New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Roden&Joy
TémanyitásRoden&Joy
Roden&Joy EmptyHétf. Júl. 16 2018, 11:33


Roden&joyce
Ne ölj meg 'lécci'!
Mindig is olyan nő szerettem volna lenni,aki megold bármilyen helyzetet. De igazából,én olyan nő voltam ,aki még rosszabbá teszi ,az így is romlásnak induló történéseket. Ez valami velem született adottság volt,amit próbáltam már pozitívumként elkönyvelni,kevesebb sikerrel. Mert például ,amikor eltört a lábam ,mert leestem a tetőről. Az tök véletlen volt ,és végül is ,ahogy leestem a tetőről ,megtaláltam Mimi nagyi fülbevalóját ,ami lassan 50 éve elveszett. Nos,az már mondjuk egy másik kérdés ,hogy mégis hogyan került ,az istállóba. De ebbe most ne menjünk bele. Azt,hogy jelenleg milyen helyzetet kéne ,megoldanom az megint egy másik dolog. Szóval először is végig kéne gondolnom,az életem nagyobb-kisebb pontjait ,mert most jött e a pillanat ,hogy meghalok. Legalábbis több ,mint biztos. Paranoiás voltam az hét szentség ,de azt is tudtam ,hogy ez most valamiért nem csak a túl élethű fantáziám látatja velem. De tehetnék úgy ,akár a főhőseim szoktak ,nem igaz ? Hisz ,mind egy karakán ,és magabiztos személyiség volt. Ám valószínű,ha én ezt a lapot most kijátszanám,feldarabolva végezném az egyik közeli kukába. Amit most szerettem volna elkerülni. De hogy miről is "beszélek". Lássuk csak,reggel óta ugyanazt a kocsit látom itt körözgetni,ugyanazzal a rendszámmal. Nem mintha ez bármit is jelentene,de igazából már este fél tíz van . És valahogy nehezen hiszem ,hogy ilyen sokáig nem talál ki,ebből az egyetlen utcából. Ami 'összvisz' két irányba tud elvinni. Hacsak nem Ő Houdini  személyesen ,mert akkor valami nagy varázslat lehet készülőben. De az is előfordulhat ,hogy beszorult ,egy végtelen időhurokba ,és most itt rója a köröket. Egy biztos,én túl sok filmet nézek még mindig ,és nem pont ezen kéne az agyamat járatni ,amikor valaki egyértelműen követ. Ebbe a legidegesítőbb az volt ,hogy olyan lazán tette ezt,mintha meg sem kottyant volna neki az egész. Valószínű előrébb járt pár lépéssel,mint én . Mert én még mindig,Matty matek problémáin pörögtem. Még mindig nem fejtettem meg ,hogy 2+2 ,az hogy lett -7 . Próbáltam minden féle logikával kiszámolni ,de nem jöttem rá. Már pedig Matty váltig állította,hogy az én gondolkodás módom a hibás,mert én nem értem Őt.  Soha nem találkoztam ,még egy ilyen meg nem értett matematikussal ,mint Ő de komolyan ,akár egy művész. Lehet Ő lesz a következő Albert Einstein? És amit eddig tanultunk ,sutba dobhatjuk az egészet? Soha nem tudhatjuk. De hogy miért járkálok én ilyen későn erre ? Tamy,az egyik tanítványomért mindig nagyon későn jönnek a szülei ,így kiegyeztem velük ,hogy vigyáztok rá. Igaz soha nem értettem a szüleit ,mert minden fontosabb volt,csak éppen a saját gyerekük nem. Megrázom a fejemet ,hisz ilyesmit még az én szüleim sem követtek el ,hisz tudták ha ott hagynak ,és nem időben jönnek értem..akkor egy hétig lelki traumától szenvedve  szorongattam Torzót , a macimat. Próbálom a lehető legjobb dolgokkal eltereni a figyelmemet ,arról hogy valaki követ. De míg próbálom magam nyugtatni,addig lépteim egyre szaporábbak lesznek. És bár tudom ,hogy hiába sietek annyira a hőn áhított városi fény felé,a tacskó lábaim nem engedik ,hogy a vártnál nagyobbat lépjek.
Joy találj ki valamit! Nem tudom melyik verzió a jobb,ha elkezdek szaladni ,vagy...szorosan összefonom magam előtt a karjaimat ,és megtorpanok. Kattog az agyam ,de még milyen éles kattanások ezek Te jó Isten. Egyszerűen megfordulok,és elindulok a követőm irányába ,majd megállok előtte. Nos,ez nem volt valami jó ötlet,és talán nem tárgyalnom kéne vele. De azt hiszem ,még mindig jobb ,mintha sikoltozva kezdenék el rohangálni,mert úgysem hallaná senki. És ha hallaná is ,valószínű ,nem sokra méltatná a dolgot,mert jobban féltette magát mindenki.
- Helló.-szólalok meg óvatosan ,még hunyorítani kezdek fel felé a férfira,de annyira sötét van ,hogy nem sokat látok. Ráadásul olyan magas ,hogy nem bírom sokáig ilyen szögben tartani a fejemet . Nincs akkora szerencsém ,hogy egy liliputi zaklasson az éjszaka közepén.
- Tudja nem tudom mit akar tőlem ,de ..-kezdek bele míg a táskában kezdek el kotorászni,végül a előveszem a pénztárcámat .
-Nincs nálam túl sok pénz,de azt a keveset is szívesen magának adom,ha éppen az kell. Nekem mindegy mit csinál vele,csak mondja ,hogy nem egy baltás gyilkos ..- nézek fel rá újra óvatosan ,és most pont olyan szögbe sikerül ,hogy az utcai lámpa megvilágítja az arcát. Éles vonásai vannak ,és rezzenéstelen az arca.
- Esetleg ,ha megbeszélhetnénk a dolgot ,vagy meghívhatom egy kávéra is.- persze Joy,biztosan le fog veled ülni kávézni ,végül is csak végig követett. Semmi baj..no para,biztos csak barátkozni akar..Na, ez ám az igazi,fun fact!



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Roden&Joy
Roden&Joy EmptyPént. Aug. 10 2018, 15:14
16+ Enriqe a bárban maradt. Kétszer is üzent, Mr. Sorensen viszont kétszázzal jön nekem azért a galambszaros kerülőútért a város szívében. Ha Ködös és a másik balfék nem érnek ide tíz kerek percen belül, szétrúgom a seggüket. Amikor elvállaltam a melót - ami meglehetősen távol áll az én valódi munkakörömtől- nem számítottam ekkora kalamajkára. Persze most Scott is elfordította azt a borostás képét és mossa kezeit. Ez nem az én ügyem lenne. A nők elrablását általában Alejandro és Ködös végzi, én szimplán ölök. A célpontjaim sosem érdekelnek. Ezt a szőkeséget elég leszállítanom és már mehetek is a dolgomra, mert csakugyan van jobb dolgom is az ilyen csinos szöszik pátyolgatásánál.
Észrevétlenül követem egy darabig, ám letér a sikátor irányába és mivel a város zajától jócskán eltávolodunk, lépteim zaja is felerősödik. A kis kurva nem félős típus. Nem érdekel, mit csinált és mit akar tenni vele az a seggarcú Sorensen, de ha vele kavart, nem lehet egy észlény a nő. Aki ilyen alakokat magára haragít, annál valami nincs rendben
Már majdnem mögé érek, amikor visszafordul és felém tart. Mi a fasz baja van ennek a csajnak? Nem tudja eldönteni, merre akar menni?
Meglepetten vonom fel szemöldököm látva, hogy előttem torpan meg, felnéz rám és dumálni kezd. Hátam mögé pillantok, biztos, ami biztos. Hátha holdkóros is és nem hozzám intézi a szavakat. De igen. Ráadásul alkudozni kíván, megvesztegetni, pénzt ajánl. Sötét vigyorral masszírozom orrnyergemet. Ez több, mint komikus!
- Nem vagyok baltás gyilkos. - felelem röviden és még csak nem is hazudok. A balta túl sok mocskot és nyomot hagy, nem az én asztalom. Ha a pénzét akarnám, eljöttem volna eddig? Néha nem értem a nőket, hajszíntől függetlenül sem.
- Tedd csak el a tárcád, és a kávét sem kérem. Inkább mutatnék valamit. - előveszem a mobilomat és mellé lépek, de csak óvatosan, nehogy megijesszem. Behozok rajta egy fotóalbumot és amint a Mickey egeres kép villan be, észrevétlenül simulok hátához, hogy meglepjem. Apró szúrást érez csupán, s érezheti, hogy tagjai zsibbadni kezdenek. Elkapom őt, mielőtt a földre zuhanna és finoman leteszem a fal mellé.
- Ne aggódj, nem halsz bele! Képtelen leszel megmozdítani a végtagjaidat, de csak rövid ideig tart. - ebben a pillanatban befordul a sötétkék furgon és Ködös ugrik ki belőle.
- Végre! Azt hittem, elbaszod az egészet! - vetem oda, mire megragadja a lányt és vonszolni kezdi a furgon hátulja felé.
- Finomabban, te idióta, Sorensen egyben akarja!
- Nem csodálom. Jó kis bige! -vigyorogja kéjes vigyorral.
- Kussolj és vezess! Én maradok vele! - döntöm el hamar és beszállok hátra a lány mellé, akit nem túl finoman helyezett el Ködös  hátul.
- Megvagy? - érdeklődöm hidegen és köteleket, bilincseket veszek elő egy dobozból. - Arra az esetre, ha a szer hatása szűnni kezd majd. - Tájékoztatom hűvösen. - Ne aggódj, csak egy éjszakát fogunk együtt tölteni. De ha bármivel próbálkozol, nagyon meg fogod bánni. - hajolok közelebb fenyegetően, erősen összekötözve a lány bokáit.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Roden&Joy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Roden 'Sicario' Royer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: