New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Hugo Navarro
tollából
Ma 09:02-kor
Carmela Grimes
tollából
Ma 08:15-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 07:43-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:03-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Tegnap 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Tegnap 19:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

we are friends with a little extra
Témanyitáswe are friends with a little extra
we are friends with a little extra EmptyPént. Május 03 2024, 23:44
Kalilah ________
Stoppolt

Play by
Michelle Randolph (alkuképes)
Születési hely
-
Kor
20-22 éves
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
hetero / bi
Családi állapot
-
Csoport
Média / Sport / Diák (rád van bízva)
Történetünk
Egy bárban találkoztunk, mikor is? Pár hete, talán 2 hónapja. Nem ismerlek eléggé, de az egész este tartó beszélgetésünk alatt azt sikerült kiderítenem rólad, hogy a kapcsolatok terén te is igencsak csak hadilábon állsz. Nem, mi nem úgy beszélgettünk, csupán, két ember, nem nézve a nemeket, eldumált a bárnál, kicsit ittasan, bár én viszonylag még józan is voltam, mert nem szokásom inni. Te pórul jártál a legutóbbi pasiddal, nekem meg egyszerűen nincsen kedvem elhanyagolni valakit, aki tudom, hogy többet érdemelne, márpedig a karrierem mellett csajozni, olyan, mintha nem is tenném meg.
Viccesen felvetetted, hogy lehetnénk barátok extrákkal, de akkor csak nevettünk. De a taxiban hazafele azért visszatértünk rá, aztán a hálómban és végül reggel is, hogy ez nem volt több csak szex, és végülis mivel elég jó a kémia, és miért ne lehetne ez egy közösen megbeszélt feszültséglevezetés. Szóval néha összejárunk azóta is, megiszunk egy két pohár bort, vagyis te, mert az én életmódom nem engedi meg, beszélgetünk és igen ott is alszol nálam, de nem vagyunk együtt. Közel sem szeretnénk elhatározni magunkat mert mindkettőnknek észérvei vannak. Te nem akarsz csalódni én nem akarok csalódást okozni, pontosan olyan kombó vagyunk mi egymásnak, amik tudjuk, hogy nem lennének jók.
Mindenki ebből annyit lát, hogy két barát lettünk, viszonylag rövid idő alatt, akik nagyon jól megértik egymást és ez nem a szex miatt van ezt mi is érzékeljük. Egyszerűen csak passzolnak a gondolataink és pontosan ezért nem megyünk bele semmi másba csak ami most megy nekünk. Ha olyan van együtt sörözünk, és igen voltál már versenyemen, én meg éppen most igyekszem ellátogatni a szüleidhez mert állításod szerint nagyon lazák és tudják mi van és mi nincs köztünk. Hát, legyen így várom mi fog kisülni ebből, mármint a látogatásból, a mi kettőnk szövetsége már szinte majdnem tökéletes.

/ Barátok extrákkal azt hiszem ezen nincs magyarázni, nagyon várom, minden végkimenetelben benne vagyok de nem szeretnék egy előre megtervezett szerelmi szálat, sőt az lenne a végső mert szerintem ebben rengeteg potenciál van. PB, név, csoport sőt igazából majdnem minden opcionális csak a kapcsolatuk nem. Várlak, ha megérkeztél keress meg PM-ben Wink /


livin' in new york

Kalilah Evans imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Léon Leroux
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
we are friends with a little extra 4a4c663e3bf51f9a5fc5568514b5877c

we are friends with a little extra 08c9146a80b62c0881ded65954bb07346c000c5e
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
we are friends with a little extra A554b7aa203c3301546700608f292d2bThe best things in life aren't things
★ lakhely ★ :
New York
★ :
we are friends with a little extra Chase-elliott-nascar drive and survive
★ foglalkozás ★ :
Nascar versenyző
★ play by ★ :
Daniel Illescas
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
we are friends with a little extra Db7842a5f459dd35a4bb83c81c7833751698923b
 
we are friends with a little extra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Safari tour with extra • Jake&Madelaine
» we're just FRIENDS
» my best friends
» Friends will be friends
» Best Friends Forever

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: