New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Samuel Clifford
TémanyitásSamuel Clifford
Samuel Clifford EmptyHétf. Júl. 17 2017, 17:11

Samuel Timothy Clifford

”Fontos, hogy olvassunk a jelekből. Tanuljunk nyitottságot. Fogadjuk el a valóságot olyannak, amilyen.”


Karakter típusa: Keresett
Teljes név: Samuel Timothy Clifford
Becenevek: Sim, Ty, Samu
Születési hely, idő: USA, NY, 1994. április 12.
Kor: 23
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Családi állapot: Egyedülálló
Csoport: Média
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
* Orvos- és egészségtudomány- orvosi diagnosztikai analitikus, egészségügyi szervező
* Koraszülött, gyermek és magzati sebész (gyakornok lenne)
* Gazdasági szakújságíró, Magazin- és bulvárújságíró, Sportújságíró, Politikai szakújságíró, Televíziós riporter, szerkesztő és műsorvezető /Végzett/
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Újságíró, magazinszerkesztő
Ha dolgozik// Munkahely:
Hobbi: Szenzációhajhász, Hegymászás, Kirándulás, Olvasás, Történelem, néha pedig még a bajkeverés is érdekes fordulatokat vehet.

Jó fej vagyok, humoros is, no meg marhára szerény...
Persze hogy nem. De mindez kell az imidzsemhez!
Nos, ha jellemeznem kéne magamat az... nem volna valami egyszerű! Mert tulajdonképpen, én sem vagyok az. Komplikáltabb vagyok, mint egy rubik kocka.
A kedvem pedig olyan, amilyen. Függ a reggeltől, az ébredés milyenségétől, a helyszíntől. A humorom, a modorom nyers, mint akit nem tanítottak sok jóra.
Flegma vagyok, kicsit szélsőséges, de a szívem a helyén.
Sok esetben hevesen reagálok, a természetem túlontúl lobbanékony, amiből nyilván az is fakad, hogy meggondolatlanul képes vagyok fejjel egy oszlopnak menni. A bajkeresésben világelső vagyok. Viszont akárhogy is nézem, eddig még mindenki kibírt velem öt percet. Tettekből ítélkezek, nem vagyok előítéletes, ettől függetlenül akkor sem leszek puszipajtás, ha esetleg a másik bebizonyítja, hogy megbízható. Amíg úgy gondolom, hogy nem lépsz át egy határt, megnyílok, hogy aztán be is vágjam az orrod előtt az ajtót. Nem vagyok elkényeztetett, nem szeretem a hazug, kétszínű, áruló tulajdonságokat.
A húgommal mindennapos a balhézás… a bátyáimmal meg a szájtépés.  
Imádom a testvéreim a nézeteltérések ellenére is.
Egyéb:
Allergia/Fóbia:
- asztrafóbia: vihartól való félelem
- migrénes fejfájással küzd

Szeret:
- Fegyverek
- Georgia kiidegelése
- Meg mások kiidegelése
- Madárpókok és hüllők
- Kisgyerekek mosolya, nevetése
- Edzés
- Wasabis chips

Nem szeret
:
- A húgom! Vele bármilyen helyzetben sakkban lehetne tartani.
- A Bátyám kiselőadásai, nah azt ki nem állhatom.
- Gyereksírás





Ide jön az idézet


Gyerekkor. Áh, hát nem igazán tudom, mit tudnék erre mondani. Hatalmas család, még nagyobb rokonság, meg az elvárások... Csak a szokásos. Elit iskola, lázadás...
Híres dobos akartam lenni. Van amit alapvetően nem választhatunk meg. Ilyen az, hogy hova születünk, hogy hol éljük le az életünk első pár évét, hogy kik lesznek legjobban befolyással ránk, és kik lesznek azok akikről  a kezdetekről érezzük, hogy velük nem akarunk közelebbi kapcsolatba kerülni.
Ha már nem választhattam meg hova is szülessek, azt legalább én akarom eldönteni, hogy miképpen éljek.
Elég fiatalnak gondolom magam ahhoz, hogy még legyenek álmaim, de már elég idősnek ahhoz, hogy ezeket meg is akarjam valósítani.

„dimmi di nuovo il sogno in cui sono stati disegnati cadaveri fuori dal lago
e vestiti caldi aggiunto a loro
Dimmi ancora una volta che era tardi, e nessuno riusciva a dormire, e cavalli al galoppo lungo lungo
e hanno dimenticato che erano mai cavalli”

2013.
Némán ácsorogtam, és figyeltem az elsétáló embereket. Voltak, kik furcsán pillantottak, miért is álltam meg, de én nem törődtem velük. A tekintetem az utca túloldalán magasodó templom felé siklott. Lassú léptekkel haladtam át az úttesten, bár azt, hogy pontosan mikor is indultam el, s léptem le a járdáról, magam sem tudom. Tompán érzékeltem a fülembe tóduló dudálás zaját, mely mintha egy távoli, külvilági ricsaj volt volna csupán. Megálltam a hatalmas, ódon építmény előtt, de nem mentem be. Csak hosszasan szuggeráltam azt!
A gondolataimból csak az zökkentett ki, mikor valaki mellém állt, sőt, mikor már meg is szólalt.
- Mi tart vissza, fiam? - a hang nyugodt, érdeklődő volt, nem válaszoltam, csak belenéztem az idősebb, redős arcú férfi szemeibe, aztán tekintetemet visszairányítottam a kapu felé.
- Ha megbocsátást keresel, önmagadnak kell először megbocsátanod, csak utána kérheted azt föntről. - szavai szinte már irritáltak, és magamban el is hangzott a kérdés: "Mi a fenét akar itt a bölcsességeivel? Nem vagyok rászorulva!"
Nem hiszek istenben. Sem semmilyen nagyobb dologban, sem a természetfelettiben… hülyeség.
Már nem divat a másik meghallgatása, ellenkezőleg, ma ítélkezni kell, elítélni és határozni. A közéletnek nincs olyan kérdése, amelybe - süketen, vakon - ne szólna bele az átlagember, és ne érvényesítené a "véleményét".

Bátyám chat beszélgetése:

-„Amikor Sam-et alsó tagozatban a sarokba állítottak rossz magaviseletért, nem azt ígérték, hogy végig problémás lesz a srác.”
-„Majd elmúlik, ne aggódj miatta. Felfog nőni a feladataihoz.”
-„Sose fog felnőni, de majd értelmet beszélek a fejébe…vagy megverem…”

2015 nyara- M. S. Medical Center
Sóhajtva fújtam ki a levegőt, ujjaim és tenyerem alsó fele támasztották koponyámat, aminek asztalon könyöklő kezem biztosított végső támaszt. A papíron könnyedén gördültek előrébb betűim, melyek az össze szedetlenség és fáradtság miatt lassan olvashatatlanná váltak. Dr Reed megengedte, hogy felkészülhetek a holnapi vizsgámra az irodájában. Nem is tudnék haza menni ilyen viharos időben…a többieket meg nem akartam felhívni… nem akartam, hogy bajuk legyen. Annyit mondtam csak, hogy tanulok, ne várjanak haza. A gyakorlatom ideje 1 hónap - 30 óra/hét, kéthetenként egy alkalommal 16 órás ügyeleti szolgálattal. Megéri? Nekem meg. Miért nincs itt a doki, mikor épp kérdezni akarok tőle valamit? Habár erre, már rég tudnom kellene a választ, nem?
Lássuk hát.
Inzaviv beavatkozások:
- tisztító beöntés adása
- hólyagkatéterezés
- perifériás vénakanül behelyezése, megfigyelése, kivétele
- tisztító beöntés adása
- hólyagkatéterezés
- perifériás vénakanül behelyezése, megfigyelése, kivétele
Azt hiszem nem hagytam ki semmit…de töröm még az agyam, hátha… de nem hiányzik semmi. Tiszta ász vagyok.
Az ajtó nyikorduló hangjára kaptam fel pillantásom, amin Zara libbent be, sötét ballonkabátban. Mosolya olyan széles volt, hogy azt le se lehetett volna vakarni az arcáról. Értenem kellett volna?
Csacsogott mindenről, felét sem értettem, de bőszen vigyorogtam rá… ő is ugyanott tanult, ahol én, azzal a különbséggel, hogy ő toxikológusnak akart menni. Az volt a gáz, hogy nem nagyon ment neki, szóval olyan tanárpótlék voltam neki ilyenkor…mindentudó vagyok, még nem mondtam, igaz?
Váratlanul és kíméletlenül ért a kérdése.
- Hiányoznék neked, ha egyik napról a másikra…eltűnnék az életedből?
A szemébe néztem hirtelen meglepve, ott keresve a magyarázatot, hogy miért tett fel nekem ilyen kérdést. De tanácstalan maradtam, ahogy a válaszadással kapcsolatban is. Inkább kinéztem az ablakon, melyet ritmusos ütembe mosni kezdett az eső, szétmosódott maszatot csinálva a kilátásból. Mintha a múltunkat látnám.
Fogalma sincs, mit jelentett nekem.
- Változtat az bármin is, ha azt mondom: igen?! - fakadtam ki hirtelen és tettem felé egy tétova lépést. Feldúlt voltam, de nyugalmat erőltettem magamra. - Ha csak úgy akartalak volna… nyilván nem tart a kapcsolatunk több mint fél évig. - tettem hozzá higgadtabban egyenesen a szemeibe néztem. Most sokkal törékenyebbnek tűnt, mint máskor. Nem szerettem volna még rontani a helyzeten.
- Azt akarod hallani, hogy elszúrtam? Tisztában vagyok vele. Ha ez megnyugtat, nem te lennél az első, akinek csalódást okozok. - húztam keserű mosolyra ajkaimat, aztán hátráltam, végül ismét elfordultam.
Reméltem, hamar kipiheni ezt az egészet, mert nem volt kedvem drámázással tölteni az egész estét.
- Fáj a fejem. - hangja hidegen vágott bele a csendbe. Összeszorult a szívem a gondolatra, hogy a gorombaságom miatt visszavette magára a páncélját.
Annyira nehéznek éreztem a szívemet. A legjobb, amit tehettem, ez… nyugtot hagytam mindkettőnknek.
- Teljesen kikészítesz. - túrtam idegesen a hajamba, próbáltam mély levegőt venni, nem ment könnyen. Aztán felképelt. Arca vörös volt, tekintete könnyes és rideg. Kifújtam a bent maradt levegőt, sóhajtottam.
- Gyere, keresek neked egy kis fájdalom csillapítót. - indultam meg az ajtó felé.
Arcom még mindig égett csípős ütésétől, meg is dörgöltem ujjaimmal. Fáradtan ballagtam, többször megdörgöltem homlokomat, ásítva nyitottam be a helyiségbe. Beljebb sétáltam az asztalkához, a fájdalom csillapítós dobozzal tértem vissza fiatal lányhoz. Egyet kivett belőle, és úgy minden folyadék nélkül bevette azt. Sose mondta el azóta se, hogy milyen okból költöztek el másnap délután… mert elköltözött a családjával. A szomszédok szerint Oroszországba mentek, az apja ott kapott állást… sose vizsgázott le… én levizsgáztam, de azóta sem érdekel ez a fajta szakirány. Illetve de, érdekel, de nem helyezkednék el benne…

...
A bátyám leparkolt a buszmegállónál, hogy összeszedjen az esőben. SMS-t pötyögtem neki fél órával ezelőtt. A kocsiba hamar bepattantam. Lekéstem a buszt...
Rosszallóan rázta meg a fejét, észre vette az arcomon lévő, meggypiros és zöld-fekete lila foltokat.
- Az meg mi? Mi a fenét műveltél? - nem várva, hogy magyarázatot adjak, megragadta az államat és maga felé fordította a fejemet.
- Te vérzel! Basszus, mi a szart műveltél?
- Verekedtem és azt hiszem alul maradtam... - téptem ki a fejem az ujjai közül. Elkapta nyakamat, homlokomat az övéhez húzta és úgy fúrta pillantását a tekintetembe.
- Ne csináld ezt, hallod? Segítek, csak mond el nekem, hogy pontosan mi történt. - gondterhelten fürkészte pillantásomat, mérges volt, haragudott rám nagyon, de aggódott is értem, hisz mégis csak az öccse voltam.
- Mit akartál ezzel bizonyítani? Megmondtam, hogy bármikor számíthatsz rám, nem?
- Hagyjuk ezt, jó? Menjünk haza, fáradt vagyok...

...
- Ez meg mi a szar?! - fakadt ki a Főnököm, miután elolvasta a cikkemet.

"Eddig is gyanús volt, hogy szőrös kis lakótársad az Ördöggel cimborál? Nem hiszed, hogy véletlen lenne, hogy a bársonytalpúaknak bérelt helyük van minden boszorkány seprűjének nyelén? A félelmed nem megalapozatlan! Íme, 7 tény, ami azt bizonyítja, hogy a macskáknak természetfeletti képességeik vannak!... S.T. C."

- Hát ez állat! Nem is gondoltam volna... - hűlt el az egyik olvasó, én pedig csak a főnököt lestem, ahogy a tarkóját vakarta... barom!
Az újságba lapoztam, aztán megpillantottam az ikrem képét az egyik állatkertes szőrmókjával a kezében. Az állat anyja nemrégiben elpusztult, így most felváltva gondozzák a kölyköt... tipikus... már értem, hogy miért nem láttam tegnap egész nap...és még csak nem is szólt róla. Azt hiszem meg kell hogy neveljem megint... viszek neki egy kis kaját... talán egy kis pizzának örülne.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Samuel Clifford
Samuel Clifford EmptySzer. Júl. 19 2017, 22:16

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves ősellenségem életem megkeserítője Samuel! Samuel Clifford 1735856013
Nagyon örülünk, amikor keresett karakterek találnak gazdára - főként, ha a sajátjainkról beszélünk -, így volt ez jöttödkor is, illetve előtte, amikor megláttuk kischaten a törekvésed. Very Happy
Azt kell mondjam jól építkezel, szintén előnyben részesítem ezeket az apró snitteket, amik éppen megvillantanak egy-egy momentumot, mozdulatot a karakter életéből, és a végén az apró információszeletkékből kirajzolódik a csaknem teljes kép. Very Happy
Vad, zabolázatlan, heves, egy hitetlen, aki ennek helyére saját értékrendet állított fel magának. Egyáltalán képes lesz valaki betörni téged? Mintha az Élet - igen az a nagybetűs - összeesküdött volna ellened, vagy te őellene, magam sem tudok döntésre jutni. Két lábbal a talajon szigorú ólomsúlyokkal tartod ott magad. Hozok neked lufit, repülünk majd, mint Micimackó, vagy szemüveget adok rád, és pilóta leszel, csak engedd le a ballon oldaláról azokat a súlyokat, és oldd el a tartókötelet! Hadd színezzem be a kissé szikár, realisztikus világodat! Én hiszek benned, te is tégy így, ne csak tudd! Miért voltál a templomnál? Miért is nem lettél orvos? (Irtó menő vagy, amiért belecsempészted ezt a szálat, többek között ezért is imádlak. Samuel Clifford 3874598021) Ki vert meg? Mindjárt elpüfölöm. Hovatovább a bátyánk seggébe is belerúgok, meg a tiédbe is, csak hogy senkit se hagyjak ki. Annyi kérdést hagytál nyitva, ami éppen elegendő ahhoz, hogy ezentúl is kíváncsi legyek rád akkor is, ha nem a bátyám lennél. Ettől pedig még izgatottabban várom mire jutsz.  Samuel Clifford 2588409867
Na de elég a szóból, hiszen rád várnak most a foglalók, aztán pedig mi is. Very Happy Már éppen itt az ideje, hogy a játéktérre engedjelek!  :pls: Szóval, mi van azzal a pizzával? *erős célzás* Samuel Clifford 1159569709 Samuel Clifford 3874598021


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Samuel Clifford
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Samuel Timothy Clifford
» Georgia M. Clifford
» Fred Clifford
» Georgia Clifford
» Frederick Clifford

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: