New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Avery
TémanyitásAvery
Avery EmptyCsüt. Feb. 15 2024, 21:21
Avery ...
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Allison Williams
Születési hely
Alkotóra bízva
Kor
32
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Leszbikus/Biszexuális
Családi állapot
kapcsolatban
Csoport
Egészségügy
Történetünk
Az állatorvosunk Thomas jobb keze vagy, ha éppen baj adódna az egyik kutyusunkkal a Központban. Pár hete Mázli az éppen aktuális kedvencünk elrontotta a gyomrát és személyesen vittem át a klinikára, hogy ellássátok. Találkoztunk már azelőtt is futólag, de most volt időnk beszélgetni, mert kiderült, hogy műteni kell a rosszcsontot. Fogalmam se volt arról, hogy amit csinálunk flörtölés, mert álmomban sem hittem volna, hogy a lányokra buksz. Csinos vagy és független, amolyan vagány csaj, akivel bárki összejönne, ha tippelnem kellene szerintem még a főnököd is rád mozdult. Váratlanul ért, hogy nyíltan elkérted a telefonszámomat és habár azzal magyaráztam, hogy a kutya állapota miatt tetted meg, ez nyilvánvalóan nem volt igaz. Még aznap este üzentél, hogy lenne-e kedvem meginni veled valamit a hétvégén. Komolyan elbizonytalanodtam, mert jelenleg nagyon kiestem a randizás világából. Egy éve ért véget egy komoly kapcsolatom és nem álltam készen az ismerkedésre. Mondjuk úgy, hogy ghostingoltam és annyiban hagytam a témát. Senki sem szereti, felültetik, de féltem, hogy megint kudarcot vallanék. Nem vall rám, hogy ennyire beparáztam, de azt hiszem, hogy én is éreztem a szikrát közöttünk. A mindent bele kezdés azonban nem az én világom mióta összetörték a szívemet. Teltek a napok és kínosnak éreztem, hogy újra elmenjek a klinikára pedig nem bújhattam ki a felelősség alól. A műtét utáni vizsgálatok alatt is úgy bámultál, hogy kezdtem zavarba jönni. Meglepő módon nem hoztad szóba a félresikerült kommunikációnkat, sőt bátorkodtál egy újabb találkozót kérni. Ezúttal nem hagytál választást, mert kész tényekkel álltál elém. Este nyitott a belvárosban az új görkorcsolyás diszkó és meghívtál. Pofátlanság lett volna nemet mondani, ezért belementem. Ennek lassan két hónapja és azóta egyre közelebb kerültünk egymáshoz. A mézeshetek időszakát éljük a frissnek mondható kapcsolatban, de most tér vissza a városba az exem és egyben az üzlettársam is…

Nem titkolt szándékom, hogy Toby visszatérése fel fogja kavarni az állóvizet, hiszen ő volt az, aki összetörte Elowyn szívét és örökre beleégette magát az agyába. A későbbiekben szeretném szorosabbra fűzni azt a viszonyt, de Avery nagyon is meghatározó Elowyn életében. Nagyon szeretném ezt a folyamatot kijátszani és egyre komolyabbra fordítani a kapcsolatukat, akár az eljegyzésig eljutva. Még sosem játszottam ilyen téren, de nagyon lelkesen várom a karakter megalkotóját, illetve nem marad játékok nélkül, mert Toby is az oldalon van. A PB alanyhoz ragaszkodnék, hacsak nem tudsz meggyőzni mással. Ha megjöttél dobj egy üzenetet.  Avery 2624752903

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Elowyn Bradshaw
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Avery Tumblr_inline_nzglqvaEQ11sx44qt_250
Avery Tumblr_nowy0m84Hn1u83ukho4_250
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Avery Tumblr_inline_pla22qCpSu1ul6he3_500
the third Bradshaw
★ családi állapot ★ :
in relationship
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Avery Tumblr_inline_plmwchEpGx1ul6he3_500
★ idézet ★ :
Avery E99188ef15a83345432af0efe394d633b778816f
Loyalty and devotion lead to bravery.
Bravery leads to the spirit of self-sacrifice.
The spirit of self-sacrifice creates trust
in the power of love.


★ foglalkozás ★ :
PawTeam joint owner
★ play by ★ :
Jenna Coleman
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
Avery Tumblr_inline_pl9lpo4rvw1ul6he3_500
 
Avery
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Avery Dwighton
» Astrid Avery
» Avery Harlow
» Travis Avery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: