New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20, 2023 10:49 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 1:43 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:25 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 11:52 am-kor
Lucifer D. Melgren
tollából
Ma 11:26 am-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Ma 11:21 am-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13 am-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:12 am-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 8:45 am-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 8:06 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

_____ Kaminski
Témanyitás_____ Kaminski
_____ Kaminski EmptySzer. Jún. 27, 2018 1:06 am
REGISZTRÁLT

_____ Kaminski


Play by:
Jamie Dornan/Scott Eastwood
Születési hely:
Chicago
Kor:
30-32
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
csakis hetero
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
törvényszegők
Történetünk:

Kedvenc bátyám vagy - jaaa, hogy te vagy az egyetlen? Akkor nem volt nehéz megnyerni ezt a címet. (: A kapcsolatunk mindig is az egyik legjobb testvéri szálnak volt mondható, egészen addig, amíg nem született meg a lányom, Rose. Árulj el valamit nekem, Ryan: Mi volt az oka annak, hogy a nagy dilemmámban te voltál a legnagyobb kampányoló, hogy megtartsam-e a gyereket vagy sem? Az első opcióra voksoltál, és mindenféle érvet felsorakoztattál az abortusz ellen, azonban amikor megszületett, te szinte hívni sem hívtál... Igazán nagy szükségem lett volna pedig egy támogató bátyra akkor, te pedig még csak ide sem toltad a pofád. Én meguntam, hogy egyoldalúlag kereslek, és csesztél visszahívni vagy véletlenül meglátogatni, így egy nagy telefonos veszekedés vetett véget a világi kapcsolatunknak. Baromira hiányzol, de nem értem, mi lelt akkor, mikor megszületett Rose, és ez immáron öt éve volt. Mit titkolsz?

Ez a kari Annie-vel közös hirdetés, itt olvashatod az ő szemszögét, ami szintén nagyon izgalmas játékokat ígér! (: Az alapötlet, hogy azért kampányolt a baba megtartása mellett, mert akkor épp volt egy barátnője/menyasszonya, aki meddő volt, de annak a kapcsolatnak vége szakadt. A másik dolog pedig, amiért nem annyira akar belefolyni Lyn és Rose életébe nagyon ugyebár, mert nem akarja semmiféle veszélybe sodorni őket. Nagyon várunk sokan! Smile Annie, szerintem Rosie és Ben is ígérhet játékot, na meg persze én is, szóval egész plothálózat vár Razz Gyere! _____ Kaminski 3874598021  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
_____ Kaminski
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elkészültem az elõtörténetemmel...
» Ethan Kaminski
» Marilyn Kaminski
» Rose Kaminski
» Lance Kaminski

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: