New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 115 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 99 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 18:28-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 18:24-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 17:55-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 17:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:40-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 16:56-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 16:37-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:31-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Jude Cowen
TémanyitásJude Cowen
Jude Cowen EmptyPént. 26 Ápr. - 13:06
Jude Cowen (sz. Hyde)


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Jude Cowen
Becenevek:
Mr. Cowen
Születési hely, idő:
Chicago, 1982.03.05.
Kor:
37
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
hmm…helyzettől függ
Csoport:
Hivatal
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Stanford, jog
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
bevándorlási ügyvéd
Ha dolgozik//Munkahely:
Thredson & Larson Ügyvédi Iroda
Hobbi:
fogadás, vívás, ketrecharc, kártyázás, lovak
Play by:
Charlie Hunnam

Jellem
A legidősebb Hyde gyermek egy droglaborra emlékeztető helyiségben látta meg a napvilágot, mert az anyja olyan szinten be volt nyomva, hogy az sem tűnt fel nagyon neki, hogy terhes, és megindultak a szülési fájdalmai. A szintetikus anyagok dübörgése a vénák milliónyi szerteágazásában hordozták a mérgek utóhatásait, ami károsíthatta volna a magzatot, de szerencsére csak koraszülést eredményezett. A kisfiú jajveszékelésére nem a női kebel, és a meleg ölelés nyújtott vigaszt, hanem egy érdes kéz, egy olyan férfi keze, aki ezeket a mozdulatokat még kétszer ismételte el, és hunyt szemet a szeretett nő botlásain, és visszaesési hullámain. A női modell elmaradt a három fiú életében, egyetlen biztos pontjuk az édesapjuk volt, aki három munkahelyen dolgozott nyújtott műszakokban, hogy normális életkörülményeket biztosítson nekik.

A rangidős Hyde magabiztos, és életerős férfivé cseperedett. Megjelenéséről mostanra meg sem lehetne állapítani, hogy a hetedik hónapra született, és alig nyomott ezerkilencszáz grammot. Az öltözéke alapján a fiatalkori énjét elhagyva a felső tízezer tagjai közé emelkedett. Éles eszét még a nagyapjától örökölte, aki az első világháború alatt Franciaországban teljesített katonai szolgálatot, majd a borzalmak után elvégezte a jogi kart, és visszatért az Államokba. Fegyelmezett, már-már csendes, és visszahúzódó jellemmel ruházták fel a szaktársai, és az évfolyamtársai az egyetemi évek alatt. Hangját soha nem emeli meg, borzasztóan türelmes, és higgadt, amíg a felszínre nem tör az a fajta agresszió, amit a pszichológusok az édesanyja számlájára írnak. Kényes a tisztaságra, a pontosságra, nem szereti, ha rabolják az idejét, de ez nem is csoda, hiszen az ügyvédi pályafutásán ezek az alapvető elvárások. Nyolc éve dolgozik immár a Thredson & Larson Ügyvédi Irodánál, mint bevándorlási jogszakértő.

A hiedelmekkel ellentétben szeret nagyban játszani, egyik legnagyobb hibája, hogy nem bánik jól a pénzzel, nem minden döntését mérlegeli át a véglegesítés előtt. Gyengéjeként írja számon a szerencsejáték függőségét, mely kártyázásban, lófogadásokban, és élő-show ketrecharcokban teljesedik ki. Szerelmet nem keres, egyéjszakás kalandokat azonban bőven alkalmaz, de mint általában neki is megvannak a keresztjei, ezért is vállalja el a tettei következményeit.

Plusz infók:
- kitűnően beszél franciául, spanyolul, kínaiul, oroszul, és újabban az arab nyelv is elkezdte érdekelni
- a bevándorlás illegális szakértője, a bűnszervezetek nagy összekötője, bármilyen papírmunkát el tud intézni, hogy hivatalossá tegye az országban való tartózkodást
- kényesen ügyel, hogy az apját kihagyja a kétes üzletekből. A családja mindennél fontosabb, heti rendszerességgel látogatja beteg családfenntartóját az Idősek otthonában
- két öccsével napi szintű kapcsolatban áll, amolyan elsőrangú testvér
- a tévhitekkel ellentétben adományozó is, támogat egy onkológiai gyermekosztályt, a szívén viseli a koraszülött csemetéket
- két arab telivér gazdája (Hópehely, és Szilaj)

Múlt

Hyde ötven árnyalata

Family time:
Jude Cowen 08c6b63aa3e97743e4495aabf8298cb4
Kedd délután, 17:00

Nagyon sűrű napirendem van, a munka leköt, az ügyfelek száma napról napra emelkedik. Nem is érnék rá, minden szabad percemben csörögne a telefon, de akadnak alkalmak, amikor én magam is megszegem a felállított szabályokat, és repülő üzemmódba kapcsolom a mobilomat. Ilyenkor lehet tudni rólam, hogy nem szeretem, ha zavarnak. A keddek általános, és szürke hétköznapok, semmi kirívó nincs bennük, talán csak annyi, hogy ekkor élem a normális emberek életét. Az öcsémmel együtt szinte egy időben érkezünk meg az Amsterdam Nursing Home elé, és állítjuk le a motorokat. A biccentés jeleként megválok a bukósisakomtól, és a szépséget a hónom alá csapva sétálok át a parkoló másik felére, hogy a kezemet nyújtsam Sawyer-nek. Nem beszélünk, itt nem kerülhet napvilágra a bonyodalom, és a kétes üzletek fertője. Maradnak a semmittevős kérdések, mint a „hogy utaztál”, vagy éppen a kedvencem, hogy „mit hoztál magaddal”. Jerome ezekből a családi összeröffenésekből kimarad, az is nagy szónak számít, hogy tartja magát a napi bejelentkezésekhez. Megszokhatta, hogy rajtunk kívül nincs más segítsége, és ha nem engedelmeskedik, akkor megvonjuk tőle az apanázst is, pedig anélkül elég nehezen boldogulna a legkisebb testvérünk. Állandó bajkeverő hírében áll, sosem lehet tudni, hogy mikor kapok éjszaka egy telefonhívást a sittről, vagy mikor kell benyalnom jó mélyen egy bírónak, hogy enyhítő körülményekkel, és egy nagy summa óvadékkal lerövidítsem a procedúrát, amit a kiszabadítása jelent.
- Mit hoztál? – még meg sem szólalok, de már jönnek a jól bevált klisék, és ettől érzem azt, hogy a világ rendje a helyén van. – Egy kis süteményt. Milly rendelte a közeli pékségből, nem volt időm, hogy kiugorjak az ebédszünetben, mert holnapra el kell készülnöm a King előterjesztéssel. – a motorom csomagtartójához lépek, és kiveszem a téglalap alakú dobozt, a benne rejlő fánkokkal egyetemben. A koleszterinre, és a cukorbevitelre figyelnünk kellene az öregnél, de nem tagadhatunk meg tőle minden élvezeti faktort. – Én csak gyömbérsört találtam otthon, meg ezt a régi könyvet. – Sawyer a művészi véna a családban. Egyikünk sem rajong az olvasmányokért, sem pedig a múzeumi kiállításokért, így ha arra kerülne a sor, hogy apát elhozhassuk néhány órára az intézetből, akkor rábízzuk, hacsak nem éppen egy jó kis lovas eseményre fáj a foga, mert akkor én vagyok az embere. Összenézek a testvéremmel, aztán, ha végeztünk az előkészületekkel, és mindenki megvan, akkor elindulunk befelé. Emily már régi ismerősként üdvözöl bennünket, megszokta, hogy a délután öt óra a mi időnk, és még egyetlen hetet sem hagytunk ki, mióta bekerült a fater ide. Az állapota sokáig rejtve maradt, mert ellátta magát, de amikor az utcán találtam rá egy szál alsóban, papucsban, és ő maga sem tudta megmondani, hogy mit keresett odakint, akkor egyértelművé vált számunkra, hogy nem hagyhatjuk magára. Mindhármunk életvitele komplikált, nem fért volna bele a mindennapos ápolás, ezért úgy döntöttünk, hogy beadjuk az Idősek otthonába. A pénz nem számított, tejeltünk rendesen, a legjobb járt annak a férfinak, aki felnevelt minket.
- A két muskétás. Már vár titeket. Az ablak melletti asztalnál ül, és kikészítette már a kártyákat is. Ma fájt a térde, azt mondta, hogy nincs kedve sakkozni. – a molett nővérke bekísér a fogadótérbe, aztán rámutat apára, de mielőtt még elmenne a karommal maradásra késztetem. – Mit mondott Dr. Connor? – érdeklődöm rezzenéstelen arccal. – Az édesapátok állapota stagnál egyelőre, még felismeri a képeket, de már elég gyakran elréved, és maga elé mereng. Nem tudni, hogy mikor fordul rosszabbra. – elegendő az információ, nem örülünk neki, de hálásak vagyunk, amiért ennyi gondoskodó arc, és kéz segít abban, hogy megkönnyítsük neki a hátralevő időt. A szerzeményeinkkel együtt közelítjük meg az asztalt. Az öregünk ráncos bőre azonnali kisimul, amikor meglát engem, és az öcsémet. – Fiúk…ma pókerezünk, rendben? – a szeme még mindig arról a fényről árulkodik, mint hajdanán a fiatalsága delelőjén. Ott pislákol benne az élet, de látszik rajta az idő múlása, a fáradtság. Sawyer öleli át először, én csendben lepakolok, és a pakli kártyára pillantok. – Hoztunk neked sütit, meg a kedvenc könyvedet. – újságolja el nagy vidáman az öcsém, és mikor rám pillant az öreg, akkor odamegyek, és leguggolva a két karom közé fogom azt az érdes kezet, ami ápolt, amikor lázas voltam, megütött, ha szemtelenül feleseltem…egyszerűen megcsókolom. – Itt vagyunk apuka. Nézzük azokat a kártyákat, de ma ne csalj. – mosolyodom el. Borzalmas a felejtés.

Agressive side:
Jude Cowen Tumblr_p5y2kjDYMx1wqb1rco2_250
A Teslával beálltam a garázsba, éppen a lifttel tartok felfelé a lakásomba. Nagyon kevesen ismerik a valódi címemet, nem szeretem, ha bárki is ott keres, és ennek több oka is van. A két testvéremen kívül még egy bejárónő, akit alkalmazok. Heti két alkalommal látogat el hozzám, egyébkén totálisan zárt a tér a legújabb biztonsági rendszerrel. Mások a betörőktől félnek, én a menekülőktől. Az olasz hasított cipőm szinte beleolvad a folyosóba, lehetnék én is a rablópandúr, de az érkezésemet az ajtó előtti kulcszörgéssel jelzem. A zárba helyezem a kis eszközt, és két kattintás után már bent is vagyok. A szagok alapján ma nem járt itt Carmen, de nem is baj, holnap nem megyek be, így lesz időm nekem is rendet tenni. Természetellenesen nagy a csend ahhoz képest, ahogyan fogadni szokott. Igen…ha eddig nem derült volna ki, nem lakom egyedül. A kékjeim csigalassúsággal járnak körbe, de a nappaliban csak a tv szól, a hálószoba felől sem érkezik semmilyen zaj. Más esetben már tárcsáznám a rendőrséget, de most úgy érzem, hogy várnom kell, mielőtt megtenném. A távirányító a helyén, a konyhában is csak az egyik lad lámpa ég. Hangulatos, ha arra vágyom, hogy félhomályba burkolózzon a konyhasziget, de most látni akarom, hogy merre kószál a kis bajkeverőm.
- Mallorie…hol vagy? – lehelyezem a fotel mellé az aktatáskámat, és megindulok a fürdő felé, mert ott még nem néztem meg. Útközben megválok a cipőmtől, és az alkaromon is elkezdem kigombolni a két mandzsettát, de amikor elérek a nyílászáróhoz, már rosszat sejtek. A bűz alapján tudnom kellett volna, hogy nincs minden rendben. A kék lélektükreimet a mozdulatlan test felé irányítom.
- Mi a fasz? – szalad ki a számon, és felkapcsolom a villanyt, aztán máris odasietek hozzá, és leguggolva a csuklóján tapintom ki a pulzusát. Nagyon gyenge. Keresem az árulkodó jeleket, és nem is kell sokat kutatnom, mert szinte az arcomba üvölt a használt fecskendő. – Te hülye picsa. – akadok ki, és elsőként felpofozom, hátha azzal magához térítem, de nem reagál rá semmit. Tudtam, hogy nem jó ötlet felügyelet nélkül hagynom, de be kellett mennem az irodába. Pár napja hozattam haza a rehabról, és íme megint ott tartunk, ahol a történetünk kezdődött. Villámló kékjeimből nem sokat lehet kiolvasni, amikor a combomra fektetem, és eltűröm az arcából a haját. Egyértelműen el vannak durranva a vénái, már annyit lőtte magát, hogy még kész csoda, hogy életben van. Nem hiszem el, hogy ezt csinálta. – Esküszöm, ha felébredsz, úgy megverlek, hogy még a nevedet is elfelejted. – szorítom meg az állkapcsát, de mit sem érezhet ebből, mert odaát lebeg egy nyugodtnak tűnő éterben. Ott hagyom a földön, és elindulok a vezetékes telefonért. Két másodperccel később már idegesen mászkálok a nappaliban, és a 911-et tárcsázom. – Jó estét, itt a 911. – benyomok még két gombot, és máris beszélni kezdek. – Itt Jude Cowen. Egy mentőt szeretnék hívni az Upper East Side 41-re túladagoláshoz. Igen, heroin. – elmondom még az adatait, aztán leteszem a kagylót, de amint visszamennék, hogy megnézzem az állapotát egy kis dobozba ütközik a lábam. – Ez meg mi? – lehajolok, hogy meglessem a címkét, de akkor a rosszullét fog el. Idegesen szemlélődök körbe, és a mosdó szélén meglelem, amit kerestem. Felállva megyek oda, hogy megnézzem. Egyértelmű. Két csík. A picsába…




mind álarcot viselünk
Jude Cowen
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Jude Cowen 96e1462224d73093ccaa5a4a012bfc6338d84c73
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Totál nem kell tudnod róla.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jude Cowen Tumblr_nba01d43Bx1rjn473o2_500
★ foglalkozás ★ :
immigration lawyer
★ play by ★ :
Charlie Hunnam
★ hozzászólások száma ★ :
252
★ :
Jude Cowen Tumblr_inline_orxae2aS4g1snxgfy_400
TémanyitásRe: Jude Cowen
Jude Cowen EmptyVas. 28 Ápr. - 22:38
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Jude!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Bármilyen nehézséggel is kellett szembenézned gyerekkorodban az édesanyád rossz döntései miatt, úgy vélem felnőtt korra ez bőven mást irányt vett, mégis egy része örökre megbélyegzett, figyelembe véve itt a fogadásokat vagy egyéb más hobbiként értelmezhető dolgokat az életben, amik ellentmondanak a munkádnak és annak velejáróinak. A hibák senkiből sem hiányoznak és a rossz döntések is már úgymond alap funkciónak számítanak manapság az embereknél, de azzal, hogy becsületesen törődsz a családoddal akár mondhatni képes vagy ellensúlyozni mindezt. Smile
De azért, hogy ne unatkozz, úgy veszem észre akad még egy-két személy, aki megnehezíti a dolgodat és az utolsó szavakból ítélve a probléma még csak most kezdődik. Viszont abból ahogyan sikerült megismerni téged a történeted során, úgy gondolom képes leszel aszerint kezelni a téged ért változásokat, amik számodra a legkedvezőbben alakulnak majd. Érdeklődve várom miképpen oldod meg mindezt. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Jude Cowen A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Jude Cowen D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Jude Cowen 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Jude Cowen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mr. Cowen x Ms. Fraser - It's a rainy day...
» Mr. Cowen × Ms. Fraser - the morning after
» Jude-Abraham
» Ms. Thredson x Mr. Cowen - The law is importang thing, not a toy
» Noel Jude Bartlett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Hivatal-
Ugrás: