New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 16:45-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 16:43-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 16:30-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 16:00-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:36-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 15:28-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 15:20-kor
Brisea Rossi
tollából
Ma 14:57-kor
Rafaela Garza
tollából
Ma 14:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Shane and Lottie ~ My heart is broken
TémanyitásRe: Shane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  EmptyKedd 27 Feb. - 15:31

Ne Vedd Fel
Sosem késő, Lotte. Gondold át még egyszer... mennem kell nekem is, mert lekésem a műtétet. Örülnék, ha mire kijövök itt lennél...




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  EmptyKedd 27 Feb. - 15:25

Shane

Jaj Shane te is tudod, hogy mindig őrült voltam egy kicsit, és hidd el jól végzi a munkáját. Az egymás életéből való kilépéssel már kicsit elkéstünk, nemde? Nem fogom végigcsinálni Shane…nem fogok szenvedni, már elég volt. Nem kell könyörögnöd. Zárjuk le így…legyen szép napod!






mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  EmptyHétf. 26 Feb. - 22:53

Ne Vedd Fel
Elraboltad? Jézusom, ebbe inkább bele sem gondolok, de ha tényleg ott ül melletted, akkor üzenem neki, hogy nem végzett jó munkát! Mondjuk annak örülnék, ha nem okoznál még lelkiismeretfurdalást is azzal, hogy kvázi engem okolsz, amiért meg akarsz halni... ez nema fair. Azt meg hadd döntsem már el én, hogy meg tudok-e birkózni vele, vagy sem. Így sem lesz jobb, mert arra gondolok majd, ha kicsit együttműködőbb lettél volna, akkor túléled az egészet. Lotte... gyere be a kórházba és csináljuk meg! Az istenért, ne ellenkezz. Ha ez az oka, hogy nem akarod a műtétet, én megígérem, hogy utána kilépünk a másik életéből és akkor nyugodt lehet a lelked, hogy nem "cseszed el" az életem. Nem fogok könyörögni, de be kell látnod, hogy ez a legésszerűbb, amit tehetsz.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  EmptyHétf. 26 Feb. - 22:37

Shane

Látod ebben nem változtam, önző vagyok, de bár ne így látnád. Itt ülök a pszichológus mellett, akit átvitt értelemben, de elraboltam. Többet ártok azzal, ha élek, mint ha nem. A magamra való elmélkedés közepette figyelembe vettem azt is, hogy neked mennyit árthatok, és ártottam. Nem tudom semmissé tenni az elmúlt öt évet. Elhagytalak Shane…ez olyan dolog, amit nehezen bocsájt meg az ember. Megértettem minden felém küldött jeledet, és az orvosi képességeidet nem firtattam sosem, csak azt, ahogyan kezelsz. Számodra nem vagyok sima beteg, ha úgy lett volna, akkor a kórházban feküdnék a szikédre várva. A lopott csókok, a viták…te is tudod, hogy nem birkóznál meg vele, ha a kezeid között halnék meg. Ez is önzőség? A táncod, a forró csoki…az utazás a szüleimhez…megjegyeztem. Dexter után te voltál a mennyország…bárcsak igaz lett volna.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  EmptyHétf. 26 Feb. - 22:22

Ne Vedd Fel
már én sem értem, minek töröm magam bassza meg. nem sokat kellett könyörögni, nem is könyörögtél, nem veszed észre, hogy végig én voltam, aki kb jobban akarta az egészet? nem értem, hogy lehetsz ennyire... ennyire nem is tudom, micsoda! Az a baj, Lotte, hogy te csakis magadra gondolsz. Nem érdekel, hogy más mit fog majd érezni, baszki. Amúgy is... ha már így eldöntötted, akkor mindegy, majd viszem a rózsákat -.-" csodálatos lesz. Ja, és nem tudom, feltűnt-e, de szoktam foglalkozn a betegeimmel, és Lotte, bármily hihetetlen, te beteg vagy... elmentél pszichológushoz? nagy szükséged lenne rá, de ahogy látom, érzékelem, nem fogadtad meg a tanácsom




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  EmptyHétf. 26 Feb. - 21:37

Shane

Mondd már ki, mit vársz tőlem? Hálát…most komolyan, Shane? Hetekig hallani sem akartál rólam, ribanctól kezdve minden voltam, aztán meg rosszul lettem miattad, mert akkor jött rád a bosszúállás? Melyik részénél kellett volna eléd térdelnem, és könyörögni, hogy műts meg? A sárga rózsának örülnék, tudod az a kedvencem. Wink Én meg beleroskadtam abba, hogy báb legyek… Nem is értelek, minek rágod magad ezen? A farmra sem akartál kivinni, nem szereted, ha a közeledben vagyok. Minek töröd magad Shane? Tudod…nem jelentek semmit. A semmivel meg nem foglalkozik az ember.






mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  EmptyHétf. 26 Feb. - 20:16

Ne Vedd Fel
hálás lehetnél, hogy megmentettelek, és küzdened kellene, már csak azért is. de ha nem, hát nem. milyen virágot szeretnél a sírodra? -.-" és milyen bosszúról beszélünk? remélem olvasod magad... komolyan mondom, ha ezt tudom, lehet, hogy tényleg nem állok le foglalkozni veled. tíz évet öregettem ez alatt a három hónap alatt...




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  EmptyHétf. 26 Feb. - 11:57

Shane

KOMOLYAN felfogtam, hogy haldoklom Shane. Nem idegesítelek fel, és ne tegyél úgy, mintha egy befektetés, vagy tárgy lennék. Nekem szerinted élmény volt a két műtét…fáj, és azzal, hogy megint a lelkiismeretre akarsz hatni, nem fog menni. Nem kell szenvedned velem. Önző vagyok, mert saját magam döntök végre??? Minek hitegettél? A bosszú éltetett eddig is, megkaptad te is, és Dexter is. Hagyjatok elmenni úgy, AHOGY ÉN SZERETNÉM. Menj műteni, és életeket menteni, ez a feladatod. Lezártam mindent.





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  EmptyHétf. 26 Feb. - 11:37

Ne Vedd Fel
Mi van? Egyszer mondom el, Lotte: ha nem jössz vissza azonnal, komolyan meghalsz. Te belegondoltál úgy egyáltalán, hogy mi az a halál? Eddig eljátszottál a gondolattal, de ez kezd komollyá válni... Ne idegesíts fel, rengeteg munkám és mindenem benne van abban, hogy még életben vagy. Ne játszadozz, gyere vissza, mert amúgy is tudom, hogy éppen merre jársz, és ha kell, utánad megyek, de esküszöm baszki, abban nem lesz köszönet. Mindegy, a végére már lehet, hogy én fogok kikötni a kardiológián lassan, MERT KIIDEGELSZ! De tudod mit? Döntsd el, végülis senkid sem vagyok, hogy eldöntsem, élsz-e a lehetőséggel. Nincs nekem energiám erre, mindjárt műtétem van, mert van, aki élni akar, de nem is tudom, mi a faszért szenvedek itt veled, amikor más meg kezet csókolna a lehetőségért, te meg... áh! Önző vagy, Charlotte! ÖNZŐ!




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  EmptyHétf. 26 Feb. - 11:11

Shane

Igen, mert nem akarom a szívet!!! Jól olvastad, az lettél..így megkapod az ellopott pénzedet, ha már csekket nem akartál beváltani. Nem megyek a kórházba, sem a műtőbe. Meg fogok halni Shane, és ez ellen nem tehetsz semmit…már tényleg nincs sok hátra.





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  EmptyVas. 25 Feb. - 23:20

Ne Vedd Fel

Napok óta nem veszed fel azt a rohadt telefont! És mi az, hogy társtulajdonos? Most remélem viccelsz. Leszarom a cégedet, Lotte, és ha jót akarsz magadnak, ma négykor a kórházban leszel! Ne kísértsd a sorsot!




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  EmptyVas. 25 Feb. - 22:00

Shane

Nem várok semmit, mert nem leszek ott. Azt jelenti nem lesz műtét. Elhagytam New Yorkot is. A végrendeletem készen áll, és a cégem társtulajdonosa vagy, remélem így már kvittek leszünk….




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  EmptyVas. 25 Feb. - 21:41

Ne Vedd Fel

Lotte... kurva ideges vagyok már az istenért, vedd fel azt a szar telefont. Van szív, de ha nem jelensz meg az időponton, akkor mégis mit vársz? Mi az, hogy nem kell a szív?  




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásShane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  EmptyVas. 25 Feb. - 21:06

Shane

Minek hívsz? Nem akarom….nem érted? Nem kell a szív…nem jövök már vissza.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Shane and Lottie ~ My heart is broken
Shane and Lottie ~ My heart is broken  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Shane and Lottie ~ My heart is broken
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shane and Lottie - I'm dying, Shane...
» Broken heart
» Shane and Lottie - I need you...
» Shane and Lottie - Sorry for my dog...
» Dexter x Lottie x Shane ~ The end

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: