New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Damage to The Glasshous - Chris & Hugh
TémanyitásRe: Damage to The Glasshous - Chris & Hugh
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh EmptyPént. Márc. 29 2024, 14:27

hugh & chris
when the bullet made a friendship.

Sokkal jobban éreztem magam már akkor is, amikor vánszorogtunk ki a dokival a mentő irányába. A kinti friss levegő jót tett a kába fejemnek.
Nem rajongtam kifejezetten a mentőért sem, de úgy voltam vele, hogy jobb, mint a kórház. Vér meg mindenhol van, úgyhogy ez csak annyival jobb, hogy ha minden jól megy, korábban szabadulhatok. Megpillantottam kint Ginnyt, épp az anyjával beszélt és reménykedve várta, hogy kimásszak a mentőből.
Inkább oda sem néztem, hogy a doki mit csinált velem, nem akartam tovább rontani a helyzetet. Szerencsére a seb nem volt para, de ezt éreztem is, hogy csak valami felszíni sérülés lehetett, meg akkor biztosan több vért is vesztettem volna.
- Quinn. De szólítson Chrisnek nyugodtan. Doktor… Montgomery – lestem meg a nevét az uniformisáról. Mindkettőnket jó hosszú névvel áldott meg a sors. Nem kifejezetten kedveltem, mikor a cégnél egy rakat papírt alá kellett írni folyton, így kénytelen voltam már valami praktikus aláírást kitalálni magamnak, így többnyire csak annyit szoktam odafirkantani, hogy Quinn.
Jó fejnek tűnt amúgy az orvos, nem tudom, hogy mennyi idős lehetett, de nagyjából hasonló korúnak tippeltem volna, mint magamat.
Míg a doki pakolászott, igyekeztem összeszedni magamat, hogy már segítség nélkül ki tudjak mászni a mentőből, de még kicsit kótyagosnak éreztem magam. Nem ez volt életem legjobb estéje, de úgy voltam vele, hogy egészen kicsivel megúsztam a dolgot, rosszabb is lehetett volna.
- Rendben, így lesz – feleltem az orvosnak, miután ismertette a legfontosabb tudnivalókat. A kötés cseréje egy érdekes manőver lesz, de abban bíztam, hogy Ginny majd hősiesen helytáll és megoldjuk együtt valahogyan. Fél kézzel magamnak bénázni nem tűnt túlságosan jó ötletnek, meg amúgy is, ha meglátom és vérzik, megint az lesz a vége, hogy kiskanállal kell a földről összekaparni.
Dr. Montgomery jó fej volt és megengedte, hogy egy rövid ideig még maradjak, de igazából nem akartam én órákig, csak tényleg, néhány pillanatot, amíg teljesen rendbejövök.
- Ja, köszönöm – vettem el tőle a zakót és felvettem, amennyire tudtam. Így a szakadt ujjú inggel kicsit körülményesebb volt, meg hűvös érzetű volt a vér miatt, amivel átitatódott, de szerencsére nem volt kifejezetten zavaró. A téli kabátom valahol az autóban volt, így jobb híján kénytelen voltam a zakót felvenni, mivel azért eléggé hűvös este volt a mai.
- Oké, akkor majd a rendőrökkel intézem a dolgokat – feleltem. – Akkor készen vagyunk? – kérdeztem egy sóhaj kíséretében, de eléggé nyilvánvalónak tűnt, hogy itt már nincs semmi dolgom. – Nos akkor, kösz Doki – köszöntem meg a munkáját, majd kimásztam. Elköszönhettem volna úgy is, hogy a soha viszont nem látásra, de az eléggé bunkó lett volna ugyanakkor rendkívül találó is.




Hugh Montgomery imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Christopher Quinn
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh Tumblr_mu5vk1FZVW1r8mbrvo7_250
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh E967f4dcc219e6e9b9dcd6fc02951235ea4c54ee
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
the IT guy
★ családi állapot ★ :
she stole my heart
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh 07dd40847f49884948ff927cf364a00a
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh A70847253f4c1bb7611848ac23a64aa7ccf4392b
★ foglalkozás ★ :
CEO of CQ IT Ltd. , software developer
★ play by ★ :
Dylan O'Brien
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh Tumblr_o7axm7YQzj1vujkado3_r1_250
TémanyitásRe: Damage to The Glasshous - Chris & Hugh
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh EmptyVas. Márc. 17 2024, 18:48
Hugh & Chris
Damage to The Glasshous:: The bullet that made a friendship
Végül a mentő viszonylagos tisztaságában kötöztem át a férfi karját. A nyugtatót végül visszautasította, így az szerencsére nem kellett. Elég hamar túl is voltunk a macerásnak nem mondható kötözésen és a ruháktól eltekintve, nem keletkezett nagy kár.

Mialatt kötöztem, megérdeklődte a karjának állapotát, ami természetes, csak úgy, mint az, hogy válaszoljak rá. – Nem vészes a seb, nem kell aggódnia, Mr. … – Mondtam volna utána a nevet is, de információ hiányában csak reménykedni mertem, hogy befejezi a mondatomat és bemutatkozik. Aztán hogy készen voltam, lefertőtlenítettem a használt eszközöket, amiket nem sterilen bontottam ki, majd visszahelyeztem a mentő megfelelő fiókjaiba. A steril eszközök helyére újat tettem és a megmaradt gézt is kidobtam, hiszen azt ebben a formájában még egyszer már nem lehet felhasználni. Szigorúak az előírások, viszont sokszor életet mentenek. Mert egy esetleges fertőzött eszköz használata a beteg életébe is kerülhet. Visszafordultam dolgom végeztével a férfi fele és jeleztem, hogy meg is volnánk. – Kész vagyunk, ha minden igaz. Egy-két hétig pihentesse és mindennap cserélje a kötést. Ha váladékozna, maradéktalanul mutassa meg egy orvosnak. – Bár ez volna a legrosszabb eshetőség, mert ez azt jelentené, hogy rossz munkát végeztem és elfertőződött sebe. A mondandóm végén, megkérdezte, hogy maradhat-e még. – Mivel nem óhajt bejönni a kórházba, alapvetően azt kellene válaszolnom, hogy nem, de ezúttal kivételt teszek. – Azzal átnyújtottam a zakóját. – Viszont ezt itt ne felejtse. – Mint azt korábban is gondoltam, valószínűleg nem lehetett olcsó darab, ne az én lelkemen száradjon a kár. Elég ha megdorgálnak, mert szabályokat hágok át idegenek kedvéért. Vagy úgy bárki kedvéért. – Alapvetően szükséges lenne az adatai felvételére amennyiben kórházba szállítjuk, de így ez a rend őreire hárul, akiket a kollégám már értesített is. – Ez fontos protokoll, hiszen az elkövetőt jó volna elkapni, de emiatt nem csak az adatai, de a vallomása is fontos lehet, hátha tud személyleírást adni. Ez azonban már végkép nem a mi hatáskörünk. Abban viszont bízok, hogy minden tanáccsal elláttam, ami szükséges és hibát sem vétettem, mert már csak az hiányzik, hogy a kórházban a fejemet vegyék, hogy minek jöttem, ha nem értek hozzá.
code by EMME




There are things I have no control over. One of those things is my heart that loves you completely, unquestioningly.

Christopher Quinn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hugh Montgomery
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh X2Ow2vY
★ kor ★ :
28
★ családi állapot ★ :
✦ Drea Torres
★ lakhely ★ :
✦ New York
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh 07HatYw
★ idézet ★ :
"...A kapocs közöttünk mi kettőnket alakít
Nem kell más, nem érdekel senki
Tőlem Téged senki nem tud elvenni..."
★ foglalkozás ★ :
✦ Rezidens
★ play by ★ :
✦ Louis Tomlinson
★ hozzászólások száma ★ :
23
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh PcoVVq6
TémanyitásRe: Damage to The Glasshous - Chris & Hugh
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh EmptyHétf. Márc. 11 2024, 00:23

hugh & chris
when the bullet made a friendship.

A földön feküdve lényegesen jobbak voltak az esélyeim, hogy nem fogok kidőlni, a hűvös padló is jól esett a hátamnak, meg talán valaki ablakot is nyitott, hogy a makulátlanul tiszta, kicsit sem szmogos New York-i levegő bejöjjön a terembe. Mivel hideg volt kint ez most egészen jó hatással volt rám. Egyre inkább azt éreztem, hogy észnél maradok.
A doki hamar odaért, megállapította, hogy nem vészes a dolog, majd miután színt vallottam a gyengeségemet illetően, meginvitált a mentőbe. Minden porcikám tiltakozott az ellen, hogy bevigyenek kórházba, mert akkor meg minden kezdődik elölről, így nagyon reméltem, hogy itt el tudja látni a sebet.
- Megpróbálok – nyögtem a kérdésére a nem túl meggyőző választ, de tényleg próbáltam összeszedni magamat, hiszen tudtam nagyon jól, hogy csak a vér a bajom, bár nekem az is pont elég volt.
- Áh nem kérek, köszönöm – feleltem a nyugtatóra vonatkozóan. Megmutatom én a világnak, hogy kemény fából faragtak. Még akkor is, ha ez az elmúlt néhány percben tökre nem így tűnt.
A dokiba karoltam és ketten kivánszorogtunk a mentőhöz, ahova sikeresen bemásztam és leültem a hordágyra. Csendben figyeltem, hogy miket szed elő, nem igazán volt részem még hasonlóban, ha kölyökkoromban bármi baj ért, anya mindig ellátta a sebet, de sosem volt komolyabb bajom szerencsére.
A doki kérésére kibújtam a zakóból, de az ingem már nem volt menthető, meg nem is baj, nem szívesen vetkőztem volna neki itt a hidegben, habár az adrenalin eléggé lüktetett még bennem, nem is teljesen tudtam, hogy fázom, vagy melegem van-e inkább.
- Nagyon gáz a helyzet? – kérdeztem, amikor szabaddá vált a karom és jobban láthatta a sebet.
Nem néztem, hogy mit ügyködött, mindkettőnknek jobb volt így, különben, ha megint meglátok valami véres izét, lehet tényleg kidőltem volna.
Amikor a sebet tisztította fel-felszisszentem, de ahhoz képest, hogy milyen mutatványt toltam odabent, egészen jól viseltem, csak a fejem volt még egy kicsit kótyagos. Amikor végzett, megkérdezte, hogy bevigyenek-e a kórházba.
- Áh, arra semmi szükség, csak még jobban kidőlnék – vicceltem el a dolgot. – Egy kicsit maradhatok még esetleg, amíg teljesen összeszedem magam? – kérdeztem vissza inkább, mert nem akartam kockáztatni, hogy amint kilépek, össze is rogy alattam a lábam.
- Ja, meg valakitől hallottam, hogy az adataimat majd felveszik… ezt itt intézzük, vagy majd a rendőrök fogják? – érdeklődtem. Nem voltam tisztában a protokollal, így hát úgy voltam vele, hogy ennyi kérdezősködés talán belefér.



mind álarcot viselünk
Christopher Quinn
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh Tumblr_mu5vk1FZVW1r8mbrvo7_250
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh E967f4dcc219e6e9b9dcd6fc02951235ea4c54ee
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
the IT guy
★ családi állapot ★ :
she stole my heart
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh 07dd40847f49884948ff927cf364a00a
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh A70847253f4c1bb7611848ac23a64aa7ccf4392b
★ foglalkozás ★ :
CEO of CQ IT Ltd. , software developer
★ play by ★ :
Dylan O'Brien
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh Tumblr_o7axm7YQzj1vujkado3_r1_250
TémanyitásRe: Damage to The Glasshous - Chris & Hugh
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh EmptySzomb. Márc. 02 2024, 01:50
Hugh & Chris
Damage to The Glasshous:: The bullet that made a friendship
Az ájulásra bólintok a hölgyre szegezve pillantásomat. – Köszönöm kisasszony, egy fontos lehet. – Majd ismét a férfire tekintek. – Hogy érzi, eltud velem jönni most a mentőautóig? – Lényegesen egyszerűbb volna a sebkötözés is, na meg valamivel tisztább környezetben is történne. – Amennyiben kéri, adhatok nyugtatót, ami segít leküzdeni a vér iránti iszonyát. – Ez többnyire szokott segíteni, mert a benyugtatózott ember kissé másként látja a világot. Amennyiben úgy válaszol, hogy eltud velem jönni a mentőig, megfogom az ép karját, hogyha kell, meg tudjam tartani és elindulok vele. A mentőhöz érve leültetem a hordágyra és mellé kipakolok mindent, amire szükségem lehet. Mint betadin, géz, géz lap, sebtapasz, ragasztó, tű és orvosi cérna, ha varrni kéne a sebet, illetve egy műtős olló, amennyiben mégis a karjában lenne a golyó, vagy annak szilánkja. Továbbá vérzéscsillapító és nyugtató, ha szükség lenne rá.

Ha mégis úgy döntene, hogy jobb ha a helyszínen marad, abban az esetben egyedül megyek vissza a mentőautóhoz, ahol egy orvosi táskába pakolom a szükséges eszközöket és azzal térek vissza a sebesülthöz. Mindegy melyik is legyen, a karját megszabadítom a ruha anyagtól. Először arra intem, a zakótól váljon meg – ez nem lehetett valami olcsó és a tisztítóval még mindig jobban jár, mintha széttépném neki. Mivel nudiztatni nem szeretném, az ing ujját kettészakítom. Szerencsére jól ítéltem meg, és nincs a sebben a golyó, azonban némi szilánkdarabka belefúródott, így először attól megszabadítom, majd jöhet a vérzéscsillapító, mielőtt elvérezne itt nekem. Utána jól beáztatok egy géz darabot betadinnal és kitörlöm a sebet. Majd még egyet és azzal már csak egy húzásnyit törlök, hogy minden bacilust kifele irányítsak a sebből. Megállapítom, hogy varrást nem igényel a seb, így arra most nem lesz szükség. Egy sebtapasszal zárom a sebet, majd még körbe tekerem gézzel, amit egy csík ragasztóval rögzítek. – Nem látom feltétlen szükségét, mivel megállapítható, hogy a vértől való iszonyától ájult el, de ha igényli, bevisszük a legközelebbi kórházba. – Mivel elég nagy felhajtást keltett ez az egész szituáció, fel vagyok rá készülve, hogy ezek után egészen biztos nemleges választ fogok kapni. A legtöbben legalábbis így reagálnának le egy ilyen kínos szitut.
code by EMME




There are things I have no control over. One of those things is my heart that loves you completely, unquestioningly.

Christopher Quinn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hugh Montgomery
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh X2Ow2vY
★ kor ★ :
28
★ családi állapot ★ :
✦ Drea Torres
★ lakhely ★ :
✦ New York
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh 07HatYw
★ idézet ★ :
"...A kapocs közöttünk mi kettőnket alakít
Nem kell más, nem érdekel senki
Tőlem Téged senki nem tud elvenni..."
★ foglalkozás ★ :
✦ Rezidens
★ play by ★ :
✦ Louis Tomlinson
★ hozzászólások száma ★ :
23
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh PcoVVq6
TémanyitásRe: Damage to The Glasshous - Chris & Hugh
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh EmptySzer. Feb. 28 2024, 22:09

hugh & chris
when the bullet made a friendship.

Annyira gyorsan történt minden, hogy hirtelen fel sem fogtam. Abban voltam csak biztos, hogy Ginnyt meg akarom védeni, ha kell, akkor az életem árán is. Próbáltam visszatartani amennyire csak tudtam, de végül ellökött mindkettőnket a földre, hogy kisebb eséllyel találjon el a támadó, ha felénk célozna. És nyilván felénk célzott, mert Ginnyvel túlságosan feltűnő jelenség lettünk azzal, hogy vissza akartam tartani.
Amint elsült a pisztoly, nagyjából fél pillanat múlva éreztem a karomon a fájdalmat, amit először fel sem fogtam. Amikor láttam, hogy sikeresen elfogták az elkövetőt, megkönnyebbültem, és rájöttem, hogy valami gáz van, mert fáj a karom, és ahogy figyeltem, hogy a vér egyre inkább áztatja el az öltönyöm anyagát, kezdtem rosszul érezni magamat. Nem, még véletlenül sem a sérüléstől, a vér. A vér az egésszel a baj.
- Rám nézz... hallod? Rám! – kiáltotta Ginny, és én legjobb tudásom szerint irtóra próbálkoztam ránézni, de baromira nehezen ment. Elkezdtek fehér foltok lenni a szemem előtt, és tudtam, hogy ez az ájulás közeli állapot. Sikeresen összehoztam már ájulást korábban, úgyhogy már megvolt a rutin. Valaki megemelte a lábamat és feltette valami székre, vagy lövésem sincs, mire. Talán Ginny utasítására történt mindez. Ezt követően valamikor pedig azt éreztem, hogy valami hideg van a homlokomon és ez olyan hatással volt rám, hogy egyik pillanatról a másikra elkezdett kitisztulni az agyam.
Inkább bele sem gondoltam, hogy egy tízes skálán mennyire lehettem szánalmas ezzel az ájulós sztorival, de mindegy, bármit is próbáltam volna tenni, esélytelen próbálkozás lett volna.
A földön feküdtem és bámultam a plafont, azokat a drága csillárokat, amik a mennyezetről csüngtek lefelé. Ettől jobb elfoglaltságom aligha lehetett volna, ugyanis felkelni még nem mertem, a karomra sem bírtam ránézni, nehogy visszatérjenek a fehér foltok, Ginny meg épp az anyjával meg a húgával volt elfoglalva.
Közeledő sziréna hangját hallottam meg egyszer csak, majd néhány pillanaton belül a hang elhalt, és sietős léptek zaja csapta meg a fülemet.  A terem falán láttam, hogy a mentő villogó kék fénye még itt is látszott. Egy nyögés hagyta el a számat, ahogy próbáltam feltápászkodni a földről, annyira nem is volt para a szitu, nem húzott vissza a fejem vízszintesbe, pedig féltem, hogy az lesz.
Megérkeztek a mentősök és sikeresen meg is találtak. Két orvos jött oda hozzám, majd az egyik tovább is állt. Nekem egy orvos is elég, csak ne vérezzek már.
- Hello, Doki – köszöntöttem az orvost kissé kábán még. – Én lennék, igen – jelentettem be a nyilvánvalót.
Ekkor Ginny is odajött ismét és bíztató pillantással nézett rám, hogy minden rendben lesz most már, csak tartsak ki. Na ja, simán le tudtam olvasni a fejéről ezeket a dolgokat már.
- Az imént majdnem elájult, de már jobban van – mondta Ginny az orvosnak.
- Ja kicsit kidőltem, de már rendben leszek – vontam meg a vállamat nagy bátran, aztán egyszer csak felszisszentem, mert azért egy kicsit fájt, ahol a golyó eltalált. Próbáltam nem a vérre nézni, nem akartam ismét eljátszani az előzőt. – Doki, szarul vagyok a vértől, ezt most hősiesen bevallom – vállaltam fel a dolgot, talán így a legtisztább.


mind álarcot viselünk
Christopher Quinn
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh Tumblr_mu5vk1FZVW1r8mbrvo7_250
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh E967f4dcc219e6e9b9dcd6fc02951235ea4c54ee
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
the IT guy
★ családi állapot ★ :
she stole my heart
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh 07dd40847f49884948ff927cf364a00a
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh A70847253f4c1bb7611848ac23a64aa7ccf4392b
★ foglalkozás ★ :
CEO of CQ IT Ltd. , software developer
★ play by ★ :
Dylan O'Brien
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh Tumblr_o7axm7YQzj1vujkado3_r1_250
TémanyitásDamage to The Glasshous - Chris & Hugh
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh EmptySzomb. Feb. 24 2024, 20:31
Hugh & Chris
Damage to The Glasshous:: The bullet that made a friendship
A bolondok háza most valahogy enyhe kifejezés lenne arra, ami a kórházban folyik. Ma még Drea-t sem láttam, valószínűleg annyira élvezheti a mai napot, akárcsak én. Az ilyen napokon nem túl kellemes rezidensnek lenni, mert még az is csicskáztat, akinek a nevét sem hallottam életemben. Amolyan „Hé te” hívószavakkal, amiktől hányni tudnék. Ott van a tetves névtábla a szívem felett, tudja már leolvasni orvos létére, basszus. De nem, nem is akarja. Hát persze, hogy ilyenkor elegem van. Az egyetlen dolog, ami még nem késztetett arra, hogy az asztalra csapjak és hazamenjek, hogy tudom, egyszer ott leszek a másik oldalon. Bár az biztos, hogy én legalább venni fogom a fáradtságot, hogy elolvassam a nevét a rezidenseknek. Jobb akarok lenni, mint ezek az orvosok, akik alatt jelenleg én vagyok.

Riasztás érkezett a kórházba, a diszpécser nem tudta felmérni a sérülés fontossági fokozatát, így a recepcióról az információ már úgy jutott túl, hogy a mentőbe mindenképpen tartózkodjon egy sebész is az általános orvoson túl. Elég nagy káosz volt már így is bent, így önként és dalolva jelentkeztem a szerep betöltésére. Mondván addig sem vagyok bent és míg kiérkezik a mentő a helyszínre, van egy szusszanásnyi időm, ami idebent nem igen.

A mentő egész úton fülsüketítően szirénázott, mert valahogy a vészvillogó a kutyát sem érdekelte. Persze ez inkább az autósoknak lehetett kellemetlen, mert rajtunk, a mentőben zajvédő fejhallgató volt. Kedvem támadt volna szóba elegyedni az orvossal, de ez így teljesen ellehetetlenült., viszont hamar kiértünk a helyszínre, ami az úgynevezett „Az üvegház” nevet viselte. Mindenki szépen felöltözve várt ránk, valószínűleg valamilyen rendezvény lehetett vagy bál, kitudja. Nem tudom egy ilyen rendezvényen mi siklott félre, ugyanis lőtt sebhez riasztották a mentősöket. Biztos valamelyik újgazdagnak nem ízlett a kaviár. Hülyéskedek rajta fejben, mert ez segít levezetni a nyomasztó érzést, miszerint mennyire lehet súlyos a sérülés és hogy idejében kiérünk-e, amennyiben élet-halál kérdés. Legnagyobb örömömre azonban, mikor kilépek a mentőből csupán egy karcolás fogad az egyik fiatalemberen. Némiképp valószínű, hogy nem ment át rajta a golyó, csupán súrolta. – Napot uraim, hölgyeim. – Lépek a tömegbe, keresve a sérülteket. De bárhogy kutatom, csupán egy ember ruhája tűnik vér áztatottnak. Közelebb is lépek hozzá, majd rászegezem aggódó tekintetemet. Időközben a doki is megérkezik mellém, de látja, hogy a helyzet nem komoly, így visszamegy a mentőshöz. – Ön a sérült? – Nem mintha nem volna rém egyértelmű, de ez az eljárás.
code by EMME




There are things I have no control over. One of those things is my heart that loves you completely, unquestioningly.

Christopher Quinn imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hugh Montgomery
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh X2Ow2vY
★ kor ★ :
28
★ családi állapot ★ :
✦ Drea Torres
★ lakhely ★ :
✦ New York
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh 07HatYw
★ idézet ★ :
"...A kapocs közöttünk mi kettőnket alakít
Nem kell más, nem érdekel senki
Tőlem Téged senki nem tud elvenni..."
★ foglalkozás ★ :
✦ Rezidens
★ play by ★ :
✦ Louis Tomlinson
★ hozzászólások száma ★ :
23
★ :
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh PcoVVq6
TémanyitásRe: Damage to The Glasshous - Chris & Hugh
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Damage to The Glasshous - Chris & Hugh
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hugh Montgomery
» Hugh's biographical analysis
» Workplace complications - Drea & Hugh
» Paddington Grocery - Hugh & Crystal
» Chris & Kat - here we go again

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Utcák és parkok-
Ugrás: