New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Nathalie Richards
TémanyitásNathalie Richards
Nathalie Richards EmptyKedd Jan. 01 2019, 00:59
Nathalie Richards


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Nathalie Richards
Becenevek:
Nat
Születési hely, idő:
London, Egyesült Királyság; 1986. 10. 30.
Kor:
32
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
szingli
Csoport:
média, művészet, sport
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU Tisch School of the Arts // végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
fotóriporter, ex-versenytáncos
Ha dolgozik//Munkahely:
The New York Times
Hobbi:
fotózás, tánc, spanyol nyelv tanulása, önkénteskedés
Play by:
Alexandra Park

Jellem
Pár éve még a: Miért épp a tánc az életed? kérdést tették fel nekem a legtöbben. Élveztem, imádtam - csak ennyiből állt a válaszom, s lerítt erről is az őszinteségem. Ott önmagam lehettem, átadhattam ezt az örömöt a partneremnek, a tánctanáromnak, a nézőknek a versenyeken. Voltak árnyoldalai is ennek a kis világnak, sokan felismertek egy idő után, de én nem akartam ezt tovább növelni. Büszke voltam magamra, apám is, bár biztos vagyok benne, hogy sokszor csak a hivatását részesítette előnyben, viszont mindenem megvolt.
Egy kora őszi napon az örömöm, a boldogságom szertefoszlott. Motorkerékpárral mentem haza este az egyik táncóráról, amikor száguldott felém egy szabálytalanul közlekedő autó, én igyekeztem kikerülni, ám egy korlátnak csapódtam. Ez lett a vesztem, ezzel ért véget a versenytáncosi pályám. A legtöbben ilyenkor belesüllyednek a mocsárba, ám én találtam kapaszkodót, ugyan fel kellett dolgoznom a velem történteket, amit egyik nap jól, másik nap rosszul viseltem.
Mindig is művészlélek voltam, nem tudtam magam elképzelni magamat orvosként, mint apámat vagy épp valami puccos étterem vezetőjeként. Elvégeztem a fotós-újságírói képzést, és bár közel egy évig szabadúszóként, majd pedig tavaly január óta a The New York Times egyik fotóriportere vagyok. Különböző témákban is készítek fényképeket, ezért nem egyhangú az egész. Ezt is szeretem, de a tánc marad az én örök szerelmem...

Szösszenetnyi infók:
- szeret új dolgokat tanulni, megismerni; nem fél a kihívásoktól
- hatalmas szíve van; önkéntesi munkát a balesete után kezdte, miután heteket töltött a kórházban, ezért átérzi a magányt, a félelmet
- apja, dr. Oswald Richards patológus, aki olykor-olykor ellátta a sérült bűnözői életet élőket, az ismeretségi körébe tartozik pár ilyen ember
- imádja a fűszeres, csípős ételeket; a gyorséttermeket gyűlöli
- szereti a vodkát, Martinit, vörösbort
- szereti az állatokat, a kutyák a mindenei; pókok és kígyók közelébe nem megy
- nem szereti, ha korlátozzák őt, és azt sem bírja, ha erőltetnek valamit rá
- nem az a típus, akit könnyen el lehet varázsolni, nem ritka, hogy lekoptat valakit egy pillanat alatt
Múlt
A fényképeim fekete-fehérek. Néha színesek csak, ha azt kéri a főnököm. Kiélhetem a fényképészet gyönyöreit. Egyszerűen varázslatosak számomra a sötét színek. Sérült lelkű lennék emiatt? Egy kicsit az, hiszen az a pillanat, amikor a baleset megtörtént, legbelül eljutott az agyamig, hogy elkezdődött az omlás az életemben. Trauma volt ez nekem, három hétig feküdtem egyedül és magányosan a kórházi termemben. A balesetet megelőző percekre színtisztán emlékszem, azutáni órák hiányosak számomra. Nem adtam fel, mint mások. Éltem. Élek. Lélegzem. Ez számít, a tánc utáni vágyakozásom mai napig nem lohadt le, épp úgy bemegyek egy táncterembe, mint régen. Csak nem vár rám a csillogás, a nézősereg, a partnerem nem kísér a parkett közepére. Ezek nélkül is ugyanolyan szép, de már nincs meg benne a fénysugár.
- Kész vagy ezekkel, Nathalie? - ujjai ropogtatása után rámutat a fényképhalmazra a főnököm, akin látom, hosszú éjszakán túl, elég a szemébe néznem, hogy rájöjjek.
- Igen, oda is adom neked. A tegnap említett dologról kérdeznék tőled. Azt a fényképsorozatot mikorra szeretnéd? - óriási lendülettel álltam fel a székemből, mert már kezdtem elzsibbadni, ezért szinte a főnökömhöz közel érkeztem meg a lendülés után. - Bocsánat - súroltam a mellkasát a kezemmel, amiért elnézését kértem azonnali hatállyal.
- Jövő hétre legyen kész. - nézett rám, biztosan furán jött ki az egész, de azért elmosolyogta magát. - Eléggé izmos vagyok, nemde? - komolyan, még viccelődik is? Ezt alig akartam elhinni.
Ezután lelécelt, én pedig gyorsan felírtam néhány elérhetőséget, amit az interneten találtam orvosokról, ám miért is kéne vadidegenekhez fordulnom, mikor ott van nekem Aiden? Tudom, elfoglalt, de mégis az egyik legjobb barát a számomra, meg együtt voltunk egy kis ideig. Egy másik barátom pedig már nincs. Wyatt halálhírét apámtól hallottam, most sem vagyok képes elhinni mindezt.
- Helló, Nat... megiszunk valamit az este? - kérdezte kolleginám, de én csak nemmel bólogattam, mert úgy csináltam, mintha valami nagyon fontosat intéznék.
Visszatérve a munkámhoz, a főnököm egyfajta különkiadást szeretne, amely egészségügyről, orvosokról, ápolók és egyéb egészségügyi személyzetről, páciensekről szólna. Itt szavak nélkül kell megoldani mindent, a fényképeknek kellene beszélniük. Már küldök is egy üzenetet, hogy ráérne -e csevejre este vagy holnap egy ebédre. Más is szóba jöhet, én rugalmas vagyok, és el tudok szabadulni bármikor. Azonban eszembe jutott egy régóta keresett családi ereklye, ami nem más, mint egy nyaklánc, amit anya viselt meg nagymamám viselt. Nem venném fel, de érdekel, hol tartja apa. A jelenlegi lakásában vagy inkább a másikban, ami Brooklyn egyik utcájában található? A címre nem emlékszem, de valahová leírtam.
- Ez az, meg vagy végre! - örömtáncot lejtettem, most már kimehetek az épületből, aztán az utam pedig visz valahová vagy csak haza, ahol egy finom ital társaságát fogom élvezni.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nathalie Richards
Nathalie Richards EmptyVas. Jan. 06 2019, 10:29
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Nathalie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Sosem könnyű rátalálni arra a hivatásra/hobbira, ami igazán éltet minket minden egyes részletével együtt, de az, amikor mindezt elveszik tőlünk sokkal nehezebbnek bizonyul még ennél is. Jó látni, hogy egy ilyen balszerencsés esemény után nem adtad fel a próbálkozást, és próbálsz minden egyes nap találni valamit, ami motivál téged az életedben, és a felszínen tart. Természetes, hogy ez örökre veled marad, hiszen sok mindent veszítettél általa, de úgy gondolom a fotózással ezt az érzést csillapíthatod vagy éppen ellenkezőleg, kiadhatod magadból, ami mélyen belül bánt. Művészlélekként erre jó pár lehetőség akad, hogy mikor a szavak éppenséggel már nem elegendőek vagy képtelenek vagyunk velük szembenézni, akkor egy festmény, rajz vagy a te esetedben fotó elkészítése beszéljen helyettünk. Nathalie Richards 4146035580 Kitartásodból, és abból kiindulva, hogy a kihívások vagy az ismeretlen felfedezése nem tartanak vissza, úgy vélem képes leszel mindig olyan dolgokat találni, amik egy kicsi plusz örömöt csempésznek az életedbe. Noha a tánc az örök szenvedélyed marad, de talán egyszer sikerül másban is ugyanúgy megtalálnod ezt a különleges érzést. Nathalie Richards 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Nathalie Richards A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Nathalie Richards D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Nathalie Richards 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Nathalie Richards
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: