New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 101 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 94 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cosette Delgado
tollából
Ma 07:10-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 07:04-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Yeva Saroyan
TémanyitásYeva Saroyan
Yeva Saroyan EmptyHétf. Jún. 10 2019, 12:56
Yeva Saroyan


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Yeva Saroyan
Becenevek:
Yeva, esetleg Eve (amerikaiasabban hangzik)
Születési hely, idő:
Jereván, Örményország (akkoriban még Szovjetunió) - 1984.10.24.
Kor:
34
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
hajadon
Csoport:
média, művészet és sport
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU - sportmenedzser
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
harcművész, személyi edző, illegális MMA verseny szervező
Ha dolgozik//Munkahely:
Blue Light Gym
Hobbi:
a munkám a hobbim, de szeretek filmeket nézni, fényképezni, pókerezni
Play by:
Angela Sarafyan

Jellem

néhány vélemény, jellemzés, kritika nevek nélkül:

"Yeva kiemelkedő teljesítményt mutatott mindig, az egyik legjobb tanítványom volt lány létére. Harcművészt faragtam abból a filigrán huszonkét éves lányból, aki mindössze meg akarta magát védeni."

"Sosem tudom, hogy éppen milyen a kedve. Néha kenyérre lehet kenni, máskor meg... merev, rideg, gyilkos tekintetű, agresszív. Szerintem gyilkolni is képes lenne!"

"Ha ránézek, gyűlölet fog el, pedig nem ő tehet arról, hogy apja pénzt csalt ki tőlem. Mégis ahányszor elindultam, hogy visszaszerezzem a pénzem, megállok gondolkodni, és visszafordulok. Nem ő tette. Tisztában vagyok vele, de azt is tudom, hogy belekeveredett abba, amibe apja is."

"Szerettem őt. A leleményessége, a kisugárzása, a szemei... Mind vonzottak engem, ő elutasított, amikor feleségül kértem őt. Azt mondta: ne akard a poklot megjárni. A miértjét azóta sem értem."

"A kedvenc vígjátéka a Bérgyilkos a szomszédom 1-2. Azóta titkon félek tőle, mivel a szomszédja vagyok."

"Nem igazán társasági lény, ugyan nincsen tabu témája, nem csacsogja végig a napot. Jobb szeret csendben lenni, feltűnést kerülni."

Egyéb, másféle, apró kis dolgok:

# beszélt nyelvek: angol, örmény, orosz
# szereti a sütiket, fánkot, gyümölcsöket
# fülbevaló és karkötő mániás
# Agatha Christie minden könyvét olvasta
# volt egy kutyája, Lula, ő egy labrador volt
# valójában elítéli az illegális tevékenységet, de jelenleg nem tud szabadulni tőle
# mexikóis pizzáért rajong
# szeret koktélozni, de jobb szereti a Martinit
# stewardess akart lenni, de az élet másfelé sodorta
# részt venne valami expedíción az Antarktiszon, vagy a Mount Everest-et sem hagyná ki

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Yeva Saroyan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: