New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 10:13 pm-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:05 pm-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 10:00 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 9:05 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 8:57 pm-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 8:26 pm-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 7:15 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 7:04 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 6:41 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

my almost stepfather, Mathias
Témanyitásmy almost stepfather, Mathias
my almost stepfather, Mathias EmptyKedd Aug. 06, 2019 10:44 am
HIPERSZUPERGYORSAN EL IS KELT!  my almost stepfather, Mathias 1735856013

Mathias


Play by:
Adam Gallagher
Születési hely:
akármi
Kor:
25
Lakhely:
akármi
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
eljegyezve...
Csoport:
törvényszegő(?)
Történetünk:
Egy kiállításmegnyitón ismertelek meg, amihez bár eleinte semmi kedvem nem volt, neked mégis sikerült pár szavaddal csodálatosra varázsolnod az estémet. Egészen addig a pillanatig, amíg az anyám meg nem zavarta a beszélgetésünket, hogy eláruljon egy fontos dolgot.

"Aztán egyik nap anyukád elrángatott egy a családi üzlet miatt lényeges eseményre, amit az ismerkedés helyett a kiállított festmények nézegetésével töltöttél. És akkor lépett oda hozzád Ő, mind a huszonöt évével. Azt mondta hogy szebb vagy, mint a falon lógó műalkotás és hirtelen az egész este élvezetesebb lett. Kár, hogy a beszélgetéseteket éppen anyádnak kellett megzavarnia, még pedig egyetlen mondattal: Kislányom, látom megismerkedtél a vőlegényemmel." (Isabel barátnőhirdetéséből idézve.)

Azt tudnod kell, hogy soha sem volt jó kapcsolatom az anyámmal, hiszen a születésemkor elhagyott minket az édesapámmal. Az apám nevelt fel, vele töltöttem a gyermekkoromat, 17 évesen pedig addig könyörgött nekem, amíg látszólag adtam az anyámnak egy esélyt, és egy nyár erejéig ellátogattam hozzá. Aztán végül nála ragadtam.
Erről egyrészt azok a lányok tehetnek, akiket megismertem már az első New York-ban töltött hónapom alatt és, akik szinte azonnal a legjobb barátnőimmé váltak. Másrészről viszont te is jelentősen közrejátszottál a döntésemben, amikor felhívtam az édesapámat és kértem, hogy az egyetemi lehetőségek miatt az anyámnál maradhassak.

"Csak egy lány, akinek az élete háromszor borult fel a leginkább.
Először, amikor az anyja születésekor lemondott róla és az édesapjáról.
Másodszor, amikor azon a nyáron belépett az anyja lakásába.
Harmadszor, amikor pár hete megismerkedett az anyja korban inkább hozzáillő vőlegényével.
Negyedszer pedig akkor, amikor életében először szerelmes lett.
Pont abba a férfiba. Mathias-ba."
(A történetemből idézve.)

Azt hiszem jól esne egy kicsit tönkretenni az anyám számomra túlságosan is tökéletesnek tűnő életét, hogy végre ő is érezhesse azt a fájdalmat, amit nekem és az édesapámnak kellett éveken keresztül. És úgy látszik, hogy te vagy az egyetlen fontos ember az életében, akinek a jelenléte pont kapóra jöhet a tervemhez. Csak ne lennél már nekem is ugyanannyira fontos...

Anyám a munkájából kifolyóan nemsokára utazni kényszerül, te pedig, amíg távol lesz, hozzánk kell, hogy költözz, hiszen megkért arra, hogy vigyázz rám és a lakásra. A kérdés már csak az, hogy vajon mi fog ebből és végül kettőnkből kisülni?

(A leírt információkon kívül nem ragaszkodok máshoz.
A név azért lenne fontos, mert így említettem a férfit Ashley történetében is, amit, ha jobban meg szeretnéd ismerni a lányt, nyugodtan elolvashatsz majd. : )
Az avataralanyt meg egyszerűen csak imádom... :nyál:
A csoporthoz azért írtam kérdőjelesen egy lehetséges opciót, mert szerintem jó kis élethelyzet lenne az is, hogyha Mathias véletlen azért lenne együtt Ashley anyjával, mert az az ő kétes érdekeit szolgálja és nem pedig azért, mert szereti. Bár az utóbbi lehetőséget valamiért nem is tudnám elképzelni az esetükben...
Mathias és Ashley kapcsolatát nem szerettem volna jobban kifejteni, ahogyan azt sem akartam konkretizálni, hogy mi is történt kettőjük között az ominózus megnyitó óta.
Majd, ha regisztráltál az oldalra a karakterrel, mindent megbeszélünk közösen!) my almost stepfather, Mathias 2122324058
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
my almost stepfather, Mathias
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Juliana & Mathias
» Ashley & Mathias
» Shioban & Mathias
» Tyrice & Mathias
» Ashley & Mathias

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: