New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 21:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Behind the Lawyer
TémanyitásBehind the Lawyer
Behind the Lawyer EmptySzomb. Feb. 17 2024, 09:32

   

   
Gleeson Byrne
Ellentétben azzal, amit egyes összeesküvés-elméletek feltételeznek, valójában nem kell chipeket ültetni az emberek agyába ahhoz, hogy irányítani vagy manipulálni lehessen őket. A próféták, költők és politikusok évezredek óta használják a nyelvet és a történetmesélést az emberek manipulálására, irányítására és a társadalom átalakítására.

   
The Gleeson Files
1987. Aug. 30.
- Születési dátum
Nem mondom, hogy ezzel mindenki jól járt, de tagadhatatlan, hogy sok ember igen. Vannak, akik nagyon is jól jártak a létezésemmel. A többiek meg nem okoztak nekem lelki furdalást.
2015.
- Jogi doktori megszerzése a Dublini Trinity College egyetemen.
A sokadik jelentős lépés az életemben, hogy azzá válhassak, aki most vagyok. Ez kinek jó, kinek nem, mindenki maga döntse el.
2016.
- Költözés New Yorkba
Itt vette kezdetét az Amerikai jogi karrierem építése, melynek hála ma New York állam legbefolyásosabb, legkeresettebb ügyvédei közé tartozhatok.
2023. 10. 06.
- Elinor megismerése
Az egyik legjobb dolog, hogy megismerhettem azt a nőt, akit tényleg tudok szeretni és remélhetőleg hossző ideig mellettem is marad abban a hitben, hogy egy földre szállt angyal vagyok, nem pedig egy lelketlen ragadozó.
   
Personality: 16sz. eredménye
Energia
introvertált - extrovertált
Tudat
Realista - Intuitív
Természet
elvi - logikai
Taktikák
kutató - tervező
Azonosság
óvatos - öntudatos
életcél
karrier - család

   
Information section
Állampolgárság: Ír és Amerikai állampolgárság.
Beszélt nyelvek: Ír, angol, francia, spanyol, portugál, koreai és kínai, mindezt jogi és üzleti szinten.
Lakhely: Staten Island; Todt Hill. Ez Staten Island úri negyede, ahol egy kissé pofátlanul nagy villája van szép nagy kerttel. Irodája Manhattanben található egy látványos, forgalmas környéken.
Éves keresett: Változó. Attól függ mennyi munkája van, mennyit kér el, vagy éppen mennyi illegális pénzt tud bezsebelni. Hidd el, ő biztos ötször annyit keres fél év alatt, mint te egy év alatt.
Járművek: Egy ezüst színű 2018-as Tesla model 3 típusú autója volt, de felrobbant.
Most egy sötétszürke 2023-as Tesla model Y-ja van.
Kiskedvenc: Nem túl állat barát, de megtűri őket a környezetében, ha szükséges.
Magasság: 1,73 m
Súly: 65-70 kg körül. Sportos alkat.
Horoszkóp: Szűz csillagjegy, skorpió aszcendens.
   Kínai horszkóp szerint a Nyúl évében született, Jin Fém önelemű, Jang Fém alapstruktúrájú (Pénzrablás struktúra).
   Szimbolikus csillagai a Románc virágok, Utazó Lovak, Lélek Csillag, Művészetek Csillag, Erény Csillag, Akadémikus Csillag, stb...
Social media: Instagram

   
Quotes about the character
- Az életem egy nyitott könyv lesz előtted. Kérdezned sem fog kelleni, mindenről tudni fogsz. Ha pedig mégis kérdésed lenne, még csak ferdíteni sem fogok, nem hogy hazudjak. Nem viselném el, ha csak egy aprócska füllentés is tenné tönkre a boldogságunkat.
   Olybá tűnt minden tökéletes és szavai azt sugallták ő is arra fog törekedni, hogy lehetőségeihez mérten a kedvemre tegyen. Abban nem kételkedtem, mert bár bizonyára önként is rengeteg mindent fog tenni azért, hogy boldognak lásson és örömet okozzon nekem, én is igyekezni fogok megteremteni azokat az élethelyzeteket, amik számomra a legkedvezőbb irányba viszik majd a sorsát és olyan döntéseket kell meghoznia majd az életében, melyek az én malmomra hordják majd a vizet és az önfeledt boldog kötődés mellé, melyet szerelme táplál még kiszolgáltatottá is teszi majd nekem és annak a világnak, amiben élek.
   - Biztos vagyok benne, hogy ez az a döntés az életembe, amit sose fogok megbánni. Ha csak egy dolgot ismételhetnék meg az életben, az az lenne, hogy írtam neked.
- Gleeson Byrne

   
- Nekem most el kell mennem - vettem le zakóm a székem támlájáról. - Be kell mennem az irodába befejezni egy védő beszédet. Majd jövök - pillantottam rá, noha nem volt fontos az a munka, ráért volna, de akkor már megcsinálom, ha így adódott. Igazából nem feltétlen a munka miatt megyek el... Egyszerűen csak magára akartam hagyni a bűntudatával, bánatával és kétségeivel, hadd marcangolja csak őt. Megérdemli, ha ennyire bolond volt. Legközelebb majd máshogy áll hozzám.
   Legalább most megtapasztalja azt is, milyen érzés, amikor mélyen maga alatt van a kétségeivel, a bűntudatával és a rossz érzésekkel, én pedig nem vagyok mellette, hogy hozzám bújjon, megnyugtassam és támogassam. Meg tudja mit veszthet azzal, ha egyszer magára marad nélkülem. Legközelebb pedig tudni fogja kinek higgyen és legközelebb majd még édesebb és megnyugtatóbb lesz neki hozzám bújni, amikor maga alatt lesz.
   Úgy tűnik nevelési elveket kell alkalmazni. A megvonás lesz az első büntetés.
   Ha hazajövök, talán olyan érzés lesz neki, mintha évekre hagytam volna el és úgy fogja rám vetni magát, mint kiéhezett kutya az ételre.
   - Gondolom te sem vennéd a lelkedre, ha valaki azért kerülne ártatlanul börtönbe, mert nem írtam meg a védő beszédet. Biztos rosszul éreznéd miatta magad - mondtam és nem sok kellett, hogy hozzá tegyem, "azért, mert veled foglalkoztam helyette", de annyira kegyetlen nem akartam lenni. Nekem is volt szívem, ha nem is akkora, mint kéne.
- Gleeson Byrne

   
"A nép azé, aki megműveli."
Tar Károly
Intelligent Narcopath Lawyer


   


The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Aston Miles, Emmalynn Larson and Eleonora Sagnier imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Behind the Lawyer Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
Behind the Lawyer Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Behind the Lawyer 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
Behind the Lawyer Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Behind the Lawyer Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
152
★ :
Behind the Lawyer Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
 
Behind the Lawyer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» We need a new lawyer
» Keep calm and call the lawyer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Minden más-
Ugrás: