New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alynne Russel
tollából
Ma 14:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

obsessive - i treat asian guys like pokémon. I am trying to catch them all
Témanyitásobsessive - i treat asian guys like pokémon. I am trying to catch them all
obsessive - i treat asian guys like pokémon. I am trying to catch them all EmptyCsüt. Feb. 22 2024, 22:59

to the all boy i've loved before
I had one boy, too boring
Two boys, that was cool for me
Three boys, damn, dude's horny
Four boys, okay, now you whorin’

Jesse Song
Kapcsolatunk rövid volt, de nagyjából minden nála keződött. Ő az első fiú, akire emlékszem, hogy úgy igazán beleszerettem. A megismerkedésünk nagyjából ahhoz köthető, hogy szétcsaptam magam egy buliban, aztán az ő lakására kerültem, ahonnan végül az öcsém vitt el. Párszor randiztunk, de a szép arca épp elég volt ahhoz, hogy ne tudjam könnyedén kiverni a fejemből. Valójában jó volt arra, hogy megfeledkezzek egy picit Braylenről, aki éppen mással foglalta le magát, emiatt pedig nem beszéltünk egymással túl sokat. Minden megvolt benne, mégis hiányzott valami belőle, emiatt egyszer elfelejtettem neki válaszolni, amiből végül soha többé lett volna... Csak aztán egy hét múlva megkérdeztem, hogy miújság van vele, és elküldött a fenébe. Félig meddig jogosan. Ekkor jöttem rá, hogy ez fájt nekem, ugyanakkor nem tudok róla semmit. Többek között azt sem, hogy pontosan mi történt köztünk egészen addig, amíg az öcsém megérkezett, mert nem emlékszem rá. Ez pedig ahhoz vezetett, hogy sosem lettem volna képes hinni a szép szemeinek, mert szorongással töltött el, hogy bárhogy tud nekem hazudni. Mondhatjuk úgy is, hogy ő volt az első és legfontosabb csalódásom, ami után egy időre magamhoz tértem és józan tudtam maradni... Talán három hónapig? Nem emlékszem tisztán, mert összefolyik az az időszak.
25 - jogász - Jung Jaehyun - diákok

Braylen Yang
A kapcsolatunk vagy tizenkét éves korunkra visszanyúlik, de talán már egészen picik voltunk, és én mindig felé néztem. A szerelmünk útjába álló, aprócska probléma szimplán csak annyi volt, hogy Braylen mindig más irányba nézelődött. Ennek ellenére azt gondoltam, hogy ha megpróbálom felhívni a kedvességemmel magamra a figyelmét, akkor idővel elnyerem a törődését is. Aztán felgyorsultak az események és közel kerültünk egymáshoz, leginkább testileg, ami a lelki eltávolodásunkat hozta magával. Nyilvánvaló, hogy a legelejétől kezdve többet gondoltam az egészbe, mint ami benne volt, és a felismerés, hogy Braylen sosem lesz igazán az enyém, fájdalmas volt. Jót tett nekünk az eltávolodás, utólag örültem neki, hogy egyértelműen meghúzta a határokat, hiszen annak ellenére is képtelen lennék újra bízni benne, vagy igazán neki adni a szívem, hogy már nem rossz a kapcsolatunk. Egy ideig reménykedtem benne, hogy érdekházassággal magam mellett tudom majd tartani, de amikor a problémák megszaporodtak az életemben és azt hittem, hogy a gyerekét várom, akkor egyértelműen a tudtomra adta, hogy nem hajlandó velem kapcsolatot létesíteni. Ezen a ponton eléggé megtörtem, mégse tudtam feladni azt, hogy egyszer meg fogom találni a páromat. Braylennel jelenleg kedves ismerősök vagyunk, mert felhívta a figyelmem egy olyan dologra, amit a rózsaszín szemüveg miatt képtelen voltam látni. Furcsa belegondolni, hogy valószínűleg csak azért kellett nekem, mert nem is kaphattam meg soha igazán. És, hogy már nem tudom őt gyűlölni, ami miatt mást még jobban gyűlölök nála.
24 - építészmérnök - Hwang Hyunjin - diákok

Henry S. Marsh
Talán a legbetegebb dolog, amit életemben elkövettem az volt, hogy belezúgtam az öcsém osztálytársába, akivel történetesen a Braylen utáni csalódásomból épphogy egy picikét felállva ismerkedtem meg... Mert fejbedobott egy kosárlabddával, én pedig úgy csuklottam össze, mint egy animelány, telefonálás közben. Yebi és Henry ismerték egymást nyilvánvalóan és pontosan láttam, hogy néha kicsit sok volt neki, de nem tehettem róla, hogy pont addig haragudtam rá, amíg meg nem láttam az aggódó arcát. A szép arcát. Azt a mosolyt, ami egy szempillantás alatt eltűnt az arcáról, de én ennek ellenére sokáig fel tudtam idézni magamban azt. Eleinte normálisan indult a kapcsolatunk és randiztunk egymással, amit nem igazán titkoltunk annak ellenére sem, hogy anyám szerint meg kellene válogatnom azt, hogy pontosan kivel osztom meg a romantikus pillanataimat, vagy leginkább az ágyamat. Rendben voltunk mi ketten, addig a pontig, amíg az exe be nem kavart és végül otthagyott érte. Én pedig ezen a ponton gondoltam bele abba, hogy valójában nagyon is fontos volt nekem és mindez talán végig egyoldalú volt. Ezen a ponton már nem felemelt, hanem fojtogatott a mosolya, amit nem tudtam kiverni a fejemből.
22 - modell - Lee Dohyun - diákok

Noam Hwang
Azt hiszem egészen addig nem tudtam, hogy milyen a tiszta szerelem, amíg mi ketten nem találkoztunk. Mert soha életemben senki nem törődött velem annyit, amennyit Ő, és nem tapasztaltam meg korábban, hogy a jobb énemet hozza ki belőlem valaki. Tényleg azt akartam, hogy büszke legyen rám, ennek pedig a találkozásunk az oka. Nem kellett volna figyelnie rám, de képtelen volt csak nézni, ahogy a kávézóban sírok, ahova hirtelen bemenekültem, miután besokalltam a Jesse-Braylen-Henry ügy miatt. Azon a ponton úgy voltam vele, hogy soha többé nem akarok gyengéd érzelmeket táplálni a fiúk iránt, aztán belenéztem azokba a szemekbe. Ha a kapcsolatunkra időkorlátot kellene számolnom az első pillanattól, akkor azt hiszem, hogy egy évig kitartott az a slow burn, ami körülvett minket. Képtelen voltam levenni róla a szemem, közben minden alkalommal elpirultam, ha rám nézett. Nem tudtam kezelni a pillantását és ekkor még nem tudtam, de okkal éreztem úgy azt, hogy nem vagyok elég jó hozzá. Túlságosan elvakított az, hogy mi ketten működünk, hogy hasonlónak tűnünk, ami miatt nem vettem észre a legnagyobb redflagjét: hogy hazudott nekem. És talán ebben az egészben az volt a legrosszabb, hogy erre Braylen hívta fel a figyelmem. Ijesztő volt, hogy mennyire bele tudtam feledkezni a pillanatba, amit együtt töltöttünk, és azon kívül tényleg nem létezett számomra semmi más. Mert ép ésszel nem lehet felfogni azt, amit iránta éreztem. Miután összetört a kis álombuborékom, már soha többé nem akartam megint szerelmes lenni, mert minden, amit ebből tapasztaltam annyi volt, hogy a végén úgyis szomorúvá válok.
23 - barista - Kim Jiwoong - munkások

Niran Benjawan
Az első gondolatom az volt, amikor megpillantottalak, hogy kár, hogy meleg vagy. Ennek az az oka, hogy egy lmbtq+ bulin ismerkedtünk meg, ahol én piros karkötőt viseltem, te pedig zöldet. Nem tudom mennyi pia lehetett benned, de miközben néztelek, összeakadt a pillantásunk, és te egyenesen rám néztél, amikor ezt mondtad: én zöld karkötőt viselek, szóval ma este nyugodtan rám mászhattok. Én pedig akkor már azon a szinten voltam, hogy tisztán ittam a tequilát és összesen három is volt előttem, amit sorra lehúztam, aztán engedelmeskedtem neked, és rád másztam. Azóta is olykor együtt vagyunk, de komolyan sosem gondolkozunk azon, hogy van-e jövője a kapcsolatunknak, ezeket a beszélgetéseket pedig valamilyen oknál fogva mind a ketten próbáljuk mellőzni. Talán ez az első olyan kapcsolatom, ahol nem azon gondolkozom, hogy valóban szerelmes vagyok-e, szimplán csak jól érzem magam. Nem merítek túl sok önbizalmat abból, hogy mi ketten egy egészet alkotunk-e, de az utcán megfogom a kezét és megcsókolom mások előtt. Szóval gyakorlatilag úgy viselkedünk, mintha egy pár lennénk, de ki tudja, hogy miként funkcionálunk mi ketten. Ezúttal fel vagyok készülve arra, hogy szakítani fogunk, végső soron pedig tisztában vagyok a különbségekkel, ami miatt úgyse lehetünk együtt végül. Na meg azért se, mert ezúttal én vagyok a hazug és nem beszélek arról neki, hogy el akarnak jegyezni.
22 - autószerelő - Kanaphan Puitrakul - munkások

Kwon Myungsoo
Te valami felfoghatatlanul tökéletes vagy. Az arcod, a kedves mosolyod, az alkatod, a magasságod, az eszed, ahogy viselkedsz velem mind olyannak láttatnak, amilyennek elképzeltem hatévesen a hercegemet, mégse vagyok képes elhinni azt, hogy létezel, ezért bántalak. Amióta elmondtam neked, hogy milyen kapcsolat van köztem és Nira között, nem megy ki a fejemből a tekinteted és az, hogy már nem keresel engem. Őszintén, nem is feltétlenül tudtam, hogy egyáltalán miért akartál velem beszélni, randizni, majd miért ajánlottad fel azt hogy leélnéd velem az egész életem. Ezen a ponton már annyira törött és tökéletlen vagyok, hogy úgy gondolom, hogy mi ketten nem illünk egymáshoz és rettegek attól, hogy megint szerelmes leszek. Ezúttal beléd. Nem fér bele az életembe egy párkapcsolat és erre van képed megjelenni és rám mosolyogni, bemutatkozni és azt mondani, hogy régóta szeretnél megismerni. Amikor az arcodra néztem, azt éreztem, hogy bárcsak korábban találkoztunk volna. Magam sem tudom, hogy miért nem vettelek észre, de amikor kimondtad ezt, akkor hirtelen úgy éreztem, hogy egy cipőben járunk. Mert most már én is régóta szeretnélek megismerni. Mégis folyamatosan attól rettegek, hogy ez megtörténik és te pedig arra jössz rá, hogy nem az vagyok, akinek gondoltál, és megint egyedül maradok. Azt pedig, hogy ennyire gyönyörű vagy, csak úgy tudom kezelni, ha minden erőmmel nekifeszülök és megpróbálok távol maradni tőled. Pedig nagyon sajnálom, hogy miattam szenvedsz, mert pont olyannak látlak így, mint ahogyan magamat képzeltem el az összetört szívemmel.
22 - orvosbiológiai mérnök - Lee Chaemin - diákok




köszönet érte: Aston Miles-nak  szívecske


all that you did was make me fucking sad
When I'm away from you, I'm happier than ever, wish I could explain it better, I wish it wasn't true, give me a day or two to think of something clever, to write myself a letter, to tell me what to do

Kwon Myungsoo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Min Ye Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
obsessive - i treat asian guys like pokémon. I am trying to catch them all Gs5M66k
obsessive - i treat asian guys like pokémon. I am trying to catch them all Ui6Hutx
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I'm irritated, what do you want?
Happy gossip, pretentious smiles, fuck this shit everything's lie, do you want to be the same? Why? What's the matter?
★ családi állapot ★ :
I've made some real big mistakes
But you make the worst one look fine, I should've known it was strange, you only come out at night, I used to think I was smart, but you made me look so naive, the way you sold me for parts, as you sunk your teeth into me, bloodsucker, famefucker, bleedin' me dry, like a goddamn vampire
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
obsessive - i treat asian guys like pokémon. I am trying to catch them all RFCj9ag
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakorló marketingigazgató
★ play by ★ :
Cho Miyeon
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
obsessive - i treat asian guys like pokémon. I am trying to catch them all WWkVyAA
 
obsessive - i treat asian guys like pokémon. I am trying to catch them all
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Trick 'r Treat - Ced & Cas
» Guys & girls of the Woodhaven House
» catch me if you can ⁂ Isa & Ana
» catch me if you can
» catch me if you can ☆ Saya & Isa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Kapcsolatlisták-
Ugrás: