New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 79 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 8:45-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 8:06-kor
Seo Dan
tollából
Ma 6:17-kor
David Gallardo
tollából
Ma 6:07-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 0:06-kor
Luana Machado
tollából
Tegnap 23:08-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Tegnap 22:57-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

my lover's the sunlight
Témanyitásmy lover's the sunlight
my lover's the sunlight EmptyHétf. 28 Jan. - 12:21
Foglalva  my lover's the sunlight 4146035580
Monroe Walsh


Play by:
Alycia Debnam-Carey, Sophie Turner, Lindsay Morgan, Kelsey Chow, Aisha Dee... Szabad a pálya.
Születési hely:
valószínűleg Manhattan
Kor:
21-25
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero/bi
Családi állapot:
kapcsolatban, jegyben
Csoport:
művészet
Történetünk:


Büszke, dacos tűz lobban a szemében, de tudja, hogy lebukott, és félelemmel vegyes izgalommal várja a fejleményeket.
Nagyot sóhajtok. Volt egy időszak, amikor kicsinyes elégtételt éreztem volna, amiért az egyik Walsh-t ilyen piti, kompromitáló helyzetben kaphatom rajta. Azt az ént, a dühével együtt, a múltban hagytam. Monroe Walsh nem ártott nekem semmit.


Gazdag családból származol, mely gazdag is maradhatott volna – elvégre, régre visszanyúló gyökerekkel rendelkezik –, ha apád, Jonathan Braddock Walsh épp nem szerencsejáték- és alkohol, illetve drog függő. Nem tudom, mikor kezdhette pontosan; mikor 2012 végén bekerültem a gazdasági bűncselekményekkel foglalkozó osztályra, Wellington már évek, ha nem évtizedek óta a nyomában loholt, s szemtanúja, sőt, elősegítője lehettem Jonathan bukásának. Adócsalás, sikkasztás, uzsorázás, a nyakába pedig több maffiaszervezet is lihegett. Ő is beláthatta volna, hogy ebből nincs kiút, ám minél inkább szorult a hurok, annál hevesebben igyekezett kiásni magát a trágyából, amit maga halmozott fel, s fel sem tűnt neki, hogy ezzel a családját sodorja veszélybe.

Bár mikor 2013-ban elfogtuk, még fiatal voltál, s végül sem ellened, sem édesanyád ellen nem emeltek vádat bűnrészesség vétkében, valószínűleg mindenről tudtál, vagy legalábbis sejtetted. Amikor csak tehetted, elmenekültél otthonról, számtalan barátságot ápoltál, buliztál, élted az aranyéletet – ám mindez romokba dőlt, mikor apádat letartóztattuk, vagyonotokat lefoglaltuk és elkoboztuk, azok pedig, akiket barátoknak hittél, elfordultak tőled. Egy részük valószínűleg soha nem is kedvelt igazán, egy másik részük félt, hogy az ő családjuk is hasonló sorsa juthat, de akadtak olyanok is, akiket apád machinációi magukkal rántottak.

Kevés félretett pénzetek volt csak, amihez a törvény keze nem férhetett hozzá, s mivel sosem kellett még nélkülöznötök, fogalmatok sem volt arról, mit tegyetek. 2015 elején találkoztam veled ismét, néhány hónappal azután, hogy a gyorsított eljárás végén apádat huszonöttől életfogytig tartó börtönbüntetésre ítélték. Gyűlöltél, azt hiszem; legalábbis szerettél volna, még ha tudtad is, hogy mindezt csakis Jonathannek köszönhetitek. Árulkodó volt, hogy csak az apádat hoztad fel ellenem, a tényt, miszerint az elfogása előtt alig egy évvel féltestvéredet, Axelt egy klub razziája során lelőttük, nem. Ránk és az ártatlan tömegre lőtt, nem volt más választás, a kórházba szállítás közben halt meg; de téged nem érdekelt. Később elmondtad, hogy féltél tőle.  Hogy még most is félsz, ahogy az apád egykori "üzlettársainak" felbukkanásától is.

Az, hogy megengedtem, nálam lakj, csak átmeneti dolognak indult, hátsó szándék nélkül. Az utolsó barátaid is megelégelték, hogy náluk hesszelj, és közelgett az idő, mikor tényleg utcára kerülhetsz. Felelősséget éreztem irántad, bár nem volt muszáj; aztán valahogy úgy alakult, hogy maradtál, hogy megkedveltük egymást, a többi pedig már, ahogy mondani szokás, történelem.

Kicsivel több, mint egy éve vagyunk jegyesek. Ez tűnt a hivatalos lépésnek. Az elmúlt egy évben azonban semmit sem haladtunk az esküvőszervezés felé, főleg azért, mert egyre több bizonytalanság üti fel a fejét a kapcsolatunkban. Kénytelen vagyok azt gondolni, hogy talán elhamarkodott döntés volt az a gyűrű.

És én még nem is tudok arról, hogy az apád megkeresett téged...

//Kicsit hosszú ugyan a leírás, ám a háttér is bonyolultabb az átlagosnál. Habár meglévő kapcsolattal indítunk, szeretném, ha a fejüket felütő gondok valóban azok is lennének, komoly gondok, nem pedig olyasmik, amiket egy reag alatt letudunk. Ha arról van szó, azt sem zárnám ki, hogy a végén elválnak útjaik, de ugyanígy ott a pakliban a nehézségeket való leküzdés lehetősége, sírig tartó szerelemmel. Csakis rajtunk múlik, és a játéktéri alakításon.  Smile

Ha kell, még nagyon szívesen beszélek Monroe-ról, arról, hogy képzelem a jelenlegi viszonyukat, de szívesen várom és fogadom a másik fél ötleteit is, ha szeretne még néhány helyen csűrni-csavarni. Mindenképp ott van a bajok forrása között, hogy Monroe el van veszve még a világban, fiatalabb (alsó hangon is hét év van köztük), aki nem tudja, mihez kezdjen magával. Művészlélek, de nem talál megfelelő munkát, ami leköti, és amiből meg is tudna élni. Kicsit naiv, lelkes, dacos, sok tekintetben ellentéte Cole-nak, és persze ott feszül köztük a tény, hogy hogy Ő segített lebuktatni a Walsh családot...

A PB nyugodtan változtatható, vannak még ötleteim, például Sophie Turner, Kaya Scodelario, Saoirse Ronan, de nagyon-nagyon szívesen látnék kevésbé ismert vagy nem kaukázusi (legalább részben feketebőrű, latino vagy ázsiai) arcokat is, mint például Arden Cho, Aisha Dee,  Halsey, Zendaya, Lindsey Morgan. Sőt, főleg utóbbi verziónak örülnék, de nincs konkrét elképzelésem, majd együtt kitaláljuk! Smile

Várlak nagyon!  my lover's the sunlight 1159569709 //


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
my lover's the sunlight
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thalia & Tommy - Old lovers
» my lover's the sunlight

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: