New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 88 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 1 rejtett és 69 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roy McMillan
tollából
Ma 14:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 13:59-kor
Aston Miles
tollából
Ma 13:52-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:52-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:42-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:10-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:50-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

My companion's companion is my companion
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My companion's companion is my companion
My companion's companion is my companion - Page 2 EmptySzomb. 30 Márc. - 8:37
Music: Silent Scream
Location: NYPD- Manhattan
Mission: impossible
Tolerance level: Critical

Egy horkantás volt a válaszom arra, hogy „én is örülök a találkozásnak, hadnagy.” Mintha tényleg így lenne. Nem ettől fog felsőbbrendűnek hatni nálam, ettől csak egy szánalmas, formaságokhoz ragaszkodó senki marad. Ez a mi ügyünk volt, és bár nem bírom azt a baromarcú Rex felügyelőt, ettől még szólniuk kellett volna nekünk, hogy ma masíroznak be ide és viszik el minden cuccunkat.
A szemem sarkából figyeltem, ahogy Dave közelebb oldalgott hozzánk, aztán a tekintetem a velem szemben állóra siklott, ismét. Felvont szemöldökkel néztem rá, beszívtam az alsó ajkamat, hümmögtem párat, elfordultam egy pillanatra, hogy aztán visszafordulva megpróbálhassak bemosni neki egy akkorát, hogy lerepüljön az a szánalmas, tenyérbemászó, becézgető feje a helyéről, vissza oda, ahonnan előmászott, de a lendülő kezemet egy másik kéz fogta meg.
-Mindjárt nonverbális erőszakhoz folyamodok, amikor szétverem a fejed a hülye kezeddel, te büdös paraszt. –meredtem rá mérhetetlen idegesség és gyűlölet keverékével, igyekezve kiszabadítani a kezemet a fogságból. Had üssem meg!!!!! Elegem van a fellengzős, magukat jobbnak, többnek mutató és tartó, szánalmas kis kutyaszar szintű jellemekből, akiket még soha a büdös kurva életbe nem ruházott meg senki de úgy igazán. Az erőszak nem megoldás, de ennek a majomnak szívesen átrendeztem volna a képét.
-Ha még egyszer becézni próbálsz, kitépem a nyelvedet a helyéről és feldugom a s… mhmhmmmmmpfffff… –a számat befogó kéz tulajdonosát próbáltam meg lecsapkodni magamról, de mivel nem sikerült, így a végső megoldással próbálkoztam és szimplán csak megnyaltam Dave tenyerét, hogy engedjen már el. Nagy nehezen sikerült hátrébb vonszolnia, aztán csak elengedett, de közém és e közé a tetű közé állt.
-Állj le, Reilly. Tényleg emiatt kockáztatnád, hogy kirúgjanak, vagy levegyenek az ügyről? –szólalt meg végül úgy, hogy csak én halljam.
-Megérné. Kibaszottul megérné. –a Marco nevet sem kifejezetten szerettem, amikor így hívtak, nem még akkor azt, ha becézgetnek. A velem lefeküdt nők sem csinálták ezt, ne egy random faszarcú FBI szökevény kis görcs kezdje el.
-Dehogy érné meg. Te is tudod, hogy ez csak azt jelentené, hogy igazuk van, és tényleg az vagy, aminek a tekintetük alapján gondolnak. Menj ki, szívj el egy doboz cigit, addig majd beszélek vele. –csak megforgattam a szemeimet, a feje mellett elnézve erre a Doktor Megakarokhalniabecézésekmiatt-ra.
-Már tudom, hogy miért van jóban Sinclair-rel. Mindketten kikent, fellengzős kis gecik. De hajrá, talán te nem akarod agyonbaszni valamivel, ha majd Mauríciónak vagy valami faszomságnak hív. –indultam el inkább kifelé, mielőtt átgázoltam volna Dave-en is, és agyonvertem volna ezt az öltönyös fapicsát.

-Dave. Kezet fognék, de… –törölgette meg a kezét a nadrágjába, egy pillantást vetve még a távozó alakra.
-Lenne pár kérdésem, amíg Reilly hadnagy szusszan egyet. Azt mondta, hogy részt vehetnek a nyomozásban, és ez a Jacob K. Javits Federal Building-ben fog megtörténni. Mostantól ott lesz ennek az ügynek a műveleti központja? Illetve az előzetes egyeztetés hármuk között is ott kell, hogy történjen, vagy ha előkerül a felügyelő, akkor megteszi itt az egyik iroda is, hogy megbeszéljék a részleteket? –tette fel azt a pár kérdést, ami jelenleg a legfontosabb volt. Ha Sinclair előkerül, úgy is csak akkor tudnak érdemi lépéseket tenni az ügyben, és minden részletet megbeszélni.
To: the asshole who stole my dead body
BEE





I glared at a lot of people. I assumed everyone hated me.


Terry M. D. Scott and Emmalynn Larson imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Marco Reilly
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
My companion's companion is my companion - Page 2 74fa67c0904515c1f200d844c2d4d4ca
My companion's companion is my companion - Page 2 Tumblr_nyj6fkEZqY1sp6qtuo4_400
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
“Voltam már az íjász és a tükörben a célpont.
Voltam már az ütés és a kettérepedt szegycsont.
Voltam már a megoldás, voltam én a hiba.
Voltam már a hitetlenek szájában az ima.”
♫ :
“Sweet victory, with everything I do.
With every talent,
I'm so much more talented than you.
Every time I try, I crush it and succeed.
Me, I'm totally the best.
Me, me, super cool me, handsome guy
Hm, ya', go f*ck yourself.”
★ családi állapot ★ :
“'If he falls in love with you, he’s going to...
My companion's companion is my companion - Page 2 Prfctgfmms
... love you for the rest of his life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, USA /ideiglenes/
★ :
My companion's companion is my companion - Page 2 SVP7X
★ idézet ★ :
“Throughout his life, the same
He's battled constantly this fight he cannot win.
A tired man they see no longer cares.
★ foglalkozás ★ :
gyilkossági nyomozó (hadnagy)/felfüggesztve/
★ play by ★ :
Norman Reedus
★ hozzászólások száma ★ :
132
★ :
My companion's companion is my companion - Page 2 SVnyL
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My companion's companion is my companion
My companion's companion is my companion - Page 2 EmptyHétf. 1 Ápr. - 8:32



Sinclair - Reilly - Terry


- Ho-Ho-Ho... - léptem hátra ijedt, kezeim magam elé emelve. - Erre semmi szükség, nem akartam én rosszat, csak kedves akartam lenni. Egy kis becenévnek mindenki örül - mondtam értetlenül, fel nem fogva, hogy mégis mi baja volt az öreg rókának ezzel a kedves kis becenévvel. Olyan, mintha a tanárnak nehézséget okozna az osztályzat beírása. Az emberek néha furák. Vagy csak a zsaruk ilyen kényesek mindenre?
Figyelmesen követtem tekintetemmel az eseményeket, amint Dave és Marco értekeznek, vélhetően rólam, vagy a pszichoterápiás lehetőségekről, majd Reilly el is andalgott. Szüksége lenne pár meditációs alkalomra, vagy épp egy hetes elvonulásra, hogy kevésbé legyen karótnyelt idegsokkos állat.
A hozzám lépő Dave-re pillantottam, majd megeresztettem egy bájos mosolyt a kérdése hallatán.
- Alapvetően központilag igen, de emiatt a rendőrség embereinek nem kell feltétlen átköltöznie, innen, a saját irodáikból is dolgozhatnak az ügyön, de mindenről másolatot kell majd küldeni. Digitálisan is tökéletes lesz. De nyilván hasznos, ha össze tudunk ülni személyesen is egyeztetni, hiszen ez szükséges az érdemi haladáshoz is.
Nem ragaszkodom ahhoz, hogy az előzetes egyeztetés az FBI központban történjen, de nem szerettem volna tovább itt maradni a kelleténél, de akkor megvárom a felügyelőt, hogy ne kelljen emiatt plusz köröket futni. Végülis jogos a felvetés. Nem egyszer egyeztettem már Sinclair irodájában. Megszokott hely.


Amint Horatio értesült a fejleményekről a lehető leggyorsabban igyekezett összekészülni, hogy időben elcsípje az FBI embereit. A szolgálati autók még a parkolóban voltak, így a felügyelő némileg megnyugodva szállt ki a kocsiból és indult el az épület felé, ahol a felettébb zaklatottnak tűnő hadnagy szúrt neki szemet cigizés közben.
- Csak nem Dr. Scott van itt az FBI-tól? - kérdezte, mivel sejtette, hogy neki kell lennie, ha ennyire fel tudta az illető húzni. - Már megint mit művelt az a bárgyú ökör? - kérdeztem zsebre dugott kezekkel odasétálva a hadnagyhoz. Elég széles a skála, hogy kit éppen mivel tud kiborítani.


[/color]
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My companion's companion is my companion
My companion's companion is my companion - Page 2 EmptyHétf. 1 Ápr. - 16:53
Music: Silent Scream
Location: NYPD- Manhattan
Mission: impossible
Tolerance level: Critical

Az épület előtt állva gyújtottam meg a sokadik cigimet, nehogy mégis visszamenjek, aztán pofán vágjam azt a tenyérbemászó kis gilisztát. Vannak fokozatai annak, hogy kit mennyire akarnék vissza kézből úgy tarkón vágni, hogy átrepüljön a falon, és ez a nyálasképű FBI-os szégyen most jelenleg az élmezőnyben volt. Az ismerős, idegesítő hangra aztán felemeltem a fejemet is, és egy "eztkomolyannemhiszemel" sóhajtással szívtam inkább bele a cigimbe.
-Ja, a haverod odabent van, szóval menj be hozzá, aztán jófejkedjetek egymással tovább, meg örüljetek egymás kifinomultságának és nyaljátok ki egymás seggét. -nem kellett nekem seggfej Sinclair mellé még baromarcú Scott is, aki becézget és legszívesebben kitépném a nyelvét a szájából, hogy a seggébe dugjam. Ha már egyszer Dave nem hagyta, hogy befejezzem ezt a gyönyörű ajánlást. De meg tudom mutatni neki az utat vissza a kurva anyjába is, még térképet is rajzolok hozzá, ha akarja.
-De ha már így összefutottunk. Kurva kíváncsi lennék valamire. -néztem aztán rá, ledobva a csikket, hogy eltaposhassam. Közben kaptam egy SMS-t Dave-től, hogy ha megjön az előttem álló, akkor majd az irodájában lehet egy elő megbeszélésünk. A kedvenc nemzetközi jelzésemet ábrázoló emoji-val válaszoltam neki, aztán el is raktam a telefont a zsebembe.
-Minek kellett volna neked ehhez az egész ügyhöz Larson? -néztem rá felvont szemöldökkel, összefonva magam előtt a karjaimat.
-Csak mert... nem öltek meg senkit rituálisan, nem karcolták a fejjel lefelé mókuskerekező ősi szaristent a mellkasába, nem volt benne semmi elvont vagy okkult. -ehhez nem kellett volna kifejezetten ő, sőőőőt. Ha annyira kurva jó a csapata, akkor intéztesse velük ezeket a dolgokat. Ez nem rejtélyes gyilkosság volt, mivel a sűrített levegő létező dolog, és nem állította be úgy egy betegelméjű kannibál, hogy a Chupacabra szívta ki a vérét vagy valami. Ez nem ez a hatáskör.
To: the asshole who stole my dead body
BEE





I glared at a lot of people. I assumed everyone hated me.


Horatio R. Sinclair imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marco Reilly
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
My companion's companion is my companion - Page 2 74fa67c0904515c1f200d844c2d4d4ca
My companion's companion is my companion - Page 2 Tumblr_nyj6fkEZqY1sp6qtuo4_400
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
“Voltam már az íjász és a tükörben a célpont.
Voltam már az ütés és a kettérepedt szegycsont.
Voltam már a megoldás, voltam én a hiba.
Voltam már a hitetlenek szájában az ima.”
♫ :
“Sweet victory, with everything I do.
With every talent,
I'm so much more talented than you.
Every time I try, I crush it and succeed.
Me, I'm totally the best.
Me, me, super cool me, handsome guy
Hm, ya', go f*ck yourself.”
★ családi állapot ★ :
“'If he falls in love with you, he’s going to...
My companion's companion is my companion - Page 2 Prfctgfmms
... love you for the rest of his life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, USA /ideiglenes/
★ :
My companion's companion is my companion - Page 2 SVP7X
★ idézet ★ :
“Throughout his life, the same
He's battled constantly this fight he cannot win.
A tired man they see no longer cares.
★ foglalkozás ★ :
gyilkossági nyomozó (hadnagy)/felfüggesztve/
★ play by ★ :
Norman Reedus
★ hozzászólások száma ★ :
132
★ :
My companion's companion is my companion - Page 2 SVnyL
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My companion's companion is my companion
My companion's companion is my companion - Page 2 EmptyHétf. 1 Ápr. - 17:44



Sinclair - Reilly - Terry


- Nem a haverom. Nem kedvelem azt az elvarázsolt fejét én sem. Irritál, hogy úgy tesz, mintha ezer éves jó barátok lennénk. Tiszteletlen és cseppet sem kifinomult - válaszoltam. - Bár, ha jobban belegondolok, lehet maga is csak szarkasztikusan értette, amit mondott.
Hamarosan a cigi is kikerült a képből, ő pedig mintha megkomolyodott volna, de lehet csak én láttam rosszul és nem történt semmi változás benne. Nem értettem mi ütött belé, nem értettem mitől jött neki ez a kérdés, amit feltett nekem. Miért kíváncsi erre? Egyáltalán mi köze hozzá? Csak nem féltékeny? Azt hiszi akarok valamit Larsontól, pedig itt csak munkáról van szó, semmi romantikus, vagy szexuális közeledés.
Vártam kicsit, mert közbe szólt az SMS, amivel láthatóan semmi különöset nem kezdett, csak valamit vissza pötyögött. Nem osztotta meg velem a tartalmát, így nem tudtam, hogy milyen ügyben, de vélhetően munka ügyben írtak neki.
- Ezt hogy érted? Mi az, hogy minek kellett volna? - kérdeztem vissza, hogy pontosítson, amit meg is tett és jobban kifejtette mire gondolt. Elég kellemetlen volt a helyzet, a kérdés, az érzések, amiket keltett bennem, hogy ebben a kényes témában kelljen nyilatkoznom.
- De volt. Mármint... akkor még azt hittem, hogy misztikus módon lyukasztották ki a fejét - válaszoltam és ez igaz is volt, meg nem is. Végül is akkor tényleg okkultnak és megmagyarázhatatlannak tűnt az eset és akkor még nem is gondoltam a sűrített levegőre. Akkor még csak egy megmagyarázhatatlan eredetű lyukról volt szó az áldozat fejében. Akkor még amúgy is a fejeket berepesztő szerzetesek körül forogtak a gondolataink. De ez csak az egyik indok volt. Ott ott más is, de azt nem, hogy Marconak, még magamnak sem akartam beismerni. Eszem ágában sem volt beszélni az őszinte érzéseimről, hogy miért ragaszkodok Emmához az első közös ügyünk óta.
Igaz, ott volt a csapatom, ezt jogosan róhatná fel nekem, de ők csak támogattak, nem voltak igazán mellettem. Jöttek-mentek, vizsgálódtak, nyomoztak, bizonyítékokat gyűjtöttek, hozzátartózókkal beszélgettek, bizonyítékokat elemeztek, stb. Nem voltak ott velem igazán.
Kapaszkodhatnék Jaydába is, de sajnos ő túl sokat van távol. Utóbb sok időt töltött kórházban és elég komplikált vele kijönni, de vele is próbálom kialakítani a magam kapcsolatát. Talán sikerül vele is hosszú távú, jól működő kapcsolatot kialakítani és akkor már nem kell Marconak osztozkodnia velem Larsonon, mert láthatóan nem tetszik neki. Vagy csak én gondolom túl.
- Akkor ott frissen olvasva okkultnak tűnt. Érti, mintha... valami energia hullám törte volna be a fejét - válaszoltam. - Szabályos alakzatban... - Nem, ezt én sem hittem el. Lehet, hogy flúgos voltam, de nem ennyire. Ahogy a piramisok és az ufók kapcsolatában sem hittem, de valamibe kapaszkodnom kell. Az igazságot mégse mondhatom el neki.
- Menjünk, keressük meg Scottot - indultam is el, hacsak vissza nem tartott.

[/color]


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Marco Reilly imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
My companion's companion is my companion - Page 2 Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
The modern age
Master Detective
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You realize that our
mistrust of the future
makes it hard to give up the past.
My companion's companion is my companion - Page 2 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
My Name Is Rex
I wish I was special
You're so fuckin' special

But I'm a creep | I'm a weirdo
She's running out the door
She's running out
★ családi állapot ★ :
My companion's companion is my companion - Page 2 8909e5bbd965126a521b5a1f4209ad7e90708aea
When those we care about are weakest,
Thats when we must be strong for them.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
My companion's companion is my companion - Page 2 Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.

My companion's companion is my companion - Page 2 Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó (felfüggesztve)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
239
★ :
My companion's companion is my companion - Page 2 Tumblr_inline_oyq7oqsh821uvee7b_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My companion's companion is my companion
My companion's companion is my companion - Page 2 EmptyHétf. 1 Ápr. - 18:39
Music: Silent Scream
Location: NYPD- Manhattan
Mission: impossible
Tolerance level: Critical

-Igen? Akkor miért mondtad azt már az elején, hogy szerinted nagy nyomás érte a koponyát? A kiabáló tibeti szerzetes fasszopók nem hajolnak oda a fejedhez, hogy közvetlenül halántékon kiabáljanak, vagy igen? -vontam fel a szemöldökömet kérdőn, a fejemet rázva.
-Beszarok, itt mindenki zakkant... -fújtam ki a levegőt egy hitetlen, kényszeredett vigyorral.
-Na idefigyelj. Mindketten tudjuk, hogy ez egy kibaszott szar duma volt, egy gyenge kifogás egy gyenge, szánalmas kis féregtől. Ha akarsz tőle valamit, legyen elég nagy faszod, és állj oda elé. Bármi is az. De ha nem, akkor ne keress szánalmas, undorító kifogásokat, hogy a közelében legyél. Azért, mert egyszer együtt dolgoztatok, még nem lesztek barátok, és jóban sem. A munka az munka. Emma nem a beosztottad, nem a te embered, és végképp nem a társad. Felfogtad? -léptem hozzá közelebb.
-Mi van, Sinclair? Most elvitte a tigris a szánalmas kis beszélőkédet, amikor kérdeztelek arról, hogy mit akarsz olyantól, akiért felelős vagyok? Miért nem mered megmondani? Hm? Emma tudja? -gondolom nem. Közelebb hajoltam hozzá, hogy nyomatékot adhassak a szavaimnak.
-Mivel nem válaszoltál a kérdésemre, gondolom valami beteges dolog van a háttérben, és te is tudod, hogy nem normális, vagy lenne elég faszod elmondani. Jól figyelj, mert egyszer mondom el. Larson velem dolgozik. Én kérettem át magam mellé a gyilkosságiakhoz. Ha még egyszer meglátlak a közelében, ketté téplek, mint egy hülye kis ropit és zászlót csinálok belőled, hogy itt lobogj az ajtó felett. Az FBI-os baszokénráhogyahaverodvagysem baromarcúval együtt. -néztem rá, majd a bejárat felé.
-Nem. Keresd meg magad. Engem nem fizetnek meg eléggé azért, hogy elviseljek egy flúgos, zaklató balfaszt. Nem még akkor, ha szaporodnak, és már ketten verik a faszukat arra, hogy milyen nagyszerűek és feljebbvalók. A fasza FBI és a fasza Sinclair csapat a nagyszerű Rex felügyelővel az élen majd megoldja. Akinek nem tetszik, az csókolja meg a szőrös seggem, és rúgjon ki. -vontam meg a vállamat hanyagul.
To: the asshole who stole my dead body
BEE





I glared at a lot of people. I assumed everyone hated me.


mind álarcot viselünk
Marco Reilly
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
My companion's companion is my companion - Page 2 74fa67c0904515c1f200d844c2d4d4ca
My companion's companion is my companion - Page 2 Tumblr_nyj6fkEZqY1sp6qtuo4_400
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
“Voltam már az íjász és a tükörben a célpont.
Voltam már az ütés és a kettérepedt szegycsont.
Voltam már a megoldás, voltam én a hiba.
Voltam már a hitetlenek szájában az ima.”
♫ :
“Sweet victory, with everything I do.
With every talent,
I'm so much more talented than you.
Every time I try, I crush it and succeed.
Me, I'm totally the best.
Me, me, super cool me, handsome guy
Hm, ya', go f*ck yourself.”
★ családi állapot ★ :
“'If he falls in love with you, he’s going to...
My companion's companion is my companion - Page 2 Prfctgfmms
... love you for the rest of his life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, USA /ideiglenes/
★ :
My companion's companion is my companion - Page 2 SVP7X
★ idézet ★ :
“Throughout his life, the same
He's battled constantly this fight he cannot win.
A tired man they see no longer cares.
★ foglalkozás ★ :
gyilkossági nyomozó (hadnagy)/felfüggesztve/
★ play by ★ :
Norman Reedus
★ hozzászólások száma ★ :
132
★ :
My companion's companion is my companion - Page 2 SVnyL
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: My companion's companion is my companion
My companion's companion is my companion - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
My companion's companion is my companion
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Elias lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: