New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 20:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:25-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 09:52-kor
Lucifer D. Melgren
tollából
Ma 09:26-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Ma 09:21-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 09:13-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 07:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 06:45-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 06:06-kor
Seo Dan
tollából
Ma 04:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Őrült főorvos
TémanyitásŐrült főorvos
Őrült főorvos EmptyVas. Jún. 02 2019, 08:02
Karaktered Neve
Szabad

Play by
Benedict Cumberbatch (?)
Születési hely
U.S.A.
Kor
40-50
Lakhely
Ide
Szexuális beállítottság
Van egyáltalán?
Családi állapot
Láma
Csoport
Egészségügy
Történetünk
New York valamelyik kórházának egyik legelismertebb főorvosa vagy. Kétség kívül senki sem kérdőjelezi meg szakmai tudásodat, rendkívül értesz az orvoslás általad űzött ágához. Életedet szentelted a kórháznak, ugyanakkor az élet többi terén javarészt - már bocsánat - egy nyomorék vagy. Az orvosi gépeken kívül szinte minden elektronikus eszköz szétesik már az aurádtól is, a kocsid lerobban, ami miatt sokszor elkésel, pedig te két órával munkaidő előtt is beértél volna. Gyógyszert is előbb tudsz egyedül előállítani, mintsem elkészíteni egy hétvégi levest, végtére is az ember ahhoz ért, amibe időt feccöl, te pedig nem győzöd hangoztatni, hogy neked nem az a dolgod, hogy hétvégi leveseket főzz.
Azt rebesgetik rólad, hogy őrült vagy, s valóban, a zseni és az őrült között keskeny a határ - ahogy azt mondani szokták. Főként munkádnak élsz, sürögsz-forogsz, mert eszed annyira gyorsan forog, hogy azt tested csak próbálja utolérni. Pont mint szád is, ebből kifolyólag eléggé érthetetlenül beszélsz, de azt rengeteget, be nem áll a szád, mivel hangosan gondolkodsz és gyakran nem lehet rájönni, hogy máshoz, vagy csak úgy lazán magadhoz hadoválsz. Csak úgy darálod a szavakat, egy normális ember gyakran minden válaszodra visszakérdez, mert nem érti tisztán.
Borzasztóan maximalista vagy, szereted irányítani a munkát, és ha valaki még a kezét se úgy tartja, ahogy te azt elképzelted, akkor máris szólsz érte, részben ennek is köszönhető, hogy kevesen szeretnek kollégáid közül. Nem értik mit mondasz, de ha értetlenül visszakérdeznek, fel vagy háborodva, hogy mit nem lehet érteni, mikor „világosan” elmondtad. Sokan felmondtak melletted, számos tanulót fogadsz gyakorlatokra, akik vagy megszoknak, vagy megszöknek, esetek többségében utóbbi valósul meg.
Még a huszas éveid közepén fejedbe vetted, hogy az angol akcentus mennyire király, úgyhogy éveket szántál rá, hogy tökéletesen elsajátítsd. Fanatikusan iszod a sok teát még a folyosó közepén is, mint azok a furcsa angolok, de mindenki tudja, hogy ízig-vérig amerikai vagy, hiába próbálkozol.

Hogy én? Jah, én csak egy gyakornokod voltam, aki a képzése alatt néha még plusz munkát is vállalva a felügyeleted alatt dolgozott. Kemény időszak volt, főleg az első év, amikor kidülledt szemekkel verejtékeztem, mert egy rohadt szavadat sem értettem. Nem egy álmatlan éjszakát okoztál nekem, de mire mentőtiszt lettem, már úgy fordítottam a beszédedet az új kollégáknak, betegeknek, mint személyes tolmácsod. És azt hiszem, megláttam benned azt, mit kevesen: francba is a kollégákkal, mikor a betegek összeteszik a két kezüket, ha te veszed kezelésbe őket. Ahol lehet fájdalommentesen, gyorsan és hatékonyan gyógyítasz.

Sztorizgatnék:
- Mikor először bementem a kórházba azzal a tudattal, hogy elkezdem gyakornoki éveimet, kiszúrtalak a folyosón amint éppen üvöltözöl a másik orvossal. Mindenfelé kalimpáltál kezeiddel én meg csak nevettem a látképen, aztán közölték velem, hogy Te leszel a mentorom. Elfehéredtem.
- Egyik nap este 8-kor bementem hozzád, azonban össze-vissza rohangáltál az irodádban, hogy megtaláld a kocsikulcsodat, mert késésben voltál életed talán egyetlen randijára. Felajánlottam, hogy elviszlek autóval, amibe végül beleegyeztél. A kocsimban kiszállás előtt rángattam még le rólad fehér köpenyedet, hogy egyáltalán kinézz valahogy...
- Természetfeletti képességem, hogy hamar leszűröm a mondanivalód lényegét és az ok-okozati összefüggéseket benne, talán ezért szimpatikus lehetek neked.
- Híres és hírhedt személy lévén közel mindent el tudsz intézni a kórházban, mondván, hogy úgy van ahogy mondod és pont, merjenek veled vitatkozni. Én pedig bevallom, párszor szeretem kihasználni a kölcsönös bizalmunkat, ahogy azt tettem akkor is, mikor barátnőm kórházba került és gyógyszerre volt szükség.
- Mikor lehetőséged van rá, ráhuppansz egy kerekes hordágyra és azzal gurulsz végig a folyosón. Sétál a halál, ha itt van ez a cucc is.
- Egy élmény volt egy hónapon keresztül tologatni téged kerekesszékben, de természetesen még ülve is nagyon tudtad osztani az észt mindenkinek. És persze köztünk marad az, hogy béna voltál - mert mindig mész mint az őrült még a műtőben is - és a lábfejedbe állt a szike, nem pedig egy beteged lépett rosszul a lábadra.
- Esténként veled riogatják egymást a nővérek, az egyik tanonc még neked is öltözött be Halloweenkor. Személyiséged ijesztőbb, mint a kinézeted.

Najó, nem cifrázom tovább, így is hosszúra sikerült ez a kis hirdetés. Régóta tervezek egy ilyen karit, de más egészen biztosan jobban tudná vinni, mint én. Nem kell benne nagy logikát keresni, őt érezni kell.
Nem, nem Sherlockról mintáztam a beszédmódot, annál sokkal durvább, de tényleg valami olyan karakternek szánom, mintha összemosták volna Sherlockot és Dr. Houset. RIP!
Arc, kor, név, család, minden szabadon alakítható.

livin' in new york




looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Őrült főorvos Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Őrült főorvos 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Őrült főorvos A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Őrült főorvos 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || s i s miles || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
228
★ :
Őrült főorvos 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
 
Őrült főorvos
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: