kíváncsivá tett. Very Happy Sok sikert és kitartást a csapat vezetéséhez, kis főnök, és jó játékot! Very Happy


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Marissa Grey Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Marissa Grey 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Marissa Grey 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Marissa Grey 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Marissa Grey 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Marissa Grey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alyssa Megan Grey
» Sofia Grey
» Grey's anatomy
» Earl Grey
» Meredith Lorelai Grey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: