New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:02-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 21:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 20:59-kor
Maurice Davidson
tollából
Tegnap 20:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Sofia Grey
TémanyitásSofia Grey
Sofia Grey EmptyVas. Jún. 18 2017, 22:19

Sofia Jane Grey

"Ismerni másokat, nagyszerű dolog. Kiismerni a valóság."


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Sofia Jane Grey
Becenevek: Sofi
Születési hely, idő: Las Vegas, Nevada - 1990. december 21.
Kor: 26
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: hajadon
Csoport: bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: New York City Police Academy / végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: rendőr-járőr
Ha dolgozik// Munkahely: New York Police Department
Hobbi: futás, csokizabálás, sörözés, lövészet, pszichológia
Édesanyám szigorú volt, de mégis megadta azt nekem, amire egy gyermeknek szüksége lehet. Egy igazi anyát. Mindent én szeretnék megoldani segítség nélkül. Szeretek a magam útján járni, hajthatatlanná válok néha. Elszántan küzdök azért, amit teszek. Ha valamit elkezdek, nem tudok vele leállni. Pörgök mindig, és kitartok mindenben. Az igazamért is kiállok bárhol-bármikor. Makacsul ragaszkodom, nem igazán engedek. A bizalmam, ha elveszíti valaki, többé nincs rá mód, hogy visszanyerje.
Mosolyomat mindenki megcsodálhatja, ahogyan a mókázó, jókedvet csináló énemet is. Ha elkezdek vigyorogni, nem tudom abbahagyni. Megesik, hogy minden előjel nélkül elröhögöm magam. Mindenkivel megesett már ez, nem?! Vidám jelenség lennék, de nekem is megvannak a saját kis szenvedéseim belül, amikről hallgatok. Nem szeretem, ha a magánéletemben turkálnak.
Természetesen komolyan állok a hivatásomhoz, minden erőmmel azon vagyok, hogy a bűnösök megkapják azt, ami jár nekik, épp ezért vagyok olykor vakmerő, nem tűröm el az igazságtalanságot. Őszinte vagyok mindenkivel, ami a szívemen, az a számon típusúak táborát erősítem. Az életem éles szélű kavicsokkal volt kirakva, amelyekbe ha beleléptem, kissé szomorúnak és elveszettnek éreztem magam, ám mindig felálltam, nem maradtam ott a földön üldögélve...


"A sebhelyek olyanok, mint az évek, (...) egyik követi a másikat, és összeadódva tesznek ki egy embert."

Megtettem egy hatalmas lépést, ami a Nagy Almába vezetett engem. Elhagytam Nevadát, az ország másik oldalára költöztem. Önmagam akartam lenni, egy szabad kismadár, akinek vannak álmai és saját világa. A város óriási, én csak egy lány vagyok benne, aki nem érzi magát elveszettnek. Vegas és édesanyám megtanított engem sok mindenre.
A bűn mindenhol ott van. Láttam, hogy tönkreteszi az életeket, és a pokol mélyebb bugyraiba kíséri el az embert. Nem tudtam sosem elviselni az igazságtalanságot, a szörnyű tragédiákat.
Engem is ért ez időben egy személyes tragédia. A szeretett és egyetlen személy az életemben súlyos beteg volt, amit nem akart nekem elmondani, hiszen úgy gondolta, hogy nekem ezt nem fontos tudni. Ám az utolsó szavai enyhén megérintettek, feldühítettek és felpörgettek egyszerre.
Egyetlen egy nevet kaptam tőle, - Harvey Lester -, ám az információ nyomán én belekezdtem egy kis nyomozásba. Az apám azonban nem él már, mint kiderítettem, ám mégis úgy döntöttem, elmegyek Vegasból, nem köt ide semmi már anya halála óta. Rendőr szeretnék lenni, és ezt a Nagy Almában szeretném véghezvinni.

Hamarosan egy éve, hogy New Yorkba jöttem. Akkor még nem tudtam, hogy sikerülni fog az akadémiát elvégeznem. Jelvényt és fegyvert kaptam. Kitűnő eredménnyel zártam, megelőzve sok buzgó, egoista barmot.
Végre valóra vált ez, és kijelenthetem, hogy nem a legegyszerűbb hivatást választottam, de nem tudnék mást elképzelni.
Egy ideje már tudom, hogy van két bátyám, ám még nem ismerem őket. Annyira szégyellem, hogy míg más esetben könnyen intézkedem, ebben azonban nem tudok spontán lenni. Valahogy félek a találkozástól, a beszélgetéstől... S, ahogy ismerem magam, nem tudnék normálisan és természetesen viselkedni.

Ablak melletti asztalt kaptam a rendőrségen, a társam pedig szemben ül velem. Még mindig sokat vitázunk azon, hogy ki vezesse az autót, de már kezdünk összecsiszolódni. Ő már több éve rendőr, aki kapott maga mellé egy újoncot. Nem rajongott ezért, hiszen így rám is figyelnie kell. Már négy hónapja vagyok mellette, talán kezd emberszámba venni, és nemcsak útitársként tekinteni reám, hanem kollégaként.
- Grey! - Eric hangja olyan volt, mint akinek nagyon jó napja ma. - Kapd el! - felém dobta a kocsikulcsot, amin meglepődtem, majd pedig biccentett, hogy sipirc, dolog van nézéssel fejezte ki magát ez mellé még, ijesztő volt kicsit.
Megszólalni nem tudtam, mert köddé vált előttem, én pedig siettem utána, és boldogság vette körül szívem, mert kis lépésekben haladunk egy jobb kapcsolat felé kettőnk között.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sofia Grey
Sofia Grey EmptyHétf. Jún. 26 2017, 11:30

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Sofia! Very Happy
Elnézést kérek a lassúságomért, az elmúlt napjaim tele voltak történéssel és ma meg holnap van csak egy kis időm, így hát siettem elfogadni téged most :pls:
Örülök, hogy hoztál egy női rendőrt, nem is emlékszem, hogy volt e már ilyen nálunk, vagy nem, de szerintem hatalmas bátorságra és önfegyelemre vall az, hogy ilyen pályát választottál magadnak. Smile
Szeretem az erős, független női karaktereket, s te is ilyen vagy. Nem kis dolog, hogy New Yorkba utaztál, ráadásul azt is meg kellett tudnod, hogy van két testvéred. A lapodban azt említed, még nem találkoztál velük, így hát gondolom biztos érdekes és maradandó egy élmény lesz, amikor megismeritek egymást. A partneredet pedig ne okold azért, hogy nem vett eddig rendesen számba, biztos csak látni akarta, hogy az újonc, akit maga mellé kapott, mennyire áll a talpán, s az, hogy megkaptad a kocsikulcsot, a lehető legnagyobb elismerés lehetett számodra, így hát gratulálok! Sofia Grey 3673325056
Foglalókba még ugorj be, aztán mehetsz is játszani :pls:


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Sofia Grey 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Sofia Grey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marissa Grey
» Earl Grey
» Sofia Cardoso
» Meredith Lorelai Grey
» Alyssa Megan Grey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: