New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bluebell Muray
tollából
Ma 14:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 14:10-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 14:09-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:11-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:08-kor
Braylen Yang
tollából
Ma 12:36-kor
Ryker Van Doren
tollából
Ma 12:35-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 12:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Jonathan Maddox Hamilton
TémanyitásJonathan Maddox Hamilton
Jonathan Maddox Hamilton EmptySzomb. Júl. 21 2018, 22:10
Jonathan Maddox Hamilton


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Jonathan Maddox Hamilton
Becenevek:
John, Mad
Születési hely, idő:
San Diego, 1986.10.06.
Kor:
31
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
bonyolult
Csoport:
Hivatal
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Harvard, jogi kar
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
védőügyvéd
Ha dolgozik//Munkahely:
Perkins-Hamilton Ügyvédi Iroda
Hobbi:
futás, skót whiskey gyűjtés
Play by:
Jack Falahee

Jellem
A legtöbben csak a második keresztnevemet ismerik a családi és a baráti körön belül, de mióta elvégeztem a Harvardot, már mindenki csak úgy tart számon, mint a Cápa Jonathan. Hamar beilleszkedtem ebbe a pénzéhes, és könyörtelen világba, melyet úgy hívnak Ügyvédi Kamara. Az elején még nem gondoltam én sem komolyan, hogy befejezem az egyetemet, vagy beállok a nagybátyám cégéhez, és harmincéves korom előtt partner leszek. Túl fiatalon váltam nagykutyává, emiatt sokan támadnak is a manhattani kopók közül. A business óriási, úton-útfélen akad egy ügyvédi iroda, de aki igazán nagyot akar kaszálni, az a Perkins-Hamiltonhoz jön. A gyakornoki, és az előkészítő programunk páratlan az országban, a kis nebulók csak úgy ácsingóznak a meglévő helyekért. Nekem eme álom már lekerült a bakancslistámról, és néha a munkán kívül másnak is hódolok. Mondjuk a nőknek, vagy az alkoholnak…nono, csakis a skót whiskey a nyerő, és a szabályrendszerem, miszerint három hónapja élem az életem. Egy vacsora, egy éjszaka, egy búcsú. A történelem ismétli önmagát, de sosem ugyanazzal. Válogatós vagyok, és házinyúlra sosem lövök, de van az a kategória, amire nem mondok nemet. Egy kitétel van…aki hazudik nekem, annak fel is út, le is út. Milyen voltam három hónappal ezelőtt? Egy hiszékeny, apuci pincsijére emlékeztető fószer, akit hülyére lehetett venni. Megbíztam bárkiben, és szerelmes boci szemekkel kutattam a világ értelmét, de mára megváltozott minden. Felkapott vagyok, megkaphatok bármit…és ezt most már igyekszem észben tartani. A munkám mellett szóba sem jöhet kapcsolat, csakis az alkalmi szex. Szűkszavúan véleményezek, nincsenek barátaim, és egyáltalán nem rajongok azért, ha valaki a közelembe akar férkőzni.


Múlt
Bűnösség bizonyítása: Az ügyfél addig ártatlan marad, amíg az ellenkezője be nem bizonyosodik.

Szürke, egybefolyó felhőréteg takarja el a holdkorongot, és utal egy későbbi vihar ígéretére. Az ablak mellett szürcsölöm a kedvenc borostyánitalomat, és ringatózok ama tévhitbe, hogy az ágy felől érkező hangok nem arra következtetnek, hogy hamarosan egy kínos párbeszéd közepébe csöppenjek. Mennyire rühellem, ha valaki nem érti meg, ha nem akarok többet, azt a nem létező kötődést, melyről a lányregények szólnak. Nem vágyom az aktus utáni összebújásra, vagy éppen a sztorizgatásra, az ismerjük meg egymást álmokra. Unottan mérem végig a D mellekkel rendelkező szőkeséget, aki úgy törleszkedik el a lakosztály kellős közepén fekvő baldachinos ágyban, mintha ő lenne Manhattan legszebb királynője. Az asztalkára pillantok, és az ott hagyott pénztárcájára, mikor megszólal azon a tipikus affektáló, ágyba csalogatós hangján.
- Megnézhetnénk valami filmet, vagy bebújhatnál ismételten mellém. – mutat az összegyűrt ágyneműre, és lassan a szájába emeli az egyik ujját. Mit nem adnék, ha most egyszerűen eltüntethetném innen. Mindig ez a legidegesítőbb epizód az estében. Mit nem lehet azon megérteni, hogy a dugáson kívül nem akarok semmit, és ez nem ámítás, hanem a puszta igazság?
- Nincs kedvem hozzá. El kell menned. – közlöm vele a tényeket, ha eddig nem esett volna le a tantusz. Én kibéreltem a helyet, de a lényegen már túl vagyunk, és szeretnék egy kicsit egyedül maradni, hogy átvegyem a holnapi ügyem részleteit.
- Hajnali kettőkor? Most komolyan ki akarsz dobni? – érdeklődik nyávogó hangszínen, melytől már a hátamon is feláll a szőr.
- Igen, öltözz fel. – mutatok a szófára, ahova a két számmal kisebb neonzöld ruháját ejtette a kezdeti szenvedélyben. Nem érdekel, hogy miképpen mutat, csak szedje már a kis lábait, és kerüljön ajtón kívülre, de még húzza az időt, mert hisz a reménytelen végkifejletben.
- Csak viccelsz…tudod ráérek. – csavarja szőke hajtincsét az egyik ujja köré, mire elfintorodom, és veszek egy mély levegőt.
- Nem érdekelsz. – a pénztárcáját az ujjaim közé csippentem és felcsapom az igazolványképét. Micsoda…a pillantásom megakad a nevén. Lexi…nekem azt mondta, hogy Lauren. Hoppá…és mennyi?!
- Mit mondtál, hány éves vagy? – hirtelen fordulok felé, és megigazítom a csípőmre erősített törölközőt.
- Huszonhárom. – bingó…megint ugyanaz a kör. Megmasszírozom a halántékomat, mielőtt tettekre sarkalnám magamat. – de mit számít? Már megdugtál. – végre feltápászkodik, és erőt vesz magán, hogy elkezdjen öltözni, de nekem ennyi éppen elegendő volt belőle.
- Takarodj. – förmedek rá, most már minden udvariasságot mellőzve, és egyesével ragadom fel a bugyiját, meg a melltartóját is, majd az arcába nyomom.
- Hülye ribanc… - elkapom a felkarját, és a jajveszékelése ellenére sikerül elcipelnem a bejáratig.
- Meg vagy őrülve…ki engedte meg, hogy hozzám érj…te bunkó. – elborul az agyam, és ki is lököm az ajtón túlra. – Viszlát Lexi. – csapom az arcába a nyílászárót, és remegő kézzel hörpintem fel a maradék whiskeymet. Ez is olyan, mint a többi. Más adatok, képek. Hirtelen megcsörren a telefonom, de semmi kedvem felvenni. A falhoz vágom a poharamat, mely ezer darabra hullik szét, miközben mégis meggondolom magam, és odasétálok az Iphone-hoz. Senkinek nem venném fel, de kivételt teszek.
- Szia…mit akarsz? Ó, köszöni a farkam, de már kielégült…pont most segítsek? – ráncolom össze a szemöldököm, és helyet foglalok a panorámás ablak előtt.
- Mondjad…várj, nem azt mondtad, hogy gyakorló ügyvéd vagy? – kérdezek vissza, de aztán elhallgatok, és hümmögve merülök bele a csendbe. Minden estém így telik lassan három hónapja. Az egyik ügyvédes fórumon kezdtem el beszélgetni Sophie-val. Nem tudok róla semmit azon kívül, hogy huszonkilenc éves, és ugyanabban a körben mozog, mint én. Minden este beszélek vele chaten, vagy éppen telefonon, de csakis szakmai kérdésekkel kapcsolatban….vagyis az elején erről szóltak a társalgásaink.
- Nincs esélye…az ügyész nem fog esélyt adni neki. Fogadja el, amit ajánlanak. Ne vitatkozz velem..miért ne? Mert az egyik legjobb vagyok.  – mosolyodom el, aztán megint elsuhan az idő, mire leteszem már szakad az eső, és New York ébredezik…csak én vágyódom máshová.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jonathan Maddox Hamilton
Jonathan Maddox Hamilton EmptySzomb. Júl. 21 2018, 23:15
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Jonathan!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Mit ne mondjak, te sem vagy a félénk gyerek típus, aki a saját árnyékától is megijed. Elég gyorsan megkaptál mindent amire vágytál, emiatt sem csodálkozom azokon a személyiségjegyeken, melyek a tulajdonodat képezik. Ugyan sejtem a külvilág kevésbé pártolja az arroganciát amivel rendelkezel, nekem mégis úgy tűnik ez tart leginkább felszínen a tudásod mellett. Very Happy Ahhoz viszont az kell, hogy az égvilágon senki ne vonja el a figyelmedet, legyen az a baráti társaságból vagy akár egy kapcsolat, mely ellen erősen ellenkezel. Részben világos, hiszen manapság ritka az olyan ember, aki nem szúr hátba vagy használ ki a saját akarata érdekében, így szerencsésebb, ha mindenki a saját sorsát építgeti és úgy alakítja, ahogyan a kedve tartja és nem úgy, mint akkor ha valakihez alkalmazkodnia is kellene. Kár lenne a sarokba vágni mindazt, amit végeredményként mutathatsz fel egy átmeneti kötődés kedvéért. Noha mindig akadnak kivételek, az viszont macerásabb menet és a végén ki tudja, hogy megéri vagy sem. Habár úgy látom/olvasom néhányak számára nem világosak a szabályaid, de ne aggódj, egyszer csak sikerül nem átlendülni azon a bizonyos határon. Kinek szórakoztató az, ha folyamatosan ismételgetnie kell önmagát? Very Happy Azért ne írj le teljesen mindenkit, talán akadt egy-két normális is, csak még álcázza magát! Smile
Mindent összevetve jól bemutattad nekünk milyen is Jonathan valójában, vagyis mondanám úgy, hogy azt a részét, amit mások is ismerhetnek. Úgy gondolom a későbbiekben fogsz még okozni az embereknek meglepetést és fejtörést egyaránt. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Jonathan Maddox Hamilton A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Jonathan Maddox Hamilton D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Jonathan Maddox Hamilton 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Jonathan Maddox Hamilton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mia Hamilton
» Brooke M. Hamilton
» Robert Hamilton
» Hamilton & little Hyde
» Robert Hamilton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: