New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Horatio & Kendra // Part 2
TémanyitásHoratio & Kendra // Part 2
Horatio & Kendra // Part 2 EmptySzomb. Feb. 10 2024, 19:57

   
- Horatio & Kendra -

 Irodámban ülve vártam, hogy valami előrelépés is történjen a kamerák ügyében, amiken talán hasznos információk is vannak. A kereszteződésben voltak kamerák, így talán felvették az elkövetőt és az autóját is részletesebben megnézhetjük. Az egész csapatomat ráállítottam erre a kamera témára, így bíztam benne, hogy hamar eredményeket kapok.
Én sem tétlenkedtem, én a nyilvántartásban kezdtem nézelődni Kendra személyleírása alapján, illetve a kezdetleges fantomkép alapján, de nem találtam senkit, akire illene a leírás és szabadlábon lenne, így ez zsákutca volt. Az elkövető nincs a nyilvántartásban.
Átpillantottam a másik asztalhoz, ahol Rupert ült.
- Van valami eredmény a töltények ügyében? - kérdeztem az őrmestert.
- Igen, a helyszínelők megtalálták a hüvelyeket és azonosították a fegyvert. Egy Walther P22 Target típusú pisztolyt használt az elkövető. Ez egy elég drága pisztoly, 380 dollár környékén lehet beszerezni. Gondolom nincs minden második embernek ilyen stukker a fiókjában.
Elgondolkodtam, majd megcsóváltam a fejem, aztán a telefon után nyúltam, hogy megcsörgessem Bastiont.
- Mi a helyzet a kamerákkal, Bastion? Sikerült valamit kisilabizálni?
- Igen. Az elkövető ugyan nincs meg, de a kocsi igen. Rendszám nem volt rajta, de a gépjármű típusa igen. Egy Opel Mokka típusú autóból lőttek. Az elkövető nem látszik a felvételen.
Fanyalogva elhúztam a számat, majd megcsóváltam a fejem, amiért ennyire rosszul áll a szénánk. Ez nagyon kevés információ.
- Megnézhetnénk a nyilvántartásban, hogy kiknek van Opel Mokka típusú gépjármű a birtokában és azt is, hogy kik rendelkeznek Walther P22 Target típusú kézifegyverrel és ha a nyilvántartásban vannak azonosságok, akkor köztük lehet az elkövető is - mondta Rupert, amin el is gondolkodtam és elismerően bólintottam.
- Ez egy remek megközelítés, de vajon mekkora rá az esély, hogy azt a fegyvert, amivel megtámadta Kendrát, hivatalos úton tartja magánál?
- Nem zárhatjuk ki a lehetőséget, ahogy azt sem, hogy a fegyver illegálisan van nála. De talán így találunk kapcsolatot.
- Megnézzük - mondtam, majd elindítottam egy keresést a gépjármű nyilvántartásban, ezzel párhuzamosan csináltam egy lekérdezést a lőfegyver nyilvántartásban, majd mikor megkaptam a listát, elindítottam a lekérdezést az azonos nevekre, de nem volt egyezés. De legalább nem sok embernek volt sem Opel Mokkája, sem Walther P22-es pisztolya, így nem sok embert kell leellenőrizni.  Végtére is attól, hogy nincs egyezés, még lehet valakinek P22-es pisztolya titokban, illegálisan, ahogy lehet Opel Mokkája is valakinek úgy, hogy nem jelentette be, nem kötött rá biztosítást.
Kinyomtattam a listát, majd telefonáltam Kendrának.
- Jó napot, Miss. Chemblar! Sinclair felügyelő vagyok a New York-i Rendőrkapitányságról. Esetleg be tudna jönni hozzám a közel jövőben, hogy egyeztessünk néhány dolgot a gyilkossági kísérlet ügyében?
   
- xxx szó / megjegyzés / idézet -


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.
mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Horatio & Kendra // Part 2 Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Hope: the high point.
Dread: the bottom.

I think life is somewhere in between.
Horatio & Kendra // Part 2 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
What I find out is so depressing
You walk a dark path
a sleeping pill in your hand
Even if they ask, your answer is short
I am well thank you. That sounds false.


Ghost world where you live.
Reality is catching up.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Horatio & Kendra // Part 2 Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.
Horatio & Kendra // Part 2 Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Médium - gyilkossági nyomozó (tanácsadó)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
243
★ :
Horatio & Kendra // Part 2 777fde53c14ccf1e75b5f190f552371fa493950b
TémanyitásRe: Horatio & Kendra // Part 2
Horatio & Kendra // Part 2 EmptySzomb. Márc. 02 2024, 21:57

To Horatio
Because you’re supposed to stay pretty for men but not so pretty you tempt them too much or you threaten other women. Because you’re supposed to be part of the sisterhood but always stand out.
Szívem szerint összetörnék. Várj bocsi, már megtörtént. Az ominózus eset óta a lábamat se tettem ki a házból. Egyszerűen nincs olyan erő ami ki tudna mozdítani. Egész nap csak bevagyok zárkózva és sorozatokat bújok. Esetleg még enni kiteszem a lábam az ágyból, de őszintén szólva azt se szívesen. Mondhatni már a saját házamban is félek. Eleinte lámpa társaságában voltam csak képes elaludni. Nem voltam hajlandó sötétben lenni, mert ha sötétség volt akkor újra és újra lejátszódott a fejemben az a jelenet amikor majdnem megöltek. Nem bírom felfogni, hogy mivel érdemeltem ezt ki. Hiszen nem ártottam senkinek, kedves vagyok mindenkivel még az idegenekkel is. Akkor miért akarna bárki bántani? Ennyire féltékeny lenne arra, hogy sikeres vagyok? Ha ismerne akár egy kicsit is akkor tudná, hogy én ezért a sikerért keményen megdolgoztam és dolgozok is a mai napig.
Épp netflixeztem amikor megcsörrent a telefonom. Annyira belemerültem a sorozatba, hogy kicsit össze is rezzentem a hangra. Mikor megláttam a kijelzőt, elfogott a félelem. Vajon mit találhattak, mit akar mondani? Vajon a tettes még mindig szabadlábon jár-kel és teheti azt amit csak kedve szottyan?
- Öhm, persze...bemegyek. Máris indulok. – mondom bátortalanul, majd leteszem. Muszáj vennem egy mély levegőt mielőtt rám tör a pánikroham. Most először fogok kimozdulni azóta és bevallom nagyon félek. Mi van ha megint találkozok vele és most nem sikerül olyan szerencsésen megúsznom? Egyáltalán benne van a pakliban, hogy a férfi tudja hol lakok és figyel? Vagy csak tényleg rosszkor voltam rossz helyen? Fogalmam sincs. Rengeteg megválaszolatlan kérdés van a fejemben.
Nem nagyon kezdek semmit magammal. A hajamat természetes módjában hagyom, hullámosan és kiengedve. Egy csíkos rövidujjú pólót veszek fel és farmert. Hétköznapi még is modellhez méltóan csinos, ha esetleg valamilyen paparazzi meglátna. Sajnos modellként akkor is jól kell kinéznem ha éppen elakarok bújni a világ elől.
Nem állok meg a rendőrség előtt gondolkodni. Félek, hogy a végén még hazaindulnék pedig tudom, hogy muszáj bemennem. Szóval így is teszek.
- Mr. Sinclair-hez jöttem. Felhívott, hogy jöjjek be. – mondom a rendőrnek a portán, majd körbe nézek. Most először vagyok rendőrségen. Nem fog a kedvenc helyeim közé tartozni.
note: valami valami | clothes | words: XXX | tag: @Horatio R. Sinclair




this is the day
Well you didn’t get up this morning ‘cos you didn’t go to bed, you’ve been watching the whites of your eyes turn red.
mind álarcot viselünk
Kendra Chemblar
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Horatio & Kendra // Part 2 Tumblr_nd4vpwG9Jl1r9alaeo8_250
Horatio & Kendra // Part 2 Tumblr_myshamKyzM1qg60ado5_r1_250
★ elõtörténet ★ :
★★ like a model ★ ★
★ családi állapot ★ :
whaaat??
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Horatio & Kendra // Part 2 Tumblr_n9xdogvZoP1t0c783o3_250
Azokban a röpke pillanatokban
amikor megadatik a szabadság
az ember arra vágyik, hogy ne legyen szabad
testestül-lelkestül tartozni akar valakihez.
★ foglalkozás ★ :
modell
★ play by ★ :
palvin barbara
★ szükségem van rád ★ :
myself
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
Horatio & Kendra // Part 2 Tumblr_n7nh0jA8R21qg60ado3_250
TémanyitásRe: Horatio & Kendra // Part 2
Horatio & Kendra // Part 2 EmptySzomb. Márc. 09 2024, 19:27

   
- Horatio & Kendra -

 - Jó napot. Jöjjön, elkísérem az irodájához - lépett hozzá egy rendőrnő. - Rachelle Weis, Dr. Sinclair csapatának az egyik elemzőtisztje. Kövessen - mondta és készségesen elkísérte az irodámhoz, ahol bekopogott.
- Szabad - mondtam, majd a nő intett Kendrának, hogy hajrá, majd miután belépett, távozott.
- Áh, Miss. Chemblar. Üljön csak le - intettem a szék felé az íróasztalommal szemben. - Történtek előre lépések a nyomozásban. Az elkövetőt még nem találtuk meg, de már tudjuk milyen autóból lőttek önre és milyen pisztollyal. A támadó egy Walther P22 Target típusú pisztolyt használt és egy Opel Mokka típusú személygépkocsit vezetett. A kocsi nem túl drága, középkategóriás, de a pisztoly igen. Szóval a maga támadója igen csak jó módú férfi, ha ilyen pisztolyt használ és hiába nem egy túl drága autó, az sem volt olcsó. Tehát a tettes feltételezhetően magas anyagiakkal rendelkezik.
Annak utána jártunk, hogy akik korábban ilyen típusú pisztolyt használtak bűnelkövetéshez, azok mai napig börtönben vannak, senki sem szökött meg, továbbá megnéztem a nyilvántartásban, hogy azok a bűnözők, akik szabad lábon vannak, körözés alatt milyen típusú fegyvert használnak és kevés volt közöttük az, aki P22-est használ és egyik sem erőszakos bűnelkövető. Tehát nem gyilkosságért, vagy testi sértésért körözik, hanem rablásért és gépjármű eltérítésért. Persze nyilván nem kizárt, hogy ezek az emberek egy idő után ölni is képesek, vagy legalábbis megsebezni másokat, ugyanakkor utána jártam azoknak is, akiknek P22-es pisztolyuk van, de nem körözött bűnözők, hanem civilek, ahogy annak is, hogy kiknek van Opel Mokka típusú autójuk.
Nos, a gond csak az, hogy nincs olyan közös pont, hogy valakinek is Opel Mokka típusú autója legyen és ezzel együtt P22-es pisztolya.
Most mutatni fogok önnek néhány fényképet. Ezek azok a körözött elkövetők, akik P22-es pisztolyt használnak. Felismeri bármelyiket is? Úgy értem, hasonlít bármelyikük is az ön támadójára?
- nyújtottam át neki néhány fotót a körözött személyekről. Értelem szerűen, ha Kendra felismerte, akkor nem volt több kérdésem, ha viszont nem volt köztük a támadója, akkor tovább kellett kérdezősködnöm.
- Mit gondol, hasonlít valamelyik is az ön által látott támadóra? Kiben látja leginkább? Miért? Mik azok a jellemzők, akik miatt úgy érzi hasonlít rá?
Mikor ezzel megvoltunk, átadtam neki két listát. Ott már képek nem voltak, csak nevek.
- Ezen a listán szerepelnek azoknak a férfiaknak a nevei, akik Opel Mokka típusú autó után fizetnek biztosítást, tehát olyan típusú autó van a birtokukban, amikből önre lőttek, a másik listán pedig azoknak a férfiaknak a nevei szerepelnek, akik Walther P22 Target típusú pisztoly birtokában vannak.
Jól tudom, ezek legálisak, benne van a pakliban, hogy az ön támadója illegálisan birtokolja a pisztolyt, de nekem minden lehetőséget ki kell vizsgálnom, ezt meg kell értenie.
Most pedig nézze át a listákat kérem és ezzel a tollal tegyen egy X-et azoknak a nevei mellé, akiket névről ismer
- nyújtottam neki egy tollat. - Nem számít, ha esetleg csak a neve ismerős önnek, akkor is tegyen X-et név mellé.
   
- xxx szó / megjegyzés / idézet -


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.
mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Horatio & Kendra // Part 2 Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Hope: the high point.
Dread: the bottom.

I think life is somewhere in between.
Horatio & Kendra // Part 2 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
What I find out is so depressing
You walk a dark path
a sleeping pill in your hand
Even if they ask, your answer is short
I am well thank you. That sounds false.


Ghost world where you live.
Reality is catching up.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Horatio & Kendra // Part 2 Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.
Horatio & Kendra // Part 2 Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Médium - gyilkossági nyomozó (tanácsadó)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
243
★ :
Horatio & Kendra // Part 2 777fde53c14ccf1e75b5f190f552371fa493950b
TémanyitásRe: Horatio & Kendra // Part 2
Horatio & Kendra // Part 2 EmptyHétf. Márc. 11 2024, 11:19

To Horatio
Because you’re supposed to stay pretty for men but not so pretty you tempt them too much or you threaten other women. Because you’re supposed to be part of the sisterhood but always stand out.
Nincs ínyemre, hogy itt kell lennem vagy egyáltalán ki kellett mozdulnom. Szívem szerint tényleg az ágyból se kelnék ki amióta megakartak ölni. Nem fér a fejembe, hogy hogyan képes bárki ilyenre vetemedni. Egy életünk van, örülni kéne neki és nem mások felett dönteni, hogy már pedig akkor mi elvesszük az életet főleg fiatalokét, de idősebb embereket sem kéne megölni. Nem is értem, hogy például aki bérgyilkos az hogyan bír nap, mint nap tükörbe nézni.
Követem e hölgyet az irodáig, majd belépek az ismerős férfi irodájába. Bárcsak ne ismerném, mert ha idegen lenne számomra akkor azt jelentené, hogy az életem még mindig teljesen oké és nincsen benne semmi rémisztő.
Mikor mondja a férfi, hogy üljek le, leülök az asztalával szemben lévő egyik székbe, keresztbeteszem a lábam és hallgatom amit elkezd mondani. Rettegve indultam el, hogy vajon mit fogok ma hallani, mit sikerült eddig kideríteni, hogyan halad a nyomozás. Félek, hogy az elkövetőt még mindig nem kapták el én pedig továbbra is félhetek kilépni a saját házamból. Ez nem állapot amiben jelenleg élek. Nem szabadna félnem, nem kellene bezárkóznom ezt én is tudom, de nem visz rá a lélek, hogy máshogyan cselekedjek.
Kicsit összerándul a gyomrom mikor Mr. Sinclair azt mondja, hogy az elkövetőt még nem kapták el. Volt egy megérzésem, hogy ilyen hamar még nem történt nagy előrelépés és még szabadlábon van az elkövető. Próbálom nem mutatni kifele, hogy mennyire megrémísztett ez az egyetlen mondata is már, de szerintem az arcomról minden leolvasható. Nem lennék valami jó póker játékos.
Kicsit elkezdek kutakodni a fejemben, hogy van e olyan ismerettségem aki befolyásos és gazdag és nem akar az élők sorában tudni, de nincs ilyenről tudomásom. Pont azért, mert egész életemben igyekeztem mindenkivel jól cselekedni, nem keresztbe tenni másnak és ez sikerült is, nem álltam senki útjába, ha tudtam, hogy valaki sikeres szeretne lenni még igyekeztem is segíteni neki, de akkor még is ki utálhat engem ennyire és miért? Mit követhettem el ellene amiért ezt érdemlem? Vagy tényleg csak unalomból találta volna ki, hogy hm öljünk meg egy sikeres és ismert modellt csak mert miért ne.
Olyan gyorsan történt minden, hogy alig tudtam jobban szemügyre venni a támadómat.
- Próbálok emlékezni, tényleg, feleveleníteni minden apró dolgot, de egyik sem tűnik ismerős számomra. – mondom szomorúan és a hajamba túrok feszültségemben. Nem hiszem el, hogy nem jut eszembe semmi új a férfiról amit eddig nem mondtam volna már el a rendőrségnek.
Elveszem tőle a tollat és alaposan átnézem a listát. Van rajta pár ismerős név, de egyik se olyan aki képes lenne ilyet művelni velem.
note: valami valami | clothes | words: XXX | tag: @Horatio R. Sinclair




this is the day
Well you didn’t get up this morning ‘cos you didn’t go to bed, you’ve been watching the whites of your eyes turn red.
mind álarcot viselünk
Kendra Chemblar
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Horatio & Kendra // Part 2 Tumblr_nd4vpwG9Jl1r9alaeo8_250
Horatio & Kendra // Part 2 Tumblr_myshamKyzM1qg60ado5_r1_250
★ elõtörténet ★ :
★★ like a model ★ ★
★ családi állapot ★ :
whaaat??
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Horatio & Kendra // Part 2 Tumblr_n9xdogvZoP1t0c783o3_250
Azokban a röpke pillanatokban
amikor megadatik a szabadság
az ember arra vágyik, hogy ne legyen szabad
testestül-lelkestül tartozni akar valakihez.
★ foglalkozás ★ :
modell
★ play by ★ :
palvin barbara
★ szükségem van rád ★ :
myself
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
Horatio & Kendra // Part 2 Tumblr_n7nh0jA8R21qg60ado3_250
TémanyitásRe: Horatio & Kendra // Part 2
Horatio & Kendra // Part 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Horatio & Kendra // Part 2
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kendra & Horatio // Attempted murder against the model
» Horatio & Roman | Your name is Rex!
» The case of the murdered geneticist // Horatio & Killian
» Lara is here || Horatio & Killian
» But then i meet you- Horatio & Safi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: