New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 59 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Ma 11:03 pm-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 11:00 pm-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 10:39 pm-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 10:30 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 9:59 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 9:50 pm-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 9:05 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 8:55 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 8:07 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Soraya & Bradley or the Fitzgeralds
TémanyitásRe: Soraya & Bradley or the Fitzgeralds
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds EmptyCsüt. Ápr. 25, 2024 2:56 pm

MOM

A buli fergeteges, nem is értem, miért nem hamarabb csődítettem össze a bandát. Bár az is igaz, hogy józan gondolatokkal azért kenterbe verném a mostaniakat, de ennyit erről. Ebbe már nem rondíthat bele senki sem. Még a belopakodó anyámat sem veszem észre, annyira lefoglal a többi dolog. Kiélvezem. Kitombolom magam. Adok magamnak időt a tanulmányaim mellett erre is. Kellett már egy kikapcsolódás, hiszen nem tölthetek csak a jókra időt. Nem hagyhatom azt, hogy magamba forduljak apám halála miatt, inkább felejteni próbálok, igaz, ugyanazt csinálom, mint anya. Akkor kapott tőlem valamicske fejmosást, de mintha erről már meg is feledkeztem volna. Ami kijár az kijár, ám...csak az ökör iszik magában, szerencsére ennél jobb ötletem támadt. Ebben sem különbözünk, mármint az italozgatásban, csak mindkettőnk más stílusban nyomja. Ez minden. Valakitől mintha elhangzana az anyád itt van kifejezés, de nem tudok jelenleg foglalkozni vele. Az illető is akkor bukkan fel, mikor a srácok összetörnek valamit...vészmadár. Nem igazán foglalkozok anya jelenlétével, csak akkor kezd feltűnni az alakja, mikor a zene elhalkul és mellém lép és a látóterembe kerül. Jééé! Tényleg itt van és nem csak szívattak a dologgal...hogy az a....!
- Anya... - a megdöbbenés tisztán látható rajtam, hiszen valóban nem számítottam arra, hogy tényleg itt van és nem úton a megbeszélt helyre. Valami konferenciáról beszélt legutóbb, mikor beszéltünk. Vagy az nem ez a hét lett volna? Pedig tisztán emlékszem melyik napot mondta. Történt valami? Mikor a csend ránk telepedett, néhányan bekussoltak, de legtöbben ezt észre sem vették...a józanabbik rész pedig elbújt inkább...anyám mellém került újfent, kérdésére pedig alig figyeltem.
- Csinos vagy. Hol jártál? - említem meg a ruháját és kérdezek rá egyből a dologra, hogy ne ezzel akarjon foglalkozni, mert jelenleg fingom nincs, hogy lényegében mennyire fontos dolog tört össze és hol. Mert hallottam, csak betájolni nem tudtam. Pech. Beszélni akar, felhúzom a szemöldökeim erre a homlokom közepére, értetlenül bámulok rá...hiszen már beszéltünk órákkal ezelőtt. Mit akarhat még? Figyelem a buli megmaradtjait, akik még isznak, buliznak és semmit sem vesznek észre abból, hogy lenyomták a zenét. A többiek egy rész e morgolódik, de anya elhúz onnan kicsit távolabb, így a figyelmet is neki szentelem...bár ez sem tud már száz százalékos lenni. Nyilván látszik és nyilván érthető is. Igyekszek. Elmagyarázza a szabályokat, persze abban benne vagyok, hogy maradhatna épp a ház, de csak 1 valami törött ripityára...azt hiszem legalábbis más nem történt. Még.
- Túlreagálod. Minden rendben, csak...- nézek vissza anyára zavartan, majd a tenyeremet emelem a képemhez, hogy megdörgöljem. Most mi a tökömet csináljak? Most hogy itt van, nem lehet azt tenni, amit szeretnénk...még akkor se, ha bent lesz a szobájában...ha három nap múlva ért volna haza, simán rendbe hozom a károkat addigra, de így....káosz lesz.  
- Menj el barátnőzz, vagy menj alud ki magad...mi megleszünk, elleszünk... - nézek sután a társaságra, mely nem kicsi 5-6 fős, hanem kicsivel többre sikeredett mint 20 fő. Hátrébb is lépek az anyámtól, kellemetlen jelenleg a társasága, bár kimondani nem fogom, hiszen a részegségi rátám magasban van...vissza esek a társaság krémjébe és a zenével üvöltöm a szavakat. Arra azonban nem számítok, hogy valamelyik srác beadja a derekát és rókázni kezd a placc közepén...elfog a röhögő görcs, hiszen kínos dolgok vették kezdetét, így a fejem is fájni kezd. Újabb üveg sört bontok a pultról, hogy belekortyoljak, hogy élvezzem az ízét, ahogy a fejembe hatol az egésznek a hatása. Mámorító. Az is ahogy a fejembe száll, hiszen nem az első üveggel fogyasztom az itt létünk alatt. Sokadik és már megéreztem a hatását és lassan nem fogom túl jól érezni magam. Az egyik haverom is érkezik, hogy egymás arcába üvöltsünk elég közelről, ahogy az a zenében is bekövetkezik, hogy üvölt az énekes mélyről. Érzem a pofájának szagát, ami egyben hányingerkeltő is, szóval jómagam gyomortartalma sem marad a helyén.... ezzel együtt a többiek is kiélik magukat, az egyikük neki esik a vitrinnek és az majdnem neki dől, de szerencsésen visszatartja a többiek segítségével...




Bradley
mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_inline_qyj49yVDN81vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
little Fitzgerald
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper West Side
★ :
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_inline_qygjjlmG2c1vmjwx6_500
★ idézet ★ :
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_inline_r0b74rClin1vmjwx6_500
Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: Soraya & Bradley or the Fitzgeralds
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds EmptySzer. Ápr. 17, 2024 8:02 am

Brad & Sora
I know I used to be crazy I know I used to be fun. You say I used to be wild, I say I used to be young. You tell me time has done changed me, That's fine, I've had a good run, I know I used to be crazy That's 'causе I used to be young
Nem mondom, hogy mérhetetlenül nagy boldogság tölt el, mikor a reptéren várakozva jelzik, hogy a járatomat törölni kényszerültek. Sőt, határozottan ideges leszek, mert nem tudom, mikor megy a következő gép Los Angelesbe, pedig elég fontos lett volna eljutnom erre a szakmai konferenciára. Nem mellesleg itt ülök már közel három órája, mert eddig  csak késést jelzett ez az idióta kijelző. A repülőtéren megejtek pár telefont illetve felkeresem az információs pultot is, ahol felvilágosítanak a törlés mivoltáról és közlik azt is, hogy a következő gép bizony csak tizenkét óra múlva indul. Hát ez remek. Az nem tíz perc, úgyhogy hamar fogok egy taxit, hogy hazamehessek, legalább alszom egy jót, úgyis fáradt vagyok. A repülőn terveztem aludni, de persze az ágyam vitathatatlanul kényelmesebb lesz majd. Ettől függetlenül már most rosszul vagyok a ténytől, hogy holnap ugyanezt a tortúrát kell majd megtennem elölről.
A taxiba ülve kezdem el nyomkodni a telefonom és ugyan már késő este van, látom az elérhető emberek között Timet, és bár visszalépek, aztán mégiscsak ráírok. Ha már el kell ütnöm valamivel az időt hazáig, nyilván csak emiatt... Próbálom ezt mondani magamnak, de persze azt nem tagadom, hogy kíváncsi vagyok, mi van vele. Hogy mi lett a barátnőjével, az is érdekelne, sikerült-e megbeszélniük a dolgokat? Meg hogy úgy egyébként, mi újság vele?

Mikor a taxi lelassít a ház előtt, már kissé gyanús a helyzet, mert szokatlanul villognak bent a fények. Kifizetem a taxist, aztán kiszállok, elveszem tőle a bőröndöt és komolyan elgondolkodom azon, hogy be akarok-e menni. Ha eddig nem lett volna elég nyilvánvaló, hogy a gyerekem bulit rendezett a távollétem tiszteletére, hát a hangosan dübörgő zene teljesen biztossá teszi. Lehet, hogy azt fogom csinálni, hogy bemegyek és egyszerűen felosonok az emeletre, mintha itt sem lennék. Nem akarom elrontani a buliját. Hezitálok pár percig, írok Timnek pár sort, aztán mégiscsak úgy közelítem meg a házat, mint valami betolakodó. Először belesek az ablakon, de mivel a sötétítő félig be van húzva, így nem igazán látok be, szóval marad az ajtó.
Benyitok és ahogy belépek, persze rögtön szembe is találom magam pár kíváncsi tekintettel, akiknek egy kissé kínos mosoly kíséretében intek, majd a sarokba téve a bőröndöt, el is indulok felfelé. Jó ég, nem is olyan régen még én magam is házibulikon vettem részt, most meg úgy lopódzok itt, mint valami betörő. A hálószoba ajtajához érve azonban már látom, hogy ez nem lesz jó, ugyanis két számomra ismeretlen alak támaszkodik az ajtónak és félő, ha nem jövök időben, már bent lennének az ágyamban. Hát ez kurva jó.
- Bocs. Rossz helyen vagytok, egy kicsit ha arrébb tudnátok menni, azt nagyon megköszönném – köszörülöm meg a torkom, majd ha megteszik, bemegyek, de aztán nem telik el két percnél több, már hallom az irdatlan csörömpölést odalentről.
- Na jó... – sóhajtok és már nyitok is az ajtóra, de tényleg nem akarom, hogy a fiamnak kellemetlenséget okozzak, így le is veszem a kilincsről a kezem. Mindaddig, amíg az előbbinél még hangosabb üvegtörés hangja nem üti meg a fülem és egy-két óbégatás. Istenemre mondom, hogy nem akarok közbeszólni, de van az a pont, amikor már nem annyira tudom türtőztetni magam, így pár gyors lépéssel lerohanok a lépcsőn és mikor meglátom a falon landolt vörösbort és a képeket leesve a falról kissé idegessé válok.
- Hé! - kiabálok, de a zene miatt természetesen senki nem hall semmit és látom a gyerekemen is, hogy több benne az alkohol, mint amúgy az még normálisnak lehetne mondható. Nem lenne ezzel baj, csak könyörgöm, ezek itt szétverik a házat és azért mindennek van határa... A hangfalhoz megyek és egy határozott mozdulattal nyomom le a zenét, majd visszamegyek Bradhez.
- Mi a jó isten van itt? - nézek rá kissé dühös tekintettel, miközben a fal felé legyintek, ahol hatalmas vörös paca ékeskedik a falon. A tömeg nagy része maradt csak csendben, a másik fele pedig szinte észre sem veszi, hogy csend lett. - Beszélhetünk két percet? Aztán felőlem bulizhattok tovább kulturáltabb körülmények között - morranok. Nem akarom lejáratni a barátai előtt, de komolyan... Azért egy kicsit jó lenne észbe kapni. Én is voltam fiatal, de itt valaki most nem kicsit többet ivott, mint kellett volna, és remélhetőleg csak ivott és nem pedig más szer hatása alatt van.
- Törölték a járatom... Nem akarok zavarni, ha már összerittyentetted a bandát, de könyörgöm, maradjon már ép a ház - húzom félre a fiamat, ha ő is vevő rá, de előtte visszanyomom a zenét, mintha mi sem történt volna...
note:  Soraya & Bradley or the Fitzgeralds 3719483937  | clothes | words: 665 | tag: @Bradley R. Fitzgerald




Secrets I have held in my heart,
Are harder to hide than I thought.
Maybe I just wanna be yours.

Timothée Léon Chauvet and Bradley R. Fitzgerald imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_inline_orjw0e9OsR1rifr4k_540

Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_pb59ijZhVO1ugyuoto2_540
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds 89dcdd2005a29dfd2dd616c52816ff76c40abee9
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
54
★ :
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_inline_orjwa1eg321rifr4k_540
TémanyitásSoraya & Bradley or the Fitzgeralds
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds EmptyVas. Márc. 31, 2024 11:21 pm

MOM

Egy buli leszervezése mikor tudod, hogy az anyád mikor megy el hosszabb távra nem is olyan nehéz mutatvány. De könnyű sem. Mindent megszervezni, előszedni az eddig eldugott piákat, amiket anyám elől dugtam el a szobámba, mikor lent volt a béka segge alatt...semmi segítség nélkül...nos fenomenális érzés komolyan. Kaját rendeltem időre, nasikat vettem, műanyag poharakat szedtem elő, papírtányérokat az olyan étkezésekhez. Hiszen nem kis bulira hívtam el a többieket. Az alkalom adott volt, a helyszín is, már csak a többiek kellettek. Persze az időt kivártam, míg anya dobbantott otthonról a búcsúzkodás után, hiszen nem egy napra hagyott otthon...nagyjából 2 napom volt, hogy kibulizzam magam. Nem akartam máshová telepíteni a bulit, mindig én mentem máshová. Hát most ide érkezhet a teljes banda. Igen...nem egy két fő érkezik, hanem tele lesz az egész ház huszonévesekkel. Szóval időre érkezett a csengetés a bejárattól, lepakoltam a telefonomat, mit eddig nyomkodtam és igyekeztem ajtót nyitni. Érkezett is az első tíz fő fiú brancs, mindegyikkel lepacsiztam és útjára küldtem őket. Érezzék otthon magukat, a zenét is feljebb hangosították. Készültem egy két programmal, de mivel nem vagyunk már gyerekek, így nem is dedósságokkal...egy felelsz vagy mersz bőven megfelel, főleg, ha akadnak merészebb egyének. Márpedig mindig akadnak hősök és nagyszájúak is. A lány csapat első előszele is megérkezett, mind csókot nyomott az arcomra és hálássak voltak a meghívásért. Mindet jól ismertem, persze nem feküdtem le egyikkel sem, de egész jóban voltunk. Volt amelyikkel együtt tanulunk, van olyan is, akivel együtt sportolunk, kisegítjük egymást... ráadásul ketten itt laknak két háznyira tőlünk. Szomszédok. Szóval nem is idegeneket engedtem be az otthonunkba. A buli megkezdődött, mindenki kiszolgálta magát, a zene jó volt, ütős és dübörgött. Kaja is volt dögivel, ahogy a pia is rendesen megfogyatkozott. Persze én is hörpintettem le ezt azt, nem sajnáltam magamtól sem. Megkezdtük a felelsz vagy merszt, minden klappolt, volt aki felelt, volt aki bátrabb volt. Az utóbbiak közé tartoztam, persze volt merszem lesmárolni egy évfolyamtársamat, meg hát ő sem utasított vissza, meg hát a feladat az feladat. Szóval mindketten megtapsoltuk magunkat és folytatódhatott a következő és az azt következő kör. Minden remekül ment, egész addig, míg az egyik feladaton nem kezdett el az egyik srác hisztizni. Mindenkivel összeszólalkozott, hogy milyen ostobaságot találtunk ki neki...de szerintem semmi sincs abban, hogy mezítelenül rohanjon végig az utcán oda és vissza. Szóval kiverte a hisztit, hiába nyugtattuk meg, hogy akkor kipróbálunk valami mást, neki állt az üvegeket leszórni és ezzel összetörni a földön. Közben persze a fal is megkapta ezzel az áldást, hiába szóltam rá, nem volt rá hatással. Közben pár fényképünk a falról is lefelé landolt a földön. Egész nagy hangzavar keveredett ki ebből, mely elnyomta a zenét is, szóval más alternatívát kellett volna kigondolnom. De nem ment. A srác idegbajt kapott és nem is távozott, kiverte a hepajt és nem kevés kárt okozott, persze a többiek is rontottak a helyzeten, mert miért ne...ráadásul volt már bennem is annyi pia, hogy nem fújtam le a bulit, hogy egyszerűbb legyen mindenkinek a távozás. Persze az egyik lány hozzám simult, hogy a srác helyett kérjen elnézést, persze hogy figyeltem minden mozdulatát, még a derekára is rásimítottam a kezem...egy pillanatra meg is feledkeztem a srácról, a beálló csendre...nem szólt a zene sem már.  




Bradley

Soraya Fitzgerald and Timothée Léon Chauvet imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_inline_qyj49yVDN81vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
little Fitzgerald
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper West Side
★ :
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_inline_qygjjlmG2c1vmjwx6_500
★ idézet ★ :
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_inline_r0b74rClin1vmjwx6_500
Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: Soraya & Bradley or the Fitzgeralds
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Soraya & Bradley or the Fitzgeralds
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Soraya Bloom
» Soraya Haggerty
» Soraya Fitzgerald

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: