New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 19:36-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 19:15-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 19:04-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:41-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 18:02-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:36-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:30-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 17:28-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Sky.....
TémanyitásSky.....
Sky..... EmptySzer. Jan. 18 2023, 19:17
Sky _________

Szabad

Play by
Charles Michael Davis
Születési hely
nincs megkötve
Kor
28 feletti
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
hetero / bi
Családi állapot
kapcsolatban
Csoport
rád bízom
Történetünk
Elutaztál, mert szabdságra volt szükséged, már a második egyetemet végezted és eleged volt, már fáradt voltál agyilag és testileg is. Az úticél Ausztrália, pont az én szülővárosomban landoltál. Véletlenek nincsenek, mert miattad lettem hűséges ember, mert csak te voltál képes annyira megfogni, hogy ne legyen szükségem másra, csak rád.
Számítógép zseni vagy, ez hozott minket össze én programozóként dolgoztam ott ahova állásinterjúra mentél, a munka nem jött össze, de remélhetőleg megtaláltad életed következő szakaszát, amiben mi ketten vagyunk a főszereplők. Amikor találkoztunk még hosszú távra terveztél egy idegen országban, de a munka miatt nem maradhattál, hiszen a terveid nem jöttek össze. New York-ban az öledbe hullt egy elutasíthatatlan ajánlat, így menned kellett. De akkor már túlságosan összemelegedtünk, komolynak tűnt az egész kapcsolatosdi. Mivel nem szerepelt a terveim között a költözés, egy hónapig külön váltunk, de az élet piros szőnyegen kínálta nekünk a jövőt, és összeköltöztünk itt. Terv a család, de előtte egy nagy karrier felépítése, hiszen semmiből sem vagyunk kicsúszva, időnk az rengeteg van, fiatalok vagyunk.
Te is részt veszel a segély programomban, a cégem tagja vagy, így már te is segédkedsz rászorulókon, nagy támaszom vagy ebben a munkában, bár nem ez a hivatásod, és nem muszáj teljes szívvel csinálnod, azért mégis ott vagy ha szükség van rád.
A jellemet nem szabom meg, sem a családi hátteret, lehetsz bárki, bármilyen, akaratos, makacs, kedves, vagy bunkó, törtető, vagy trehány, a lényeg, hogy határozott kiállású pasira van szükségem, aki tudja mit akar az élettől és nem fél bármit megtenni a céljai elérésében.  

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Sky.....
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum-
Ugrás: